28 - 29 kwi 2018

Otwarte Mistrzostwa LOK 2018

Nad Kanałem 7, Pyskowice, Polska
Wyniki
M Klasa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 Laser 4.7 POL POL 180701 Hanna Koczar TS "Kuźnia" Rybnik 2 2 1 1 4* 1 1 8.00
2 Laser 4.7 POL POL 208421 Tomasz Procek KW LOK "Garland" Gliwice 7* 1 3 4 1 3 5 17.00
3 Laser 4.7 POL POL 195031 Olga Hanslik KW LOK "Garland" Gliwice 14* 8 2 2 2 2 8 24.00
4 Laser 4.7 POL POL 180733 Iga Marcisz TS "Kuźnia" Rybnik 4 6 5 5 13* 5 3 28.00
5 Laser 4.7 POL POL 203046 Nina Łypaczewska KW LOK "Garland" Gliwice 9 4 4 3 16* 10 10 40.00
6 Laser 4.7 POL POL 161687 Zuzanna Widomska TS "Kuźnia" Rybnik 6 13* 9 6 5 8 13 47.00
7 Laser 4.7 POL POL 197719 Oliwia Osadcow KW LOK "Garland" Gliwice 8 7 7 8 6 16* 11 47.00
8 Laser 4.7 POL POL 203009 Aleksander Szczygielski KW LOK "Garland" Gliwice 1 9 14* 13 7 11 7 48.00
9 Laser 4.7 POL POL 160735 Maja Tokarczyk KW LOK "Garland" Gliwice 10 12 6 14 15* 6 4 52.00
10 Laser 4.7 POL POL 191838 Grzegorz Rusecki KS ENERGETYK Jaworzno 3 5 19* 15 17 7 6 53.00
11 Laser 4.7 POL POL 211258 Karol Głąbik KW LOK "Garland" Gliwice 17 19* 8 16 8 4 2 55.00
12 Laser 4.7 POL POL 210287 Michał Tokarczyk KW LOK "Garland" Gliwice 15* 11 10 10 3 12 12 58.00
13 Laser 4.7 POL POL 162878 Łucja Węglowska UKS Silesia Opty Chełm Śląski 13 3 16 9 12 17* 17 70.00
14 Laser 4.7 POL POL 150262 Stanisław Podwojski KW LOK "Garland" Gliwice 12 14* 13 11 10 14 14 74.00
15 Laser 4.7 POL POL 173836 Marcel Skubański KLUB ŻEGLARSKI NYSA 20* 15 15 7 20 9 9 75.00
16 Laser 4.7 POL POL 129986 Piotr Węgrzyński SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 11 18 12 18 9 20* 16 84.00
17 Laser 4.7 POL POL 150258 Julia Kozubowicz TS "Kuźnia" Rybnik 16 10 11 19 18 15 OCS* 89.00
18 Laser 4.7 POL POL 95312 Radosław Gałecki KS ENERGETYK Jaworzno 5 21 20 17 14 18 OCS* 95.00
19 Laser 4.7 POL POL 1 Nikodem Pytlik Jacht Klub Pogoria III 18 20 17 20 11 21* 15 101.00
20 Laser 4.7 POL POL 171258 Paweł Szota KLUB ŻEGLARSKI NYSA 21* 17 21 12 19 13 19 101.00
21 Laser 4.7 POL POL 179375 Damian Sobota SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 19 16 18 21* 21 19 18 111.00
M Klasa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 Laser Radial POL POL 201105 Bartłomiej Mierzwa TS "Kuźnia" Rybnik 1 1 1 2 2 3* 3 10.00
2 Laser Radial POL POL POL 195574 Anna Michalska PKM LOK Poznań 2 5 2 1 1 OCS* 1 12.00
3 Laser Radial POL POL 160406 Patryk Żeberski PKM LOK Poznań 3 2 5 3 4 2 7* 19.00
4 Laser Radial POL POL 197724 Marcin Kozubowicz TS "Kuźnia" Rybnik 5 3 4 4 3 1 6* 20.00
5 Laser Radial POL POL 199296 Krystian Nawrat KW LOK "Garland" Gliwice 7* 6 3 7 6 4 2 28.00
6 Laser Radial POL POL 204311 Maciej Berkał PKM LOK Poznań 4 4 6 6 7* 5 5 30.00
7 Laser Radial POL POL 19268 Maria Hartel KW LOK "Garland" Gliwice 6 7* 7 5 5 6 4 33.00
8 Laser Radial POL POL 160404 Piotr Borowiec KW LOK "Garland" Gliwice 8 8 8 9* 8 7 9 48.00
9 Laser Radial POL POL 168771 Marcin Wilczek KW LOK "Garland" Gliwice DNC* 9 9 8 9 8 8 51.00
Laser 4,7 Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 7 wyścigach