Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM i MWJ)

5 wrz - 18 paź 2020

Nieporęt, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
420
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Rafał Pogorzelski
Filip Fajfer
2003
2003
Giżycka Grupa Regatowa
MKS Dwójka Warszawa
21.09.2020, 19:30
2 Patrycja Kurpiewska
Hania Korsak
2005
2006
MKS Dwójka Warszawa 22.09.2020, 09:22
3 Hanna Jarząbek
Jacek Muszyński
2002
2002
KS Spójnia Warszawa 22.09.2020, 18:13
4 Gustaw Kwiek
Tomasz Santorowski
2006
2003
Golden Boats Academy Warszawa 22.09.2020, 19:02
5 Marcel Wolętek
Maciej Schiele
2004
2004
MKS Dwójka Warszawa 22.09.2020, 19:21
6 Maja Kwiek
Marianna Gębicka
2007
2006
Golden Boats Academy Warszawa 22.09.2020, 20:45
7 Daria Targos
Hanna Gloeh
2005
2005
MKS Dwójka Warszawa 22.09.2020, 22:10
8 Dominika Grala
Joanna Fabisiak
2006
2003
Giżycka Grupa Regatowa 22.09.2020, 22:22
9 Jakub Częczek
Jakub Wąsikowski
2006
2007
Nauticus YC Olsztyn 23.09.2020, 18:00
10 Mateusz Buło
Kamil Jankowski
2004
2005
Klub Sportowy ”BAZA Mrągowo”
KS BAZA Mrągowo
23.09.2020, 20:23
11 Zofia Korsak
Karolina Cendrowska
2002
2002
MKS Dwójka Warszawa 24.09.2020, 11:00
12 Jan Fuk
Paweł Kuszewski
2006
2004
Giżycka Grupa Regatowa 24.09.2020, 14:58
13 Weronika Marszalik
Marcel Kurjańczyk
2006
2004
UKŻ Lamelka Kartuzy 24.09.2020, 18:51
14 Magdalena Skórnóg
Mikołaj Merkler
2006
2004
Giżycka Grupa Regatowa 24.09.2020, 20:14
15 Adam Turczynowicz
Szymon Rozum
2005
2005
KS Spójnia Warszawa
MKS Dwójka Warszawa
24.09.2020, 21:28
16 Dominik Fajdasz
Mateusz Szweda
2005
2002
KS Spójnia Warszawa 24.09.2020, 23:07
Cadet
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Piotr Cendrowski
Mikołaj Sołdan
2005
2008
MKS Dwójka Warszawa 07.09.2020, 20:50
2 Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
2005
2010
MKS Dwójka Warszawa 07.09.2020, 20:50
3 Małgorzata Bulik
Izabela Ośkiewicz
2004
2010
MKS Dwójka Warszawa 07.09.2020, 20:50
4 Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
2006
2008
MKS Dwójka Warszawa 07.09.2020, 20:50
5 Zofia Hochtaubel
Aleksandra Gileta
2004
2006
MKS Dwójka Warszawa 07.09.2020, 20:50
6 Julita Sitkowska
Antoni Jasiukiewicz
2005
2009
MKS Dwójka Warszawa 07.09.2020, 20:50
7 Jan Kopyra
Patryk Bartnicki
2006
2008
MKS Dwójka Warszawa 07.09.2020, 20:50
8 Adam Rutkowski
Antoni Chojnowski
2006
2007
MKS Dwójka Warszawa 07.09.2020, 20:50
9 Jagoda Glinecka
Zofia Wróbel
2005
2009
MKS Dwójka Warszawa 07.09.2020, 20:50
10 Franciszek Massalski
Ryszard Ruban
2008
2008
MKS Dwójka Warszawa 07.09.2020, 20:50
11 Maciej Cesarz
Piotr Buch
2007
2008
MKS Dwójka Warszawa 07.09.2020, 20:50
Finn
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Wiesław Żytowiecki 1958 YKP BIAŁYSTOK , PSRKF 13.09.2020, 19:15
2 Beniamin Kobierski 1975 LUBUSKI KLUB ŻEGLARSKI IM. MARIUSZA ZARU 15.09.2020, 09:06
3 Andrzej Romanowski 1965 OŚ AZS Poznań 16.09.2020, 07:58
4 Arkadiusz Szymosz 1968 Giżycka Grupa Regatowa 16.09.2020, 18:58
5 Bartosz Szydłowski 1985 Sailing Legia 17.09.2020, 16:22
6 BOGUSŁAW NOWAKOWSKI 1957 LOK Garland Gliwice 18.09.2020, 09:01
7 Jan Kominek 1954 MKS Dwójka Warszawa 21.09.2020, 15:10
8 Jan Okulicz 1943 UKS FIR Warszawa 21.09.2020, 19:49
9 Jacek Binkowski 1957 KS Spójnia Warszawa 23.09.2020, 00:27
10 Lucjan Bladowski 1978 Yacht Club Rewa 23.09.2020, 09:22
11 Błażej Wyszkowski 1949 KŻ Gdańsk 23.09.2020, 09:28
12 Borys Michnniewicz 2001 UKŻ Wiking Toruń 23.09.2020, 16:33
13 Wojciech Nadolski 1951 SKŻ Sopot 23.09.2020, 21:47
14 MAREK KUBAT 1974 SKŻ Sopot 24.09.2020, 08:44
15 Kajetan Gliniecki 2002 UKS FIR Warszawa 26.09.2020, 09:18
Flying Dutchman
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Paweł Świderski
Marcin Zawistowski
1973
1973
Spójnia Warszawa
KS Spójnia Warszawa
14.09.2020, 15:11
2 Kuba Stańczyk
Stanisław Augustin
1983
1984
WTW Warszawa 15.09.2020, 20:34
3 Paweł Żebrowski
Maciej Żebrowski
1980
1984
AKŻ '90 Wałcz 17.09.2020, 20:39
4 Jacek Tyszkiewicz
Damian Bernaciak
1964
1976
Towarzystwo Regatowe klasy FD Latający Holender TRkFDLH 17.09.2020, 22:55
5 Tomasz Jankowiak
Piotr Cieśla
1980
1979
WKŻ Wolsztyn 21.09.2020, 14:23
6 Maciej Rokosz
Piotr Tyszkiewicz
1957
1960
KS Spójnia Warszawa 21.09.2020, 14:24
7 Maciej Jankowiak
Tomasz Kledzik
1984
1984
Towarzystwo Regatowe klasy FD Latający Holender TRkFDLH 21.09.2020, 14:40
8 Tomasz Derwinis
Jan Lukaszewicz
1958
1963
MKS Dwójka Warszawa 22.09.2020, 12:52
9 Rafał Seroczyński
Adam Szyszkowski
1965
1968
Stowarzyszenie Klasy FD 23.09.2020, 11:37
Laser 4.7
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Karolina Gała 2005 KS Spójnia Warszawa 28.08.2020, 14:39
2 IGOR MIROWSKI 2006 AZS UW Warszawa 30.08.2020, 17:00
3 Kacper Dybiec 2005 KS Spójnia Warszawa 31.08.2020, 10:43
4 Ignacy Jabłkowski 2009 MKS Dwójka Warszawa 31.08.2020, 11:29
5 Filip Olszewski 2006 KS Spójnia Warszawa 31.08.2020, 22:00
6 Karolina Jałoszyńska 2006 KŻ Nysa 31.08.2020, 22:41
7 Maciej Placzke 2006 UKS FIR Warszawa 01.09.2020, 07:49
8 Maria Kmin 2008 UKS FIR Warszawa 01.09.2020, 07:49
9 Michalina Pawelczyk 2006 MKS Dwójka Warszawa 01.09.2020, 13:27
10 Andrzej Nowakowski 2004 YKP Gdynia 01.09.2020, 18:26
11 Marek Sokołowski 2006 AZS UW Warszawa 01.09.2020, 21:19
12 Maciej Gomulski 2004 MKS Dwójka Warszawa 02.09.2020, 17:03
13 Maja Szwejk 2007 Giżycka Grupa Regatowa 03.09.2020, 16:56
14 Szymon Oleksiuk 2004 KS Spójnia Warszawa 03.09.2020, 19:02
15 Jan Wiśniewski 2007 MKS Dwójka Warszawa 03.09.2020, 19:52
16 Mikołaj Kmin 2005 UKS FIR Warszawa 03.09.2020, 19:57
17 Przemysław Okoński 2003 UKS FIR Warszawa 04.09.2020, 14:19
18 Róża Stolarska 2005 UKS FIR Warszawa 04.09.2020, 15:16
19 Olga Mijakowska 1997 RKS Lasery Zegrze 04.09.2020, 16:29
20 Aleksander Chojnowski 2005 MKS Dwójka Warszawa 04.09.2020, 18:23
21 Alicja Spruch 2001 MKS Dwójka Warszawa 04.09.2020, 18:57
22 Franek Kotlarek 2005 UKS FIR Warszawa 04.09.2020, 23:43
Laser Radial
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Kacper Dybiec 2004 KS Spójnia Warszawa 31.08.2020, 10:46
2 Patryk Smółka 2004 AZS UW Warszawa 01.09.2020, 23:03
3 Łukasz Machowski 2001 MKS Dwójka Warszawa 03.09.2020, 18:21
4 Julia Szymczak 2003 MKS Dwójka Warszawa 05.09.2020, 13:06
5 Marcelina Korszon 2002 MKS Dwójka Warszawa 05.09.2020, 17:36
6 Przemysław Machowski 2003 MKS Dwójka Warszawa 06.09.2020, 16:08
7 Dominika Raszka 2004 MKS Dwójka Warszawa 06.09.2020, 16:10
8 Franciszek Kotlarek 2005 UKS FIR Warszawa 06.09.2020, 22:34
9 Marcin Pietrzak 2004 MKS Dwójka Warszawa 08.09.2020, 09:54
10 Jakub Rzeszotek 2006 MKS Dwójka Warszawa 08.09.2020, 18:42
11 Adam Slodownik 2004 KS Spójnia Warszawa 08.09.2020, 19:25
12 Mateusz Leszko 1986 RKS Lasery Zegrze 09.09.2020, 19:53
13 Kacper Radzikowski 2001 MKS Dwójka Warszawa 09.09.2020, 21:46
14 Krzysztof Dobrowolski 1970 UKS FIR Warszawa 10.09.2020, 14:02
15 Alicja Spruch 2001 MKS Dwójka Warszawa 10.09.2020, 15:31
16 Mariusz Kowalewski 1967 RKS Lasery Zegrze 10.09.2020, 16:15
17 Stanisław Elmer 1967 RKS Lasery Zegrze 10.09.2020, 17:03
18 Konrad Berezowski 1977 RKS Lasery Zegrze 10.09.2020, 17:59
19 Filip Rajchert 2003 MKS Dwójka Warszawa 10.09.2020, 20:29
20 Olga Mijakowska 1997 RKS Lasery Zegrze 10.09.2020, 20:51
21 IGOR MIROWSKI 2006 AZS UW Warszawa 10.09.2020, 22:40
22 Mikołaj Kmin 2005 UKS FIR Warszawa 10.09.2020, 22:47
23 Przemysław Okoński 2003 UKS FIR Warszawa 11.09.2020, 11:07
24 Amelia Buska 2003 MKS Dwójka Warszawa 11.09.2020, 19:30
25 Szymon Oleksiuk 2004 KS Spójnia Warszawa 11.09.2020, 19:57
26 Paulina Placzke 2002 UKS FIR Warszawa 11.09.2020, 21:14
27 Róża Stolarska 2005 UKS FIR Warszawa 11.09.2020, 21:57
28 Michał Paciorek 2004 KS Spójnia Warszawa 12.09.2020, 08:38
Laser Standard
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Krzysztof Dobrowolski 1970 UKS FIR Warszawa 11.10.2020, 20:17
2 Mateusz Leszko 1986 RKS Lasery Zegrze 12.10.2020, 10:49
3 Przemysław Okoński 2003 UKS FIR Warszawa 15.10.2020, 11:59
4 Jakub Rzeszotek 2006 MKS Dwójka Warszawa 16.10.2020, 11:06
5 Mikołaj Kmin 2005 UKS FIR Warszawa 16.10.2020, 15:23
6 Franciszek Kotlarek 2005 UKS FIR Warszawa 16.10.2020, 17:08
7 Filip Olszewski 2006 MKS Dwójka Warszawa 16.10.2020, 17:59
8 Marcin Pietrzak 2004 MKS Dwójka Warszawa 16.10.2020, 18:47
9 Paulina Placzke 2002 UKS FIR Warszawa 16.10.2020, 19:13
10 Filip rajchert 2003 MKS Dwójka Warszawa 16.10.2020, 19:16
11 Magda Placzke 2001 UKS FIR Warszawa 16.10.2020, 19:24
12 Konrad Berezowski 1977 RKS Lasery Zegrze 16.10.2020, 22:14
13 Kajetan Gliniecki 2002 UKS FIR Warszawa 17.10.2020, 09:20
OK-Dinghy
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Marek Bernat 1962 KKS Warmia 30.09.2020, 18:23
2 Maciej Karnacewicz 1977 Nauticus YC Olsztyn 30.09.2020, 23:34
3 Waldemar Czyż 1955 KŻ Horn Kraków 01.10.2020, 10:15
4 lesław Gondek 1962 LOK KLUB WODNY GARLAND 01.10.2020, 15:54
5 Przemysław Droździk 1974 SZK OK-Dinghy 01.10.2020, 17:53
6 Jarosław Radzki 1969 KKS Warmia 02.10.2020, 01:32
7 Jarosław Sołtys 1957 UKS Zalew Kielce 02.10.2020, 23:00
8 Jarosław Sołtys 1957 UKS Zalew Kielce 02.10.2020, 23:01
9 Robert Święcki 1959 SZK OK-Dinghy 03.10.2020, 16:56
10 Grzegorz Salamon 1971 KŻ Horn Kraków 03.10.2020, 20:19
11 Wiesław Jańczak 1955 KŻ Ogniwo Wągrowiec 07.10.2020, 11:08
12 Arkadiusz Dobosz 1971 CHSS Hals Chodzież 07.10.2020, 11:41
13 Przemysław Kasperski 1977 ChKŻ LOK Chodzież 07.10.2020, 11:45
14 Adam Jankowski 1973 Ch. S. S. HALS PRZYSTAŃ NAD JEZIOREM 07.10.2020, 17:58
15 Paweł Jachimowski 1976 CHSS Hals Chodzież 08.10.2020, 18:22
OPP A
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 MARTA PIOTROWSKA 2007 MKS Dwójka Warszawa 27.08.2020, 20:08
2 MICHAŁ KUCZMARSKI 2006 MKS Dwójka Warszawa 27.08.2020, 20:08
3 WIKTOR WRÓBEL 2007 MKS Dwójka Warszawa 27.08.2020, 20:08
4 ANTONI KILISZEK 2006 MKS Dwójka Warszawa 27.08.2020, 20:08
5 SZYMON ROZUM 2005 MKS Dwójka Warszawa 27.08.2020, 20:08
6 KLARA PIOTROWSKA 2007 MKS Dwójka Warszawa 27.08.2020, 20:08
7 Jakub Wegiera 2006 Sindbad Sailing 28.08.2020, 07:50
8 NINA MIROWSKA 2008 AZS UW Warszawa 30.08.2020, 16:45
9 Jakub Kaszewiak 2005 AZS UW Warszawa 31.08.2020, 20:53
10 Magdalena Ostrowska 2005 AZS UW 01.09.2020, 16:40
11 Kaja Śledzińska 2007 KS Spójnia Warszawa 02.09.2020, 20:59
12 Adam Turczynowicz 2005 KS Spójnia Warszawa 02.09.2020, 20:59
13 Michał "Kornik" Skawiński 2006 KS Spójnia Warszawa 02.09.2020, 20:59
14 Jan Karnowski 2006 KS Spójnia Warszawa 02.09.2020, 20:59
15 Stanisław Ługowski 2007 KS Spójnia Warszawa 02.09.2020, 20:59
16 Weronika Przeździecka 2007 KS Spójnia Warszawa 02.09.2020, 20:59
17 Krzysztof Maksymowicz 2007 KS Spójnia Warszawa 02.09.2020, 20:59
18 AUGUST SOBCZAK 2008 Sailing Legia 02.09.2020, 21:56
19 Iwo Barański 2006 AZS UW Warszawa 03.09.2020, 13:09
20 Tomasz Zadora 2007 UKS Żegluj Lublin 03.09.2020, 19:49
OPP B
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Filip Sroczyński 2008 Sindbad Sailing 28.08.2020, 07:50
2 Michał Guszcza 2011 Sindbad Sailing 28.08.2020, 07:50
3 Alexander Nowak 2009 Sindbad Sailing 28.08.2020, 07:50
4 Borys Łabędzki 2008 Sindbad Sailing 28.08.2020, 07:50
5 Krzysztof Junczyk 2008 Sindbad Sailing 28.08.2020, 07:50
6 Stanislaw Wróblewski 2010 AZS UW Warszawa 30.08.2020, 21:57
7 Iga Dębecka-Strzyżewska 2008 AZS UW Warszawa 31.08.2020, 08:43
8 Monika Firek 2010 MKS Dwójka Warszawa 31.08.2020, 18:17
9 Marcin Lewków 2008 MKS Dwójka Warszawa 31.08.2020, 18:17
10 Tomasz Politański 2010 MKS Dwójka Warszawa 31.08.2020, 18:17
11 Maksymilian Ambroziak 2012 MKS Dwójka Warszawa 31.08.2020, 18:17
12 Dominik Kmin 2012 UKS FIR Warszawa 01.09.2020, 07:56
13 Piotr Placzke 2012 UKS FIR Warszawa 01.09.2020, 07:56
14 Antoni Koterba 2012 UKS FIR Warszawa 01.09.2020, 07:56
15 Tadeusz Kozłowski 2010 UKS FIR Warszawa 01.09.2020, 07:56
16 Marcel Stolarski 2010 UKS FIR Warszawa 01.09.2020, 07:56
17 Magda Traczyńska 2010 UKS FIR Warszawa 01.09.2020, 07:56
18 Kacper Wysocki 2009 UKS FIR Warszawa 01.09.2020, 07:56
19 Aleksandra Bańbura 2012 UKS FIR Warszawa 01.09.2020, 07:56
20 Ewa Bańbura 2010 UKS FIR Warszawa 01.09.2020, 07:56
21 Maksymilian Kajdy 2010 UKS FIR Warszawa 01.09.2020, 07:56
22 Bartosz Nurowski 2009 UKS FIR Warszawa 01.09.2020, 07:56
23 Helena Moritz 2009 UKS FIR Warszawa 01.09.2020, 07:56
24 Ignacy Moritz 2010 UKS FIR Warszawa 01.09.2020, 07:56
25 Wojciech Sikorski 2008 AZS UW Warszawa 01.09.2020, 09:32
26 Aleksandra Matz 2010 KS Spójnia Warszawa 01.09.2020, 10:55
27 Józef Krasowski 2009 KS Spójnia Warszawa 01.09.2020, 11:07
28 Jan Muszyński 2007 KS Spójnia Warszawa 01.09.2020, 11:25
29 Antoni Brzozowski 2009 KS Spójnia Warszawa 01.09.2020, 11:29
30 Wojciech Henryk Komenda 2008 KS Spójnia Warszawa 01.09.2020, 11:38
31 Filip Szczepankowski 2007 Sailing Legia 01.09.2020, 19:55
32 Juliusz Bartczak 2008 Sailing Legia 01.09.2020, 20:06
33 Piotr Kowalewski 2010 Sailing Legia 01.09.2020, 20:32
34 Krzysztof Szklarski 2008 Sailing Legia 01.09.2020, 20:50
35 Wojciech Wołczyk 2009 UKS Szkwał Legionowo 01.09.2020, 21:05
36 Jakub Pisarek 2011 UKS Szkwał Legionowo 01.09.2020, 21:05
37 Ignacy Sobczak 2012 UKS Szkwał Legionowo 01.09.2020, 21:05
38 Maksymilian Pilśnik 2008 UKS Szkwał Legionowo 01.09.2020, 21:05
39 Hanna Gruziel 2010 UKS Szkwał Legionowo 01.09.2020, 21:05
40 Saturnin Smółka 2007 AZS UW Warszawa 01.09.2020, 22:36
41 Aleksander Franczyk 2010 KS Spójnia Warszawa 02.09.2020, 09:06
42 Leon Mostowski 2012 KS Spójnia Warszawa 02.09.2020, 09:06
43 Kamil Czajkowski 2010 Sailing Legia 02.09.2020, 09:10
44 Paweł Włodarczyk 2008 Sailing Legia 02.09.2020, 09:11
45 ADAM MARGASIŃSKI 2008 MKS Dwójka Warszawa 02.09.2020, 14:39
46 HANNA GĘBICKA 2008 MKS Dwójka Warszawa 02.09.2020, 14:39
47 ROZALIA ROZUM 2007 MKS Dwójka Warszawa 02.09.2020, 14:39
48 NINA ZYGO 2008 MKS Dwójka Warszawa 02.09.2020, 14:39
49 TOMASZ RUBAN 2010 MKS Dwójka Warszawa 02.09.2020, 14:39
50 WIKTOR RASZKA 2009 MKS Dwójka Warszawa 02.09.2020, 14:39
51 ALICJA KURPIEWSKA 2007 MKS Dwójka Warszawa 02.09.2020, 14:39
52 JAN CHYLARECKI 2007 MKS Dwójka Warszawa 02.09.2020, 14:39
53 DAWID BRZESKI 2010 MKS Dwójka Warszawa 02.09.2020, 14:39
54 STANISŁAW TRACZ 2012 MKS Dwójka Warszawa 02.09.2020, 14:39
55 TOMASZ BIEDRZYCKI 2010 MKS Dwójka Warszawa 02.09.2020, 14:39
56 Emilia Brdulak 2011 KS Spójnia Warszawa 02.09.2020, 16:32
57 Eryk Kąkolewski 2009 KS Spójnia Warszawa 02.09.2020, 16:32
58 Tomasz Ignaczewski 2012 KS Spójnia Warszawa 02.09.2020, 16:32
59 Zofia Brdulak 2009 KS Spójnia Warszawa 02.09.2020, 16:32
60 Wiktor Przeździecki 2008 KS Spójnia Warszawa 02.09.2020, 16:32
61 Hubert Matz 2008 KS Spójnia Warszawa 02.09.2020, 16:32
62 Sonia Dobrzyńska 2007 KS Spójnia Warszawa 02.09.2020, 16:32
63 Marta Kowalczyk 2010 MKS Dwójka Warszawa 02.09.2020, 20:23
64 Jakub Krysiński 2007 Sailing Legia 03.09.2020, 16:39
65 Mikołaj Cieślak 2008 UKS Żegluj Lublin 03.09.2020, 19:49
66 Tymon Szkołut 2009 UKS Żegluj Lublin 03.09.2020, 19:49
67 Adam Aljabali 2010 UKS Żegluj Lublin 03.09.2020, 19:49
68 Maciej Misiuk 2010 UKS Żegluj Lublin 03.09.2020, 19:49
69 Vincent Drożdż 2011 UKS Żegluj Lublin 03.09.2020, 19:49
70 Anna Ścisłowska 2008 UKS Żegluj Lublin 03.09.2020, 19:49
71 Franciszek Goleń 2008 UKS Żegluj Lublin 03.09.2020, 19:49
72 Michalina Krociel 2011 UKS Żegluj Lublin 03.09.2020, 19:49
73 Jan Schwendimann 2006 AZS UW Warszawa 03.09.2020, 20:48
74 Zofia Szotyńska 2008 AZS UW Warszawa 03.09.2020, 23:15
75 Eryk Kazimierczyk 2012 AZS UW Warszawa 03.09.2020, 23:15
76 Mateusz Kazimierczyk 2010 AZS UW Warszawa 03.09.2020, 23:15
77 Igor Prekiel 2007 AZS UW Warszawa 03.09.2020, 23:15
78 Filip Brzostowski 2007 AZS UW Warszawa 03.09.2020, 23:51
79 Igor Mazurkiewicz 2008 KŻ Horn Kraków 04.09.2020, 11:13
80 Katarzyna Biernacka 2011 UKS FIR Warszawa 05.09.2020, 09:56
Open Skiff
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Jan Szerling 2007 Sail & Ski Klub Warszawa 30.08.2020, 20:29
2 Jacek Rogulski 2006 Sail & Ski Klub Warszawa 30.08.2020, 20:29
3 Krzysztof Rogulski 2005 Sail & Ski Klub Warszawa 30.08.2020, 20:29
4 Krzysztof Królik 2006 Sail & Ski Klub Warszawa 30.08.2020, 20:29
5 Maja Woźnicka 2006 Sail & Ski Klub Warszawa 30.08.2020, 20:29
6 Jan Muszyński 2007 KS Spójnia Warszawa 30.08.2020, 20:29
7 Antoni Brzozowski 2009 KS Spójnia Warszawa 30.08.2020, 20:29
8 Wojciech Henryk Komenda 2008 KS Spójnia Warszawa 30.08.2020, 20:29
9 Witold Woźnicki 2006 Sail & Ski Klub Warszawa 30.08.2020, 20:29
10 Józef Krasowski 2009 KS Spójnia Warszawa 30.08.2020, 20:29
11 Kajetan Poziemski 2007 KŻ Horn Kraków 07.10.2020, 21:26
12 Julia Jędrzejczyk 2008 KŻ Horn Kraków 07.10.2020, 21:26
13 Bernard Narecki 2007 KŻ Horn Kraków 07.10.2020, 21:26
14 Antonina Liro 2008 KŻ Horn Kraków 07.10.2020, 21:26
15 Hanna Kusztejko 2008 KŻ Horn Kraków 07.10.2020, 21:26
l’Equipe
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Janek Chylarecki
Maja Hołoga
2007
2006
MKS Dwójka Warszawa 22.09.2020, 21:40
2 Krzysztof Cichosz
Ada Malinowska
2007
2007
MKS Dwójka Warszawa 23.09.2020, 19:27
3 Hanna Słyk
Julia Surała
2005
2006
MKS Dwójka Warszawa 23.09.2020, 19:42
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.