Mistrzostwa Warszawy Finał WOM - MWJ

8 - 23 wrz 2018

Nieporęt, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
420
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 56628 MIKOŁAJ MERKLER
Jakub Kamiński
YKP Gdynia
Giżycka Grupa Regatowa
08.09.2018, 19:20
2 POL 55651 Mateusz Krasowski
Julian Gloeh
MKS Dwójka Warszawa 09.09.2018, 18:13
3 POL 56624 Joanna Fabisiak
Maria Konarzewska
Giżycka Grupa Regatowa 10.09.2018, 21:40
4 POL 55654 Zofia Korsak
Karolina Cendrowska
MKS Dwójka Warszawa 11.09.2018, 17:40
5 POL 56623 Jan Gierzyński
Hubert Maczyszyn
Giżycka Grupa Regatowa 11.09.2018, 18:19
6 POL 52929 Rafał Radecki
Weronika Sawicka
MKS Dwójka Warszawa 12.09.2018, 17:47
7 POL 55565 Jan Turczynowicz
Antoni Sapijaszko
KS Spójnia Warszawa 13.09.2018, 10:13
8 POL 55652 Gabriela Czapska
Hanna Rajchert
KS Spójnia Warszawa 13.09.2018, 10:18
9 POL 56141 Mateusz Szweda
Jacek Muszyński
KS Spójnia Warszawa 13.09.2018, 10:23
10 POL 56147 Aleksandra Roszkowska
Natalia Wocial
KS Spójnia Warszawa 13.09.2018, 10:31
11 POL 156147 Emilia Roszkowska
Tomasz Santorowski
KS Spójnia Warszawa 13.09.2018, 11:01
12 POL 55384 Jakub Miszczak
Maksymilian Richter
KS Spójnia Warszawa 13.09.2018, 11:54
13 POL 55653 Magdalena Jagiełło
Nina Machowicz
MKS Dwójka Warszawa 13.09.2018, 15:10
14 POL 55806 Hanna Jarząbek
Marianna Kula
KS Spójnia Warszawa
MKS Dwójka Warszawa
13.09.2018, 19:57
Cadet
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 9902 Michał Dębkowski
Zdzisław Bulik
MKS Dwójka Warszawa 19.09.2018, 15:49
2 POL 9847 Daria Targos
Zofia Hochtaubel
MKS Dwójka Warszawa 19.09.2018, 16:01
3 POL 9433 Piotr Cendrowski
Adam Rutkowski
MKS Dwójka Warszawa 19.09.2018, 16:05
4 POL 9488 Franciszek Rutkowski
Jan Kopyra
MKS Dwójka Warszawa 19.09.2018, 16:15
5 POL 9255 Maciej Cesarz
Małgorzta Bulik
MKS Dwójka Warszawa 19.09.2018, 16:19
6 POL 9254 Julita Sitkowska
Jagoda Glinecka
MKS Dwójka Warszawa 19.09.2018, 16:22
7 POL 9354 Zuzanna Ostrowska
Hanna Bujko
MKS Dwójka Warszawa 19.09.2018, 16:26
8 POL 9487 Anna Targos
Mikołaj Sołdan
MKS Dwójka Warszawa 19.09.2018, 16:39
Laser
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 197004 Maciej Wilk RKS Lasery Zegrze 22.09.2018, 15:51
2 POL 89550 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR Warszawa 22.09.2018, 15:51
3 POL 214118 Paweł Brzozowski 22.09.2018, 15:51
4 POL 199296 Krystian Nawrat LOK Garland Gliwice 22.09.2018, 15:51
5 POL 189550 Andrzej Czokajło RKS Lasery Zegrze 22.09.2018, 15:51
6 POL 144752 Wojciech Wionczek KŻ FALA Brzeg 22.09.2018, 15:51
7 POL 207576 Adam Żuber KS AZS UWM Olsztyn 22.09.2018, 15:51
8 POL 164398 Grzegorz Wionczek KŻ FALA Brzeg 22.09.2018, 15:51
9 POL 212647 Konrad Berezowski RKS Lasery Zegrze 22.09.2018, 15:51
10 POL 186391 Mateusz Leszko RKS Lasery Zegrze 04.09.2018, 11:25
11 POL Magdalena Placzke UKS FIR Warszawa 06.09.2018, 12:51
12 POL 212962 Marcelina Korszon UKS FIR Warszawa 06.09.2018, 19:37
13 POL 183364 Szymon Oleksiuk KS Spójnia Warszawa 07.09.2018, 23:12
14 POL 191835 Łukasz Machowski MKS Dwójka Warszawa 10.09.2018, 10:44
15 POL 21 Przemysław Machowski MKS Dwójka Warszawa 13.09.2018, 19:50
16 POL 210244 Szymon Oleksiuk KS Spójnia Warszawa 14.09.2018, 17:30
17 POL 188818 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa 19.09.2018, 16:08
18 POL 194939 Kajetan Gliniecki UKS FIR Warszawa 20.09.2018, 21:32
19 POL 000000 Borys Surowiec UKS FIR Warszawa 20.09.2018, 22:27
Laser 4.7
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 210008 Szymon Maruszczak OKŻ Olsztyn 02.09.2018, 14:10
2 POL 166302 Kacper Dybiec KS Spójnia Warszawa 03.09.2018, 15:01
3 POL 160402 Adam Słodownik KS Spójnia Warszawa 03.09.2018, 16:50
4 POL 173379 KACPER WALĘGA KS Spójnia Warszawa 03.09.2018, 17:36
5 POL 195310 Dominika Raszka MKS Dwójka Warszawa 03.09.2018, 20:08
6 POL 95309 Zuzanna Żmuda YKP Warszawa 03.09.2018, 21:21
7 POL 184086 Mikołaj Kmin UKS FIR Warszawa 03.09.2018, 21:26
8 POL 189551 Franciszek Kotlarek YKP Warszawa 03.09.2018, 21:33
9 POL 207572 Michał Paciorek KS Spójnia Warszawa 04.09.2018, 17:12
10 POL 210947 Przemysław Machowski MKS Dwójka Warszawa 04.09.2018, 19:27
11 POL 218947 Andrzej Nowakowski MKS Dwójka Warszawa 04.09.2018, 19:31
12 POL 184165 Maciej GIERMALA MKS Dwójka Warszawa 04.09.2018, 19:51
13 POL 184166 Miłosz Małek MKS Dwójka Warszawa 05.09.2018, 09:38
14 POL 185706 Julia Szymczak MKS Dwójka Warszawa 05.09.2018, 16:08
15 POL 198206 Maja Korwin-Mikke MKS Dwójka Warszawa 05.09.2018, 17:54
16 POL 18683 JAKUB RZESZOTEK MKS Dwójka Warszawa 05.09.2018, 18:33
17 POL 19184 Dagmara Gil MKS Dwójka Warszawa 05.09.2018, 19:34
18 POL 204763 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa 05.09.2018, 22:48
19 POL 183127 Kacper Radzikowski MKS Dwójka Warszawa 06.09.2018, 15:45
20 POL 191831 Amelia Buska MKS Dwójka Warszawa 06.09.2018, 19:32
21 POL 201832 Marcelina Korszon UKS FIR Warszawa 06.09.2018, 20:02
22 POL 210002 Bartosz Andrzejak Nauticus YC Olsztyn 06.09.2018, 20:19
23 POL 183364 Szymon Oleksiuk KS Spójnia Warszawa 08.09.2018, 19:00
24 POL 212589 Filip Rajchert MKS Dwójka Warszawa 08.09.2018, 19:02
Laser Radial
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 19183 Dominika Raszka MKS Dwójka Warszawa 03.09.2018, 20:23
2 POL 194842 Mateusz Leszko RKS Lasery Zegrze 04.09.2018, 11:22
3 POL 191835 Julia Szymczak MKS Dwójka Warszawa 05.09.2018, 17:03
4 POL 198208 Maja Korwin-Mikke MKS Dwójka Warszawa 05.09.2018, 17:56
5 POL 183368 Joanna Siewko UKS FIR Warszawa 06.09.2018, 12:28
6 POL 207099 Magdalena Placzke UKS FIR Warszawa 06.09.2018, 12:49
7 POL 212962 Marcelina Korszon UKS FIR Warszawa 06.09.2018, 19:33
8 POL 210947 Łukasz Machowski MKS Dwójka Warszawa 07.09.2018, 09:46
9 POL 212721 Filip Rajchert MKS Dwójka Warszawa 11.09.2018, 20:53
10 POL 198206 Monika Kłopotowska MKS Dwójka Warszawa 12.09.2018, 15:57
11 POL 19494 Adam Słodownik KS Spójnia Warszawa 12.09.2018, 20:46
12 POL 212589 Amelka Buska MKS Dwójka Warszawa 12.09.2018, 21:46
13 POL 192880 Konrad Berezowski RKS Lasery Zegrze 12.09.2018, 23:40
14 POL 173836 Stanisław Elmer RKS Lasery Zegrze 13.09.2018, 11:12
15 POL 204763 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa 13.09.2018, 17:03
16 POL 195305 MACIEJ WILK RKS Lasery Zegrze 13.09.2018, 17:04
17 POL 202212 Kajetan Gliniecki UKS FIR Warszawa 13.09.2018, 19:21
18 POL 218947 Przemyslaw Machowski MKS Dwójka Warszawa 13.09.2018, 19:44
19 POL 161817 Stanisław Machowski MKS Dwójka Warszawa 13.09.2018, 19:53
20 POL 1160406 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR Warszawa 13.09.2018, 19:54
21 POL 160402 Michal Paciorek KS Spójnia Warszawa 13.09.2018, 21:11
22 POL 19820 Kacper Radzikowski MKS Dwójka Warszawa 15.09.2018, 16:53
OPP A
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 1106 FRANCISZEK MASSALSKI MKS Dwójka Warszawa 28.08.2018, 19:44
2 POL 1788 ANTONI KILISZEK MKS Dwójka Warszawa 28.08.2018, 19:44
3 POL 1448 HANNA KORSAK MKS Dwójka Warszawa 28.08.2018, 19:44
4 POL 1988 MICHALINA PAWELCZYK MKS Dwójka Warszawa 28.08.2018, 19:44
5 POL 2206 SZYMON ROZUM MKS Dwójka Warszawa 28.08.2018, 19:44
6 POL 2020 Emilia Roszkowska KS Spójnia Warszawa 05.09.2018, 10:16
7 POL 2074 Karolina Gała KS Spójnia Warszawa 05.09.2018, 10:16
8 POL 1999 Jakub Tomczyński KS Spójnia Warszawa 05.09.2018, 10:16
9 POL 2030 Adam Turczynowicz KS Spójnia Warszawa 05.09.2018, 10:16
10 POL 20721 Filip Olszewski KS Spójnia Warszawa 05.09.2018, 10:16
11 POL 1906 Gustaw Kwiek KS Spójnia Warszawa 05.09.2018, 10:16
12 POL 1436 Sylwia Fryziak UKS Szkwał Legionowo 05.09.2018, 19:20
13 POL 1020 Magdalena Rejniak UKS Szkwał Legionowo 08.09.2018, 19:56
OPP B
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 2787 MACIEJ KARPIŃSKI UKS Nad Jeziorkiem 27.08.2018, 13:52
2 POL 1975 Maja Kwiek WTW Warszawa 28.08.2018, 11:28
3 POL 879 Igor Grzelak WTW Warszawa 28.08.2018, 11:28
4 POL 1201 Krzysztof Ciborowski WTW Warszawa 28.08.2018, 11:28
5 POL 1798 Hanna Ługowska WTW Warszawa 28.08.2018, 11:28
6 POL 1888 Joanna Dyja WTW Warszawa 28.08.2018, 11:28
7 POL 1518 Klara Piotrowska WTW Warszawa 28.08.2018, 11:28
8 POL 2107 Marta Piotrowska WTW Warszawa 28.08.2018, 11:28
9 POL 2078 Stanisław Ługowski WTW Warszawa 28.08.2018, 11:28
10 POL 2016 Malina Pietrzak WTW Warszawa 28.08.2018, 11:28
11 POL 1332 Zofia Brdulak KS Spójnia Warszawa 03.09.2018, 11:51
12 POL 1245 Hubert Matz KS Spójnia Warszawa 03.09.2018, 11:51
13 POL 1570 Wiktor Przeździecki KS Spójnia Warszawa 03.09.2018, 11:51
14 POL 1769 Marcel Tyczyński KS Spójnia Warszawa 03.09.2018, 11:51
15 POL 44 Ewa Główka KS Spójnia Warszawa 03.09.2018, 11:51
16 POL 951 Wojciech Henryk Komenda KS Spójnia Warszawa 03.09.2018, 11:51
17 POL 909 Antoni Brzozowski KS Spójnia Warszawa 03.09.2018, 11:51
18 POL 202 Franciszek Spakowski KS Spójnia Warszawa 03.09.2018, 11:51
19 POL 13 Hugo Campistro YKP Warszawa 03.09.2018, 19:49
20 POL 1202 Aleksandra Campistro YKP Warszawa 03.09.2018, 19:49
21 POL 884 Zofia Zarzecka YKP Warszawa 03.09.2018, 19:49
22 POL 1769 Maria Kmin YKP Warszawa 03.09.2018, 21:29
23 POL 2048 Igor Mirowski AZS UW Warszawa 03.09.2018, 21:41
24 POL 1637 Nina Mirowska AZS UW Warszawa 03.09.2018, 21:41
25 POL 1819 Lena Wonka AZS UW Warszawa 03.09.2018, 21:41
26 POL 1111 Saturnin Smółka AZS UW Warszawa 03.09.2018, 21:41
27 POL 111 Torkil Smółka AZS UW Warszawa 03.09.2018, 21:41
28 POL 1525 Józef Krasowski AZS UW Warszawa 03.09.2018, 21:41
29 POL 11 Maja Woźnicka AZS UW Warszawa 03.09.2018, 21:41
30 POL 1628 Iga Dębecka-Strzyżewska AZS UW Warszawa 03.09.2018, 21:41
31 POL 7 Witold Woźnicki AZS UW Warszawa 03.09.2018, 21:41
32 POL 2075 Iwo Barański AZS UW Warszawa 03.09.2018, 21:41
33 POL bn Jakub Kaszewiak AZS UW Warszawa 03.09.2018, 21:41
34 POL 1 Magda Ostrowska AZS UW Warszawa 03.09.2018, 21:41
35 POL 1929 Sonia Dobrzyńska KS Spójnia Warszawa 05.09.2018, 06:25
36 POL 2157 Gabriela Fajdasz KS Spójnia Warszawa 05.09.2018, 06:25
37 POL 1244 Aleksander Główka KS Spójnia Warszawa 05.09.2018, 06:25
38 POL 1334 Kacper Hodun KS Spójnia Warszawa 05.09.2018, 06:25
39 POL 2191 Jan Karnowski KS Spójnia Warszawa 05.09.2018, 06:25
40 POL 2158 Weronika Przeździecka KS Spójnia Warszawa 05.09.2018, 06:25
41 POL 2102 Krzysztof Maksymowicz KS Spójnia Warszawa 05.09.2018, 06:25
42 POL 1721 Franciszek Siwek KS Spójnia Warszawa 05.09.2018, 06:25
43 POL 333 Michał Kornik Skawiński KS Spójnia Warszawa 05.09.2018, 06:25
44 POL 2200 Kaja Śledzińska KS Spójnia Warszawa 05.09.2018, 06:25
45 POL 1137 Marianna Gębicka MKS Dwójka Warszawa 05.09.2018, 14:15
46 POL 825 Jan Wiśniewski MKS Dwójka Warszawa 05.09.2018, 14:15
47 POL 2005 Michał Kuczmarski MKS Dwójka Warszawa 05.09.2018, 14:15
48 POL 1246 Hanna Gębicka MKS Dwójka Warszawa 05.09.2018, 14:15
49 POL 1813 Rozalia Rozum MKS Dwójka Warszawa 05.09.2018, 14:15
50 POL 925 Nina Zygo MKS Dwójka Warszawa 05.09.2018, 14:15
51 POL 1773 Ryszard Ruban MKS Dwójka Warszawa 05.09.2018, 14:15
52 POL 2816 Tomasz Ruban MKS Dwójka Warszawa 05.09.2018, 14:15
53 POL 1768 Adam Margasiński MKS Dwójka Warszawa 05.09.2018, 14:15
54 POL 788 Wiktor Raszka MKS Dwójka Warszawa 05.09.2018, 14:15
55 POL 143 Bartosz Janusek MKS Dwójka Warszawa 05.09.2018, 14:15
56 POL 1424 Jakub Wegiera UKS FIR Warszawa 05.09.2018, 15:00
57 POL 1529 Alexander Nowak UKS FIR Warszawa 05.09.2018, 15:00
58 POL 424 Helena Moritz UKS FIR Warszawa 05.09.2018, 15:00
59 POL 1470 Alexandre Vidal UKS FIR Warszawa 05.09.2018, 15:00
60 POL 1076 Nathan Vidal UKS FIR Warszawa 05.09.2018, 15:00
61 POL 1075 Ignacy Moritz UKS FIR Warszawa 05.09.2018, 15:00
62 POL 121 Bartek Nurowski UKS FIR Warszawa 05.09.2018, 15:00
63 POL 1275 Michał Rasiński UKS Szkwał Legionowo 05.09.2018, 19:20
64 POL 1332 Hugo Campistro YKP Warszawa 05.09.2018, 20:13
65 POL 2201 Stanisław Wróblewski WTW Warszawa 05.09.2018, 21:49
66 POL 1714 Antoni Malicki WTW Warszawa 05.09.2018, 21:49
67 POL 9781 Dominik Palacz WTW Warszawa 05.09.2018, 21:49
68 POL 2786 ZUZANNA KAMIŃSKA UKS Nad Jeziorkiem 06.09.2018, 00:12
69 POL 332 Jan Muszyński KS Spójnia Warszawa 08.09.2018, 20:22
70 POL 2000 Aleksandra Matz KS Spójnia Warszawa 08.09.2018, 20:23
l’Equipe
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 271 Michał Terpiłowski
Leon Sapijaszko
KS Spójnia Warszawa 03.09.2018, 12:19
2 POL 2569 Hanna Słyk
Adam Strelau
KS Spójnia Warszawa 03.09.2018, 12:19
3 POL 2710 Mateusz Dobrzyński
Kacper Walęga
KS Spójnia Warszawa 03.09.2018, 12:19
4 POL 2550 Roza Stolarska
Maja Hołoga
MKS Dwójka Warszawa 13.09.2018, 13:28
5 POL 2552 Adrian Koszewski
Kornel Woźniakowski
MKS Dwójka Warszawa 13.09.2018, 13:36
6 POL 2547 Michał Krzeminski
Magdalena Rejniak
MKS Dwójka Warszawa 13.09.2018, 13:43
7 POL 2152 Krzysztof Cichosz
Julia Surała
MKS Dwójka Warszawa 13.09.2018, 21:20
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.