Finał Pucharu Polski Klasy Laser Energa

7 - 9 paź 2021 Giżycko, Polska

Podział na grupy

Grupa
Nr
Załoga
Klub
Złota
POL 207574
Jacek Kalinowski
CHKŻ Chojnice
Złota
POL 205646
Maksymilian Kruczyński
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
Złota
POL 217130
Karolina Jałoszyńska
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
Złota
POL 213549
Konrad Wlazłowski
YKP Gdynia
Złota
POL 216581
Jan Pacheco-Śledź
Klub Żeglarski Horn Kraków
Złota
POL 207348
Weronika Folmer
KST "Elektryk" Grudziądz
Złota
POL 183127
Michalina Pawelczyk
MKS "Dwójka" Warszawa
Złota
POL 216807
Igor Mirowski
KU AZS Uniwersytet Warszawski
Złota
POL 210013
Maciej Dudek
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Złota
POL 218947
Igor Rudek
YKP Gdynia
Złota
POL 210005
Jakub Rusiniak
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Złota
POL 192583
Antoni Lipiński
Złota
POL 211879
Piotr Grabski
Jacht Klub ZEFIR- DRAKKAR PORAJ
Złota
POL 209824
Natalia Ziółkowska
KS AZS AWFiS Gdańsk
Złota
POL 209024
Gita Van Der Voort
Klub Żeglarski Horn Kraków
Złota
POL 196348
Rafał Balicki
CHKŻ Chojnice
Złota
POL 179127
Maksymilian Kabat
CHKŻ Chojnice
Złota
POL 195782
Antoni Kiliszek
MKS "Dwójka" Warszawa
Złota
POL 213207
Julia Wróblewska
YKP Gdynia
Złota
POL 167931
Zofia Pospieszna
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
Złota
POL 215267
Iwo Barański
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
Złota
POL 207349
Danuta Grudzień
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
Złota
POL 190828
Julia Wawrzyniak
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
Złota
POL 212046
Aleksandra Borucka
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
Złota
POL 207586
Gustaw Zalewski
TKŻ Toruń
Złota
POL 201081
Szymon Rossa
ŻMKS-Poznań
Złota
POL 191831
Michał Kuczmarski
MKS "Dwójka" Warszawa
Złota
LTU 201467
Rokas Germanavicius
BANGPUTYS
Złota
POL 191836
Lena Cituk
Giżycka Grupa Regatowa
Złota
POL 214181
Krzysztof Szklarski
KU AZS Uniwersytet Warszawski
Złota
POL 194948
Julia Szotyńska
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW
Złota
POL 216611
Hanna Rogowska
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
Złota
LTU 213085
Titas Mockevicius
BANGPUTYS
Złota
POL 208158
Janina Dmochowska
MKŻ Arka Gdynia/WCSS
Złota
POL 170885
Jan Kamieński
JKW Poznań
Złota
POL 214732
Jan Wiśniewski
MKS "Dwójka" Warszawa
Złota
POL 207855
Nina Mirowska
AZS Uniwersytet Warszawski
Złota
POL 206282
Karol Rusin
KW LOK "Garland" Gliwice
Złota
POL 206817
Michał Kornik Skawiński
UKŻ "Wiking" Toruń
Złota
POL 216599
Jan Suchocki
MKŻ Arka Gdynia/WCSS
Złota
POL 202433
Oliwia Dróżyńska
TKŻ Toruń
Złota
POL 210082
Maksymilian Luto
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Złota
POL 215952
Alicja Akulicz
Złota
POL 202449
Maksym Kowalewski
Fundacja Akademia Żeglarstwa Prestige
Złota
POL 191834
Adam Cwojdziński
ŻMKS-Poznań
Złota
POL 205180
Blanka Bobula
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
Złota
CZE 216530
Tatiana Bělunková
Yc Banik Ostrava
Srebrna
POL 213223
Matylda Ferenc
Ts Kuźnia Rybnik
Srebrna
POL 208691
Alicja Sobota
Stowarzyszenie Marina Poraj
Srebrna
POL 191838
Julia Maziarz
KS Energetyk
Srebrna
POL 213347
Wiktoria Grima
TS "Kuźnia" Rybnik
Srebrna
POL 176745
Jakub Gil
CHKŻ Chojnice
Srebrna
POL 192832
Jakub Lipowski
KN Lider Kraków
Srebrna
POL 214736
SZYMON PYTLOWANY
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
Srebrna
POL 216732
Maja Szwejk
Giżycka Grupa Regatowa
Srebrna
POL 216605
Filip Szczepankowski
KS Spójnia-Warszawa
Srebrna
POL 213337
Wiktor Łasak
YKP Gdynia
Srebrna
POL 204205
Hanna Borkowska
Giżycka Grupa Regatowa
Srebrna
LTU 205309
Tadas Lukosevicius
BANGPUTYS
Srebrna
POL 212648
Natasza Tarnawska
MKŻ Arka Gdynia
Srebrna
POL 164430
Kacper Kadłubowski
KW LOK "Garland" Gliwice
Srebrna
POL 213209
Jakub Krysiński
KS Spójnia Warszawa
Srebrna
POL 198287
Antoni Michalik
UKS FIR Warszawa
Srebrna
POL 208824
Kornelia Soćko
KS AZS AWFiS Gdańsk
Srebrna
POL 207579
Jakub Gąsienica-Wawrytko
KS Wiaterni Nowy Targ
Srebrna
POL 216648
Hubert Nowicki
KS AZS AWFiS Gdańsk
Srebrna
POL 200986
Jan Sawicki
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
Srebrna
POL 207681
Jakub Rozwadowski
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
Srebrna
POL 216552
Nikodem Górski
Giżycka Grupa Regatowa
Srebrna
POL 195031
Kacper Stęplowski
KW LOK "Garland" Gliwice
Srebrna
POL 206499
Wojciech Sikorski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
Srebrna
POL 195312
Emilia Maziarz
KS Energetyk
Srebrna
POL 198205
Mateusz Kundzier
KS AZS AWFiS Gdańsk
Srebrna
CZE 216519
Karolína Hejnová
Yc Banik Ostrava
Srebrna
POL 204911
Hubert Kajmowicz
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
Srebrna
POL 197949
Emilia Bałdych
UKS Żeglarz Wrocław
Srebrna
POL 186836
Nikodem Machejko
Giżycka Grupa Regatowa
Srebrna
POL 189084
Ida Kozło
UKS Żeglarz Wrocław
Srebrna
ITA 215328
Konstanty Skwarło
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
Srebrna
POL 202450
Wiktor Welenc
Fundacja Akademia Żeglarstwa Prestige
Srebrna
POL 211288
Maciej Kowalski
KW LOK "Garland" Gliwice
Srebrna
POL 180781
Zosia jachymska
TS Kuźnia Rybik
Srebrna
POL 205301
Wiktor Sebastiański
Fundacja Akademia Żeglarstwa Prestige
Srebrna
POL 216546
Amelia Szygenda
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
Srebrna
POL 198207
Helena Moritz
UKS FIR Warszawa
Srebrna
POL 213208
KORNELIA KLIMAS
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
Srebrna
POL 205219
Kacper Niewiadomski
KW LOK "Garland" Gliwice
Srebrna
POL 197723
Ryszard Grochowski
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
Srebrna
POL 215003
Filip Brzostowski
KU AZS Uniwersytet Warszawski
Srebrna
POL 182529
Milena Górna
UKŻ 7 Białystok
Srebrna
POL 194841
Ignacy Jabłkowski
MKS Dwójka Warszawa
Srebrna
POL 218287
Aleksandra Jędryka
Stowarzyszenie Marina Poraj
Srebrna
POL 191841
Kacper Wysocki
UKS FIR Warszawa