Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM i MWJ)

5 wrz - 18 paź 2020 Nieporęt, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Ur
Klub
R1
R2
R3
R4
Pkt
do lat 9
1
POL 1525
Józef Krasowski
2009
KS Spójnia Warszawa
1
1
1
7*
3.00
2
POL 980
Igor Mazurkiewicz
2008
Klub Żeglarski Horn Kraków
5
3
10*
3
11.00
3
POL 1851
ALICJA KURPIEWSKA
2007
MKS "Dwójka" Warszawa
12*
6
8
2
16.00
4
POL 1791
Zofia Brdulak
2009
K.S Spójnia - Warszawa
23*
8
2
14
24.00
5
POL 1570
Antoni Brzozowski
2009
KS Spójnia Warszawa
10
4
11
16*
25.00
6
POL 1830
Tymon Szkołut
2009
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
13
21*
7
5
25.00
7
POL 1628
Iga Dębecka-Strzyżewska
2008
AZS UW Warszawa
2
18
6
23*
26.00
8
POL 2027
Wiktor Przeździecki
2008
K.S. Spojnia - Warszawa
9
5
12
20*
26.00
9
POL 1999
Jan Muszyński
2007
KS Spójnia Warszawa
25*
16
3
10
29.00
10
POL 2157
Hubert Matz
2008
K.S. Spojnia - Warszawa
8
7
15
DNF*
30.00
11
POL 2206
HANNA GĘBICKA
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
21*
11
4
17
32.00
12
POL 3465
Piotr Kowalewski
2010
SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA
3
10
23*
22
35.00
13
POL 2029
Alexander Nowak
2009
Uczniowski Klub Sportowy Sindbad
30*
14
5
18
37.00
14
POL 1244
Emilia Brdulak
2011
KS Spójnia Warszawa
18*
15
14
9
38.00
1
15
POL 1137
ADAM MARGASIŃSKI
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
4
23
BFD*
12
39.00
16
POL 1888
TOMASZ RUBAN
2010
MKS "Dwójka" Warszawa
7
49*
9
26
42.00
17
POL 2
Mikołaj Cieślak
2008
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
28*
2
17
24
43.00
18
POL 1813
ROZALIA ROZUM
2007
MKS "Dwójka" Warszawa
40*
20
18
8
46.00
19
POL 3451
Helena Moritz
2009
UKS FIR Warszawa
11
22*
22
19
52.00
20
POL 3419
Krzysztof Junczyk
2008
UKS Sindbad Legionowo
24
25
BFD*
6
55.00
21
POL 951
Wojciech Henryk Komenda
2008
KS Spójnia Warszawa
20
12
25
59*
57.00
22
POL 777
Ignacy Sobczak
2012
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
31
39*
20
13
64.00
2
23
POL 1470
Ewa Bańbura
2010
UKS FIR Warszawa
42*
17
37
15
69.00
24
POL 71
Juliusz Bartczak
2008
SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA
6
41*
26
38
70.00
25
POL 925
NINA ZYGO
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
41*
27
33
11
71.00
26
POL 2201
Stanislaw Wróblewski
2010
AZS Uniwersytet Warszawski
37
19
16
DSQ*
72.00
27
POL 1787
Jakub Pisarek
2011
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
22
13
39
48*
74.00
3
28
POL 1929
Sonia Dobrzyńska
2007
K.S Spójnia - Warszawa
27
46
BFD*
4
77.00
29
POL 1892
Eryk Kąkolewski
2009
KS Spójnia Warszawa
34
29
19
41*
82.00
30
POL 1114
Anna Ścisłowska
2008
UKS Żegluj Lublin
53*
30
27
25
82.00
31
POL 2025
Borys Łabędzki
2008
UKS Sindbad Legionowo
17
24
42
65*
83.00
32
POL 470
Bartosz Nurowski
2009
UKS FIR Warszawa
32
36*
24
27
83.00
33
POL 1626
Saturnin Smółka
2007
AZS UW Warszawa
43
9
38
74*
90.00
4
34
POL 1245
Aleksandra Matz
2010
KS Spójnia Warszawa
DNF*
UFD
13
1
95.00
35
POL 1436
Wojciech Wołczyk
2009
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
48*
38
31
29
98.00
36
POL 1424
Tadeusz Kozłowski
2010
UKS FIR Warszawa
19
58*
34
50
103.00
37
POL 3464
Paweł Włodarczyk
2008
SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA
14
48
57*
44
106.00
38
POL 3420
Adam Aljabali
2010
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
52*
35
47
28
110.00
39
POL 126
Hanna Gruziel
2010
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
36
33
41
68*
110.00
40
POL 448
Marcin Lewków
2008
MKS "DWÓJKA"
35
37
40
62*
112.00
41
POL 3446
Ignacy Moritz
2010
UKS FIR Warszawa
UFD*
52
28
33
113.00
42
POL 11939
Vincent Drożdż
2011
UKS Żegluj Lublin
DNF*
45
35
35
115.00
5
43
POL 1578
Leon Mostowski
2012
KS Spójnia Warszawa
58*
26
55
37
118.00
6
44
POL 3463
Krzysztof Szklarski
2008
SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA
UFD*
43
30
46
119.00
45
POL 156
Eryk Kazimierczyk
2012
AZS Uniwersytet Warszawski
UFD*
32
48
40
120.00
7
46
POL 1963
Filip Szczepankowski
2007
SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA
UFD*
UFD
21
21
123.00
47
POL 1788
JAN CHYLARECKI
2007
MKS "Dwójka" Warszawa
44
67*
29
51
124.00
48
POL 2202
Magda Traczyńska
2010
UKS FIR Warszawa
29
57*
46
49
124.00
49
POL 3999
Tomasz Ignaczewski
2012
KS Spójnia Warszawa
55
28
44
77*
127.00
8
50
POL 959
Marcel Stolarski
2010
UKS FIR Warszawa
46*
42
43
42
127.00
51
POL 7
Marta Kowalczyk
2010
MKS "DWÓJKA"
15
59
64*
54
128.00
52
POL 1819
Filip Brzostowski
2007
AZS Uniwersytet Warszawski
39
55
36
60*
130.00
53
POL 1800
Dominik Kmin
2012
UKS FIR Warszawa
51
62*
51
31
133.00
9
54
POL 1773
TOMASZ BIEDRZYCKI
2010
MKS "DWÓJKA"
45
40
53
56*
138.00
55
POL 1909
Michał Guszcza
2011
Uczniowski Klub Sportowy Sindbad
50
66*
50
39
139.00
10
56
POL 1451
Filip Sroczyński
2008
Uczniowski Klub Sportowy Sindbad
54
44
45
66*
143.00
57
POL 2041
Zofia Szotyńska
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
UFD*
34
BFD
30
145.00
58
POL 1076
Antoni Koterba
2012
UKS FIR Warszawa
61*
50
61
36
147.00
11
59
POL 1139
STANISŁAW TRACZ
2012
MKS "Dwójka" Warszawa
33
63*
58
58
149.00
12
60
POL 1903
Mateusz Kazimierczyk
2010
AZS Uniwersytet Warszawski
49
56
62*
45
150.00
61
POL 1988
WIKTOR RASZKA
2009
MKS "Dwójka" Warszawa
16
UFD*
BFD
55
152.00
62
POL 1769
Aleksander Franczyk
2010
KS Spójnia Warszawa
26
64
65
67*
155.00
63
POL 424
Kacper Wysocki
2009
UKS FIR Warszawa
38
53
BFD*
64
155.00
64
POL 3466
Kamil Czajkowski
2010
SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA
UFD*
RET
32
43
156.00
65
POL 1908
DAWID BRZESKI
2010
MKS "Dwójka" Warszawa
57
31
BFD*
69
157.00
66
POL 2135
Wojciech Sikorski
2008
AZS UW Warszawa
60
47
BFD*
52
159.00
67
POL 1423
Jakub Krysiński
2007
SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA
UFD*
51
52
57
160.00
68
POL 1478
Aleksandra Bańbura
2012
UKS FIR Warszawa
63
54
49
76*
166.00
13
69
POL 1020
Maksymilian Pilśnik
2008
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
47
68
54
71*
169.00
70
POL 11867
Maciej Misiuk
2010
UKS Żegluj Lublin
59
61*
60
53
172.00
71
POL 1700
Franciszek Goleń
2008
UKS Żegluj Lublin
56
DNF*
56
63
175.00
72
POL 2036
Michalina Krociel
2011
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
DNF*
DNF
67
32
180.00
14
73
POL 111
Jan Schwendimann
2006
AZS Uniwersytet Warszawski
65
65
59
72*
189.00
74
POL 11139
Monika Firek
2010
MKS "DWÓJKA"
62
60
68
73*
190.00
75
POL 1422
Maksymilian Kajdy
2010
UKS FIR Warszawa
UFD*
UFD
BFD
34
196.00
76
POL 2816
Tomasz Politański
2010
MKS "DWÓJKA"
64
DSQ*
63
70
197.00
77
POL 1975
Maksymilian Ambroziak
2012
MKS "DWÓJKA"
UFD*
UFD
66
61
208.00
15
78
POL 59
Katarzyna Biernacka
2011
UKS FIR Warszawa
UFD*
UFD
DNF
47
209.00
16
79
POL 11
Igor Prekiel
2007
AZS Uniwersytet Warszawski
66
DNF*
BFD
75
222.00
80
POL 958
Piotr Placzke
2012
UKS FIR Warszawa
DNF*
DNF
DNF
DNF
243.00
17