Laser Europa Cup - Poland

11 - 13 sie 2018

Dziwnów, Poland

Wyniki regat
Laser
M Klasa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt U21 U19
1 Laser POL 211314 Kuba Rodziewicz 2 4 1 1 2 4 10* 1 15.00 1 -
2 Laser UKR 211268 Ivan Zhukalin UFD* 3 2 2 3 2 2 3 17.00 - -
3 Laser UKR 212761 Valeriy Kudryashov 1 2 3 DNF* 1 3 9 2 21.00 - -
4 Laser POL 194948 Piotr Ostrowski 3 6 5 4 6 5 1 11* 30.00 2 1
5 Laser POL 202450 Kacper Stanisławski 5 5 6 3 5 6 7* 4 34.00 3 2
6 Laser POL 214222 Stanislaw Klimaszewski 4 1 UFD* UFD 4 1 5 5 35.00 - -
7 Laser POL 202449 Kaper Błaszczyk 6 7 4 5 7 8* 4 8 41.00 4 3
8 Laser POL 212632 Jakub Marciniak 8 8 8 6 9 7 11* 6 52.00 5 4
9 Laser UKR 201802 Stanislav Mulko 9 10 7 7 11* 11 3 9 56.00 6 5
10 Laser BLR 213703 Aliaksei Levchuk 7 11 9 8 8 9 6 12* 58.00 7 6
11 Laser POL 31 Michał Maciaszczyk 10 9 10 9 10 10 13* 10 68.00 - -
12 Laser UAE 207907 Hamza Ismail AlAli 12* 12 12 11 12 12 12 7 78.00 8 7
13 Laser POL 194939 Tomasz Misiak 11 14 DNF* 10 14 DNF 8 14 86.00 9 8
14 Laser POL 180701 Marcin Kozubowicz 13 13 11 12 13 13 14* 13 88.00 - -
Laser 4.7
M Klasa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt U18 F U16 F U16 M U18 M
1 Laser 4.7 BLR 203772 Ivan Mshenski 2 1 2 5* 1 2 4 2 14.00 - - 1 1
2 Laser 4.7 POL 210947 Przemyslaw Machowski 1 2 1 1 2 1 10 13* 18.00 - - 2 2
3 Laser 4.7 POL 168053 Maksymilian Burdziej 3 7 5 4 4 9 6 15* 38.00 - - 3 3
4 Laser 4.7 POL 209036 Filip Miłoszewski 9 8 4 3 14 5 24* 1 44.00 - - 4 4
5 Laser 4.7 BLR 3 Egor Desyatou 4 3 9 9 6 7 26* 11 49.00 - - - 5
6 Laser 4.7 UKR 192681 Andrew Verdysh BFD* 6 11 19 3 3 5 3 50.00 - - 5 6
7 Laser 4.7 POL 204205 Tomasz Trojanowski BFD* 5 3 2 9 10 19 9 57.00 - - 6 7
8 Laser 4.7 BLR 203778 Ivan Filatov 13 10 7 10 5 8 15 28* 68.00 - - 7 8
9 Laser 4.7 POL 213144 Laura Szulc 5 11 15 18 19* 14 1 10 74.00 1 1 - -
10 Laser 4.7 POL 197541 Klara Sobczak 6 23* 16 22 10 4 20 4 82.00 2 2 - -
11 Laser 4.7 CZE 212985 Klara Himmelova 16 19 13 12 8 12 28* 8 88.00 3 - - -
12 Laser 4.7 UKR 211064 David Izmailovsky 7 12 18 6 21* 18 17 12 90.00 - - 8 9
13 Laser 4.7 NED 210771 Marijn Schortinghuis 18 22 22 11 23* 6 8 7 94.00 4 - - -
14 Laser 4.7 POL 186220 Mikołaj Grzybowski UKS FIR Warszawa 19 17 12 7 13 13 14 26* 95.00 - - 9 10
15 Laser 4.7 POL 209834 Leon Gniadek 12 15 8 17 11 25* 18 14 95.00 - - 10 11
16 Laser 4.7 POL 214119 Maciej Lickendorf SEJK "Pogoń" Szczecin 11 18 21* 16 16 15 2 18 96.00 - - 11 12
17 Laser 4.7 BLR 180336 Anton Drahun BFD* 4 10 21 12 21 11 21 100.00 - - - 13
18 Laser 4.7 UKR 203683 Oleg Chervinskiy 17 9 14 14 7 20 34* 20 101.00 - - 12 14
19 Laser 4.7 POL 195310 Dominika Raszka MKS "Dwójka" Warszawa 15 14 6 8 18 16 35* 27 104.00 5 3 - -
20 Laser 4.7 BLR 203773 Yana Obuhova 8 16 17 13 15 19 32* 24 112.00 6 4 - -
21 Laser 4.7 POL 205136 Lilly May-Niezabitowska JK "Kotwica" Tarnobrzeg BFD* 24 19 15 17 11 3 30 119.00 7 5 - -
22 Laser 4.7 POL 185706 Julia Szymczak MKS "Dwójka" Warszawa 10 13 23 23 22 28* 13 22 126.00 8 6 - -
23 Laser 4.7 POL 209465 Aleksandra Jasińska UKS Barnim Goleniów BFD* 20 24 20 28 24 16 19 151.00 9 - - -
24 Laser 4.7 CZE 190237 Jiri Himmel 14 21 20 26 24 27 22 34* 154.00 - - 13 15
25 Laser 4.7 POL 214225 Amelia Dziąba 30 34 31 38 41* 26 9 6 174.00 10 7 - -
26 Laser 4.7 POL 214348 Zuzanna Widomska 23 25 25 37* 32 22 30 17 174.00 11 8 - -
27 Laser 4.7 POL 191839 Kamil Lenczowski 20 31 30 28 33* 32 31 16 188.00 - - 14 16
28 Laser 4.7 NED 213482 Hugo Schortinghuis 21 27 26 35 27 31 23 40* 190.00 - - 15 17
29 Laser 4.7 POL 182211 Jędrzej Marciniak JKW Poznań 22 29 28 27 25 29 DNF* 32 192.00 - - 16 18
30 Laser 4.7 POL 180733 Iga Marcisz 24 33 29 25 36* 23 33 31 198.00 12 9 - -
31 Laser 4.7 POL 186831 Hubert Maczyszyn BFD* 26 27 30 29 35 21 37 205.00 - - 17 19
32 Laser 4.7 POL 88 Marcel Bisowski YKP Gdynia 25 28 DNF* 36 35 30 27 29 210.00 - - 18 20
33 Laser 4.7 POL 203177 Antoni Pasich 26 30 DNF* 33 39 17 38 33 216.00 - - 19 21
34 Laser 4.7 UAE 207895 Salama Almansoori 31 DNF* DNF 24 20 38 41 25 224.00 13 - - -
35 Laser 4.7 CZE 208694 Jiżi Vacula 32 36 33 29 26 33 39* 38 227.00 - - 20 22
36 Laser 4.7 UAE 207829 Saif Saeed Almansoori DNF* DNF DNF 31 DNF DNF 12 5 228.00 - - - 23
37 Laser 4.7 POL 18 Paweł Gerłachowski YKP Gdynia BFD* 32 DNF 39 34 37 29 23 239.00 - - 21 24
38 Laser 4.7 POL 200981 Gracjan Niczyj 27 35 32 42* 38 34 37 36 239.00 - - 22 25
39 Laser 4.7 POL 33 Miłosz Michalak YKP Gdynia 29 DNF* DNF 41 40 39 7 41 242.00 - - 23 26
40 Laser 4.7 POL 166279 Robert Berliński 33 37 DNF* 34 31 36 36 35 242.00 - - 24 27
41 Laser 4.7 POL 7 Dobromir Sokołowski JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 28 DNF* DNF 32 30 40 40 39 254.00 - - 25 28
42 Laser 4.7 POL 5 Piotr Fogel BFD* 38 DNF 40 37 41 42 44 287.00 - - 26 29
43 Laser 4.7 POL 201561 Tymoteusz Mika BFD* DNF DNF 44 DNF DNF 25 42 291.00 - - 27 30
44 Laser 4.7 POL 204184 Mikolaj Warot DNF* DNF DNF 43 DNF 42 43 43 306.00 - - 28 31
Laser Radial
M Klasa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt U19 M U17 M U21 F U19 F U17 F OM OF
1 Laser Radial POL 210947 Lukasz Machowski 2 1 1 1 2 1 7 11* 15.00 1 - - - - 1 -
2 Laser Radial POL 209469 Anna Brzozowska 6 3 2 UFD* 1 2 11 1 26.00 - - - - - - 1
3 Laser Radial POL 209432 Konstanty Sawicki 5 4 3 2 4 6 8 9* 32.00 2 1 - - - 2 -
4 Laser Radial BLR 213703 Ekaterina Sanko 3 5 4 8 7 15* 4 2 33.00 - - 1 - - - 2
5 Laser Radial CAN 198387 Ryan Anderson 1 2 10 6 3 5 15* 12 39.00 3 - - - - 3 -
6 Laser Radial NED 195728 Jelmer Velds 4 12 6 3 12 9 21* 8 54.00 4 - - - - 4 -
7 Laser Radial POL 212510 Piotr Masztalerz 7 8 9 17 19* 3 12 3 59.00 5 - - - - 5 -
8 Laser Radial POL 206825 Julia Rogalska 13 22* 15 7 11 8 2 5 61.00 - - 2 1 1 - 3
9 Laser Radial CAN 170764 Dale Dale Whitmore 18* 10 11 13 15 12 1 7 69.00 6 - - - - 6 -
10 Laser Radial EST 211968 Keith Luur 17 21* 18 20 6 7 14 4 86.00 7 - - - - 7 -
11 Laser Radial POL 201105 Bartłomiej Mierzwa 9 13 13 4 16 10 31* 23 88.00 8 2 - - - 8 -
12 Laser Radial POL 211107 Mikolaj Silny SEJK "Pogoń" Szczecin 10 6 32* 12 20 21 3 19 91.00 9 3 - - - 9 -
13 Laser Radial CAN 208482 Tayte Stefaniuk 23 11 8 5 8 13 46* 24 92.00 10 - - - - 10 -
14 Laser Radial CAN 210716 Marc Andrew Rokin 24 14 5 15 9 11 27* 14 92.00 11 - - - - 11 -
15 Laser Radial EST 211966 Henri Silluta 11 16 12 16 10 18 43* 10 93.00 12 - - - - 12 -
16 Laser Radial BLR 203732 Yauheni Madytski 15 7 7 24 13 14 36* 25 105.00 13 4 - - - 13 -
17 Laser Radial POL 212721 Filip Rajchert 16 20 20 10 14 24 29* 15 119.00 14 5 - - - 14 -
18 Laser Radial EST 203726 Evo Annus 20 18 19 14 22 16 32* 13 122.00 15 - - - - 15 -
19 Laser Radial GER 207367 Tom Jungblut 8 24 16 26 17 4 40* 34 129.00 16 - - - - 16 -
20 Laser Radial TTO 165398 Paul Blunck 12 15 UFD* 22 30 17 25 16 137.00 17 - - - - 17 -
21 Laser Radial CAN 205445 Pierre-Olivier Gagnon 19 17 22 18 18 23 45* 20 137.00 18 - - - - 18 -
22 Laser Radial POL 214221 Mateusz Siedlecki 25 9 24 9 23 20 30 42* 140.00 19 6 - - - 19 -
23 Laser Radial POL 196348 Oliwia Laskowska 34 26 DNF* 25 27 25 9 6 152.00 - - 3 2 - - 4
24 Laser Radial RUS 209107 Daniil Fenko 32 25 14 21 21 19 49* 30 162.00 20 - - - - 20 -
25 Laser Radial GER 210142 Thorsten Wyk 30 19 17 28 25 27 26 40* 172.00 - - - - - 21 -
26 Laser Radial UKR 200735 Sofiia Naumenko 29 32* 23 32 32 26 18 17 177.00 - - 4 - - - 5
27 Laser Radial UAE 207895 Ahmed Younes Al Hammadi 21 29 21 UFD* 28 33 23 22 177.00 21 - - - - 22 -
28 Laser Radial POL 1 Maciej Jarosz 14 33 38 29 29 41* 10 32 185.00 22 7 - - - 23 -
29 Laser Radial POL 194897 Mateusz Grzempa 35 34 29 27 36* 29 17 18 189.00 23 8 - - - 24 -
30 Laser Radial CAN 207239 Henryk Luczynski 28 35 28 23 26 37 16 38* 193.00 24 - - - - 25 -
31 Laser Radial POL 201122 Jakub Cymerman 27 31 34 38* 35 30 6 31 194.00 25 - - - - 26 -
32 Laser Radial POL 212962 Marcelina Korszon 31 23 27 34* 34 32 20 29 196.00 - - 5 3 2 - 6
33 Laser Radial POL 204342 Maciej Jakimowski 33 27 30 33 31 36* 22 27 203.00 26 - - - - 27 -
34 Laser Radial EST 192 652 Markus Maalt DNF* DNF DNF 19 24 22 19 26 216.00 27 - - - - 28 -
35 Laser Radial CZE 199892 Vitezslav Moncka DNF* DNF DNF 11 5 28 33 35 218.00 28 9 - - - 29 -
36 Laser Radial POL 210946 Mateusz Szymczak 26 42 26 31 43 34 48* 33 235.00 29 - - - - 30 -
37 Laser Radial POL 178115 Wojciech Antoniak 38 28 25 37 33 40 41* 37 238.00 30 10 - - - 31 -
38 Laser Radial POL 167681 Kacper Żywiczka 40 37 35 30 42* 31 38 28 239.00 31 11 - - - 32 -
39 Laser Radial POL 192638 Izabela Satrjan 37 30 31 36 39 38 28 46* 239.00 - - - - - - 7
40 Laser Radial UAE 180000 Mohamed Abdul Kacreem 42 38 33 39 DNF* DNF 5 44 254.00 - - - - - 33 -
41 Laser Radial POL 7 Kacper Fabian 36 36 DNF* DNF DNF DNF 13 21 265.00 32 12 - - - 34 -
42 Laser Radial POL 201561 Anna Trędowska 39 41 36 35 37 35 44 48* 267.00 - - 6 4 3 - 8
43 Laser Radial CZE 208694 Andrea Lauson 22 DNF* 39 40 41 42 34 DNF 271.00 33 13 - - - 35 -
44 Laser Radial POL 20681 Piotr Śledziński 41 40 DNF* 41 47 45 42 36 292.00 34 - - - - 36 -
45 Laser Radial CZE 192980 Bara Kostalova DNF* DNF DNF 43 38 39 24 45 295.00 - - - - - - 9
46 Laser Radial POL 198206 Amelia Buska 47 44 DNF* 44 40 47 39 39 300.00 - - 7 5 4 - 10
47 Laser Radial POL 174566 Mateusz Słowik 43 43 37 45 45 43 50* 47 303.00 35 14 - - - 37 -
48 Laser Radial POL 206817 Natalia Palikowska 46 39 DNF* 42 44 44 47 41 303.00 - - 8 6 5 - 11
49 Laser Radial POL 166705 Igor Labocha 45 DNF* DNF 46 46 48 35 43 316.00 36 15 - - - 38 -
50 Laser Radial POL 195308 Joanna Siewko 48 46 DNF* 48 49 49 37 49 326.00 - - 9 7 - - 12
51 Laser Radial POL 92980 Jakub Szymanowicz 44 45 DNF* 47 48 46 51 50 331.00 37 - - - - 39 -
52 Laser Radial POL 211227 Magdalena Placzke DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF 371.00 - - 10 8 - - 13
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.