Otwarte Mistrzostwa LOK 2018

28 - 29 kwi 2018

Nad Kanałem 7, Pyskowice, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Laser 4.7
# Nr Klasa Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 1 Laser 4.7 POL 161687 Zuzanna Widomska TS "Kuźnia" Rybnik 17.04.2018, 11:46
2 4 Laser 4.7 POL 211258 Karol Głąbik KW LOK "Garland" Gliwice 17.04.2018, 19:29
3 7 Laser 4.7 POL 180733 Iga Marcisz TS "Kuźnia" Rybnik 18.04.2018, 21:30
4 8 Laser 4.7 POL 203046 Nina Łypaczewska KW LOK "Garland" Gliwice 19.04.2018, 12:58
5 9 Laser 4.7 POL 203009 Aleksander Szczygielski KW LOK "Garland" Gliwice 23.04.2018, 15:30
6 10 Laser 4.7 POL 180701 Hanna Koczar TS "Kuźnia" Rybnik 23.04.2018, 21:23
7 11 Laser 4.7 POL 210287 Michał Tokarczyk KW LOK "Garland" Gliwice 25.04.2018, 15:31
8 12 Laser 4.7 POL 150258 Julia Kozubowicz TS "Kuźnia" Rybnik 25.04.2018, 17:12
9 13 Laser 4.7 POL 191838 Grzegorz Rusecki KS ENERGETYK Jaworzno 26.04.2018, 09:32
10 14 Laser 4.7 POL 95312 Radosław Gałecki KS ENERGETYK Jaworzno 26.04.2018, 09:37
11 15 Laser 4.7 POL 150262 Stanisław Podwojski KW LOK "Garland" Gliwice 26.04.2018, 09:43
12 16 Laser 4.7 POL 197719 Oliwia Osadcow KW LOK "Garland" Gliwice 26.04.2018, 13:04
13 18 Laser 4.7 POL 208421 Tomasz Procek KW LOK "Garland" Gliwice 26.04.2018, 14:37
14 19 Laser 4.7 POL 160735 Maja Tokarczyk KW LOK "Garland" Gliwice 26.04.2018, 19:05
15 20 Laser 4.7 POL 195031 Olga Hanslik KW LOK "Garland" Gliwice 26.04.2018, 20:32
16 30 Laser 4.7 POL 173836 Marcel Skubański KLUB ŻEGLARSKI NYSA 27.04.2018, 22:14
17 31 Laser 4.7 POL 171258 Paweł Szota KLUB ŻEGLARSKI NYSA 27.04.2018, 22:16
18 32 Laser 4.7 POL 162878 Łucja Węglowska UKS Silesia Opty Chełm Śląski 27.04.2018, 22:20
19 33 Laser 4.7 POL 129986 Piotr Węgrzyński SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 28.04.2018, 09:41
20 34 Laser 4.7 POL 179375 Damian Sobota SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 28.04.2018, 09:43
21 35 Laser 4.7 POL 1 Nikodem Pytlik Jacht Klub Pogoria III 28.04.2018, 16:34
Laser Radial
# Nr Klasa Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 2 Laser Radial POL 197724 Marcin Kozubowicz TS "Kuźnia" Rybnik 17.04.2018, 13:58
2 3 Laser Radial POL 201105 Bartłomiej Mierzwa TS "Kuźnia" Rybnik 17.04.2018, 15:04
3 5 Laser Radial POL 199296 Krystian Nawrat KW LOK "Garland" Gliwice 18.04.2018, 19:24
4 17 Laser Radial POL 19268 Maria Hartel KW LOK "Garland" Gliwice 26.04.2018, 13:12
5 22 Laser Radial POL POL 195574 Anna Michalska PKM LOK Poznań 27.04.2018, 07:54
6 24 Laser Radial POL 204311 Maciej Berkał PKM LOK Poznań 27.04.2018, 08:13
7 27 Laser Radial POL 160406 Patryk Żeberski PKM LOK Poznań 27.04.2018, 08:15
8 28 Laser Radial POL 160404 Piotr Borowiec KW LOK "Garland" Gliwice 27.04.2018, 10:23
9 29 Laser Radial POL 168771 Marcin Wilczek KW LOK "Garland" Gliwice 27.04.2018, 19:57
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.