Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM i MWJ)

5 wrz - 18 paź 2020 Nieporęt, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Ur
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
Pkt
Masters
1
POL 062
Przemysław Machowski
2003
MKS "Dwójka" Warszawa
1
1
1
1
UFD*
2
6.00
2
POL 210947
Dominika Raszka
2004
MKS "Dwójka" Warszawa
7*
2
2
3
1
1
9.00
3
POL 211319
Łukasz Machowski
2001
MKS "Dwójka" Warszawa
2
3
DNF*
2
5
6
18.00
4
POL 207291
Alicja Spruch
2001
MKS "Dwójka" Warszawa
8
13*
8
8
7
3
34.00
5
POL 212589
Amelia Buska
2003
MKS "Dwójka" Warszawa
4
9
11
11
3
12*
38.00
6
POL 185782
Julia Szymczak
2003
MKS "Dwójka" Warszawa
5
4
13
10
10
18*
42.00
7
POL 19283
IGOR MIROWSKI
2006
AZS Uniwersytet Warszawski
16
10
4
9
19*
8
47.00
8
POL 204763
Przemysław Okoński
2003
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
21*
11
10
6
12
11
50.00
9
CZE 185102
Konrad Berezowski
1977
RKS Lasery Zegrze
9
7
7
12
17*
15
50.00
1
10
POL 186220
Paulina Placzke
2002
UKS FIR Warszawa
13
8
12
19*
15
5
53.00
11
POL 213292
Adam Slodownik
2004
KS Spójnia Warszawa
14
5
5
21*
11
20
55.00
12
POL 173379
Kacper Dybiec
2004
KS Spójnia Warszawa
11
15*
15
13
4
13
56.00
13
POL 212962
Marcelina Korszon
2002
MOS 2 Warszawa
3
19
3
UFD*
UFD
4
58.00
14
POL 208169
Marcin Pietrzak
2004
MKS "Dwójka" Warszawa
10
UFD*
6
14
9
19
58.00
15
POL 191858
Mateusz Leszko
1986
RKS Lasery Zegrze
23*
12
17
4
14
14
61.00
16
POL 210244
Szymon Oleksiuk
2004
K.S. Spojnia - Warszawa
19
17
9
5
13
22*
63.00
17
POL 20709
Mikołaj Kmin
2005
Uczniowski Klub Sportowy „FIR”
22*
6
19
16
18
7
66.00
18
POL 213309
Michał Paciorek
2004
KS Spójnia-Warszawa
12
25
DNF*
7
8
17
69.00
19
POL 180729
Jakub Rzeszotek
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
17
16
16
20
21*
10
79.00
20
POL 214348
Mariusz Kowalewski
1967
RKS "Lasery" Zegrze
DNF*
DNF
DNF
18
2
9
87.00
2
21
POL 173838
Stanisław Elmer
1967
RKS Lasery Zegrze
20
23*
20
15
16
16
87.00
3
22
POL 195307
Franciszek Kotlarek
2005
UKS FIR Warszawa
15
22
DNE
17
6
24*
89.00
23
POL 160406
Krzysztof Dobrowolski
1970
UKS FIR Warszawa
6
14
14
DNF*
DNF
DNF
92.00
4
24
POL 218847
Kacper Radzikowski
2001
MKS "Dwójka" Warszawa
18
20
18
22*
20
21
97.00
25
POL 201832
Róża Stolarska
2005
UKS FIR Warszawa
25*
18
23
24
23
25
113.00
26
POL 189348
Patryk Smółka
2004
AZS UW Warszawa
26*
24
22
23
22
23
114.00
27
POL 194842
Olga Mijakowska
1997
RKS Lasery Zegrze
24
21
21
25
24
DNF*
115.00
28
POL 212588
Filip Rajchert
2003
MKS "Dwójka" Warszawa
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
145.00