8 - 23 wrz 2018

Mistrzostwa Warszawy Finał WOM - MWJ

Nieporęt, Polska
Wyniki
Nr na żaglu Załoga Klub
POL POL 56628 MIKOŁAJ MERKLER
Jakub Kamiński
YKP Gdynia
MBSW / UKZR Niegocin Gizycko
POL POL 55651 Mateusz Krasowski
Julian Gloeh
MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 56624 Joanna Fabisiak
Maria Konarzewska
MBSW / UKZR Niegocin Gizycko
MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
POL POL 55654 Zofia Korsak
Karolina Cendrowska
MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 56623 Jan Gierzyński
Hubert Maczyszyn
MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko
POL POL 52929 Rafał Radecki
Weronika Sawicka
MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 55565 Jan Turczynowicz
Antoni Sapijaszko
Klub Sportowy Spójnia Warszawa
POL POL 55652 Gabriela Czapska
Hanna Rajchert
Klub Sportowy Spójnia Warszawa
POL POL 56141 Mateusz Szweda
Jacek Muszyński
Klub Sportowy Spójnia Warszawa
POL POL 56147 Aleksandra Roszkowska
Natalia Wocial
Klub Sportowy Spójnia Warszawa
POL POL 156147 Emilia Roszkowska
Tomasz Santorowski
Klub Sportowy Spójnia Warszawa
POL POL 55384 Jakub Miszczak
Maksymilian Richter
Klub Sportowy Spójnia Warszawa
POL POL 55653 Magdalena Jagiełło
Nina Machowicz
MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 55806 Hanna Jarząbek
Marianna Kula
Klub Sportowy Spójnia Warszawa
MKS "Dwójka" Warszawa
Nr na żaglu Załoga Klub
POL POL 9902 Michał Dębkowski
Zdzisław Bulik
MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 9847 Daria Targos
Zofia Hochtaubel
MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 9433 Piotr Cendrowski
Adam Rutkowski
MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 9488 Franciszek Rutkowski
Jan Kopyra
MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 9255 Maciej Cesarz
Małgorzta Bulik
MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 9254 Julita Sitkowska
Jagoda Glinecka
MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 9354 Zuzanna Ostrowska
Hanna Bujko
MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 9487 Anna Targos
Mikołaj Sołdan
MKS "Dwójka" Warszawa
Nr na żaglu Załoga Klub
POL POL 197004 Maciej Wilk RKS Lasery Zegrze
POL POL 89550 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR Warszawa
POL POL 214118 Paweł Brzozowski
POL POL 199296 Krystian Nawrat KW LOK "Garland" Gliwice
POL POL 189550 Andrzej Czokajło RKS Lasery Zegrze
POL POL 144752 Wojciech Wionczek Fala Brzeg
POL POL 207576 Adam Żuber AZS UWM Olsztyn
POL POL 164398 Grzegorz Wionczek Fala Brzeg
POL POL 212647 Konrad Berezowski RKS Lasery Zegrze
POL POL 186391 Mateusz Leszko RKS Lasery Zegrze
POL POL - Magdalena Placzke UKS FIR Warszawa
POL POL 212962 Marcelina Korszon UKS FIR Warszawa
POL POL 183364 Szymon Oleksiuk KS Spójnia Warszawa
POL POL 191835 Łukasz Machowski MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 21 Przemysław Machowski MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 210244 Szymon Oleksiuk KS Spójnia Warszawa
POL POL 188818 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa
POL POL 194939 Kajetan Gliniecki UKS FIR Warszawa
POL POL 000000 Borys Surowiec UKS FIR Warszawa
Nr na żaglu Załoga Klub
POL POL 210008 Szymon Maruszczak Olsztyński Klub Żeglarski
POL POL 166302 Kacper Dybiec KS Spójnia Warszawa
POL POL 160402 Adam Słodownik KS Spójnia Warszawa
POL POL 173379 KACPER WALĘGA KS Spójnia Warszawa
POL POL 195310 Dominika Raszka MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 95309 Zuzanna Żmuda YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
POL POL 184086 Mikołaj Kmin YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
POL POL 189551 Franciszek Kotlarek YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
POL POL 207572 Michał Paciorek KS Spójnia Warszawa
POL POL 210947 Przemysław Machowski MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 218947 Andrzej Nowakowski MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 184165 Maciej GIERMALA MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 184166 Miłosz Małek MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 185706 Julia Szymczak MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 198206 Maja Korwin-Mikke MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 18683 JAKUB RZESZOTEK MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 19184 Dagmara Gil MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 204763 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa
POL POL 183127 Kacper Radzikowski MOS 2 Warszawa
POL POL 191831 Amelia Buska MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 201832 Marcelina Korszon UKS FIR Warszawa
POL POL 210002 Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn
POL POL 183364 Szymon Oleksiuk KS Spójnia Warszawa
POL POL 212589 Filip Rajchert MKS "Dwójka" Warszawa
Nr na żaglu Załoga Klub
POL POL 19183 Dominika Raszka MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 194842 Mateusz Leszko RKS Lasery Zegrze
POL POL 191835 Julia Szymczak MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 198208 Maja Korwin-Mikke MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 183368 Joanna Siewko UKS FIR Warszawa
POL POL 207099 Magdalena Placzke UKS FIR Warszawa
POL POL 212962 Marcelina Korszon UKS FIR Warszawa
POL POL 210947 Łukasz Machowski MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 212721 Filip Rajchert MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 198206 Monika Kłopotowska MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 19494 Adam Słodownik KS Spójnia Warszawa
POL POL 212589 Amelka Buska MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 192880 Konrad Berezowski RKS Lasery Zegrze
POL POL 173836 Stanisław Elmer RKS Lasery Zegrze
POL POL 204763 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa
POL POL 195305 MACIEJ WILK RKS Lasery Zegrze
POL POL 202212 Kajetan Gliniecki UKS FIR Warszawa
POL POL 218947 Przemyslaw Machowski MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 161817 Stanisław Machowski MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 1160406 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR Warszawa
POL POL 160402 Michal Paciorek KS Spójnia Warszawa
POL POL 19820 Kacper Radzikowski MKS "Dwójka" Warszawa
Nr na żaglu Załoga Klub
POL POL 1106 FRANCISZEK MASSALSKI MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 1788 ANTONI KILISZEK MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 1448 HANNA KORSAK MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 1988 MICHALINA PAWELCZYK MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 2206 SZYMON ROZUM MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 2020 Emilia Roszkowska KS Spójnia Warszawa
POL POL 2074 Karolina Gała KS Spójnia Warszawa
POL POL 1999 Jakub Tomczyński KS Spójnia Warszawa
POL POL 2030 Adam Turczynowicz KS Spójnia Warszawa
POL POL 20721 Filip Olszewski KS Spójnia Warszawa
POL POL 1906 Gustaw Kwiek KS Spójnia Warszawa
POL POL 1436 Sylwia Fryziak UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
POL POL 1020 Magdalena Rejniak UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
Nr na żaglu Załoga Klub
POL POL 2787 MACIEJ KARPIŃSKI UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA
POL POL 1975 Maja Kwiek WTW Warszawa
POL POL 879 Igor Grzelak WTW Warszawa
POL POL 1201 Krzysztof Ciborowski WTW Warszawa
POL POL 1798 Hanna Ługowska WTW Warszawa
POL POL 1888 Joanna Dyja WTW Warszawa
POL POL 1518 Klara Piotrowska WTW Warszawa
POL POL 2107 Marta Piotrowska WTW Warszawa
POL POL 2078 Stanisław Ługowski WTW Warszawa
POL POL 2016 Malina Pietrzak WTW Warszawa
POL POL 1332 Zofia Brdulak K.S "Spójnia-Warszawa"
POL POL 1245 Hubert Matz K.S "Spójnia-Warszawa"
POL POL 1570 Wiktor Przeździecki K.S "Spójnia-Warszawa"
POL POL 1769 Marcel Tyczyński K.S "Spójnia-Warszawa"
POL POL 44 Ewa Główka K.S "Spójnia-Warszawa"
POL POL 951 Wojciech Henryk Komenda K.S "Spójnia-Warszawa"
POL POL 909 Antoni Brzozowski K.S "Spójnia-Warszawa"
POL POL 202 Franciszek Spakowski K.S "Spójnia-Warszawa"
POL POL 13 Hugo Campistro YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
POL POL 1202 Aleksandra Campistro YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
POL POL 884 Zofia Zarzecka YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
POL POL 1769 Maria Kmin YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
POL POL 2048 Igor Mirowski AZS UW Warszawa
POL POL 1637 Nina Mirowska AZS UW Warszawa
POL POL 1819 Lena Wonka AZS UW Warszawa
POL POL 1111 Saturnin Smółka AZS UW Warszawa
POL POL 111 Torkil Smółka AZS UW Warszawa
POL POL 1525 Józef Krasowski AZS UW Warszawa
POL POL 11 Maja Woźnicka AZS UW Warszawa
POL POL 1628 Iga Dębecka-Strzyżewska AZS UW Warszawa
POL POL 7 Witold Woźnicki AZS UW Warszawa
POL POL 2075 Iwo Barański AZS UW Warszawa
POL POL bn Jakub Kaszewiak AZS UW Warszawa
POL POL 1 Magda Ostrowska AZS UW Warszawa
POL POL 1929 Sonia Dobrzyńska K.S "Spójnia-Warszawa"
POL POL 2157 Gabriela Fajdasz KS Spójnia Warszawa
POL POL 1244 Aleksander Główka K.S "Spójnia-Warszawa"
POL POL 1334 Kacper Hodun KS Spójnia Warszawa
POL POL 2191 Jan Karnowski KS Spójnia Warszawa
POL POL 2158 Weronika Przeździecka K.S "Spójnia-Warszawa"
POL POL 2102 Krzysztof Maksymowicz KS Spójnia Warszawa
POL POL 1721 Franciszek Siwek KS Spójnia Warszawa
POL POL 333 Michał Kornik Skawiński KS Spójnia Warszawa
POL POL 2200 Kaja Śledzińska KS Spójnia Warszawa
POL POL 1137 Marianna Gębicka MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 825 Jan Wiśniewski MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 2005 Michał Kuczmarski MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 1246 Hanna Gębicka MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 1813 Rozalia Rozum MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 925 Nina Zygo MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 1773 Ryszard Ruban MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 2816 Tomasz Ruban MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 1768 Adam Margasiński MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 788 Wiktor Raszka MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 143 Bartosz Janusek MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 1424 Jakub Wegiera UKS FIR Warszawa
POL POL 1529 Alexander Nowak UKS FIR Warszawa
POL POL 424 Helena Moritz UKS FIR Warszawa
POL POL 1470 Alexandre Vidal UKS FIR Warszawa
POL POL 1076 Nathan Vidal UKS FIR Warszawa
POL POL 1075 Ignacy Moritz UKS FIR Warszawa
POL POL 121 Bartek Nurowski UKS FIR Warszawa
POL POL 1275 Michał Rasiński UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
POL POL 1332 Hugo Campistro YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
POL POL 2201 Stanisław Wróblewski WTW Warszawa
POL POL 1714 Antoni Malicki WTW Warszawa
POL POL 9781 Dominik Palacz WTW Warszawa
POL POL 2786 ZUZANNA KAMIŃSKA UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA
POL POL 332 Jan Muszyński KS Spójnia Warszawa
POL POL 2000 Aleksandra Matz KS Spójnia Warszawa
Nr na żaglu Załoga Klub
POL POL 271 Michał Terpiłowski
Leon Sapijaszko
K.S "Spójnia-Warszawa"
POL POL 2569 Hanna Słyk
Adam Strelau
K.S "Spójnia-Warszawa"
POL POL 2710 Mateusz Dobrzyński
Kacper Walęga
K.S "Spójnia-Warszawa"
POL POL 2550 Roza Stolarska
Maja Hołoga
MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 2552 Adrian Koszewski
Kornel Woźniakowski
MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 2547 Michał Krzeminski
Magdalena Rejniak
MKS "Dwójka" Warszawa
POL POL 2152 Krzysztof Cichosz
Julia Surała
MKS "Dwójka" Warszawa