Meeting Młodych Leszczy

23 - 26 sie 2018 Giżycko, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Klasa
Nr
Załoga
Ur
Klub
1
OPP B
POL 71
Daniel Łachacz
2008
KS "Baza" Mrągowo
2
OPP B
POL 17
Zuzanna Maliniewicz
2007
KS "Baza" Mrągowo
3
OPP B
POL 18
Filip Szloński
2007
KS "Baza" Mrągowo
4
OPP B
POL 13
Adam Ciołek
2006
KS "Baza" Mrągowo
5
OPP B
POL 1838
Ewa Trochimczyk
2007
UKŻ Michałowo
6
OPP B
POL 27
Antonina Puchowska
2008
Yacht Klub Stal Gdynia
7
OPP B
POL 1902
Igor Bogusz
2005
KN Lider Kraków
8
OPP B
POL 162
Marcin Małota
2009
KN Lider Kraków
9
OPP B
POL 1757
Antonina Dziekańska
2011
Giżycka Grupa Regatowa
10
OPP B
POL 1709
Hanna Kusztejko
2008
Klub Żeglarski Horn Kraków
11
OPP B
POL 1914
Antonina Liro
2008
Klub Żeglarski Horn Kraków
12
OPP B
POL 1756
Konrad Ciernia
2006
Klub Żeglarski Horn Kraków
13
OPP B
POL 1125
Jerzy Toliński
2009
Klub Żeglarski Horn Kraków
14
OPP B
POL 2065
Aleksander Szczepara
2009
Klub Żeglarski Horn Kraków
15
OPP B
POL 124
Alicja Maciąg
2007
Klub Żeglarski Horn Kraków
16
OPP B
POL 1324
Karol Gaj
2007
TS "Kuźnia" Rybnik
17
OPP B
RUS 1301
Sergei Parfenov
2008
UKS PIONERSKIY
18
OPP B
RUS 1790
Ilya Haritonov
2008
UKS PIONERSKIY
19
OPP B
POL 291
Ewa Fabisiak
2007
Giżycka Grupa Regatowa
20
OPP B
RUS 3338
Ivan Mikhalev
2007
Giżycka Grupa Regatowa
21
OPP B
POL 91
Miłosz Ciechanowicz
2010
Giżycka Grupa Regatowa
22
OPP B
POL 1365
Zofia Kuszewska
2010
Giżycka Grupa Regatowa
23
OPP B
POL 1362
Miłosz Wyszyński
2006
Giżycka Grupa Regatowa
24
OPP B
POL 167
Piotr Kostrzewa
2008
Giżycka Grupa Regatowa
25
OPP B
POL P286
Karol Kostrzewa
2008
Giżycka Grupa Regatowa
26
OPP B
POL 1
Nikodem Machejko
2008
Giżycka Grupa Regatowa
27
OPP B
POL 1598
Maksymilian Pastuszka
2007
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
28
OPP B
POL 1597
Adrian Nowak
2006
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
29
OPP B
POL 397
Kajetan Tokarski
2010
UKS Żeglarz Wrocław
30
OPP B
POL 1150
Maja Wójcik
2008
WKŻ Wolsztyn
31
OPP B
POL 17991
Adrianna Stempin
2007
JK Orion Ostrzeszów
32
OPP B
POL 1527
Maria Chirowska
2006
JK Orion Ostrzeszów
33
OPP B
POL 152
Alicja Akulicz
2006
JK Orion Ostrzeszów
34
OPP B
POL 1873
Michał Mac
2007
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
35
OPP B
POL 1971
Jan Bobula
2009
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
36
OPP B
POL 1666
Wiktoria Komada
2006
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
37
OPP B
RUS 1320
Egor Sayko
2006
KONIGSBERG
38
OPP B
RUS 1374
Ivan Zharovov
2006
KONIGSBERG
39
OPP B
RUS 1975
Sofia Gavrilova
2005
KONIGSBERG
40
OPP B
GER 13192
Vera Kurganova
2006
KONIGSBERG