5 wrz - 18 paź 2020

Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM i MWJ)

Nieporęt, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 56370 Zofia Korsak
Karolina Cendrowska
2002
2002
MKS "Dwójka" Warszawa 1 1 1 1 1 2* 5.00
2 POL POL 55652 Rafał Pogorzelski
Filip Fajfer
2003
2003
Giżycka Grupa Regatowa
MKS "Dwójka" Warszawa
5 4 2 UFD* 2 3 16.00
3 POL POL 55384 Hanna Jarząbek
Jacek Muszyński
2002
2002
K.S Spójnia - Warszawa 2 2 5* 3 4 5 16.00
4 POL POL 54956 Mateusz Buło
Kamil Jankowski
2004
2005
Klub Sportowy ”BAZA Mrągowo”
KS "Baza" Mrągowo
3 3 3 4 8* 6 19.00
5 POL POL 56624 Dominika Grala
Joanna Fabisiak
2006
2003
Giżycka Grupa Regatowa 8 5 4 2 10* 4 23.00
6 POL POL 56676 Gustaw Kwiek
Tomasz Santorowski
2006
2003
Golden Boats Academy 4 6 8 10 11* 1 29.00
7 POL POL 56805 Maja Kwiek
Marianna Gębicka
2007
2006
Golden Boats Academy 6 9 10* 6 7 8 36.00
8 POL POL 56141 Dominik Fajdasz
Mateusz Szweda
2005
2002
K.S Spójnia - Warszawa 10* 7 6 9 6 9 37.00
9 POL POL 55657 Patrycja Kurpiewska
Hania Korsak
2005
2006
MKS "Dwójka" Warszawa 7 8 9 12* 3 12 39.00
10 POL POL 56625 Jan Fuk
Paweł Kuszewski
2006
2004
Giżycka Grupa Regatowa DNF* DNF 13 7 5 7 49.00
11 POL POL 56528 Magdalena Skórnóg
Mikołaj Merkler
2006
2004
Giżycka Grupa Regatowa 11 11 11 5 12* 11 49.00
12 POL POL 55651 Jakub Częczek
Jakub Wąsikowski
2006
2007
Nauticus YC Olsztyn 9 10 7 13 14* 10 49.00
13 POL POL 55326 Daria Targos
Hanna Gloeh
2005
2005
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 12 13 14 8 13 15* 60.00
14 POL POL 56147 Adam Turczynowicz
Szymon Rozum
2005
2005
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
MKS "Dwójka" Warszawa
14 14 15* 11 9 14 62.00
15 HKG HKG 56528 Weronika Marszalik
Marcel Kurjańczyk
2006
2004
UKŻ Lamelka 13 12 12 14* 15 13 50.00
16 POL POL 5356 Marcel Wolętek
Maciej Schiele
2004
2004
MKS "Dwójka" Warszawa
MKS "Dwójka" Warszawa
DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 68.00
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 10074 Piotr Cendrowski
Mikołaj Sołdan
2005
2008
MKS "Dwójka" Warszawa 6* 1 2 2 1 2 8.00
2 POL POL 9902 Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
2005
2010
MKS "Dwójka" Warszawa 5 7* 1 1 3 1 11.00
3 POL POL 9487 Julita Sitkowska
Antoni Jasiukiewicz
2005
2009
MKS "Dwójka" Warszawa 2 2 3 3 2 4* 12.00
4 POL POL 9254 Jagoda Glinecka
Zofia Wróbel
2005
2009
MKS "Dwójka" Warszawa
MKS "Dwójka" Warszawa
3 9* 4 4 7 6 24.00
5 POL POL 9488 Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
2006
2008
MKS "Dwójka" Warszawa 1 6 8* 5 5 8 25.00
6 POL POL 9354 Zofia Hochtaubel
Aleksandra Gileta
2004
2006
MKS "Dwójka" Warszawa 4 4 6 10 11* 9 33.00
7 POL POL 9252 Franciszek Massalski
Ryszard Ruban
2008
2008
MKS "Dwójka" Warszawa 10 3 11* 11 8 3 35.00
8 POL POL 10065 Maciej Cesarz
Piotr Buch
2007
2008
MKS "Dwójka" Warszawa 11* 10 9 8 4 5 36.00
9 POL POL 9433 Małgorzata Bulik
Izabela Ośkiewicz
2004
2010
MKS "Dwójka" Warszawa 7 8 5 6 10* 10 36.00
10 POL POL 9255 Adam Rutkowski
Antoni Chojnowski
2006
2007
MKS "Dwójka" Warszawa 9 11* 7 7 6 7 36.00
11 POL POL 9259 Jan Kopyra
Patryk Bartnicki
2006
2008
MKS "Dwójka" Warszawa 8 5 10 9 9 11* 41.00
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 73 Andrzej Romanowski 1965 AZS OŚ Poznań 1 1 2* 1 2 1 6.00
2 POL POL 26 BOGUSŁAW NOWAKOWSKI 1957 KW Garland LOK Gliwice 2 2 1 4* 3 4 12.00
3 POL POL 6 Bartosz Szydłowski 1985 Legia Warszawa 9 DSQ* 3 2 1 2 17.00
4 POL POL 81 Borys Michnniewicz 2001 UKŻ Wiking Toruń 3 9* 5 3 4 3 18.00
5 POL POL 83 Błażej Wyszkowski 1949 GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 4 4 4 6* 5 5 22.00
6 POL POL 25 MAREK KUBAT 1974 SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 5 3 7* 5 6 6 25.00
7 POL POL 115 Lucjan Bladowski 1978 YC Rewa 7 8* 6 7 7 7 34.00
8 POL POL 43 Beniamin Kobierski 1975 LUBUSKI KLUB ŻEGLARSKI IM. MARIUSZA ZARU 11* 7 9 9 9 8 42.00
9 POL POL 13 Kajetan Gliniecki 2002 UKS FIR Warszawa 6 5 DNF* 8 8 DNF 43.00
10 POL POL 802 Arkadiusz Szymosz 1968 Giżycka Grupa Regatowa 10* 10 10 10 10 9 49.00
11 POL POL 127 Jan Kominek 1954 MKS "DWÓJKA" 8 6 8 DNF* DNF DNF 54.00
12 POL POL 130 Wiesław Żytowiecki 1958 YKP BIAŁYSTOK , PSRKF DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 80.00
12 POL POL 3 Jan Okulicz 1943 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 80.00
12 POL POL 21 Jacek Binkowski 1957 KS Spójnia Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 80.00
12 POL POL 85 Wojciech Nadolski 1951 SKŻ "Ergo Hestia" Sopot DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 80.00
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 19 Paweł Żebrowski
Maciej Żebrowski
1980
1984
AKŻ'90 Wałcz 1 5* 4 1 1 1 8.00
2 POL POL 7 Maciej Rokosz
Piotr Tyszkiewicz
1957
1960
K.S. Spojnia - Warszawa 2 2 1 DNF* 4 3 12.00
3 POL POL 8 Maciej Jankowiak
Tomasz Kledzik
1984
1984
Towarzystwo Regatowe klasy FD Latający Holender TRkFDLH 3 4 2 2 2 DNF* 13.00
4 POL POL 49 Tomasz Jankowiak
Piotr Cieśla
1980
1979
WKŻ Wolsztyn 4* 3 3 4 3 2 15.00
5 POL POL 38 Jacek Tyszkiewicz
Damian Bernaciak
1964
1976
Towarzystwo Regatowe klasy FD Latający Holender TRkFDLH UFD* 1 5 3 6 5 20.00
6 POL POL 133 Paweł Świderski
Marcin Zawistowski
1973
1973
Spójnia Warszawa
K.S Spójnia - Warszawa
5 6* 6 6 5 4 26.00
7 POL POL 70 Kuba Stańczyk
Stanisław Augustin
1983
1984
WTW Warszawa 6 7 7 5 RET* DNF 35.00
8 POL POL 44 Tomasz Derwinis
Jan Lukaszewicz
1958
1963
MOS 2 Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 50.00
8 POL POL 1 Rafał Seroczyński
Adam Szyszkowski
1965
1968
Stowarzyszenie Regatowe klasy Latający Holender DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 50.00
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 Pkt
1 POL POL 214767 Filip Olszewski 2006 KS Spójnia Warszawa 2 1 UFD* 5 2 10.00
2 POL POL 203177 IGOR MIROWSKI 2006 AZS UW Warszawa 1 4* 4 4 4 13.00
3 POL POL 183127 Michalina Pawelczyk 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 6 8* 1 1 7 15.00
4 POL POL 183128 Andrzej Nowakowski 2004 YKP Gdynia 8* 3 2 3 8 16.00
5 POL POL 195310 Alicja Spruch 2001 MKS "Dwójka" Warszawa 7 2 8* 2 6 17.00
6 POL POL 197749 Karolina Jałoszyńska 2006 KŻ NYSA 5 10* 5 7 3 20.00
7 POL POL 160402 Kacper Dybiec 2005 K.S. Spojnia - Warszawa 4 5 7 11* 9 25.00
8 POL POL 213209 Karolina Gała 2005 KS Spójnia Warszawa 9 6 UFD* 10 1 26.00
9 POL POL 198206 Maciej Gomulski 2004 MKS "Dwójka" Warszawa 11 12 3 14* 10 36.00
10 POL POL 212989 Jan Wiśniewski 2007 MKS "Dwójka" Warszawa 14* 11 6 9 12 38.00
11 POL POL 176711 Franek Kotlarek 2005 UKS FIR Warszawa 17* 7 9 12 11 39.00
12 POL POL 18622 Mikołaj Kmin 2005 UKS FIR Warszawa 15* 15 11 6 14 46.00
13 POL POL 204763 Przemysław Okoński 2003 UKS FIR Warszawa 3 13 DNF* 8 DNF 47.00
14 POL POL 216732 Maja Szwejk 2007 Giżycka Grupa Regatowa 10 14 12 15* 13 49.00
15 POL POL 210244 Szymon Oleksiuk 2004 K.S. Spojnia - Warszawa UFD* 9 UFD 13 5 55.00
16 POL POL 189552 Marek Sokołowski 2006 AZS UW Warszawa 12 16 14 UFD* 17 59.00
17 POL POL 19820 Olga Mijakowska 1997 RKS Lasery Zegrze 16 UFD* 10 18 19 63.00
18 POL POL 188220 Maria Kmin 2008 UKS FIR Warszawa 13 19 UFD* 17 16 65.00
19 POL POL 186831 Aleksander Chojnowski 2005 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA UFD* 17 13 19 18 67.00
20 POL POL 201832 Róża Stolarska 2005 UKS FIR Warszawa 18 20 UFD* 16 15 69.00
21 POL POL 185706 Ignacy Jabłkowski 2009 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA UFD* 18 UFD 20 20 86.00
22 POL POL 186220 Maciej Placzke 2006 UKS FIR Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF 107.00
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt Masters
1 POL POL 062 Przemysław Machowski 2003 MKS "Dwójka" Warszawa 1 1 1 1 UFD* 2 6.00
2 POL POL 210947 Dominika Raszka 2004 MKS "Dwójka" Warszawa 7* 2 2 3 1 1 9.00
3 POL POL 211319 Łukasz Machowski 2001 MKS "Dwójka" Warszawa 2 3 DNF* 2 5 6 18.00
4 POL POL 207291 Alicja Spruch 2001 MKS "Dwójka" Warszawa 8 13* 8 8 7 3 34.00
5 POL POL 212589 Amelia Buska 2003 MKS "Dwójka" Warszawa 4 9 11 11 3 12* 38.00
6 POL POL 185782 Julia Szymczak 2003 MKS "Dwójka" Warszawa 5 4 13 10 10 18* 42.00
7 POL POL 19283 IGOR MIROWSKI 2006 AZS Uniwersytet Warszawski 16 10 4 9 19* 8 47.00
8 POL POL 204763 Przemysław Okoński 2003 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 21* 11 10 6 12 11 50.00
9 CZE CZE 185102 Konrad Berezowski 1977 RKS Lasery Zegrze 9 7 7 12 17* 15 50.00 1
10 POL POL 186220 Paulina Placzke 2002 UKS FIR Warszawa 13 8 12 19* 15 5 53.00
11 POL POL 213292 Adam Slodownik 2004 KS Spójnia Warszawa 14 5 5 21* 11 20 55.00
12 POL POL 173379 Kacper Dybiec 2004 KS Spójnia Warszawa 11 15* 15 13 4 13 56.00
13 POL POL 212962 Marcelina Korszon 2002 MOS 2 Warszawa 3 19 3 UFD* UFD 4 58.00
14 POL POL 208169 Marcin Pietrzak 2004 MKS "Dwójka" Warszawa 10 UFD* 6 14 9 19 58.00
15 POL POL 191858 Mateusz Leszko 1986 RKS Lasery Zegrze 23* 12 17 4 14 14 61.00
16 POL POL 210244 Szymon Oleksiuk 2004 K.S. Spojnia - Warszawa 19 17 9 5 13 22* 63.00
17 POL POL 20709 Mikołaj Kmin 2005 Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 22* 6 19 16 18 7 66.00
18 POL POL 213309 Michał Paciorek 2004 KS Spójnia-Warszawa 12 25 DNF* 7 8 17 69.00
19 POL POL 180729 Jakub Rzeszotek 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 17 16 16 20 21* 10 79.00
20 POL POL 214348 Mariusz Kowalewski 1967 RKS "Lasery" Zegrze DNF* DNF DNF 18 2 9 87.00 2
21 POL POL 173838 Stanisław Elmer 1967 RKS Lasery Zegrze 20 23* 20 15 16 16 87.00 3
22 POL POL 195307 Franciszek Kotlarek 2005 UKS FIR Warszawa 15 22 DNE 17 6 24* 89.00
23 POL POL 160406 Krzysztof Dobrowolski 1970 UKS FIR Warszawa 6 14 14 DNF* DNF DNF 92.00 4
24 POL POL 218847 Kacper Radzikowski 2001 MKS "Dwójka" Warszawa 18 20 18 22* 20 21 97.00
25 POL POL 201832 Róża Stolarska 2005 UKS FIR Warszawa 25* 18 23 24 23 25 113.00
26 POL POL 189348 Patryk Smółka 2004 AZS UW Warszawa 26* 24 22 23 22 23 114.00
27 POL POL 194842 Olga Mijakowska 1997 RKS Lasery Zegrze 24 21 21 25 24 DNF* 115.00
28 POL POL 212588 Filip Rajchert 2003 MKS "Dwójka" Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 145.00
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 88 Filip rajchert 2003 MKS "Dwójka" Warszawa DNF* 1 1 1 1 3 7.00
2 POL POL 212647 Konrad Berezowski 1977 RKS Lasery Zegrze 4 4 2 5* 2 1 13.00
3 POL POL 188550 Krzysztof Dobrowolski 1970 Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 1 6 3 2 7* 5 17.00
4 POL POL 5 Marcin Pietrzak 2004 MKS "Dwójka" Warszawa DNF* 2 5 4 3 4 18.00
5 POL POL 8 Przemysław Okoński 2003 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR DNF* 5 4 6 4 2 21.00
6 POL POL 207099 Franciszek Kotlarek 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 2 7 10* 9 5 7 30.00
7 POL POL 70889 Mikołaj Kmin 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 3 9* 9 7 9 8 36.00
8 POL POL 170881 Kajetan Gliniecki 2002 UKS FIR Warszawa OCS* 8 8 DNF 8 6 44.00
9 POL POL 21 Jakub Rzeszotek 2006 MKS "Dwójka" Warszawa DNF* 10 6 8 6 DNF 30.00
10 POL POL - Filip Olszewski 2006 MKS "Dwójka" Warszawa DNF* 3 7 3 DNF DNF 13.00
11 POL POL 186391 Mateusz Leszko 1986 RKS Lasery Zegrze DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 42.00
11 POL POL 186220 Paulina Placzke 2002 UKS FIR Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 42.00
11 POL POL 197305 Magda Placzke 2001 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 42.00
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 17 Jarosław Radzki 1969 KKS "Warmia" Olsztyn 4 3 5* 1 1 2 11.00
2 POL POL 7 Marek Bernat 1962 KKS "Warmia" Olsztyn 2 1 7* 4 2 4 13.00
3 POL POL 19 Grzegorz Salamon 1971 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 3 2 4 3 6* 3 15.00
4 POL POL 44 Przemysław Droździk 1974 Stowarzyszenie Zawodników Klasy Ok Dinghy 1 7* 1 5 4 5 16.00
5 POL POL 735 Jarosław Sołtys 1957 UKS Zalew Kielce 5 5 8 UFD* 3 1 22.00
6 POL POL 21 Waldemar Czyż 1955 Klub Żeglarski Horn Kraków 7* 6 2 7 5 6 26.00
7 POL POL 40 Robert Święcki 1959 SZK OK-Dinghy 8* 8 6 2 8 8 32.00
8 POL POL 651 Wiesław Jańczak 1955 Ogniwo Wągrowiec 10 14* 3 6 9 12 40.00
9 POL POL 45 Arkadiusz Dobosz 1971 CSS Hals Chodzież 6 4 DSQ* 9 DNE 7 41.00
10 POL POL 674 lesław Gondek 1962 LOK KLUB WODNY GARLAND 9 10 9 UFD* 7 10 45.00
11 POL POL 649 Paweł Jachimowski 1976 CSS Hals Chodzież 11* 9 10 10 10 11 50.00
12 POL POL 27 Maciej Karnacewicz 1977 Nauticus Yacht Club Olsztyn 12 13* 12 11 11 9 55.00
13 POL POL 755 Przemysław Kasperski 1977 ChKŻ LOK Chodzież 14* 11 11 8 13 14 57.00
14 POL POL 71 Adam Jankowski 1973 Ch. S. S. HALS PRZYSTAŃ NAD JEZIOREM 13 12 13 UFD* 12 13 63.00
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 Pkt
1 POL POL 2000 Adam Turczynowicz 2005 K.S Spójnia - Warszawa 1 1 4 RET* 6.00
2 POL POL 1721 Iwo Barański 2006 AZS Uniwersytet Warszawski 2 3 15* 4 9.00
3 POL POL 2107 MARTA PIOTROWSKA 2007 MKS "Dwójka" Warszawa 4 7 2 10* 13.00
4 POL POL 2048 NINA MIROWSKA 2008 AZS Uniwersytet Warszawski 7 2 12* 6 15.00
5 POL POL 2005 MICHAŁ KUCZMARSKI 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 3 10 9 13* 22.00
6 POL POL 3404 SZYMON ROZUM 2005 MKS "Dwójka" Warszawa 8 8 11* 7 23.00
7 POL POL 333 Michał "Kornik" Skawiński 2006 K.S Spójnia - Warszawa 5 11 17* 8 24.00
8 POL POL 2044 Jakub Kaszewiak 2005 AZS Uniwersytet Warszawski 6 13 6 18* 25.00
9 POL POL 1939 Tomasz Zadora 2007 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN UFD* UFD 1 5 27.00
10 POL POL 2078 Stanisław Ługowski 2007 K.S Spójnia - Warszawa UFD* UFD 3 3 27.00
11 POL POL 2200 Kaja Śledzińska 2007 K.S Spójnia - Warszawa UFD* UFD 5 2 28.00
12 POL POL 2025 Jakub Wegiera 2006 UKS Sindbad Legionowo 13 6 16* 9 28.00
13 POL POL 3488 KLARA PIOTROWSKA 2007 MKS "Dwójka" Warszawa 9 9 10 16* 28.00
14 POL POL 1988 ANTONI KILISZEK 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 10 15* 7 12 29.00
15 POL POL 1768 WIKTOR WRÓBEL 2007 MKS "Dwójka" Warszawa 11 5 14 17* 30.00
16 POL POL 2158 Weronika Przeździecka 2007 K.S Spójnia - Warszawa 12 14* 8 14 34.00
17 POL POL 1452 Magdalena Ostrowska 2005 AZS UW 14* 12 13 11 36.00
18 POL POL 2102 Krzysztof Maksymowicz 2007 K.S Spójnia - Warszawa UFD* 4 UFD 15 40.00
19 POL POL 1991 AUGUST SOBCZAK 2008 Legia Warszawa DNF* DNF DNF 1 43.00
20 POL POL 2191 Jan Karnowski 2006 K.S Spójnia - Warszawa DNF* DNF DNF DNF 63.00
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 Pkt do lat 9
1 POL POL 1525 Józef Krasowski 2009 KS Spójnia Warszawa 1 1 1 7* 3.00
2 POL POL 980 Igor Mazurkiewicz 2008 Klub Żeglarski Horn Kraków 5 3 10* 3 11.00
3 POL POL 1851 ALICJA KURPIEWSKA 2007 MKS "Dwójka" Warszawa 12* 6 8 2 16.00
4 POL POL 1791 Zofia Brdulak 2009 K.S Spójnia - Warszawa 23* 8 2 14 24.00
5 POL POL 1570 Antoni Brzozowski 2009 KS Spójnia Warszawa 10 4 11 16* 25.00
6 POL POL 1830 Tymon Szkołut 2009 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 13 21* 7 5 25.00
7 POL POL 1628 Iga Dębecka-Strzyżewska 2008 AZS UW Warszawa 2 18 6 23* 26.00
8 POL POL 2027 Wiktor Przeździecki 2008 K.S. Spojnia - Warszawa 9 5 12 20* 26.00
9 POL POL 1999 Jan Muszyński 2007 KS Spójnia Warszawa 25* 16 3 10 29.00
10 POL POL 2157 Hubert Matz 2008 K.S. Spojnia - Warszawa 8 7 15 DNF* 30.00
11 POL POL 2206 HANNA GĘBICKA 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 21* 11 4 17 32.00
12 POL POL 3465 Piotr Kowalewski 2010 SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 3 10 23* 22 35.00
13 POL POL 2029 Alexander Nowak 2009 Uczniowski Klub Sportowy Sindbad 30* 14 5 18 37.00
14 POL POL 1244 Emilia Brdulak 2011 KS Spójnia Warszawa 18* 15 14 9 38.00 1
15 POL POL 1137 ADAM MARGASIŃSKI 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 4 23 BFD* 12 39.00
16 POL POL 1888 TOMASZ RUBAN 2010 MKS "Dwójka" Warszawa 7 49* 9 26 42.00
17 POL POL 2 Mikołaj Cieślak 2008 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 28* 2 17 24 43.00
18 POL POL 1813 ROZALIA ROZUM 2007 MKS "Dwójka" Warszawa 40* 20 18 8 46.00
19 POL POL 3451 Helena Moritz 2009 UKS FIR Warszawa 11 22* 22 19 52.00
20 POL POL 3419 Krzysztof Junczyk 2008 UKS Sindbad Legionowo 24 25 BFD* 6 55.00
21 POL POL 951 Wojciech Henryk Komenda 2008 KS Spójnia Warszawa 20 12 25 59* 57.00
22 POL POL 777 Ignacy Sobczak 2012 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 31 39* 20 13 64.00 2
23 POL POL 1470 Ewa Bańbura 2010 UKS FIR Warszawa 42* 17 37 15 69.00
24 POL POL 71 Juliusz Bartczak 2008 SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 6 41* 26 38 70.00
25 POL POL 925 NINA ZYGO 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 41* 27 33 11 71.00
26 POL POL 2201 Stanislaw Wróblewski 2010 AZS Uniwersytet Warszawski 37 19 16 DSQ* 72.00
27 POL POL 1787 Jakub Pisarek 2011 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 22 13 39 48* 74.00 3
28 POL POL 1929 Sonia Dobrzyńska 2007 K.S Spójnia - Warszawa 27 46 BFD* 4 77.00
29 POL POL 1892 Eryk Kąkolewski 2009 KS Spójnia Warszawa 34 29 19 41* 82.00
30 POL POL 1114 Anna Ścisłowska 2008 UKS Żegluj Lublin 53* 30 27 25 82.00
31 POL POL 2025 Borys Łabędzki 2008 UKS Sindbad Legionowo 17 24 42 65* 83.00
32 POL POL 470 Bartosz Nurowski 2009 UKS FIR Warszawa 32 36* 24 27 83.00
33 POL POL 1626 Saturnin Smółka 2007 AZS UW Warszawa 43 9 38 74* 90.00 4
34 POL POL 1245 Aleksandra Matz 2010 KS Spójnia Warszawa DNF* UFD 13 1 95.00
35 POL POL 1436 Wojciech Wołczyk 2009 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 48* 38 31 29 98.00
36 POL POL 1424 Tadeusz Kozłowski 2010 UKS FIR Warszawa 19 58* 34 50 103.00
37 POL POL 3464 Paweł Włodarczyk 2008 SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 14 48 57* 44 106.00
38 POL POL 3420 Adam Aljabali 2010 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 52* 35 47 28 110.00
39 POL POL 126 Hanna Gruziel 2010 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 36 33 41 68* 110.00
40 POL POL 448 Marcin Lewków 2008 MKS "DWÓJKA" 35 37 40 62* 112.00
41 POL POL 3446 Ignacy Moritz 2010 UKS FIR Warszawa UFD* 52 28 33 113.00
42 POL POL 11939 Vincent Drożdż 2011 UKS Żegluj Lublin DNF* 45 35 35 115.00 5
43 POL POL 1578 Leon Mostowski 2012 KS Spójnia Warszawa 58* 26 55 37 118.00 6
44 POL POL 3463 Krzysztof Szklarski 2008 SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA UFD* 43 30 46 119.00
45 POL POL 156 Eryk Kazimierczyk 2012 AZS Uniwersytet Warszawski UFD* 32 48 40 120.00 7
46 POL POL 1963 Filip Szczepankowski 2007 SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA UFD* UFD 21 21 123.00
47 POL POL 1788 JAN CHYLARECKI 2007 MKS "Dwójka" Warszawa 44 67* 29 51 124.00
48 POL POL 2202 Magda Traczyńska 2010 UKS FIR Warszawa 29 57* 46 49 124.00
49 POL POL 3999 Tomasz Ignaczewski 2012 KS Spójnia Warszawa 55 28 44 77* 127.00 8
50 POL POL 959 Marcel Stolarski 2010 UKS FIR Warszawa 46* 42 43 42 127.00
51 POL POL 7 Marta Kowalczyk 2010 MKS "DWÓJKA" 15 59 64* 54 128.00
52 POL POL 1819 Filip Brzostowski 2007 AZS Uniwersytet Warszawski 39 55 36 60* 130.00
53 POL POL 1800 Dominik Kmin 2012 UKS FIR Warszawa 51 62* 51 31 133.00 9
54 POL POL 1773 TOMASZ BIEDRZYCKI 2010 MKS "DWÓJKA" 45 40 53 56* 138.00
55 POL POL 1909 Michał Guszcza 2011 Uczniowski Klub Sportowy Sindbad 50 66* 50 39 139.00 10
56 POL POL 1451 Filip Sroczyński 2008 Uczniowski Klub Sportowy Sindbad 54 44 45 66* 143.00
57 POL POL 2041 Zofia Szotyńska 2008 AZS Uniwersytet Warszawski UFD* 34 BFD 30 145.00
58 POL POL 1076 Antoni Koterba 2012 UKS FIR Warszawa 61* 50 61 36 147.00 11
59 POL POL 1139 STANISŁAW TRACZ 2012 MKS "Dwójka" Warszawa 33 63* 58 58 149.00 12
60 POL POL 1903 Mateusz Kazimierczyk 2010 AZS Uniwersytet Warszawski 49 56 62* 45 150.00
61 POL POL 1988 WIKTOR RASZKA 2009 MKS "Dwójka" Warszawa 16 UFD* BFD 55 152.00
62 POL POL 1769 Aleksander Franczyk 2010 KS Spójnia Warszawa 26 64 65 67* 155.00
63 POL POL 424 Kacper Wysocki 2009 UKS FIR Warszawa 38 53 BFD* 64 155.00
64 POL POL 3466 Kamil Czajkowski 2010 SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA UFD* RET 32 43 156.00
65 POL POL 1908 DAWID BRZESKI 2010 MKS "Dwójka" Warszawa 57 31 BFD* 69 157.00
66 POL POL 2135 Wojciech Sikorski 2008 AZS UW Warszawa 60 47 BFD* 52 159.00
67 POL POL 1423 Jakub Krysiński 2007 SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA UFD* 51 52 57 160.00
68 POL POL 1478 Aleksandra Bańbura 2012 UKS FIR Warszawa 63 54 49 76* 166.00 13
69 POL POL 1020 Maksymilian Pilśnik 2008 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 47 68 54 71* 169.00
70 POL POL 11867 Maciej Misiuk 2010 UKS Żegluj Lublin 59 61* 60 53 172.00
71 POL POL 1700 Franciszek Goleń 2008 UKS Żegluj Lublin 56 DNF* 56 63 175.00
72 POL POL 2036 Michalina Krociel 2011 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN DNF* DNF 67 32 180.00 14
73 POL POL 111 Jan Schwendimann 2006 AZS Uniwersytet Warszawski 65 65 59 72* 189.00
74 POL POL 11139 Monika Firek 2010 MKS "DWÓJKA" 62 60 68 73* 190.00
75 POL POL 1422 Maksymilian Kajdy 2010 UKS FIR Warszawa UFD* UFD BFD 34 196.00
76 POL POL 2816 Tomasz Politański 2010 MKS "DWÓJKA" 64 DSQ* 63 70 197.00
77 POL POL 1975 Maksymilian Ambroziak 2012 MKS "DWÓJKA" UFD* UFD 66 61 208.00 15
78 POL POL 59 Katarzyna Biernacka 2011 UKS FIR Warszawa UFD* UFD DNF 47 209.00 16
79 POL POL 11 Igor Prekiel 2007 AZS Uniwersytet Warszawski 66 DNF* BFD 75 222.00
80 POL POL 958 Piotr Placzke 2012 UKS FIR Warszawa DNF* DNF DNF DNF 243.00 17
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 10940 Jan Muszyński 2007 KS Spójnia Warszawa RET* 3 1 3 3 4 14.00
2 POL POL 9234 Józef Krasowski 2009 KS Spójnia Warszawa RET* 4 9 1 1 2 17.00
3 POL POL 11138 Antonina Liro 2008 Klub Żeglarski Horn Kraków RET* 2 4 4 2 8 20.00
4 POL POL 10682 Bernard Narecki 2007 Klub Żeglarski Horn Kraków RET* 7 5 6 5 1 24.00
5 POL POL 9180 Wojciech Henryk Komenda 2008 KS Spójnia Warszawa RET* 1 UFD 2 4 3 25.00
6 POL POL 10452 Kajetan Poziemski 2007 Klub Żeglarski Horn Kraków RET* 6 3 8 8 6 31.00
7 POL POL 10702 Krzysztof Królik 2006 Sail & Ski Klub Warszawa RET* 5 2 5 DNF 9 36.00
8 POL POL 10564 Julia Jędrzejczyk 2008 Klub Żeglarski Horn Kraków RET* 12 8 7 10 5 42.00
9 POL POL 9189 Maja Woźnicka 2006 Sail & Ski Klub Warszawa RET* 8 7 11 7 11 44.00
10 POL POL 10626 Hanna Kusztejko 2008 Klub Żeglarski Horn Kraków RET* 9 6 9 9 12 45.00
11 POL POL 9213 Witold Woźnicki 2006 Sail & Ski Klub Warszawa RET* 11 10 10 11 10 52.00
12 POL POL 10929 Antoni Brzozowski 2009 KS Spójnia Warszawa RET* 10 DNF DNF 6 7 53.00
13 POL POL 11097 Krzysztof Rogulski 2005 Sail & Ski Klub Warszawa DNS* DNF DNF DNF DNF 13 73.00
14 POL POL 10900 Jacek Rogulski 2006 Sail & Ski Klub Warszawa DNS* DNF DNF DNF DNF DNF 75.00
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 Pkt
1 POL POL 2152 Hanna Słyk
Julia Surała
2005
2006
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 1* 1 1 1 1 4.00
2 POL POL 2552 Janek Chylarecki
Maja Hołoga
2007
2006
MKS "Dwójka" Warszawa 2* 2 2 2 2 8.00
3 POL POL 2550 Krzysztof Cichosz
Ada Malinowska
2007
2007
MOS 2 Warszawa 3 3 DNF* 3 3 12.00
420 Wyniki nieoficjalne po 6 wyścigach
Cadet Wyniki nieoficjalne po 6 wyścigach
Finn Wyniki nieoficjalne po 6 wyścigach
Flying Dutchman Wyniki nieoficjalne po 6 wyścigach
Laser 4.7 Wyniki oficjalne po 5 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Laser Standard Wyniki nieoficjalne po 6 wyścigach
OK-Dinghy Wyniki nieoficjalne po 6 wyścigach
OPP A Wyniki oficjalne po 4 wyścigach
OPP B Wyniki oficjalne po 4 wyścigach
Open Skiff Wyniki nieoficjalne po 6 wyścigach
l’Equipe Wyniki nieoficjalne po 5 wyścigach