8 - 23 wrz 2018

Mistrzostwa Warszawy Finał WOM - MWJ

Nieporęt, Polska
Wyniki
M Klasa Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 420 POL POL 55652 Gabriela Czapska
Hanna Rajchert
2002
2004
K Klub Sportowy Spójnia Warszawa 2 5 1 4 10* 3 15.00
2 420 POL POL 56147 Aleksandra Roszkowska
Natalia Wocial
2001
2002
K Klub Sportowy Spójnia Warszawa 1 2 2 5 7 12* 17.00
3 420 POL POL 56141 Mateusz Szweda
Jacek Muszyński
2002
2002
M Klub Sportowy Spójnia Warszawa 5 1 7 6 1 13* 20.00
4 420 POL POL 55651 Mateusz Krasowski
Julian Gloeh
2000
2002
M MKS "Dwójka" Warszawa 8 3 8 1 3 10* 23.00
5 420 POL POL 55806 Hanna Jarząbek
Marianna Kula
2002
2001
K Klub Sportowy Spójnia Warszawa
MKS "Dwójka" Warszawa
4 9* 3 3 9 4 23.00
6 420 POL POL 55653 Magdalena Jagiełło
Nina Machowicz
2002
2001
K MKS "Dwójka" Warszawa 6 4 6 9* 8 1 25.00
7 420 POL POL 56624 Joanna Fabisiak
Maria Konarzewska
2003
2005
K MBSW / UKZR Niegocin Gizycko
MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
9 8 10 13* 6 2 35.00
8 420 POL POL 55654 Zofia Korsak
Karolina Cendrowska
2002
2002
M
K
MKS "Dwójka" Warszawa 3 6 11 12* 4 11 35.00
9 420 POL POL 156147 Emilia Roszkowska
Tomasz Santorowski
2004
2003
K
M
Klub Sportowy Spójnia Warszawa 14* 11 13 2 2 8 36.00
10 420 POL POL 52929 Rafał Radecki
Weronika Sawicka
2000
2000
M
K
MKS "Dwójka" Warszawa 7 10 4 10 13* 6 37.00
11 420 POL POL 56628 MIKOŁAJ MERKLER
Jakub Kamiński
2004
2003
M YKP Gdynia
MBSW / UKZR Niegocin Gizycko
11 13* 12 7 5 5 40.00
12 420 POL POL 55565 Jan Turczynowicz
Antoni Sapijaszko
2003
2002
M Klub Sportowy Spójnia Warszawa 10 7 9 8 11* 7 41.00
13 420 POL POL 56623 Jan Gierzyński
Hubert Maczyszyn
2004
2003
M MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 13 14* 5 14 14 9 55.00
14 420 POL POL 55384 Jakub Miszczak
Maksymilian Richter
2004
2003
M Klub Sportowy Spójnia Warszawa 12 12 14* 11 12 14 61.00
M Klasa Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 Cadet POL POL 9902 Michał Dębkowski
Zdzisław Bulik
2003
2006
M MKS "Dwójka" Warszawa 1* 1 1 1 1 1 5.00
2 Cadet POL POL 9354 Zuzanna Ostrowska
Hanna Bujko
2005
2007
K MKS "Dwójka" Warszawa 5 4 2 6* 2 2 15.00
3 Cadet POL POL 9488 Franciszek Rutkowski
Jan Kopyra
2005
2018
M MKS "Dwójka" Warszawa 2 2 3 5 3 6* 15.00
4 Cadet POL POL 9847 Daria Targos
Zofia Hochtaubel
2005
2004
K MKS "Dwójka" Warszawa 3 5* 4 2 4 3 16.00
5 Cadet POL POL 9433 Piotr Cendrowski
Adam Rutkowski
2005
2006
M MKS "Dwójka" Warszawa 4 3 5 3 6* 4 19.00
6 Cadet POL POL 9255 Maciej Cesarz
Małgorzta Bulik
2007
2004
M
K
MKS "Dwójka" Warszawa 6 6 6 7* 5 5 28.00
7 Cadet POL POL 9254 Julita Sitkowska
Jagoda Glinecka
2005
2005
K MKS "Dwójka" Warszawa 7 DNF* DNC 4 7 7 34.00
8 Cadet POL POL 9487 Anna Targos
Mikołaj Sołdan
2002
2008
K
M
MKS "Dwójka" Warszawa DNF* DNC DNC 8 DNC DNC 44.00
M Klasa Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 Laser POL POL 191835 Łukasz Machowski 2001 M MKS "Dwójka" Warszawa 1 1 2 1 2 DNF* 7.00
2 Laser POL POL 212647 Konrad Berezowski 1977 M RKS Lasery Zegrze 3 4 4 5* 1 1 13.00
3 Laser POL POL 144752 Wojciech Wionczek 1973 M Fala Brzeg 2 5* 1 3 4 3 13.00
4 Laser POL POL 21 Przemysław Machowski 2003 M MKS "Dwójka" Warszawa 4 7 8* 2 5 2 20.00
5 Laser POL POL 89550 Krzysztof Dobrowolski 1970 M UKS FIR Warszawa 10* 2 6 4 3 5 20.00
6 Laser POL POL 197004 Maciej Wilk 1972 M RKS Lasery Zegrze 7 3 3 9 13* 4 26.00
7 Laser POL POL 164398 Grzegorz Wionczek 1971 M Fala Brzeg 5 6 10 7 9 OCS* 37.00
8 Laser POL POL 186391 Mateusz Leszko 1986 M RKS Lasery Zegrze 8 9 5 12* 12 6 40.00
9 Laser POL POL 188818 Przemysław Okoński 2003 M UKS FIR Warszawa 9 11 DNF* 6 6 9 41.00
10 Laser POL POL 199296 Krystian Nawrat 1961 M 12* 10 7 10 8 7 42.00
11 Laser POL POL 189550 Andrzej Czokajło 1969 M RKS Lasery Zegrze 6 8 9 13 11 DNF* 47.00
12 Laser POL POL 214118 Paweł Brzozowski 1979 M 11 DNF* DNF 8 7 8 49.00
13 Laser POL POL 194939 Kajetan Gliniecki 2018 M UKS FIR Warszawa 13 12 DNF* 11 10 10 56.00
14 Laser POL POL 207576 Adam Żuber 1981 M AZS UWM Olsztyn DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 75.00
M Klasa Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 Pkt
1 Laser 4.7 POL POL 210947 Przemysław Machowski 2003 M MKS "Dwójka" Warszawa 1 3 4.00
2 Laser 4.7 POL POL 195310 Dominika Raszka 2004 K MKS "Dwójka" Warszawa 5 1 6.00
3 Laser 4.7 POL POL 185706 Julia Szymczak 2003 K MKS "Dwójka" Warszawa 9 2 11.00
4 Laser 4.7 POL POL 204763 Przemysław Okoński 2003 M UKS FIR Warszawa 2 10 12.00
5 Laser 4.7 POL POL 210002 Bartosz Andrzejak 2004 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 4 8 12.00
6 Laser 4.7 POL POL 191831 Amelia Buska 2003 K MKS "Dwójka" Warszawa 10 4 14.00
7 Laser 4.7 POL POL 212589 Filip Rajchert M MKS "Dwójka" Warszawa 3 12 15.00
8 Laser 4.7 POL POL 201832 Marcelina Korszon 2002 K UKS FIR Warszawa 6 9 15.00
9 Laser 4.7 POL POL 95309 Zuzanna Żmuda 2004 K YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 12 7 19.00
10 Laser 4.7 POL POL 198206 Maja Korwin-Mikke 2002 K MKS "Dwójka" Warszawa 14 6 20.00
11 Laser 4.7 POL POL 183364 Szymon Oleksiuk M KS Spójnia Warszawa 7 13 20.00
12 Laser 4.7 POL POL 218947 Andrzej Nowakowski 2004 M MKS "Dwójka" Warszawa 11 11 22.00
13 Laser 4.7 POL POL 160402 Adam Słodownik 2004 M KS Spójnia Warszawa 19 5 24.00
14 Laser 4.7 POL POL 210008 Szymon Maruszczak 2005 M Olsztyński Klub Żeglarski 8 16 24.00
15 Laser 4.7 POL POL 173379 KACPER WALĘGA 2005 M KS Spójnia Warszawa 15 14 29.00
16 Laser 4.7 POL POL 184166 Miłosz Małek 2002 M MKS "Dwójka" Warszawa 13 19 32.00
17 Laser 4.7 POL POL 19184 Dagmara Gil 2004 K MKS "Dwójka" Warszawa 18 15 33.00
18 Laser 4.7 POL POL 184165 Maciej GIERMALA 2004 M MKS "Dwójka" Warszawa 16 20 36.00
19 Laser 4.7 POL POL 166302 Kacper Dybiec 2005 M KS Spójnia Warszawa 22 17 39.00
20 Laser 4.7 POL POL 18683 JAKUB RZESZOTEK 2006 M MKS "Dwójka" Warszawa 21 18 39.00
21 Laser 4.7 POL POL 207572 Michał Paciorek 2004 M KS Spójnia Warszawa 17 UFD 42.00
22 Laser 4.7 POL POL 184086 Mikołaj Kmin 2005 M YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 20 23 43.00
23 Laser 4.7 POL POL 183127 Kacper Radzikowski 2001 M MOS 2 Warszawa 23 21 44.00
24 Laser 4.7 POL POL 189551 Franciszek Kotlarek 2005 M YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 24 22 46.00
M Klasa Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 Laser Radial POL POL 210947 Łukasz Machowski 2001 M MKS "Dwójka" Warszawa 1 1 2* 1 1 1 5.00
2 Laser Radial POL POL 207099 Magdalena Placzke 2001 K UKS FIR Warszawa DNF* 5 1 2 4 2 14.00
3 Laser Radial POL POL 218947 Przemyslaw Machowski 2003 M MKS "Dwójka" Warszawa 2 2 5 9* 2 4 15.00
4 Laser Radial POL POL 212721 Filip Rajchert 2003 M MKS "Dwójka" Warszawa 3 4 4 6 8 10* 25.00
5 Laser Radial POL POL 19183 Dominika Raszka 2018 K MKS "Dwójka" Warszawa 6 3 9 3 7 17* 28.00
6 Laser Radial POL POL 198206 Monika Kłopotowska 1999 K MKS "Dwójka" Warszawa 4 6 8 5 10* 9 32.00
7 Laser Radial POL POL 198208 Maja Korwin-Mikke 2002 K MKS "Dwójka" Warszawa 12 7 10 4 14* 5 38.00
8 Laser Radial POL POL 212962 Marcelina Korszon 2002 K UKS FIR Warszawa DNF* 20 3 8 6 3 40.00
9 Laser Radial POL POL 191835 Julia Szymczak 2003 K MKS "Dwójka" Warszawa 7 10 6 13 17* 6 42.00
10 Laser Radial POL POL 195305 MACIEJ WILK 1972 M RKS Lasery Zegrze 11 11 7 15* 11 12 52.00
11 Laser Radial POL POL 192880 Konrad Berezowski 1977 M RKS Lasery Zegrze 8 12 12 16 18* 7 55.00
12 Laser Radial POL POL 194842 Mateusz Leszko 1986 M RKS Lasery Zegrze 5 15 15 14 9 18* 58.00
13 Laser Radial POL POL 212589 Amelka Buska 2003 K MKS "Dwójka" Warszawa UFD* 9 17 11 12 14 63.00
14 Laser Radial POL POL 173836 Stanisław Elmer 1967 M RKS Lasery Zegrze 13 19 18 7 20* 8 65.00
15 Laser Radial POL POL 1160406 Krzysztof Dobrowolski 1970 M UKS FIR Warszawa DNF* DNF DNF 10 3 11 70.00
16 Laser Radial POL POL 19494 Adam Słodownik 2004 M KS Spójnia Warszawa UFD* 8 19 12 16 15 70.00
17 Laser Radial POL POL 160402 Michal Paciorek 2004 M KS Spójnia Warszawa 10 18* 14 18 15 13 70.00
18 Laser Radial POL POL 202212 Kajetan Gliniecki 2002 M UKS FIR Warszawa DNF* 13 13 DNF 5 19 73.00
19 Laser Radial POL POL 204763 Przemysław Okoński 2003 M UKS FIR Warszawa 9 17 11 DNF* 13 UFD 73.00
20 Laser Radial POL POL 19820 Kacper Radzikowski M MKS "Dwójka" Warszawa UFD* 14 16 17 19 16 82.00
21 Laser Radial POL POL 161817 Stanisław Machowski 1974 M MKS "Dwójka" Warszawa 14 16 DNF* DNF DNF DNF 99.00
22 Laser Radial POL POL 183368 Joanna Siewko 2000 K UKS FIR Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 115.00
M Klasa Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 Pkt
1 OPP A POL POL 1906 Gustaw Kwiek 2005 M KS Spójnia Warszawa 1 1 2.00
2 OPP A POL POL 2074 Karolina Gała 2005 K KS Spójnia Warszawa 3 2 5.00
3 OPP A POL POL 2206 SZYMON ROZUM 2005 M MKS "Dwójka" Warszawa 2 3 5.00
4 OPP A POL POL 20721 Filip Olszewski 2006 M KS Spójnia Warszawa 5 6 11.00
5 OPP A POL POL 1448 HANNA KORSAK 2006 K MKS "Dwójka" Warszawa 8 4 12.00
6 OPP A POL POL 1999 Jakub Tomczyński 2004 M KS Spójnia Warszawa 7 5 12.00
7 OPP A POL POL 1106 FRANCISZEK MASSALSKI 2008 M MKS "Dwójka" Warszawa 6 8 14.00
8 OPP A POL POL 1988 MICHALINA PAWELCZYK 2006 K MKS "Dwójka" Warszawa 10 7 17.00
9 OPP A POL POL 2030 Adam Turczynowicz 2005 M KS Spójnia Warszawa 4 UFD 18.00
10 OPP A POL POL 1788 ANTONI KILISZEK 2006 M MKS "Dwójka" Warszawa 9 9 18.00
11 OPP A POL POL 1436 Sylwia Fryziak 2004 K UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 11 10 21.00
12 OPP A POL POL 1020 Magdalena Rejniak K UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 12 UFD 26.00
13 OPP A POL POL 2020 Emilia Roszkowska 2004 K KS Spójnia Warszawa DNF DNF 28.00
M Klasa Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 Pkt do 9
1 OPP B POL POL 1798 Hanna Ługowska 2005 K WTW Warszawa 2* 1 2 3.00
2 OPP B POL POL 2158 Weronika Przeździecka 2008 K K.S "Spójnia-Warszawa" 6* 2 5 7.00
3 OPP B POL POL 333 Michał Kornik Skawiński 2007 M KS Spójnia Warszawa 4 14* 3 7.00
4 OPP B POL POL 879 Igor Grzelak 2007 M WTW Warszawa 8 18* 1 9.00
5 OPP B POL POL 2016 Malina Pietrzak 2007 K WTW Warszawa 1 9 11* 10.00
6 OPP B POL POL 1975 Maja Kwiek 2007 K WTW Warszawa 7 3 DNF* 10.00
7 OPP B POL POL 1888 Joanna Dyja 2005 K WTW Warszawa 13* 4 6 10.00
8 OPP B POL POL 2102 Krzysztof Maksymowicz 2008 M KS Spójnia Warszawa 3 UFD* 8 11.00
9 OPP B POL POL 1518 Klara Piotrowska 2007 K WTW Warszawa 16* 7 7 14.00
10 OPP B POL POL 2191 Jan Karnowski 2006 M KS Spójnia Warszawa 5 10 13* 15.00
11 OPP B POL POL 2005 Michał Kuczmarski 2006 M MKS "Dwójka" Warszawa 11 6 14* 17.00
12 OPP B POL POL 1570 Wiktor Przeździecki 2008 M K.S "Spójnia-Warszawa" 9 32* 10 19.00
13 OPP B POL POL 2078 Stanisław Ługowski 2008 M WTW Warszawa 12 13* 9 21.00
14 OPP B POL POL 1424 Jakub Wegiera 2006 M UKS FIR Warszawa 10 11 15* 21.00
15 OPP B POL POL 2157 Gabriela Fajdasz 2007 K KS Spójnia Warszawa 15 8 35* 23.00
16 OPP B POL POL 1525 Józef Krasowski 2009 M AZS UW Warszawa 27* 20 4 24.00 1
17 OPP B POL POL 1470 Alexandre Vidal 2008 M UKS FIR Warszawa 26* 5 22 27.00
18 OPP B POL POL 2107 Marta Piotrowska 2007 K WTW Warszawa 19 22* 12 31.00
19 OPP B POL POL 1529 Alexander Nowak 2009 M UKS FIR Warszawa 18 16 26* 34.00 2
20 OPP B POL POL 2048 Igor Mirowski 2006 M AZS UW Warszawa 17 UFD* 18 35.00
21 OPP B POL POL 951 Wojciech Henryk Komenda 2008 M K.S "Spójnia-Warszawa" 25 12 49* 37.00
22 OPP B POL POL 1332 Zofia Brdulak 2009 K K.S "Spójnia-Warszawa" 14 24 28* 38.00 3
23 OPP B POL POL 925 Nina Zygo 2008 K MKS "Dwójka" Warszawa 34* 15 25 40.00
24 OPP B POL POL 909 Antoni Brzozowski 2009 M K.S "Spójnia-Warszawa" 22 37* 20 42.00 4
25 OPP B POL POL 1245 Hubert Matz 2008 M K.S "Spójnia-Warszawa" 32* 26 17 43.00
26 OPP B POL POL 825 Jan Wiśniewski 2007 M MKS "Dwójka" Warszawa 24 40* 19 43.00
27 OPP B POL POL 1244 Aleksander Główka 2007 M K.S "Spójnia-Warszawa" 28 17 38* 45.00
28 OPP B POL POL 1076 Nathan Vidal 2009 M UKS FIR Warszawa 21 30* 24 45.00 5
29 OPP B POL POL 2787 MACIEJ KARPIŃSKI 2006 M UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA 38* 23 23 46.00
30 OPP B POL POL 1246 Hanna Gębicka 2008 K MKS "Dwójka" Warszawa 20 29 36* 49.00
31 OPP B POL POL 1929 Sonia Dobrzyńska 2007 K K.S "Spójnia-Warszawa" 23 27 32* 50.00
32 OPP B POL POL 44 Ewa Główka 2009 K K.S "Spójnia-Warszawa" 33 19 39* 52.00 6
33 OPP B POL POL 1137 Marianna Gębicka 2006 K MKS "Dwójka" Warszawa 31 21 33* 52.00
34 OPP B POL POL 1637 Nina Mirowska 2008 K AZS UW Warszawa 35* 35 21 56.00
35 OPP B POL POL 1334 Kacper Hodun 2005 M KS Spójnia Warszawa 36 25 40* 61.00
36 OPP B POL POL 11 Maja Woźnicka 2006 K AZS UW Warszawa 46 49* 16 62.00
37 OPP B POL POL 424 Helena Moritz 2009 K UKS FIR Warszawa 29 33 48* 62.00 7
38 OPP B POL POL bn Jakub Kaszewiak 2005 M AZS UW Warszawa 37 DNF* 27 64.00
39 OPP B POL POL 1813 Rozalia Rozum 2008 K MKS "Dwójka" Warszawa 30 36 53* 66.00
40 OPP B POL POL 1773 Ryszard Ruban 2008 M MKS "Dwójka" Warszawa 40 28 46* 68.00
41 OPP B POL POL 1628 Iga Dębecka-Strzyżewska 2008 K AZS UW Warszawa 41 42* 30 71.00
42 OPP B POL POL 1332 Hugo Campistro 2006 M YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 39 34 DNF* 73.00
43 OPP B POL POL 111 Torkil Smółka 2004 M AZS UW Warszawa 44* 43 31 74.00
44 OPP B POL POL 121 Bartek Nurowski 2009 M UKS FIR Warszawa 43 31 47* 74.00 8
45 OPP B POL POL 332 Jan Muszyński M KS Spójnia Warszawa 48* 47 34 81.00 9
46 OPP B POL POL 788 Wiktor Raszka 2009 M MKS "Dwójka" Warszawa 50* 44 37 81.00 10
47 OPP B POL POL 1111 Saturnin Smółka 2007 M AZS UW Warszawa 47* 39 42 81.00
48 OPP B POL POL 1768 Adam Margasiński 2008 M MKS "Dwójka" Warszawa 42 41 44* 83.00
49 OPP B POL POL 1 Magda Ostrowska 2005 K AZS UW Warszawa 45 DNF* 41 86.00
50 OPP B POL POL 2201 Stanisław Wróblewski 2010 M WTW Warszawa 53* 45 43 88.00 11
51 OPP B POL POL 2816 Tomasz Ruban 2010 M MKS "Dwójka" Warszawa 55 38 DNF* 93.00 12
52 OPP B POL POL 7 Witold Woźnicki 2006 M AZS UW Warszawa DNF* DNF 29 95.00
53 OPP B POL POL 884 Zofia Zarzecka 2008 K YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 49 46 DNF* 95.00
54 OPP B POL POL 1202 Aleksandra Campistro 2008 K YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 51* 50 50 100.00
55 OPP B POL POL 2000 Aleksandra Matz M KS Spójnia Warszawa 58 DNF* 45 103.00 13
56 OPP B POL POL 1075 Ignacy Moritz 2010 M UKS FIR Warszawa 59* 51 52 103.00 14
57 OPP B POL POL 1769 Maria Kmin 2008 K YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 56 48 DNF* 104.00
58 OPP B POL POL 1769 Marcel Tyczyński 2009 M K.S "Spójnia-Warszawa" 54 54 DNF* 108.00 15
59 OPP B POL POL 1714 Antoni Malicki 2009 M WTW Warszawa 57 53 DNF* 110.00 16
60 OPP B POL POL 9781 Dominik Palacz 2008 M WTW Warszawa 60 52 DNF* 112.00
61 OPP B POL POL 2786 ZUZANNA KAMIŃSKA 2006 K UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA DNF* DNF 51 117.00
62 OPP B POL POL 1819 Lena Wonka 2008 K AZS UW Warszawa 52 DNF* DNF 118.00
63 OPP B POL POL 2075 Iwo Barański 2006 M AZS UW Warszawa DNF* DNF DNF 132.00
63 OPP B POL POL 143 Bartosz Janusek 2008 M MKS "Dwójka" Warszawa DNF* DNF DNF 132.00
63 OPP B POL POL 1275 Michał Rasiński 2006 M UKS SZKWAŁ LEGIONOWO DNF* DNF DNF 132.00
M Klasa Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 l’Equipe POL POL 2710 Mateusz Dobrzyński
Kacper Walęga
2007
2003
M K.S "Spójnia-Warszawa" 1* 1 1 1 1 1 5.00
2 l’Equipe POL POL 2569 Hanna Słyk
Adam Strelau
2005
2005
K
M
K.S "Spójnia-Warszawa" 2* 2 2 2 2 2 10.00
3 l’Equipe POL POL 271 Michał Terpiłowski
Leon Sapijaszko
2004
2006
M K.S "Spójnia-Warszawa" 3 3 4* 3 3 3 15.00
4 l’Equipe POL POL 2547 Michał Krzeminski
Magdalena Rejniak
2004
2005
M MKS "Dwójka" Warszawa UFD* 4 5 4 5 DNF 26.00
5 l’Equipe POL POL 2552 Adrian Koszewski
Kornel Woźniakowski
2007
2004
M MKS "Dwójka" Warszawa DNF* 5 3 DNF 4 DNF 28.00
6 l’Equipe POL POL 2550 Roza Stolarska
Maja Hołoga
2005
2006
K MKS "Dwójka" Warszawa DNF* 6 DNF UFD DNF DNF 38.00
6 l’Equipe POL POL 2152 Krzysztof Cichosz
Julia Surała
2007
2006
M MKS "Dwójka" Warszawa DNF* DNF 6 DNF DNF DNF 38.00
420 Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Cadet Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Laser Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Laser 4.7 Wyniki oficjalne po 2 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
OPP A Wyniki oficjalne po 2 wyścigach
OPP B Wyniki oficjalne po 3 wyścigach
l’Equipe Wyniki oficjalne po 6 wyścigach