Mistrzostwa Warszawy

4 wrz - 3 paź 2021

Nieporęt, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
420
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Adam Turczynowicz
Marcel Kurjańczyk
2005
2004
Giżycka Grupa Regatowa 12.09.2021, 19:30
2 Emilia Roszkowska
Gabriela Fajdasz
2004
2007
KS Spójnia Warszawa 13.09.2021, 11:56
3 Patrycja Kurpiewska
Hania Korsak
2005
2006
MKS Dwójka Warszawa 13.09.2021, 20:06
4 Karolina Gała
Karolina Gała
MKS Dwójka Warszawa 14.09.2021, 07:09
5 Rafał Pogorzelski
Filip Fajfer
2003
2003
Giżycka Grupa Regatowa
MKS Dwójka Warszawa
14.09.2021, 10:12
6 Jeremi DĄBROWSKI
Mikołaj BAZYLI
2005
2005
KSW Baltic Dziwnów 14.09.2021, 14:31
7 Mateusz Gigielewicz
Mikołoaj Merkler
2005
2004
14.09.2021, 21:36
8 Miłosz Wyszyński
Ewa Fabisiak
2006
2007
Giżycka Grupa Regatowa 15.09.2021, 19:15
9 Jakub Kaszewiak
Magdalena Ostrowska
2005
2005
KS Spójnia Warszawa 15.09.2021, 19:50
10 Michał Jaroszek
Filip Lenart
2006
2005
KSW Baltic Dziwnów 15.09.2021, 20:21
11 Dominika Fajdasz
Hanna Gloeh
2005
2005
MKS Dwójka Warszawa 15.09.2021, 22:25
12 Joanna CYMERMAN
Małgorzata GÓRNISIEWICZ
2004
2005
KSW Baltic Dziwnów 16.09.2021, 07:15
13 Wiktor Przeździecki
Jakub Roszkowski
2008
2007
KS Spójnia Warszawa 16.09.2021, 18:57
14 Michał Szklarz
Jan Borowiak
KSW Baltic Dziwnów 16.09.2021, 20:13
15 Klara Piotrowska
Adam Strelau
2005 MKS Dwójka Warszawa 16.09.2021, 21:32
16 Marta Piotrowska
Kuba Tomczyński
2007
2004
MKS Dwójka Warszawa
KS Spójnia Warszawa
17.09.2021, 21:12
Finn
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Błażej Wyszkowski KŻ Gdańsk 27.09.2021, 10:03
2 Juliusz Reichelt 1956 ŻLKS Poznań 27.09.2021, 11:47
3 Arkadiusz Szymosz 1968 Giżycka Grupa Regatowa 27.09.2021, 16:24
4 Jacek Bińkowski 1957 KS Spójnia Warszawa 27.09.2021, 21:35
5 Lucjan Bladowski 1978 Yacht Club Rewa 28.09.2021, 15:19
6 Beniamin Kobierski 1975 28.09.2021, 15:50
7 Łukasz Lesiński 1984 Yacht Klub Stal Gdynia 28.09.2021, 16:17
8 Andre Skarka 1957 KŻ Horn Kraków 28.09.2021, 16:45
9 Łukasz Kielnar 1980 PSRKF 29.09.2021, 09:12
10 Jan Kominek MKS Dwójka Warszawa 29.09.2021, 10:14
11 Szymon Winiarski 1996 YKP Kraków 29.09.2021, 12:05
12 Krzysztof Stromski Yacht Club Rewa 29.09.2021, 14:31
13 Jakub Micewski 2005 ŻLKS Poznań 29.09.2021, 15:45
14 Maksymilian Markow 2003 YKP Kraków 29.09.2021, 17:02
15 Bartosz Szydłowski 1985 Sailing Legia 30.09.2021, 09:32
16 Piotr Rosiński 1963 PSRKF 30.09.2021, 12:08
17 Jan Okulicz-Kozaryn 1943 UKS FIR Warszawa 30.09.2021, 16:54
Flying Dutchman
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Tomasz Walkiewicz
Marek Żurowski
1974
1979
HOW Rancho 09.09.2021, 21:53
2 Jacek Tyszkiewicz
Adam Szyszkowski
1964
1968
Towarzystwo Regatowe klasy FD Latający Holender TRkFDLH 10.09.2021, 12:49
3 Maciej Rokosz
Piotr Tyszkiewicz
KS Spójnia Warszawa 10.09.2021, 13:27
4 Paweł Żebrowski
Maciej Żebrowski
AKŻ '90 Wałcz 10.09.2021, 16:59
5 Tomasz Kośmicki
Adrian Górka
WKŻ Wolsztyn 10.09.2021, 19:49
6 Maciej Jankowiak
Tomasz Kledzik
1984 Towarzystwo Regatowe klasy FD Latający Holender TRkFDLH 13.09.2021, 10:05
7 Paweł Świderski
Marcin Zawistowski
KS Spójnia Warszawa 13.09.2021, 14:46
8 Mirosław Marcinkiewicz
Piotr Ukleja
WKŻ Wolsztyn 13.09.2021, 15:16
9 Tomasz Jankowiak
Piotr Cieśla
1980
1979
WKŻ Wolsztyn 16.09.2021, 14:14
10 Tomasz Derwinis
Maria Śliska
SWOS Warszawa 16.09.2021, 17:57
11 Mateusz Chrobak
Wojciech Żarów
1978 16.09.2021, 18:29
12 Kuba Stańczyk
Stanislaw Augustin
1983
1984
WTW Warszawa 17.09.2021, 07:34
Foil
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Maja Kubaszewska 2009 YKP Warszawa 02.09.2021, 12:11
2 Karol Chudyba 2003 YKP Warszawa 02.09.2021, 13:01
3 Nika Jakobschy-Kalata 2008 YKP Warszawa 02.09.2021, 17:02
4 Jan Ozóg 2010 YKP Warszawa 02.09.2021, 17:49
5 Iga Stępczyńska 2004 YKP Warszawa 02.09.2021, 17:49
6 Hugo Campistro 2006 YKP Warszawa 02.09.2021, 17:49
7 Aleksandra Campistro 2008 YKP Warszawa 02.09.2021, 17:49
8 Zofia Zarzecka 2008 YKP Warszawa 02.09.2021, 17:49
9 Wiktoria Giec 2006 YKP Warszawa 02.09.2021, 17:49
10 Marlena Szlaska 2003 YKP Warszawa 02.09.2021, 19:19
11 Aleksander Łudziński 2009 YKP Warszawa 02.09.2021, 19:43
ILCA 4 (Laser 4.7)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Michał Kuczmarski 2006 MKS Dwójka Warszawa 05.09.2021, 19:04
2 Jakub Krysiński 2007 KS Spójnia Warszawa 18.09.2021, 22:19
3 Alessandro Di Bugno 2010 KŻ Nysa 27.09.2021, 18:38
4 Ignacy Jabłkowski 2009 MKS Dwójka Warszawa 27.09.2021, 23:07
5 Filip Szczepankowski 2007 KS Spójnia Warszawa 28.09.2021, 07:22
6 Michalina Pawelczyk 2006 MKS Dwójka Warszawa 28.09.2021, 14:42
7 Maria Kmin 2008 Sindbad Sailing 29.09.2021, 10:44
8 Katarzyna Kula- Chacińska 1981 RKS Lasery Zegrze 29.09.2021, 21:24
9 Iwo Barański 2006 AZS UW Warszawa 30.09.2021, 08:38
10 Mikołaj Madejak 2008 AZS UW Warszawa 30.09.2021, 09:55
11 Jakub Rusiniak 2007 Nauticus YC Olsztyn 30.09.2021, 10:15
12 Igor Mirowski 2006 AZS UW Warszawa 30.09.2021, 11:31
13 Nina Mirowska 2008 AZS UW Warszawa 30.09.2021, 13:18
14 Róża Stolarska 2005 MKS Dwójka Warszawa 30.09.2021, 14:53
15 Maciej Placzke 2006 UKS FIR Warszawa 30.09.2021, 17:50
16 Helena Moritz 2009 UKS FIR Warszawa 30.09.2021, 17:50
17 Kacper Wysocki 2009 UKS FIR Warszawa 30.09.2021, 17:50
18 Miłosz Dryja 2006 UKS FIR Warszawa 30.09.2021, 18:46
19 Jan Schwendimann 2006 AZS UW Warszawa 30.09.2021, 20:06
20 Krzysztof Szklarski 2008 30.09.2021, 20:21
21 Hanna Słyk 2005 MKS Dwójka Warszawa 30.09.2021, 22:04
22 Filip Brzostowski 2007 AZS UW Warszawa 30.09.2021, 22:28
23 Wojciech Sikorski 2008 AZS UW Warszawa 01.10.2021, 11:13
24 Maja Szotyńska 2008 AZS UW Warszawa 01.10.2021, 11:38
25 Jan Wiśniewski 2007 MKS Dwójka Warszawa 01.10.2021, 11:41
ILCA 6 (Laser Radial)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Franciszek Kotlarek 2005 KS Spójnia Warszawa 12.09.2021, 21:33
2 Kacper Dybiec 2005 KS Spójnia Warszawa 14.09.2021, 09:28
3 Karol Majda 1981 RKS Lasery Zegrze 14.09.2021, 17:37
4 Igor Mirowski AZS UW Warszawa 14.09.2021, 20:50
5 Katarzyna Kula- Chacińska 1981 RKS Lasery Zegrze 15.09.2021, 06:29
6 Marcin Pietrzak 2004 MKS Dwójka Warszawa 15.09.2021, 07:26
7 Kacper Radzikowski 2001 MKS Dwójka Warszawa 15.09.2021, 16:34
8 Iwo Barański AZS UW Warszawa 15.09.2021, 17:25
9 Stanisław Elmer 1967 RKS Lasery Zegrze 15.09.2021, 19:37
10 Jakub Rzeszotek 2006 MKS Dwójka Warszawa 15.09.2021, 21:16
11 Krzysztof Szklarski 2008 AZS UW Warszawa 15.09.2021, 21:24
12 Maciej Gomulski 2004 MKS Dwójka Warszawa 16.09.2021, 08:23
13 Mikołaj Kmin KS Spójnia Warszawa 16.09.2021, 09:32
14 Julia Szymczak 2003 MKS Dwójka Warszawa 16.09.2021, 11:01
15 Filip Brzostowski 2007 AZS UW Warszawa 16.09.2021, 11:22
16 Andrzej Nowakowski 2004 YKP Gdynia 16.09.2021, 15:55
17 Dominika Raszka MKS Dwójka Warszawa 16.09.2021, 16:16
18 Hanna Słyk 2005 MKS Dwójka Warszawa 16.09.2021, 19:29
19 Paweł Brzozowski 1979 Sindbad Sailing 16.09.2021, 19:31
20 Róża Stolarska 2005 MKS Dwójka Warszawa 16.09.2021, 19:53
21 Krzysztof Dobrowolski 1970 UKS FIR Warszawa 16.09.2021, 20:05
22 Przemysław Machowski 2003 MKS Dwójka Warszawa 16.09.2021, 20:14
23 Aleksander Chojnowski 2005 MKS Dwójka Warszawa 16.09.2021, 22:09
24 Jan Wiśniewski 2007 MKS Dwójka Warszawa 17.09.2021, 09:44
25 Julia Szotyńska 2004 AZS UW Warszawa 17.09.2021, 10:41
26 Mariusz Kowalewski 1967 KS Spójnia Warszawa 17.09.2021, 16:12
27 Alicja Spruch 2001 MKS Dwójka Warszawa 17.09.2021, 17:48
28 Szymon Oleksiuk KS Spójnia Warszawa 17.09.2021, 18:20
29 Antoni Michalik 2007 UKS FIR Warszawa 17.09.2021, 22:03
30 Paulina Placzke 2002 UKS FIR Warszawa 17.09.2021, 22:03
31 Miłosz Dryja 2006 UKS FIR Warszawa 17.09.2021, 22:03
32 Filip Olszewski 2006 MKS Dwójka Warszawa 17.09.2021, 22:37
ILCA 7 (Laser Standard)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Maciej Szczurek 1953 SBŻ Chełmża 08.09.2021, 22:51
2 Maciej Szczurek 1953 SBŻ Chełmża 10.09.2021, 15:18
3 Andrei Ihnatsenka 1984 UKS FIR Warszawa 12.09.2021, 22:01
4 Szymon Oleksiuk 2004 KS Spójnia Warszawa 17.09.2021, 18:25
5 Krzysztof Dobrowolski 1970 UKS FIR Warszawa 24.09.2021, 11:29
6 Karol Majda 1981 RKS Lasery Zegrze 28.09.2021, 19:15
7 Wojciech Wionczek 1973 KŻ FALA Brzeg 29.09.2021, 10:04
8 Paweł Brzozowski 1979 Sindbad Sailing 29.09.2021, 18:16
9 Konrad Berezowski 1977 RKS Lasery Zegrze 30.09.2021, 07:36
10 Kacper Radzikowski 2001 MKS Dwójka Warszawa 30.09.2021, 12:57
11 Antoni Michalik 2007 UKS FIR Warszawa 30.09.2021, 18:44
12 Paulina Placzke 2002 UKS FIR Warszawa 30.09.2021, 18:47
13 Oskar Kapala 1982 RKS Lasery Zegrze 30.09.2021, 20:58
14 Przemysław Machowski 2003 MKS Dwójka Warszawa 01.10.2021, 11:38
15 Filip Olszewski 2006 MKS Dwójka Warszawa 01.10.2021, 12:38
16 Mariusz Kowalewski 1967 KS Spójnia Warszawa 01.10.2021, 18:02
17 Marcin Pietrzak 2004 MKS Dwójka Warszawa 01.10.2021, 19:40
OK-Dinghy
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Marek Bernat 1962 KKS Warmia 27.09.2021, 09:00
2 Jarosław Radzki KKS Warmia 28.09.2021, 07:17
3 Robert Święcki SZK OK-Dinghy 29.09.2021, 10:28
OPP A
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 ROZALIA ROZUM 2007 MKS Dwójka Warszawa 02.09.2021, 07:49
2 HANNA GĘBICKA 2008 MKS Dwójka Warszawa 02.09.2021, 07:49
3 BARTOSZ JANUSEK 2008 MKS Dwójka Warszawa 02.09.2021, 07:49
4 ALICJA KURPIEWSKA 2007 MKS Dwójka Warszawa 02.09.2021, 07:49
5 Stanisław Ługowski 2008 Sailing Legia 02.09.2021, 09:33
6 Krzysztof Maksymowicz 2007 Sailing Legia 02.09.2021, 09:33
7 Henryk Komenda 2008 Sailing Legia 02.09.2021, 09:33
8 Zofia Brdulak 2009 Sailing Legia 02.09.2021, 09:33
9 Jan Muszyński 2007 Sailing Legia 02.09.2021, 09:33
10 Antonii Brzozowski 2009 Sailing Legia 02.09.2021, 09:33
11 Juliusz Bartczak 2008 Sailing Legia 02.09.2021, 09:33
12 Paweł Włodarczyk 2008 Sailing Legia 02.09.2021, 09:33
13 Hubert Matz 2008 Sailing Legia 02.09.2021, 09:33
14 IGOR PREKIEL 2007 AZS UW Warszawa 02.09.2021, 12:54
15 MAJA SZOTYŃSKA 2008 AZS UW Warszawa 02.09.2021, 12:54
16 IGA DĘBECKA-STRZYŻEWSKA 2008 AZS UW Warszawa 02.09.2021, 12:54
17 SATURNIN SMÓŁKA 2007 AZS UW Warszawa 02.09.2021, 12:54
18 NINA MIROWSKA 2008 AZS UW Warszawa 02.09.2021, 12:54
19 Jakub Wegiera 2006 Sindbad Sailing 02.09.2021, 13:30
20 Filip Sroczyński 2008 Sindbad Sailing 02.09.2021, 13:30
21 Krzysztof Junczyk 2008 Sindbad Sailing 02.09.2021, 13:30
22 Borys Łabędzki 2008 Sindbad Sailing 02.09.2021, 13:30
OPP B
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 FRANCISZEK GRYGORCZUK 2010 UKS Nad Jeziorkiem 31.08.2021, 15:47
2 IGOR KANIK 2009 UKS Nad Jeziorkiem 31.08.2021, 15:47
3 Wiktor Mariański 2009 WTW Warszawa 31.08.2021, 18:36
4 Kamil Czajkowski 2010 Sailing Legia 01.09.2021, 18:17
5 Piotr Kowalewski 2010 Sailing Legia 01.09.2021, 18:17
6 Maksymilian Ambroziak Sailing Legia 01.09.2021, 18:17
7 Dawid Brzeski 2010 MKS Dwójka Warszawa 01.09.2021, 21:50
8 Wiktor Raszka 2009 MKS Dwójka Warszawa 01.09.2021, 21:50
9 Stanisław Tracz 2012 MKS Dwójka Warszawa 01.09.2021, 21:50
10 Tomasz Biedrzycki 2010 MKS Dwójka Warszawa 01.09.2021, 21:50
11 Marcel Stolarski 2010 MKS Dwójka Warszawa 01.09.2021, 21:50
12 Monika Firek 2010 MKS Dwójka Warszawa 01.09.2021, 21:50
13 Marta Kowalczyk 2010 MKS Dwójka Warszawa 01.09.2021, 21:50
14 Franek Junko 2013 WTW Warszawa 02.09.2021, 11:17
15 Antoni Koterba 2012 UKS FIR Warszawa 02.09.2021, 11:31
16 Katarzyna Biernacka 2011 UKS FIR Warszawa 02.09.2021, 11:31
17 Dominik Kmin 2012 UKS FIR Warszawa 02.09.2021, 11:31
18 Piotr Placzke 2012 UKS FIR Warszawa 02.09.2021, 11:31
19 Maksymilian Kajdy 2010 UKS FIR Warszawa 02.09.2021, 11:31
20 Tadeusz Kozłowski 2010 UKS FIR Warszawa 02.09.2021, 11:31
21 Aleksandra Bańbura 2012 UKS FIR Warszawa 02.09.2021, 11:31
22 Ewa Bańbura 2010 UKS FIR Warszawa 02.09.2021, 11:31
23 Ignacy Moritz 2010 UKS FIR Warszawa 02.09.2021, 11:31
24 Magda Kaczyńska 2010 UKS FIR Warszawa 02.09.2021, 11:31
25 Ignacy Koterski 2012 Sindbad Sailing 02.09.2021, 13:30
26 Ryszard Junczyk 2012 Sindbad Sailing 02.09.2021, 13:30
27 Alexander Nowak 2009 Sindbad Sailing 02.09.2021, 13:30
28 Michał Guszcza 2011 Sindbad Sailing 02.09.2021, 13:30
29 Kajetan Cieślak 2010 WTW Warszawa 02.09.2021, 14:43
30 Marcelina Drescher 2009 AZS UW Warszawa 02.09.2021, 18:56
31 Ania Olchowik 2012 AZS UW Warszawa 02.09.2021, 18:56
32 Klara Krzywicka 2011 AZS UW Warszawa 02.09.2021, 18:56
33 Piotr Szklarski 2009 AZS UW Warszawa 02.09.2021, 18:56
34 Karol Sikorski 2011 AZS UW Warszawa 02.09.2021, 18:56
35 Eryk Kazimierczyk 2012 AZS UW Warszawa 02.09.2021, 18:56
36 Franciszek Brzostowski 2013 AZS UW Warszawa 02.09.2021, 19:39
37 Ignacy Sobczak 2012 Sailing Legia 02.09.2021, 19:41
38 Wojciech Wołczyk 2009 UKS Szkwał Legionowo 02.09.2021, 19:55
39 Jakub Pisarek 2011 UKS Szkwał Legionowo 02.09.2021, 19:55
40 Amelia Dahms 2009 UKS Szkwał Legionowo 02.09.2021, 19:55
41 Maksymilian Pilśnik 2008 UKS Szkwał Legionowo 02.09.2021, 19:55
42 Maja Wojdasiewicz 2011 UKS Szkwał Legionowo 02.09.2021, 19:55
43 Hania Szyplińska 2014 UKS Szkwał Legionowo 02.09.2021, 19:55
44 Maksymilian Jackowski 2011 UKS Szkwał Legionowo 02.09.2021, 19:55
45 Jan Pisarek 2013 UKS Szkwał Legionowo 02.09.2021, 19:55
46 Stanisław Jachymczyk 2012 KS Spójnia Warszawa 02.09.2021, 20:11
47 Maciej Ziembicki 2013 KS Spójnia Warszawa 02.09.2021, 20:11
48 Patrycja Pietuszko 2013 KS Spójnia Warszawa 02.09.2021, 20:11
49 Ewelina Michulec 2009 KS Spójnia Warszawa 02.09.2021, 20:11
50 Jan Pietuszko 2013 KS Spójnia Warszawa 02.09.2021, 20:11
51 Milan Puskar 2012 KS Spójnia Warszawa 02.09.2021, 20:11
52 Tymon Kapała 2011 KS Spójnia Warszawa 02.09.2021, 20:11
53 Adam Brzozowski 2012 KS Spójnia Warszawa 02.09.2021, 20:11
54 Tomasz Ignaczewski 2012 KS Spójnia Warszawa 02.09.2021, 20:49
55 Eryk Kąkolewski 2009 KS Spójnia Warszawa 02.09.2021, 20:49
56 Emilia Brdulak 2011 KS Spójnia Warszawa 02.09.2021, 20:49
57 Tomasz Rysz 2010 KS Spójnia Warszawa 02.09.2021, 20:49
58 Leon Mostowski 2012 KS Spójnia Warszawa 02.09.2021, 20:49
59 Aleksandra Matz 2010 KS Spójnia Warszawa 02.09.2021, 20:49
60 Bartosz Nurowski 2009 KS Spójnia Warszawa 02.09.2021, 20:49
61 Michał Małagocki 2011 KS Spójnia Warszawa 02.09.2021, 20:49
62 Aleksander Franczyk 2010 KS Spójnia Warszawa 02.09.2021, 20:49
63 Marianna Dryja 2010 KS Spójnia Warszawa 02.09.2021, 20:49
64 Jan Szyksznia Sailing Legia 02.09.2021, 21:12
65 Henryk Kozłowski Sailing Legia 02.09.2021, 21:12
66 Antoni Kugacz 2010 AZS UW Warszawa 04.09.2021, 07:24
67 Zuzanna Sieradz 2010 AZS UW Warszawa 04.09.2021, 07:24
68 Tadeusz Kirejczyk 2012 AZS UW Warszawa 04.09.2021, 07:35
l’Equipe
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Adrian Koszewski
Wiktor Raszka
2007
2009
MKS Dwójka Warszawa 16.09.2021, 19:00
Cadet
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.