Mistrzostwa Warszawy Finał WOM - MWJ

8 - 23 wrz 2018 Nieporęt, Polska

Wyniki regat

M
Klasa
Nr
Załoga
Ur
Płeć
Klub
R1
R2
R3
Pkt
do 9
1
OPP B
POL 1798
Hanna Ługowska
2005
K
WTW Warszawa
2*
1
2
3.00
2
OPP B
POL 2158
Weronika Przeździecka
2008
K
KS Spójnia Warszawa
6*
2
5
7.00
3
OPP B
POL 333
Michał Kornik Skawiński
2007
M
KS Spójnia Warszawa
4
14*
3
7.00
4
OPP B
POL 879
Igor Grzelak
2007
M
WTW Warszawa
8
18*
1
9.00
5
OPP B
POL 2016
Malina Pietrzak
2007
K
WTW Warszawa
1
9
11*
10.00
6
OPP B
POL 1975
Maja Kwiek
2007
K
WTW Warszawa
7
3
DNF*
10.00
7
OPP B
POL 1888
Joanna Dyja
2005
K
WTW Warszawa
13*
4
6
10.00
8
OPP B
POL 2102
Krzysztof Maksymowicz
2008
M
KS Spójnia Warszawa
3
UFD*
8
11.00
9
OPP B
POL 1518
Klara Piotrowska
2007
K
WTW Warszawa
16*
7
7
14.00
10
OPP B
POL 2191
Jan Karnowski
2006
M
KS Spójnia Warszawa
5
10
13*
15.00
11
OPP B
POL 2005
Michał Kuczmarski
2006
M
MKS "Dwójka" Warszawa
11
6
14*
17.00
12
OPP B
POL 1570
Wiktor Przeździecki
2008
M
KS Spójnia Warszawa
9
32*
10
19.00
13
OPP B
POL 2078
Stanisław Ługowski
2008
M
WTW Warszawa
12
13*
9
21.00
14
OPP B
POL 1424
Jakub Wegiera
2006
M
UKS FIR Warszawa
10
11
15*
21.00
15
OPP B
POL 2157
Gabriela Fajdasz
2007
K
KS Spójnia Warszawa
15
8
35*
23.00
16
OPP B
POL 1525
Józef Krasowski
2009
M
AZS UW Warszawa
27*
20
4
24.00
1
17
OPP B
POL 1470
Alexandre Vidal
2008
M
UKS FIR Warszawa
26*
5
22
27.00
18
OPP B
POL 2107
Marta Piotrowska
2007
K
WTW Warszawa
19
22*
12
31.00
19
OPP B
POL 1529
Alexander Nowak
2009
M
UKS FIR Warszawa
18
16
26*
34.00
2
20
OPP B
POL 2048
Igor Mirowski
2006
M
AZS UW Warszawa
17
UFD*
18
35.00
21
OPP B
POL 951
Wojciech Henryk Komenda
2008
M
KS Spójnia Warszawa
25
12
49*
37.00
22
OPP B
POL 1332
Zofia Brdulak
2009
K
KS Spójnia Warszawa
14
24
28*
38.00
3
23
OPP B
POL 925
Nina Zygo
2008
K
MKS "Dwójka" Warszawa
34*
15
25
40.00
24
OPP B
POL 909
Antoni Brzozowski
2009
M
KS Spójnia Warszawa
22
37*
20
42.00
4
25
OPP B
POL 1245
Hubert Matz
2008
M
KS Spójnia Warszawa
32*
26
17
43.00
26
OPP B
POL 825
Jan Wiśniewski
2007
M
MKS "Dwójka" Warszawa
24
40*
19
43.00
27
OPP B
POL 1244
Aleksander Główka
2007
M
KS Spójnia Warszawa
28
17
38*
45.00
28
OPP B
POL 1076
Nathan Vidal
2009
M
UKS FIR Warszawa
21
30*
24
45.00
5
29
OPP B
POL 2787
MACIEJ KARPIŃSKI
2006
M
UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA
38*
23
23
46.00
30
OPP B
POL 1246
Hanna Gębicka
2008
K
MKS "Dwójka" Warszawa
20
29
36*
49.00
31
OPP B
POL 1929
Sonia Dobrzyńska
2007
K
KS Spójnia Warszawa
23
27
32*
50.00
32
OPP B
POL 44
Ewa Główka
2009
K
KS Spójnia Warszawa
33
19
39*
52.00
6
33
OPP B
POL 1137
Marianna Gębicka
2006
K
MKS "Dwójka" Warszawa
31
21
33*
52.00
34
OPP B
POL 1637
Nina Mirowska
2008
K
AZS UW Warszawa
35*
35
21
56.00
35
OPP B
POL 1334
Kacper Hodun
2005
M
KS Spójnia Warszawa
36
25
40*
61.00
36
OPP B
POL 11
Maja Woźnicka
2006
K
AZS UW Warszawa
46
49*
16
62.00
37
OPP B
POL 424
Helena Moritz
2009
K
UKS FIR Warszawa
29
33
48*
62.00
7
38
OPP B
POL bn
Jakub Kaszewiak
2005
M
AZS UW Warszawa
37
DNF*
27
64.00
39
OPP B
POL 1813
Rozalia Rozum
2008
K
MKS "Dwójka" Warszawa
30
36
53*
66.00
40
OPP B
POL 1773
Ryszard Ruban
2008
M
MKS "Dwójka" Warszawa
40
28
46*
68.00
41
OPP B
POL 1628
Iga Dębecka-Strzyżewska
2008
K
AZS UW Warszawa
41
42*
30
71.00
42
OPP B
POL 1332
Hugo Campistro
2006
M
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
39
34
DNF*
73.00
43
OPP B
POL 111
Torkil Smółka
2004
M
AZS UW Warszawa
44*
43
31
74.00
44
OPP B
POL 121
Bartek Nurowski
2009
M
UKS FIR Warszawa
43
31
47*
74.00
8
45
OPP B
POL 332
Jan Muszyński
M
KS Spójnia Warszawa
48*
47
34
81.00
9
46
OPP B
POL 788
Wiktor Raszka
2009
M
MKS "Dwójka" Warszawa
50*
44
37
81.00
10
47
OPP B
POL 1111
Saturnin Smółka
2007
M
AZS UW Warszawa
47*
39
42
81.00
48
OPP B
POL 1768
Adam Margasiński
2008
M
MKS "Dwójka" Warszawa
42
41
44*
83.00
49
OPP B
POL 1
Magda Ostrowska
2005
K
AZS UW Warszawa
45
DNF*
41
86.00
50
OPP B
POL 2201
Stanisław Wróblewski
2010
M
WTW Warszawa
53*
45
43
88.00
11
51
OPP B
POL 2816
Tomasz Ruban
2010
M
MKS "Dwójka" Warszawa
55
38
DNF*
93.00
12
52
OPP B
POL 7
Witold Woźnicki
2006
M
AZS UW Warszawa
DNF*
DNF
29
95.00
53
OPP B
POL 884
Zofia Zarzecka
2008
K
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
49
46
DNF*
95.00
54
OPP B
POL 1202
Aleksandra Campistro
2008
K
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
51*
50
50
100.00
55
OPP B
POL 2000
Aleksandra Matz
M
KS Spójnia Warszawa
58
DNF*
45
103.00
13
56
OPP B
POL 1075
Ignacy Moritz
2010
M
UKS FIR Warszawa
59*
51
52
103.00
14
57
OPP B
POL 1769
Maria Kmin
2008
K
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
56
48
DNF*
104.00
58
OPP B
POL 1769
Marcel Tyczyński
2009
M
KS Spójnia Warszawa
54
54
DNF*
108.00
15
59
OPP B
POL 1714
Antoni Malicki
2009
M
WTW Warszawa
57
53
DNF*
110.00
16
60
OPP B
POL 9781
Dominik Palacz
2008
M
WTW Warszawa
60
52
DNF*
112.00
61
OPP B
POL 2786
ZUZANNA KAMIŃSKA
2006
K
UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA
DNF*
DNF
51
117.00
62
OPP B
POL 1819
Lena Wonka
2008
K
AZS UW Warszawa
52
DNF*
DNF
118.00
63
OPP B
POL 2075
Iwo Barański
2006
M
AZS UW Warszawa
DNF*
DNF
DNF
132.00
63
OPP B
POL 143
Bartosz Janusek
2008
M
MKS "Dwójka" Warszawa
DNF*
DNF
DNF
132.00
63
OPP B
POL 1275
Michał Rasiński
2006
M
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
DNF*
DNF
DNF
132.00