Korsar Euro Cup 2021

7 - 12 wrz 2021

Giżycko, Poland

Lista otrzymanych zgłoszeń
Korsar
# Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Peter Tschada
Carsten Fischbach
SCTWV
SC Gothia
10.06.2021, 13:53
2 Günter Novak
Florian Nowitzki
Forelle Steyr 03.05.2021, 22:19
3 Paul Hoffmann
Nael Boeuf
Forelle Steyr 25.07.2021, 16:01
4 Beate Wahrendorf-Kruck
Jürgen Kruck
TSG 1898
SLS
06.06.2021, 09:57
5 Jörg Langner
Jörg Diestelmann
Berliner Yacht Club
Remscheider Segelyachtclub Bevertalsperre
12.05.2021, 17:02
6 Felix Arens
Sabrina Kast
SC Ahoi 30.07.2021, 09:28
7 Benedikt Walkembach
Tom Schwab
Wassersportverein Langen 15.07.2021, 18:32
8 Theresa Heilingbrunner
Christina Heilingbrunner
Ammerlander Segelclub 04.05.2021, 15:48
9 Til Diestelmann
Anna Rauscher
RSCB
SVPb
17.04.2021, 21:07
10 Ingo Schmitt
Sabine Gülker
Seglergemeinschaft Lohheider See
Deutscher Regatta Segelclub
14.05.2021, 18:18
11 Alexander Biskupek
Sven Wirtz
Seglervereinigung Wuppertal (SVWu)
Seglerverinigung Wuppertal (SVWu)
09.04.2021, 06:21
12 Tim Debatin
Christian Winkel
DRS
YCSB
21.05.2021, 20:18
13 Guido Barth
Sascha Broy
SCAI
VSaW
07.06.2021, 15:56
14 Uti Thieme
Frank Thieme
Berliner Yacht Club
Potsdamer Yacht Club
04.06.2021, 20:58
15 Barbara Hachenberg
Stefan Seibert
HYC
SLS
02.07.2021, 19:10
16 Michael Heilingbrunner
Ute Rogers
Ammerlander Segelclub 07.05.2021, 13:20
17 Andreas Jung
Martin Lutz
26.05.2021, 23:44
18 Dieter Hafenmair
Markus Singer
BWSC 10.05.2021, 06:27
19 Uwe Meifert
Bjarne Radlof
Zeuthener Yachtclub 15.05.2021, 22:05
20 Bogdan Knitter
Anna Baran
Polska Flota Klasy Korsarz 24.03.2021, 17:35
21 Kamil Bukowski
Małgorzata Góral
14.05.2021, 09:01
22 Tomasz Kosobucki
Maciej Gradus
Lubelska Grupa Regatowa
Polska Flota Klasy Korsarz
12.05.2021, 01:53
23 Marek Stanke
Robert Dąbrowski
15.05.2021, 19:19
24 Jerzy Czerwiński
Kamila Maruszczak
Lubelska Grupa Regatowa 28.03.2021, 11:41
25 Andrzej Kiełsznia
Mikołaj Karski
Niezrzeszony 11.05.2021, 21:00
26 Łukasz Domański
Jan Śliwiński
Polska Flota Klasy Korsarz 27.03.2021, 14:39
27 Mateusz Reński
Radomir Reński
10.05.2021, 09:36
28 Adam Hajduczenia
Ryszard Grzelak
12.05.2021, 19:09
29 Piotr Łopuchin
Marcin Wieremiejczuk
Polska Flota Klasy Korsarz 25.03.2021, 00:04
30 Maciej Erd
Józef Puźniak
UKS Żegluj Lublin
Lubelska Grupa Regatowa
07.04.2021, 14:01
31 Rafał Kaniewski
Krzysztof Kaniewski
05.04.2021, 13:40
32 Janusz Winiarczyk
Antoni Winiarczyk
Lubelska Grupa Regatowa 31.05.2021, 00:10
33 Michał Dominiak
Tomasz Wysocki
Korsarska Flota Północ 07.04.2021, 12:48
34 Robert Kobela
Grzegorz Kobela
Lubelska Grupa Regatowa 11.05.2021, 11:57
35 Radosław Osuch
Magdalena Pelc
Polska Flota Klasy Korsarz 10.05.2021, 21:51
36 Andrzej Suszek
Wiktor Durma
28.07.2021, 21:49
37 Piotr Duda
Bartłomiej Leśnik
Lubelska Grupa Regatowa 05.05.2021, 10:02
38 Robert Kłakulak
Piotr Kamiński
KFP 30.03.2021, 23:04
39 Andrzej Hoszko
Maciej Czucha
MKŻ Arka Gdynia
Polska Flota Klasy Korsarz
26.03.2021, 23:04
40 Zbigniew Nowakowski
Rafał Gajek
Korsarska Flota Północ 24.03.2021, 20:45
41 Marcin Igras
Michał Żuchowski
YCPL 12.04.2021, 19:50
42 Bartłomiej Jurczak
Tadeusz Jurczak
Polska Flota Klasy Korsarz 07.04.2021, 14:20
43 Piotr Millati
Artur Pruszyński
Polska Flota Klasy Korsarz 03.04.2021, 23:51
44 Milena Maciuszko
Mateusz Safijan
Sailing Legia 05.04.2021, 13:48
45 Bartłomiej Wrzecionek
Michał Wrzecionek
Klub Morski HORN Kielce 11.05.2021, 11:00
46 Marcin Chłód
Eunika Chłód
Polska Flota Klasy Korsarz 27.08.2021, 11:21
47 Wojciech Wójtowicz
Łukasz Wójcik
YC Politechniki Lubelskiej 28.04.2021, 23:25
48 Bartek Biesiada
Marcin Tkaczyk
31.05.2021, 19:12
49 Martin Moser
Cornelia Gianotti Moser
14.05.2021, 06:04
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.