Finał Pucharu Polski Klasy Laser Energa

7 - 9 paź 2021 Giżycko, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nr
Załoga
Ur
Klub
1
POL 203021
Maciej Panaś
2004
CHKŻ Chojnice
2
POL 214702
Natalia Burczyńska
2005
UKŻ "Wiking" Toruń
3
POL 20681
Marta Chomik
1995
UKŻ Wiking Toruń
4
POL 218947
Julia Szymczak
2003
MKS "Dwójka" Warszawa
5
POL 213355
Przemysław Machowski
2003
MKS "Dwójka" Warszawa
6
POL 211258
Damian Sobota
2004
Stowarzyszenie Marina Poraj
7
POL 214222
Jakub Kluk
2006
Giżycka Grupa Regatowa
8
POL 209914
Dominik Masłoń
2005
Stowarzyszenie Marina Poraj
9
POL 202397
Franciszek Niesiobędzki
2005
Giżycka Grupa Regatowa
10
POL 2
Filip Olszewski
2006
MKS „Dwójka” Warszawa
11
POL 210002
Bartosz Andrzejak
2004
Nauticus Yacht Club Olsztyn
12
POL 210009
Adam Sokołowski
2003
Nauticus Yacht Club Olsztyn
13
POL 215782
Tymoteusz Wysocki
2005
Nauticus Yacht Club Olsztyn
14
POL 215781
Szymon Maruszczak
2005
Nauticus Yacht Club Olsztyn
15
POL 198203
EMIL RUTKOWSKI
2006
TKŻ Toruń
16
POL 195867
Karol Głąbik
2003
KW LOK "Garland" Gliwice
17
POL 210287
Michał Tokarczyk
2004
KW LOK "Garland" Gliwice
18
POL 197541
Klara Sobczak
2004
Chojnicki Klub Żeglarski
19
POL 213144
Laura Szulc
2004
CHKŻ Chojnice
20
POL 205645
Jan Krawczyk
2004
CHKŻ Chojnice
21
CZE 185102
Karol Majda
1981
RKS Lasery Zegrze
22
POL 206823
Tomasz Nitka
1987
KW LOK "Garland" Gliwice
23
POL 216985
Stanisław Elmer
1967
RKS Lasery Zegrze
24
POL 180752
Aleksandra Długołęcka
2005
ŻMKS Poznań
25
POL 204343
Nawojka Ślusarska
2003
KŻ "Mewa" Poznań
26
POL 201013
Jeremi Ślusarski
2006
KŻ "Mewa" Poznań
27
POL 192680
Michał Grzesiek
2005
ŻMKS-Poznań
28
POL 188235
Piotr Jóźwiak
2001
ŻMKS-Poznań
29
POL 197721
Teodor Kasprzyk
2005
ŻMKS-Poznań
30
LTU 202750
Leja Savickaite
2002
BANGPUTYS
31
POL 198207
Katarzyna Kula- Chacińska
1981
RKS "Lasery" Zegrze
32
POL 173475
Jakub Piesiewicz
2005
KS AZS AWFiS Gdańsk
33
POL 214835
Kacper Dybiec
2005
K.S. Spojnia - Warszawa
34
POL 167664
Sławomir Chybiński
1975
UKS Żeglarz Wrocław
35
POL 201835
Wiktoria Harnasz
2005
Ts Kuźnia Rybnik
36
POL 216935
Hanna Koczar
2003
TS "Kuźnia" Rybnik
37
POL 214823
Andrzej Nowakowski
2004
YKP Gdynia
38
POL 215952
Hubert Roszyk
2005
ŻLKS Poznań
39
POL 168750
Bartłomiej Heksel
2004
KN Lider Kraków
40
POL 18076
Antoni Kasprzyk
2003
KN Lider Kraków
41
POL 211312
Michał Gonciarz
2004
UKS Pogoria
42
POL 215171
Adelina Wietki
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
43
POL 216615
Anna Trędowska
2002
Klub Żeglarski Horn Kraków
44
POL 217484
Leon Gniadek
2004
Klub Żeglarski Horn Kraków
45
POL 212961
Kacper Bąk
2005
Klub Żeglarski Horn Kraków
46
POL 216546
Antoni Nazimek
2005
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
47
POL 207099
Paulina Placzke
2002
UKS FIR Warszawa
48
POL 203114
Bartosz Dąbrowski
2004
UKŻ 7 Białystok
49
POL 203062
Paweł Gerłachowski
2004
YKP Gdynia
50
POL 213549
Miłosz MICHALAK
2005
YKP Gdynia
51
POL 32
Tymon Gajdziński
2005
MKŻ Arka Gdynia/WCSS
52
POL 212419
Dominik Śliwiński
2003
MKŻ Arka Gdynia
53
POL 216599
Maria Suchocka
2006
MKŻ Arka Gdynia/WCSS
54
POL 193510
Maciej Iliński
2004
YKP Gdynia
55
POL 212205
Filip Kapała
2004
MKŻ Arka Gdynia/WCSS
56
POL 205216
Mateusz Narloch
2005
MKŻ Arka Gdynia
57
POL 217825
Zofia Wojcik
2005
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
58
POL 218212
Natalia Nadrzewia
2005
UKS Zalew Kielce
59
POL 218888
Aleksandra Mac
2004
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
60
POL 213328
Lilly May Niezabitowska
2004
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
61
POL 210221
Kinga Brzóska
2002
MKŻ Arka Gdynia/WCSS
62
POL 180716
Szymon Janiak
2005
MKŻ Arka Gdynia
63
ESP 211294
Szymon Gąsiorowski
2005
YKP Gdynia
64
POL 210789
Stanisław Konarzewski
2004
Giżycka Grupa Regatowa
65
POL 190984
Szymon Małachowski
2006
UKŻ 7 Białystok
66
POL 191837
Kamil Stemplewski
2005
Giżycka Grupa Regatowa
67
POL 196348
Mateusz Balicki
2004
CHKŻ Chojnice
68
POL 210788
Laura Banach
2004
Giżycka Grupa Regatowa
69
POL 216936
Iga Marcisz
2004
TS "Kuźnia" Rybnik
70
POL 213213
Vincent Peter
1981
UKS Żeglarz Wrocław
71
POL 202449
Piotr Flieger
2005
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
72
POL 214225
Amelia Dziąba
2003
Giżycka Grupa Regatowa
73
POL 210947
Dominika Raszka
2004
74
POL 19
Michał Bortkiewicz
2005
UKS Żeglarz Wrocław
75
POL 183118
Maciej Gomulski
2004
MKS "Dwójka" Warszawa
76
POL 186226
Anna Gdaniec
2004
KS AZS AWFiS Gdańsk
77
POL 211111
Patryk Furmanek
2005
SSW MOS Iława
78
POL 215527
Bartosz Bilicki
2007
SSW MOS Iława
79
POL 186225
Zuzanna Rodzeń
2004
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
80
POL 201122
Róża Stolarska
2005
MKS „Dwójka” Warszawa
81
POL 163872
Mikołaj Kmin
2005
KS Spójnia Warszawa
82
ESP 211522
Jakub Pietrzak
2005
MKŻ Arka Gdynia/WCSS
83
POL 202671
Hanna Słyk
2005
MKS "Dwójka" Warszawa
84
POL 180714
Julian Podwalski
2005
MOS SSW Iława
85
POL 207291
Alicja Spruch
2001
MKS „Dwójka” Warszawa
86
POL 214348
Mariusz Kowalewski
1967
87
POL 217499
Amelia Buska
2003
MKS "Dwójka" Warszawa
88
POL 191835
Aleksander Chojnowski
2005
MKS „Dwójka” Warszawa
89
POL 215529
Wiktor Robaczewski
2003
SSW MOS Iława