IV Puchar Polski Południowo-Zachodniej

9 - 10 cze 2018

Zalew Mietkowski, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Cadet
# Nr Klasa Nr Załoga Ur Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
1 41 Cadet POL 9784 Maciej Maciejczyk
Nadia Ambroziak
2004
2005
UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza
Nie
Nie
06.06.2018, 22:44
2 51 Cadet POL 9785 Jakub Adamowicz
Bartosz Adamowicz
2004
2007
UKŻ Pirat Bolesławiec
Nie
Nie
07.06.2018, 23:09
3 57 Cadet POL 9180 Antoni Waniowski
Dominik Szymaszek
2004
2005
UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza
Nie
Nie
07.06.2018, 23:38
Laser 4.7
# Nr Klasa Nr Załoga Ur Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
1 1 Laser 4.7 POL 162878 łucja Węglowska 2003 UKS Silesia Opty
Nie
Nie
18.05.2018, 21:52
2 29 Laser 4.7 POL 171258 Paweł Szota 2006 KŻ Nysa
Nie
Nie
06.06.2018, 15:10
3 30 Laser 4.7 POL 173836 Marcel Skubański 2005 KŻ Nysa
Nie
Nie
06.06.2018, 15:13
OPP A
# Nr Klasa Nr Załoga Ur Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
1 40 OPP A POL 2080 Karolina Jałoszyńska 2006 KŻ Nysa
Nie
Nie
06.06.2018, 16:55
OPP B
# Nr Klasa Nr Załoga Ur Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
1 2 OPP B POL 4112 Jan Zamojski 2006 UKS Żeglarz Wrocław
Nie
Nie
22.05.2018, 17:46
2 3 OPP B POL 396 Paweł Romanowicz 2005 UKS Żeglarz Wrocław
Nie
Nie
22.05.2018, 17:46
3 4 OPP B POL 1750 Filip Nosol 2007 UKS Żeglarz Wrocław
Nie
Nie
22.05.2018, 17:46
4 5 OPP B POL 1493 Marta Sochacka 2008 UKS Żeglarz Wrocław
Nie
Nie
22.05.2018, 17:46
5 6 OPP B POL 1751 Antoni Gabryszewski 2009 UKS Żeglarz Wrocław
Nie
Nie
22.05.2018, 17:46
6 7 OPP B POL 397 Ida Kozło 2006 UKS Żeglarz Wrocław
Nie
Nie
22.05.2018, 17:46
7 8 OPP B POL 1370 Masymilian Kleszcz 2008 UKS Żeglarz Wrocław
Nie
Nie
22.05.2018, 17:46
8 9 OPP B POL 1491 Mateusz Tokarski 2008 UKS Żeglarz Wrocław
Nie
Nie
22.05.2018, 17:46
9 10 OPP B POL 1713 Jakub Jaworski 2007 UKS Silesia Opty
Nie
Nie
29.05.2018, 13:14
10 11 OPP B POL 1693 Mikołaj Farana 2009
Nie
Nie
29.05.2018, 13:36
11 12 OPP B POL 1693 Mikołaj Farana 2009
Nie
Nie
29.05.2018, 13:39
12 13 OPP B POL X Emilia Bałdych 2006 UKS Żeglarz Wrocław
Nie
Nie
03.06.2018, 19:19
13 14 OPP B POL 1138 Michał Kuchtyn 2007 UKS Bryg
Nie
Nie
04.06.2018, 16:59
14 15 OPP B POL 2076 Ignacy Kalinowski 2009 UKS Bryg
Nie
Nie
04.06.2018, 16:59
15 16 OPP B POL 1312 Michalina Maciejak 2008 UKS Bryg
Nie
Nie
04.06.2018, 16:59
16 17 OPP B POL 1760 Max Niziałkowski 2006 UKS Bryg
Nie
Nie
04.06.2018, 16:59
17 18 OPP B POL 11138 Przemysław Żukowski 2005 UKS Bryg
Nie
Nie
04.06.2018, 16:59
18 19 OPP B POL 1423 Dominika Kluczka 2010 UKS Bryg
Nie
Nie
04.06.2018, 16:59
19 20 OPP B POL 382 Franciszek Maciejak 2010
Nie
Nie
04.06.2018, 16:59
20 21 OPP B POL POL 1578 Lena Sobuńko 2010 UKS Latający Holender
Nie
Nie
05.06.2018, 19:50
21 22 OPP B POL POL 578 Nina Kulka 2008 UKS Latający Holender
Nie
Nie
05.06.2018, 19:50
22 23 OPP B POL 1150 Maja Wójcik 2008 WKŻ Wolsztyn
Nie
Nie
06.06.2018, 00:10
23 24 OPP B POL 1439 Szymon Wójcik 2005 WKŻ Wolsztyn
Nie
Nie
06.06.2018, 00:18
24 27 OPP B POL 1450 Mateusz Smolakowski 2005 UKS OPTI ODRA Wrocław
Nie
Nie
06.06.2018, 14:04
25 28 OPP B POL 698 Marek Mazur 2004 UKS OPTI ODRA Wrocław
Nie
Nie
06.06.2018, 14:10
26 31 OPP B POL 1420 Kacper Michalski 2008 KŻ Nysa
Nie
Nie
06.06.2018, 15:44
27 32 OPP B POL 2147 Kacper Kulawiak 2005 KŻ Nysa
Nie
Nie
06.06.2018, 15:47
28 33 OPP B POL 1998 Mateusz Chrobak 2008 KŻ Nysa
Nie
Nie
06.06.2018, 15:49
29 34 OPP B POL 1678 Michał Kaczmarek 2007 KŻ Nysa
Nie
Nie
06.06.2018, 15:52
30 35 OPP B POL 226 Natalia Kulawiak 2006 KŻ Nysa
Nie
Nie
06.06.2018, 15:54
31 36 OPP B POL 166 Zofia Prędki 2006 KŻ Nysa
Nie
Nie
06.06.2018, 15:57
32 37 OPP B POL 166 Zofia Prędki 2006 KŻ Nysa
Nie
Nie
06.06.2018, 15:58
33 38 OPP B POL 1249 Patrycja Jałoszyńska 2010 KŻ Nysa
Nie
Nie
06.06.2018, 16:39
34 39 OPP B POL 64 Julia Nosal 2006 KŻ Nysa
Nie
Nie
06.06.2018, 16:42
35 42 OPP B POL 1104 Michał Klimko 2006 UKS Żeglarz Wrocław
Nie
Nie
07.06.2018, 18:49
36 43 OPP B POL 137 Maria Sajewicz 2008 UKS Żeglarz Wrocław
Nie
Nie
07.06.2018, 18:49
37 44 OPP B POL 39 Pola Czerwińska 2008 UKS Żeglarz Wrocław
Nie
Nie
07.06.2018, 18:49
38 45 OPP B POL X Emilia Bałdych 2006 UKS Żeglarz Wrocław
Nie
Nie
07.06.2018, 18:49
39 46 OPP B POL 493 Igor Rzepka 1995 UKS Żeglarz Wrocław
Nie
Nie
07.06.2018, 18:49
40 47 OPP B POL 493 Wojtek Bortkiewicz 2010 UKS Żeglarz Wrocław
Nie
Nie
07.06.2018, 18:49
41 48 OPP B POL 1858 Michał Bortkiewicz 2005 UKS Żeglarz Wrocław
Nie
Nie
07.06.2018, 18:49
42 49 OPP B POL 1493 Karolina Konopska 2008
Nie
Nie
07.06.2018, 18:49
43 50 OPP B POL 516 Stanisław Nosol 2010 UKS Żeglarz Wrocław
Nie
Nie
07.06.2018, 20:37
44 52 OPP B POL DBL 1975 Maximilian Sitek 2006 UKŻ Pirat Bolesławiec
Nie
Nie
07.06.2018, 23:09
45 53 OPP B POL DBL 2014 Jakub Pasieka 2006 UKŻ Pirat Bolesławiec
Nie
Nie
07.06.2018, 23:09
46 54 OPP B POL DBL 0502 Jan Tesarowicz 2008 UKŻ Pirat Bolesławiec
Nie
Nie
07.06.2018, 23:09
47 55 OPP B POL DBL 1982 Mateusz Czasławski 2009 UKŻ Pirat Bolesławiec
Nie
Nie
07.06.2018, 23:09
48 56 OPP B POL POL Adam Bronowicz 2004 UKŻ Pirat Bolesławiec
Nie
Nie
07.06.2018, 23:09
Optimist
# Nr Klasa Nr Załoga Ur Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
1 25 Optimist POL 381 Aleksander Lenart 2009 UKS OPTI ODRA Wrocław
Nie
Nie
06.06.2018, 13:49
2 26 Optimist POL 1861 Sebastian Kaczanowski 2004 UKS OPTI ODRA Wrocław
Nie
Nie
06.06.2018, 13:49
Laser Radial
# Nr Klasa Nr Załoga Ur Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.