Mistrzostwa Warszawy Finał WOM - MWJ

8 - 23 wrz 2018

Nieporęt, Polska

Wyniki regat
420
Cadet
Laser
Laser 4.7
Laser Radial
OPP A
OPP B
M Klasa Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 Pkt do 9
1 OPP B POL 1798 Hanna Ługowska 2005 Kobieta WTW Warszawa 2* 1 2 3.00 -
2 OPP B POL 2158 Weronika Przeździecka 2008 Kobieta KS Spójnia Warszawa 6* 2 5 7.00 -
3 OPP B POL 333 Michał Kornik Skawiński 2007 Mężczyzna KS Spójnia Warszawa 4 14* 3 7.00 -
4 OPP B POL 879 Igor Grzelak 2007 Mężczyzna WTW Warszawa 8 18* 1 9.00 -
5 OPP B POL 2016 Malina Pietrzak 2007 Kobieta WTW Warszawa 1 9 11* 10.00 -
6 OPP B POL 1975 Maja Kwiek 2007 Kobieta WTW Warszawa 7 3 DNF* 10.00 -
7 OPP B POL 1888 Joanna Dyja 2005 Kobieta WTW Warszawa 13* 4 6 10.00 -
8 OPP B POL 2102 Krzysztof Maksymowicz 2008 Mężczyzna KS Spójnia Warszawa 3 UFD* 8 11.00 -
9 OPP B POL 1518 Klara Piotrowska 2007 Kobieta WTW Warszawa 16* 7 7 14.00 -
10 OPP B POL 2191 Jan Karnowski 2006 Mężczyzna KS Spójnia Warszawa 5 10 13* 15.00 -
11 OPP B POL 2005 Michał Kuczmarski 2006 Mężczyzna MKS "Dwójka" Warszawa 11 6 14* 17.00 -
12 OPP B POL 1570 Wiktor Przeździecki 2008 Mężczyzna KS Spójnia Warszawa 9 32* 10 19.00 -
13 OPP B POL 2078 Stanisław Ługowski 2008 Mężczyzna WTW Warszawa 12 13* 9 21.00 -
14 OPP B POL 1424 Jakub Wegiera 2006 Mężczyzna UKS FIR Warszawa 10 11 15* 21.00 -
15 OPP B POL 2157 Gabriela Fajdasz 2007 Kobieta KS Spójnia Warszawa 15 8 35* 23.00 -
16 OPP B POL 1525 Józef Krasowski 2009 Mężczyzna AZS UW Warszawa 27* 20 4 24.00 1
17 OPP B POL 1470 Alexandre Vidal 2008 Mężczyzna UKS FIR Warszawa 26* 5 22 27.00 -
18 OPP B POL 2107 Marta Piotrowska 2007 Kobieta WTW Warszawa 19 22* 12 31.00 -
19 OPP B POL 1529 Alexander Nowak 2009 Mężczyzna UKS FIR Warszawa 18 16 26* 34.00 2
20 OPP B POL 2048 Igor Mirowski 2006 Mężczyzna AZS UW Warszawa 17 UFD* 18 35.00 -
21 OPP B POL 951 Wojciech Henryk Komenda 2008 Mężczyzna KS Spójnia Warszawa 25 12 49* 37.00 -
22 OPP B POL 1332 Zofia Brdulak 2009 Kobieta KS Spójnia Warszawa 14 24 28* 38.00 3
23 OPP B POL 925 Nina Zygo 2008 Kobieta MKS "Dwójka" Warszawa 34* 15 25 40.00 -
24 OPP B POL 909 Antoni Brzozowski 2009 Mężczyzna KS Spójnia Warszawa 22 37* 20 42.00 4
25 OPP B POL 1245 Hubert Matz 2008 Mężczyzna KS Spójnia Warszawa 32* 26 17 43.00 -
26 OPP B POL 825 Jan Wiśniewski 2007 Mężczyzna MKS "Dwójka" Warszawa 24 40* 19 43.00 -
27 OPP B POL 1244 Aleksander Główka 2007 Mężczyzna KS Spójnia Warszawa 28 17 38* 45.00 -
28 OPP B POL 1076 Nathan Vidal 2009 Mężczyzna UKS FIR Warszawa 21 30* 24 45.00 5
29 OPP B POL 2787 MACIEJ KARPIŃSKI 2006 Mężczyzna UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA 38* 23 23 46.00 -
30 OPP B POL 1246 Hanna Gębicka 2008 Kobieta MKS "Dwójka" Warszawa 20 29 36* 49.00 -
31 OPP B POL 1929 Sonia Dobrzyńska 2007 Kobieta KS Spójnia Warszawa 23 27 32* 50.00 -
32 OPP B POL 44 Ewa Główka 2009 Kobieta KS Spójnia Warszawa 33 19 39* 52.00 6
33 OPP B POL 1137 Marianna Gębicka 2006 Kobieta MKS "Dwójka" Warszawa 31 21 33* 52.00 -
34 OPP B POL 1637 Nina Mirowska 2008 Kobieta AZS UW Warszawa 35* 35 21 56.00 -
35 OPP B POL 1334 Kacper Hodun 2005 Mężczyzna KS Spójnia Warszawa 36 25 40* 61.00 -
36 OPP B POL 11 Maja Woźnicka 2006 Kobieta AZS UW Warszawa 46 49* 16 62.00 -
37 OPP B POL 424 Helena Moritz 2009 Kobieta UKS FIR Warszawa 29 33 48* 62.00 7
38 OPP B POL bn Jakub Kaszewiak 2005 Mężczyzna AZS UW Warszawa 37 DNF* 27 64.00 -
39 OPP B POL 1813 Rozalia Rozum 2008 Kobieta MKS "Dwójka" Warszawa 30 36 53* 66.00 -
40 OPP B POL 1773 Ryszard Ruban 2008 Mężczyzna MKS "Dwójka" Warszawa 40 28 46* 68.00 -
41 OPP B POL 1628 Iga Dębecka-Strzyżewska 2008 Kobieta AZS UW Warszawa 41 42* 30 71.00 -
42 OPP B POL 1332 Hugo Campistro 2006 Mężczyzna YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 39 34 DNF* 73.00 -
43 OPP B POL 111 Torkil Smółka 2004 Mężczyzna AZS UW Warszawa 44* 43 31 74.00 -
44 OPP B POL 121 Bartek Nurowski 2009 Mężczyzna UKS FIR Warszawa 43 31 47* 74.00 8
45 OPP B POL 332 Jan Muszyński Mężczyzna KS Spójnia Warszawa 48* 47 34 81.00 9
46 OPP B POL 788 Wiktor Raszka 2009 Mężczyzna MKS "Dwójka" Warszawa 50* 44 37 81.00 10
47 OPP B POL 1111 Saturnin Smółka 2007 Mężczyzna AZS UW Warszawa 47* 39 42 81.00 -
48 OPP B POL 1768 Adam Margasiński 2008 Mężczyzna MKS "Dwójka" Warszawa 42 41 44* 83.00 -
49 OPP B POL 1 Magda Ostrowska 2005 Kobieta AZS UW Warszawa 45 DNF* 41 86.00 -
50 OPP B POL 2201 Stanisław Wróblewski 2010 Mężczyzna WTW Warszawa 53* 45 43 88.00 11
51 OPP B POL 2816 Tomasz Ruban 2010 Mężczyzna MKS "Dwójka" Warszawa 55 38 DNF* 93.00 12
52 OPP B POL 7 Witold Woźnicki 2006 Mężczyzna AZS UW Warszawa DNF* DNF 29 95.00 -
53 OPP B POL 884 Zofia Zarzecka 2008 Kobieta YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 49 46 DNF* 95.00 -
54 OPP B POL 1202 Aleksandra Campistro 2008 Kobieta YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 51* 50 50 100.00 -
55 OPP B POL 2000 Aleksandra Matz Mężczyzna KS Spójnia Warszawa 58 DNF* 45 103.00 13
56 OPP B POL 1075 Ignacy Moritz 2010 Mężczyzna UKS FIR Warszawa 59* 51 52 103.00 14
57 OPP B POL 1769 Maria Kmin 2008 Kobieta YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 56 48 DNF* 104.00 -
58 OPP B POL 1769 Marcel Tyczyński 2009 Mężczyzna KS Spójnia Warszawa 54 54 DNF* 108.00 15
59 OPP B POL 1714 Antoni Malicki 2009 Mężczyzna WTW Warszawa 57 53 DNF* 110.00 16
60 OPP B POL 9781 Dominik Palacz 2008 Mężczyzna WTW Warszawa 60 52 DNF* 112.00 -
61 OPP B POL 2786 ZUZANNA KAMIŃSKA 2006 Kobieta UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA DNF* DNF 51 117.00 -
62 OPP B POL 1819 Lena Wonka 2008 Kobieta AZS UW Warszawa 52 DNF* DNF 118.00 -
63 OPP B POL 2075 Iwo Barański 2006 Mężczyzna AZS UW Warszawa DNF* DNF DNF 132.00 -
63 OPP B POL 143 Bartosz Janusek 2008 Mężczyzna MKS "Dwójka" Warszawa DNF* DNF DNF 132.00 -
63 OPP B POL 1275 Michał Rasiński 2006 Mężczyzna UKS SZKWAŁ LEGIONOWO DNF* DNF DNF 132.00 -
l’Equipe
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.