23 - 26 sie 2018

Meeting Młodych Leszczy

Giżycko, Polska
Wyniki
M Klasa Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Pkt DZ CH DZ-9 CH-9
1 OPP B RUS RUS 3338 Ivan Mikhalev 2007 M MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 1 1 1 1 3 1 1 1 4* 1 1 12.00 1
2 OPP B POL POL 1598 Maksymilian Pastuszka 2007 M POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 9* 3 8 4 2 9 3 5 6 7 6 53.00 2
3 OPP B POL POL 1914 Antonina Liro 2008 K Klub Żeglarski Horn Kraków 10 11 7 15* 8 7 15 6 3 2 4 73.00 1
4 OPP B POL POL 1838 Ewa Trochimczyk 2007 K UKŻ Michałowo 5 13 4 18* 5 6 12 14 8 3 5 75.00 2
5 OPP B POL POL 1324 Karol Gaj 2007 M TS "Kuźnia" Rybnik OCS* 15 15 10 7 4 2 4 5 15 16 93.00 3
6 OPP B POL POL 162 Marcin Małota 2009 M KN Lider Kraków 29 14 5 2 12 31* 4 2 12 6 8 94.00 4 1
7 OPP B POL POL 1971 Jan Bobula 2009 M Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 18 5 19 8 18 25* 14 3 1 11 2 99.00 5 2
8 OPP B POL POL 1597 Adrian Nowak 2006 M POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 4 12 11 11 13 11 16 13 2 17* 7 100.00 6
9 OPP B POL POL 27 Antonina Puchowska 2008 K Yacht Klub Stal Gdynia 12 21 26* 3 1 16 7 20 7 4 10 101.00 3
10 OPP B POL POL 1756 Konrad Ciernia 2006 M Klub Żeglarski Horn Kraków 2 2 2 23 11 5 26* 16 22 8 18 109.00 7
11 OPP B RUS RUS 1301 Sergei Parfenov 2008 M UKS PIONERSKIY 13 23 3 5 4 8 5 8 36 OCS* 9 114.00 8
12 OPP B POL POL 18 Filip Szloński 2007 M KS "Baza" Mrągowo 6 17 12 27* 22 10 8 7 18 5 12 117.00 9
13 OPP B POL POL 71 Daniel Łachacz 2008 M KS "Baza" Mrągowo 7 7 13 19* 14 3 17 11 17 18 11 118.00 10
14 OPP B POL POL 13 Adam Ciołek 2006 M KS "Baza" Mrągowo 3 4 6 31 10 13 10 28 OCS* 12 14 131.00 11
15 OPP B POL POL 152 Alicja Akulicz 2006 K JK Orion Ostrzeszów 8 10 9 17 6 2 22 24* 19 20 23 136.00 4
16 OPP B POL POL 2065 Aleksander Szczepara 2009 M Klub Żeglarski Horn Kraków 16 6 10 26* 17 12 9 17 23 10 19 139.00 12 3
17 OPP B POL POL 1873 Michał Mac 2007 M Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 25 20 24 28* 19 20 18 18 9 9 3 165.00 13
18 OPP B POL POL 17 Zuzanna Maliniewicz 2007 K KS "Baza" Mrągowo 11 16 18 12 28 32* 20 12 11 14 26 168.00 5
19 OPP B POL POL 1125 Jerzy Toliński 2009 M Klub Żeglarski Horn Kraków 15 8 29 16 9 18 11 31* 10 25 29 170.00 14 4
20 OPP B POL POL 1709 Hanna Kusztejko 2008 K Klub Żeglarski Horn Kraków 24* 22 14 22 21 23 6 9 21 23 15 176.00 6
21 OPP B RUS RUS 1790 Ilya Haritonov 2008 M UKS PIONERSKIY 17 9 17 24 25* 14 13 25 16 22 20 177.00 15
22 OPP B POL POL 91 Miłosz Ciechanowicz 2010 M MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 19 19 21 9 16 27 25 10 37* 16 21 183.00 16 5
23 OPP B POL POL 1666 Wiktoria Komada 2006 K Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 23 25 16 21 15 26 21 32* 13 13 17 190.00 7
24 OPP B POL POL 291 Ewa Fabisiak 2007 K MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 22 30 27 6 20 24 24 15 25 31* 24 217.00 8
25 OPP B POL POL 1150 Maja Wójcik 2008 K WKŻ Wolsztyn 26 29 25 13 24 19 28 19 20 35* 22 225.00 9
26 OPP B POL POL 124 Alicja Maciąg 2007 K Klub Żeglarski Horn Kraków 14 26 30 20 27 21 19 36* 15 27 30 229.00 10
27 OPP B POL POL 1902 Igor Bogusz 2005 M KN Lider Kraków 21 18 23 30 29 15 35* 27 28 28 27 246.00 17
28 OPP B POL POL 1362 Miłosz Wyszyński 2006 M MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 20 24 20 29 23 17 34* 29 32 30 28 252.00 18
29 OPP B POL POL 167 Piotr Kostrzewa 2008 M MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko DNF* DNF 34 7 32 22 32 26 24 19 34 271.00 19
30 OPP B POL POL 1365 Zofia Kuszewska 2010 K MBSW / UKZR Niegocin Gizycko DNF* DNS 33 14 30 28 27 23 26 26 32 280.00 11 1
31 OPP B POL POL 17991 Adrianna Stempin 2007 K JK Orion Ostrzeszów DNF* DNC 22 25 34 DNF 29 21 27 24 25 289.00 12
32 OPP B RUS RUS 1374 Ivan Zharovov 2006 M KONIGSBERG DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 23 22 14 21 13 298.00
33 OPP B POL POL 1 Nikodem Machejko 2008 M MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko DNF* 31 28 34 26 30 31 34 30 33 38 315.00 20
34 OPP B POL POL 1527 Maria Chirowska 2006 K JK Orion Ostrzeszów 28 27 32 32 31 29 OCS* 37 35 29 35 315.00 13
35 OPP B POL POL P286 Karol Kostrzewa 2008 M MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 27 28 31 33 33 33 36* 33 31 34 33 316.00 21
36 OPP B GER GER 13192 Vera Kurganova 2006 K KONIGSBERG DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 30 30 29 OCS 31 366.00
37 OPP B RUS RUS 1975 Sofia Gavrilova 2005 K KONIGSBERG DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 33 35 33 32 37 375.00
38 OPP B POL POL 1757 Antonina Dziekańska 2011 K MBSW / UKZR Niegocin Gizycko DNF* DNS DNS 35 DNC DNC 38 38 38 37 39 389.00 14 2
39 OPP B RUS RUS 1320 Egor Sayko 2006 M KONIGSBERG DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNS 40 34 36 36 392.00
40 OPP B POL POL 397 Kajetan Tokarski 2010 M UKS "Żeglarz" Wrocław DNF* DNS DNS 36 DNF DNC 37 39 DNC DNC DNC 399.00 22 6
OPP B Wyniki oficjalne po 11 wyścigach