Meeting Młodych Leszczy

23 - 26 sie 2018

Giżycko, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
OPP B
# Klasa Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 OPP B POL 71 Daniel Łachacz 2008 KS BAZA Mrągowo 13.08.2018, 16:33
2 OPP B POL 17 Zuzanna Maliniewicz 2007 KS BAZA Mrągowo 13.08.2018, 16:33
3 OPP B POL 18 Filip Szloński 2007 KS BAZA Mrągowo 13.08.2018, 16:33
4 OPP B POL 13 Adam Ciołek 2006 KS BAZA Mrągowo 13.08.2018, 16:33
5 OPP B POL 1838 Ewa Trochimczyk 2007 UKŻ Michałowo 14.08.2018, 15:41
6 OPP B POL 27 Antonina Puchowska 2008 Yacht Klub Stal Gdynia 14.08.2018, 20:17
7 OPP B POL 1902 Igor Bogusz 2005 KN Lider Kraków 14.08.2018, 22:37
8 OPP B POL 162 Marcin Małota 2009 KN Lider Kraków 14.08.2018, 22:37
9 OPP B POL 1757 Antonina Dziekańska 2011 Giżycka Grupa Regatowa 16.08.2018, 16:45
10 OPP B POL 1709 Hanna Kusztejko 2008 KŻ Horn Kraków 17.08.2018, 00:30
11 OPP B POL 1914 Antonina Liro 2008 KŻ Horn Kraków 17.08.2018, 00:30
12 OPP B POL 1756 Konrad Ciernia 2006 KŻ Horn Kraków 17.08.2018, 00:30
13 OPP B POL 1125 Jerzy Toliński 2009 KŻ Horn Kraków 17.08.2018, 00:30
14 OPP B POL 2065 Aleksander Szczepara 2009 KŻ Horn Kraków 17.08.2018, 00:30
15 OPP B POL 124 Alicja Maciąg 2007 KŻ Horn Kraków 17.08.2018, 00:30
16 OPP B POL 1324 Karol Gaj 2007 TS Kuźnia Rybnik 17.08.2018, 10:35
17 OPP B RUS 1301 Sergei Parfenov 2008 UKS PIONERSKIY 17.08.2018, 21:48
18 OPP B RUS 1790 Ilya Haritonov 2008 UKS PIONERSKIY 17.08.2018, 21:48
19 OPP B POL 291 Ewa Fabisiak 2007 Giżycka Grupa Regatowa 20.08.2018, 08:21
20 OPP B RUS 3338 Ivan Mikhalev 2007 Giżycka Grupa Regatowa 20.08.2018, 08:21
21 OPP B POL 91 Miłosz Ciechanowicz 2010 Giżycka Grupa Regatowa 20.08.2018, 08:21
22 OPP B POL 1365 Zofia Kuszewska 2010 Giżycka Grupa Regatowa 20.08.2018, 08:21
23 OPP B POL 1362 Miłosz Wyszyński 2006 Giżycka Grupa Regatowa 20.08.2018, 08:21
24 OPP B POL 167 Piotr Kostrzewa 2008 Giżycka Grupa Regatowa 20.08.2018, 08:21
25 OPP B POL P286 Karol Kostrzewa 2008 Giżycka Grupa Regatowa 20.08.2018, 08:21
26 OPP B POL 1 Nikodem Machejko 2008 Giżycka Grupa Regatowa 20.08.2018, 08:21
27 OPP B POL 1598 Maksymilian Pastuszka 2007 PMOS Pisz 20.08.2018, 17:52
28 OPP B POL 1597 Adrian Nowak 2006 PMOS Pisz 20.08.2018, 17:52
29 OPP B POL 397 Kajetan Tokarski 2010 UKS Żeglarz Wrocław 20.08.2018, 20:45
30 OPP B POL 1150 Maja Wójcik 2008 WKŻ Wolsztyn 22.08.2018, 20:47
31 OPP B POL 17991 Adrianna Stempin 2007 JK Orion Ostrzeszów 22.08.2018, 20:50
32 OPP B POL 1527 Maria Chirowska 2006 JK Orion Ostrzeszów 22.08.2018, 20:51
33 OPP B POL 152 Alicja Akulicz 2006 JK Orion Ostrzeszów 22.08.2018, 20:52
34 OPP B POL 1873 Michał Mac 2007 JK Kotwica Tarnobrzeg 22.08.2018, 20:54
35 OPP B POL 1971 Jan Bobula 2009 JK Kotwica Tarnobrzeg 22.08.2018, 20:55
36 OPP B POL 1666 Wiktoria Komada 2006 JK Kotwica Tarnobrzeg 22.08.2018, 20:57
37 OPP B RUS 1320 Egor Sayko 2006 KONIGSBERG 25.08.2018, 12:56
38 OPP B RUS 1374 Ivan Zharovov 2006 KONIGSBERG 25.08.2018, 13:00
39 OPP B RUS 1975 Sofia Gavrilova 2005 KONIGSBERG 25.08.2018, 13:02
40 OPP B GER 13192 Vera Kurganova 2006 KONIGSBERG 25.08.2018, 13:05
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.