9 - 10 cze 2018

IV Puchar Polski Południowo-Zachodniej

Zalew Mietkowski, Polska
Wyniki

Informacje ogólne

IV Regaty o Puchar Polski Południowo-Zachodniej

Puchar Starosty Powiatu Wrocławskiego

Miejsce

Nr Klasa Nr na żaglu Załoga Ur Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
1 Laser 4.7 POL POL 162878 łucja Węglowska 2003 UKS Silesia Opty Chełm Śląski
Nie
Nie
18.05.2018, 21:52
29 Laser 4.7 POL POL 171258 Paweł Szota 2006 KLUB ŻEGLARSKI NYSA
Nie
Nie
06.06.2018, 15:10
30 Laser 4.7 POL POL 173836 Marcel Skubański 2005 KLUB ŻEGLARSKI NYSA
Nie
Nie
06.06.2018, 15:13
Nr Klasa Nr na żaglu Załoga Ur Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
2 OPP B POL POL 4112 Jan Zamojski 2006 UKS "Żeglarz" Wrocław
Nie
Nie
22.05.2018, 17:46
3 OPP B POL POL 396 Paweł Romanowicz 2005 UKS "Żeglarz" Wrocław
Nie
Nie
22.05.2018, 17:46
4 OPP B POL POL 1750 Filip Nosol 2007 UKS "Żeglarz" Wrocław
Nie
Nie
22.05.2018, 17:46
5 OPP B POL POL 1493 Marta Sochacka 2008 UKS "Żeglarz" Wrocław
Nie
Nie
22.05.2018, 17:46
6 OPP B POL POL 1751 Antoni Gabryszewski 2009 UKS "Żeglarz" Wrocław
Nie
Nie
22.05.2018, 17:46
7 OPP B POL POL 397 Ida Kozło 2006 UKS "Żeglarz" Wrocław
Nie
Nie
22.05.2018, 17:46
8 OPP B POL POL 1370 Masymilian Kleszcz 2008 UKS "Żeglarz" Wrocław
Nie
Nie
22.05.2018, 17:46
9 OPP B POL POL 1491 Mateusz Tokarski 2008 UKS "Żeglarz" Wrocław
Nie
Nie
22.05.2018, 17:46
10 OPP B POL POL 1713 Jakub Jaworski 2007 UKS Silesia Opty Chełm Śląski
Nie
Nie
29.05.2018, 13:14
11 OPP B POL POL 1693 Mikołaj Farana 2009
Nie
Nie
29.05.2018, 13:36
12 OPP B POL POL 1693 Mikołaj Farana 2009
Nie
Nie
29.05.2018, 13:39
13 OPP B POL POL X Emilia Bałdych 2006 UKS "Żeglarz" Wrocław
Nie
Nie
03.06.2018, 19:19
14 OPP B POL POL 1138 Michał Kuchtyn 2007 UKS BRYG Wrocław
Nie
Nie
04.06.2018, 16:59
15 OPP B POL POL 2076 Ignacy Kalinowski 2009 UKS BRYG Wrocław
Nie
Nie
04.06.2018, 16:59
16 OPP B POL POL 1312 Michalina Maciejak 2008 UKS BRYG Wrocław
Nie
Nie
04.06.2018, 16:59
17 OPP B POL POL 1760 Max Niziałkowski 2006 UKS BRYG Wrocław
Nie
Nie
04.06.2018, 16:59
18 OPP B POL POL 11138 Przemysław Żukowski 2005 UKS BRYG Wrocław
Nie
Nie
04.06.2018, 16:59
19 OPP B POL POL 1423 Dominika Kluczka 2010 UKS BRYG Wrocław
Nie
Nie
04.06.2018, 16:59
20 OPP B POL POL 382 Franciszek Maciejak 2010
Nie
Nie
04.06.2018, 16:59
21 OPP B POL POL POL 1578 Lena Sobuńko 2010 UKS "LATAJĄCY HOLENDER" WROCŁAW
Nie
Nie
05.06.2018, 19:50
22 OPP B POL POL POL 578 Nina Kulka 2008 UKS "LATAJĄCY HOLENDER" WROCŁAW
Nie
Nie
05.06.2018, 19:50
23 OPP B POL POL 1150 Maja Wójcik 2008 WKŻ Wolsztyn
Nie
Nie
06.06.2018, 00:10
24 OPP B POL POL 1439 Szymon Wójcik 2005 WKŻ Wolsztyn
Nie
Nie
06.06.2018, 00:18
27 OPP B POL POL 1450 Mateusz Smolakowski 2005 UKS OPTI ODRA Wrocław
Nie
Nie
06.06.2018, 14:04
28 OPP B POL POL 698 Marek Mazur 2004 UKS OPTI ODRA Wrocław
Nie
Nie
06.06.2018, 14:10
31 OPP B POL POL 1420 Kacper Michalski 2008 KLUB ŻEGLARSKI NYSA
Nie
Nie
06.06.2018, 15:44
32 OPP B POL POL 2147 Kacper Kulawiak 2005 KLUB ŻEGLARSKI NYSA
Nie
Nie
06.06.2018, 15:47
33 OPP B POL POL 1998 Mateusz Chrobak 2008 KLUB ŻEGLARSKI NYSA
Nie
Nie
06.06.2018, 15:49
34 OPP B POL POL 1678 Michał Kaczmarek 2007 KLUB ŻEGLARSKI NYSA
Nie
Nie
06.06.2018, 15:52
35 OPP B POL POL 226 Natalia Kulawiak 2006 KLUB ŻEGLARSKI NYSA
Nie
Nie
06.06.2018, 15:54
36 OPP B POL POL 166 Zofia Prędki 2006 KLUB ŻEGLARSKI NYSA
Nie
Nie
06.06.2018, 15:57
37 OPP B POL POL 166 Zofia Prędki 2006 KLUB ŻEGLARSKI NYSA
Nie
Nie
06.06.2018, 15:58
38 OPP B POL POL 1249 Patrycja Jałoszyńska 2010 KLUB ŻEGLARSKI NYSA
Nie
Nie
06.06.2018, 16:39
39 OPP B POL POL 64 Julia Nosal 2006 KLUB ŻEGLARSKI NYSA
Nie
Nie
06.06.2018, 16:42
42 OPP B POL POL 1104 Michał Klimko 2006 UKS "Żeglarz" Wrocław
Nie
Nie
07.06.2018, 18:49
43 OPP B POL POL 137 Maria Sajewicz 2008 UKS "Żeglarz" Wrocław
Nie
Nie
07.06.2018, 18:49
44 OPP B POL POL 39 Pola Czerwińska 2008 UKS "Żeglarz" Wrocław
Nie
Nie
07.06.2018, 18:49
45 OPP B POL POL X Emilia Bałdych 2006 UKS "Żeglarz" Wrocław
Nie
Nie
07.06.2018, 18:49
46 OPP B POL POL 493 Igor Rzepka 1995 UKS "Żeglarz" Wrocław
Nie
Nie
07.06.2018, 18:49
47 OPP B POL POL 493 Wojtek Bortkiewicz 2010 UKS "Żeglarz" Wrocław
Nie
Nie
07.06.2018, 18:49
48 OPP B POL POL 1858 Michał Bortkiewicz 2005 UKS "Żeglarz" Wrocław
Nie
Nie
07.06.2018, 18:49
49 OPP B POL POL 1493 Karolina Konopska 2008
Nie
Nie
07.06.2018, 18:49
50 OPP B POL POL 516 Stanisław Nosol 2010 UKS "Żeglarz" Wrocław
Nie
Nie
07.06.2018, 20:37
52 OPP B POL POL DBL 1975 Maximilian Sitek 2006 UKŻ Pirat Bolesławiec
Nie
Nie
07.06.2018, 23:09
53 OPP B POL POL DBL 2014 Jakub Pasieka 2006 UKŻ Pirat Bolesławiec
Nie
Nie
07.06.2018, 23:09
54 OPP B POL POL DBL 0502 Jan Tesarowicz 2008 UKŻ Pirat Bolesławiec
Nie
Nie
07.06.2018, 23:09
55 OPP B POL POL DBL 1982 Mateusz Czasławski 2009 UKŻ Pirat Bolesławiec
Nie
Nie
07.06.2018, 23:09
56 OPP B POL POL POL Adam Bronowicz 2004 UKŻ Pirat Bolesławiec
Nie
Nie
07.06.2018, 23:09
Nr Klasa Nr na żaglu Załoga Ur Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
25 Optimist POL POL 381 Aleksander Lenart 2009 UKS OPTI ODRA Wrocław
Nie
Nie
06.06.2018, 13:49
26 Optimist POL POL 1861 Sebastian Kaczanowski 2004 UKS OPTI ODRA Wrocław
Nie
Nie
06.06.2018, 13:49
Nr Klasa Nr na żaglu Załoga Ur Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
40 OPP A POL POL 2080 Karolina Jałoszyńska 2006 KLUB ŻEGLARSKI NYSA
Nie
Nie
06.06.2018, 16:55
Nr Klasa Nr na żaglu Załoga Ur Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
41 Cadet POL POL 9784 Maciej Maciejczyk
Nadia Ambroziak
2004
2005
UKS Pogoria
Nie
Nie
06.06.2018, 22:44
51 Cadet POL POL 9785 Jakub Adamowicz
Bartosz Adamowicz
2004
2007
UKŻ Pirat Bolesławiec
Nie
Nie
07.06.2018, 23:09
57 Cadet POL POL 9180 Antoni Waniowski
Dominik Szymaszek
2004
2005
UKS Pogoria
Nie
Nie
07.06.2018, 23:38