Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM i MWJ)

5 wrz - 18 paź 2020 Nieporęt, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nr
Załoga
Ur
Klub
1
POL 1451
Filip Sroczyński
2008
Uczniowski Klub Sportowy Sindbad
2
POL 1909
Michał Guszcza
2011
Uczniowski Klub Sportowy Sindbad
3
POL 2029
Alexander Nowak
2009
Uczniowski Klub Sportowy Sindbad
4
POL 2025
Borys Łabędzki
2008
UKS Sindbad Legionowo
5
POL 3419
Krzysztof Junczyk
2008
UKS Sindbad Legionowo
6
POL 2201
Stanislaw Wróblewski
2010
AZS Uniwersytet Warszawski
7
POL 1628
Iga Dębecka-Strzyżewska
2008
AZS UW Warszawa
8
POL 11139
Monika Firek
2010
MKS "DWÓJKA"
9
POL 448
Marcin Lewków
2008
MKS "DWÓJKA"
10
POL 2816
Tomasz Politański
2010
MKS "DWÓJKA"
11
POL 1975
Maksymilian Ambroziak
2012
MKS "DWÓJKA"
12
POL 1800
Dominik Kmin
2012
UKS FIR Warszawa
13
POL 958
Piotr Placzke
2012
UKS FIR Warszawa
14
POL 1076
Antoni Koterba
2012
UKS FIR Warszawa
15
POL 1424
Tadeusz Kozłowski
2010
UKS FIR Warszawa
16
POL 959
Marcel Stolarski
2010
UKS FIR Warszawa
17
POL 2202
Magda Traczyńska
2010
UKS FIR Warszawa
18
POL 424
Kacper Wysocki
2009
UKS FIR Warszawa
19
POL 1478
Aleksandra Bańbura
2012
UKS FIR Warszawa
20
POL 1470
Ewa Bańbura
2010
UKS FIR Warszawa
21
POL 1422
Maksymilian Kajdy
2010
UKS FIR Warszawa
22
POL 470
Bartosz Nurowski
2009
UKS FIR Warszawa
23
POL 3451
Helena Moritz
2009
UKS FIR Warszawa
24
POL 3446
Ignacy Moritz
2010
UKS FIR Warszawa
25
POL 2135
Wojciech Sikorski
2008
AZS UW Warszawa
26
POL 1245
Aleksandra Matz
2010
KS Spójnia Warszawa
27
POL 1525
Józef Krasowski
2009
KS Spójnia Warszawa
28
POL 1999
Jan Muszyński
2007
KS Spójnia Warszawa
29
POL 1570
Antoni Brzozowski
2009
KS Spójnia Warszawa
30
POL 951
Wojciech Henryk Komenda
2008
KS Spójnia Warszawa
31
POL 1963
Filip Szczepankowski
2007
SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA
32
POL 71
Juliusz Bartczak
2008
SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA
33
POL 3465
Piotr Kowalewski
2010
SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA
34
POL 3463
Krzysztof Szklarski
2008
SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA
35
POL 1436
Wojciech Wołczyk
2009
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
36
POL 1787
Jakub Pisarek
2011
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
37
POL 777
Ignacy Sobczak
2012
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
38
POL 1020
Maksymilian Pilśnik
2008
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
39
POL 126
Hanna Gruziel
2010
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
40
POL 1626
Saturnin Smółka
2007
AZS UW Warszawa
41
POL 1769
Aleksander Franczyk
2010
KS Spójnia Warszawa
42
POL 1578
Leon Mostowski
2012
KS Spójnia Warszawa
43
POL 3466
Kamil Czajkowski
2010
SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA
44
POL 3464
Paweł Włodarczyk
2008
SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA
45
POL 1137
ADAM MARGASIŃSKI
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
46
POL 2206
HANNA GĘBICKA
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
47
POL 1813
ROZALIA ROZUM
2007
MKS "Dwójka" Warszawa
48
POL 925
NINA ZYGO
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
49
POL 1888
TOMASZ RUBAN
2010
MKS "Dwójka" Warszawa
50
POL 1988
WIKTOR RASZKA
2009
MKS "Dwójka" Warszawa
51
POL 1851
ALICJA KURPIEWSKA
2007
MKS "Dwójka" Warszawa
52
POL 1788
JAN CHYLARECKI
2007
MKS "Dwójka" Warszawa
53
POL 1908
DAWID BRZESKI
2010
MKS "Dwójka" Warszawa
54
POL 1139
STANISŁAW TRACZ
2012
MKS "Dwójka" Warszawa
55
POL 1773
TOMASZ BIEDRZYCKI
2010
MKS "DWÓJKA"
56
POL 1244
Emilia Brdulak
2011
KS Spójnia Warszawa
57
POL 1892
Eryk Kąkolewski
2009
KS Spójnia Warszawa
58
POL 3999
Tomasz Ignaczewski
2012
KS Spójnia Warszawa
59
POL 1791
Zofia Brdulak
2009
K.S Spójnia - Warszawa
60
POL 2027
Wiktor Przeździecki
2008
K.S. Spojnia - Warszawa
61
POL 2157
Hubert Matz
2008
K.S. Spojnia - Warszawa
62
POL 1929
Sonia Dobrzyńska
2007
K.S Spójnia - Warszawa
63
POL 7
Marta Kowalczyk
2010
MKS "DWÓJKA"
64
POL 1423
Jakub Krysiński
2007
SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA
65
POL 2
Mikołaj Cieślak
2008
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
66
POL 1830
Tymon Szkołut
2009
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
67
POL 3420
Adam Aljabali
2010
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
68
POL 11867
Maciej Misiuk
2010
UKS Żegluj Lublin
69
POL 11939
Vincent Drożdż
2011
UKS Żegluj Lublin
70
POL 1114
Anna Ścisłowska
2008
UKS Żegluj Lublin
71
POL 1700
Franciszek Goleń
2008
UKS Żegluj Lublin
72
POL 2036
Michalina Krociel
2011
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
73
POL 111
Jan Schwendimann
2006
AZS Uniwersytet Warszawski
74
POL 2041
Zofia Szotyńska
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
75
POL 156
Eryk Kazimierczyk
2012
AZS Uniwersytet Warszawski
76
POL 1903
Mateusz Kazimierczyk
2010
AZS Uniwersytet Warszawski
77
POL 11
Igor Prekiel
2007
AZS Uniwersytet Warszawski
78
POL 1819
Filip Brzostowski
2007
AZS Uniwersytet Warszawski
79
POL 980
Igor Mazurkiewicz
2008
Klub Żeglarski Horn Kraków
80
POL 59
Katarzyna Biernacka
2011
UKS FIR Warszawa