Upwind24
Strona główna
Regaty
Rankingi
Szukaj
Oferta
Zaloguj się
Załóż konto
open navigation menu
Energa Finał Pucharu Polski Klasy Laser
7 - 9 października 2021
Giżycko, Polska
Zobacz wyniki regat
Informacje
Tablica ogłoszeń
Zgłoszenia
Wyniki
Lista otrzymanych zgłoszeń
Klasa
ILCA 4 (Laser 4.7)
Szukaj
#
Załoga
Ur
Klub
Data zgłoszenia
1
Michał Kornik Skawiński
2007
UKŻ Wiking Toruń
16.09.2021, 10:12
2
Amelia Szygenda
2008
JKW Poznań
16.09.2021, 21:45
3
Jacek Kalinowski
2006
CHKŻ Chojnice
19.09.2021, 16:19
4
Alicja Sobota
2006
Stowarzyszenie Marina Poraj
22.09.2021, 10:07
5
Danuta Grudzień
2006
UKS Silesia Opty
22.09.2021, 18:57
6
KORNELIA KLIMAS
2007
UKS Silesia Opty
22.09.2021, 18:57
7
Julia Wawrzyniak
2007
JKW Poznań
24.09.2021, 09:28
8
Mateusz Kundzier
2008
KS AZS AWFiS Gdańsk
24.09.2021, 09:39
9
Nikodem Górski
2006
Giżycka Grupa Regatowa
24.09.2021, 09:54
10
Wiktor Welenc
2006
Akademia Żeglarstwa Prestige
24.09.2021, 17:52
11
Michał Kuczmarski
2006
MKS Dwójka Warszawa
25.09.2021, 11:02
12
Jakub Rusiniak
2007
Nauticus YC Olsztyn
27.09.2021, 15:19
13
Maciej Dudek
2008
Nauticus YC Olsztyn
27.09.2021, 15:19
14
Maksymilian Luto
2008
Nauticus YC Olsztyn
27.09.2021, 15:19
15
SZYMON PYTLOWANY
2006
UKS Silesia Opty
27.09.2021, 15:25
16
Julia Maziarz
2006
KS Energetyk Jaworzno
27.09.2021, 15:44
17
Emilia Maziarz
2008
KS Energetyk Jaworzno
27.09.2021, 15:44
18
Maksymilian Kabat
2006
CHKŻ Chojnice
27.09.2021, 19:40
19
Jakub Gil
2006
CHKŻ Chojnice
27.09.2021, 19:41
20
Gustaw Zalewski
2007
TKŻ Toruń
27.09.2021, 20:57
21
Oliwia Dróżyńska
2004
TKŻ Toruń
27.09.2021, 21:02
22
Karolina Jałoszyńska
2006
KŻ Nysa
27.09.2021, 22:09
23
Weronika Folmer
1999
KST Elektryk Grudziądz
28.09.2021, 10:19
24
Konstanty Skwarło
2006
Akademia Żeglarstwa Prestige
28.09.2021, 12:37
25
Matylda Ferenc
2007
TS Kuźnia Rybnik
28.09.2021, 16:43
26
Kacper Stęplowski
2009
LOK Garland Gliwice
28.09.2021, 19:17
27
Kacper Niewiadomski
2007
LOK Garland Gliwice
28.09.2021, 19:17
28
Kacper Kadłubowski
2007
LOK Garland Gliwice
28.09.2021, 19:17
29
Karol Rusin
2006
LOK Garland Gliwice
28.09.2021, 19:17
30
Maciej Kowalski
2007
LOK Garland Gliwice
28.09.2021, 19:17
31
Julia Wróblewska
2006
YKP Gdynia
28.09.2021, 20:39
32
Antoni Lipiński
2006
29.09.2021, 08:52
33
Rafał Balicki
2007
CHKŻ Chojnice
29.09.2021, 09:00
34
Jakub Krysiński
2007
KS Spójnia Warszawa
29.09.2021, 09:22
35
Zofia Pospieszna
2007
OŚ AZS Poznań
29.09.2021, 09:57
36
Aleksandra Jędryka
2005
Stowarzyszenie Marina Poraj
29.09.2021, 10:29
37
Janina Dmochowska
2006
MKŻ Arka Gdynia
29.09.2021, 11:36
38
Ignacy Jabłkowski
2009
MKS Dwójka Warszawa
29.09.2021, 16:28
39
Aleksandra Długołęcka
2005
ŻMKS Poznań
29.09.2021, 19:51
40
Adam Cwojdziński
2006
ŻMKS Poznań
29.09.2021, 20:29
41
Szymon Rossa
2006
ŻMKS Poznań
29.09.2021, 20:29
42
Aleksandra Borucka
2006
OŚ AZS Poznań
29.09.2021, 20:48
43
Ryszard Grochowski
2008
KS AZS AWFiS Gdańsk
29.09.2021, 21:10
44
Hanna Rogowska
2008
KS AZS AWFiS Gdańsk
29.09.2021, 21:16
45
Konrad Wlazłowski
2005
YKP Gdynia
30.09.2021, 10:27
46
Natalia Ziółkowska
2007
KS AZS AWFiS Gdańsk
30.09.2021, 12:05
47
Alicja Akulicz
2006
30.09.2021, 12:59
48
Jakub Lipowski
2007
KN Lider Kraków
30.09.2021, 16:54
49
Jan Pacheco-Śledź
2006
KŻ Horn Kraków
30.09.2021, 18:01
50
Gita Van Der Voort
2007
KŻ Horn Kraków
30.09.2021, 18:01
51
Rokas Germanavicius
2008
Bangputys
30.09.2021, 18:09
52
Helena Moritz
2009
UKS FIR Warszawa
30.09.2021, 19:01
53
Kacper Wysocki
2009
UKS FIR Warszawa
30.09.2021, 19:01
54
Antoni Michalik
2007
UKS FIR Warszawa
30.09.2021, 19:01
55
Piotr Grabski
2005
SYC Zefir Drakkar Poraj
30.09.2021, 19:27
56
Maksymilian Kruczyński
2006
OŚ AZS Poznań
30.09.2021, 20:05
57
Maksym Kowalewski
2006
Akademia Żeglarstwa Prestige
30.09.2021, 20:32
58
Titas Mockevicius
2007
Bangputys
30.09.2021, 20:37
59
Igor Rudek
2006
YKP Gdynia
30.09.2021, 20:48
60
Wiktor Łasak
2006
YKP Gdynia
30.09.2021, 21:05
61
Milena Górna
2008
UKŻ Siódemka Białystok
30.09.2021, 21:11
62
Weronika Maciejczuk
2006
UKŻ Siódemka Białystok
30.09.2021, 21:24
63
Jan Suchocki
2007
MKŻ Arka Gdynia
30.09.2021, 21:26
64
Natasza Tarnawska
2008
MKŻ Arka Gdynia
30.09.2021, 21:42
65
Blanka Bobula
2007
JK Kotwica Tarnobrzeg
30.09.2021, 22:00
66
Tatiana Bělunková
2008
YC Banik Ostrava
30.09.2021, 22:06
67
Karolína Hejnová
2007
YC Banik Ostrava
30.09.2021, 22:09
68
Wiktoria Grima
2005
TS Kuźnia Rybnik
30.09.2021, 22:56
69
Tadas Lukosevicius
2008
Bangputys
01.10.2021, 13:01
70
Jakub Gąsienica-Wawrytko
2007
KS Wiaterni Nowy Targ
02.10.2021, 22:01
71
Michalina Pawelczyk
2006
MKS Dwójka Warszawa
03.10.2021, 06:51
72
Filip Szczepankowski
2007
KS Spójnia Warszawa
03.10.2021, 08:04
73
Lena Cituk
2007
Giżycka Grupa Regatowa
03.10.2021, 15:29
74
Jan Kamieński
2006
JKW Poznań
03.10.2021, 19:38
75
Jan Sawicki
2008
JKW Poznań
04.10.2021, 07:59
76
Ida Kozło
2006
UKS Żeglarz Wrocław
04.10.2021, 10:27
77
Emilia Bałdych
2006
UKS Żeglarz Wrocław
04.10.2021, 10:27
78
Jan Wiśniewski
2007
MKS Dwójka Warszawa
04.10.2021, 14:13
79
Iwo Barański
2006
AZS Uniwersytet Warszawski
04.10.2021, 17:20
80
Nikodem Machejko
2008
Giżycka Grupa Regatowa
04.10.2021, 18:53
81
Wojciech Sikorski
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
04.10.2021, 19:29
82
Hanna Borkowska
2008
Giżycka Grupa Regatowa
04.10.2021, 20:06
83
Wiktor Sebastiański
2007
Akademia Żeglarstwa Prestige
04.10.2021, 20:57
84
Zosia jachymska
2006
TS Kuźnia Rybnik
05.10.2021, 07:33
85
Igor Mirowski
2006
AZS Uniwersytet Warszawski
05.10.2021, 07:56
86
Krzysztof Szklarski
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
05.10.2021, 08:20
87
Nina Mirowska
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
05.10.2021, 08:35
88
Jakub Rozwadowski
2006
Akademia Żeglarstwa Prestige
05.10.2021, 14:49
89
Maja Szwejk
2007
Giżycka Grupa Regatowa
05.10.2021, 17:36
90
Filip Brzostowski
2007
AZS Uniwersytet Warszawski
05.10.2021, 18:54
91
Antoni Kiliszek
2006
MKS Dwójka Warszawa
05.10.2021, 20:38
92
Hubert Nowicki
2007
KS AZS AWFiS Gdańsk
05.10.2021, 20:46
93
Kornelia Soćko
2007
SKŻ Sopot
05.10.2021, 21:05
94
Julia Szotyńska
2004
AZS Uniwersytet Warszawski
05.10.2021, 21:37
95
Hubert Kajmowicz
2007
YC PTTK Beskid Nowy Sącz
06.10.2021, 18:20