Energa Finał Pucharu Polski Klasy Laser

7 - 9 paź 2021

Giżycko, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
ILCA 4 (Laser 4.7)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Michał Kornik Skawiński 2007 UKŻ Wiking Toruń 16.09.2021, 10:12
2 Amelia Szygenda 2008 JKW Poznań 16.09.2021, 21:45
3 Jacek Kalinowski 2006 CHKŻ Chojnice 19.09.2021, 16:19
4 Alicja Sobota 2006 Stowarzyszenie Marina Poraj 22.09.2021, 10:07
5 Danuta Grudzień 2006 UKS Silesia Opty 22.09.2021, 18:57
6 KORNELIA KLIMAS 2007 UKS Silesia Opty 22.09.2021, 18:57
7 Julia Wawrzyniak 2007 JKW Poznań 24.09.2021, 09:28
8 Mateusz Kundzier 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk 24.09.2021, 09:39
9 Nikodem Górski 2006 Giżycka Grupa Regatowa 24.09.2021, 09:54
10 Wiktor Welenc 2006 Akademia Żeglarstwa Prestige 24.09.2021, 17:52
11 Michał Kuczmarski 2006 MKS Dwójka Warszawa 25.09.2021, 11:02
12 Jakub Rusiniak 2007 Nauticus YC Olsztyn 27.09.2021, 15:19
13 Maciej Dudek 2008 Nauticus YC Olsztyn 27.09.2021, 15:19
14 Maksymilian Luto 2008 Nauticus YC Olsztyn 27.09.2021, 15:19
15 SZYMON PYTLOWANY 2006 UKS Silesia Opty 27.09.2021, 15:25
16 Emilia Maziarz 2008 KS Energetyk Jaworzno 27.09.2021, 15:44
17 Julia Maziarz 2006 KS Energetyk Jaworzno 27.09.2021, 15:44
18 Maksymilian Kabat 2006 CHKŻ Chojnice 27.09.2021, 19:40
19 Jakub Gil 2006 CHKŻ Chojnice 27.09.2021, 19:41
20 Gustaw Zalewski 2007 TKŻ Toruń 27.09.2021, 20:57
21 Oliwia Dróżyńska 2004 TKŻ Toruń 27.09.2021, 21:02
22 Karolina Jałoszyńska 2006 KŻ Nysa 27.09.2021, 22:09
23 Weronika Folmer 1999 KST Elektryk Grudziądz 28.09.2021, 10:19
24 Konstanty Skwarło 2006 Akademia Żeglarstwa Prestige 28.09.2021, 12:37
25 Matylda Ferenc 2007 TS Kuźnia Rybnik 28.09.2021, 16:43
26 Maciej Kowalski 2007 LOK Garland Gliwice 28.09.2021, 19:17
27 Karol Rusin 2006 LOK Garland Gliwice 28.09.2021, 19:17
28 Kacper Kadłubowski 2007 LOK Garland Gliwice 28.09.2021, 19:17
29 Kacper Niewiadomski 2007 LOK Garland Gliwice 28.09.2021, 19:17
30 Kacper Stęplowski 2009 LOK Garland Gliwice 28.09.2021, 19:17
31 Julia Wróblewska 2006 YKP Gdynia 28.09.2021, 20:39
32 Antoni Lipiński 2006 29.09.2021, 08:52
33 Rafał Balicki 2007 CHKŻ Chojnice 29.09.2021, 09:00
34 Jakub Krysiński 2007 KS Spójnia Warszawa 29.09.2021, 09:22
35 Zofia Pospieszna 2007 OŚ AZS Poznań 29.09.2021, 09:57
36 Aleksandra Jędryka 2005 Stowarzyszenie Marina Poraj 29.09.2021, 10:29
37 Janina Dmochowska 2006 MKŻ Arka Gdynia 29.09.2021, 11:36
38 Ignacy Jabłkowski 2009 MKS Dwójka Warszawa 29.09.2021, 16:28
39 Aleksandra Długołęcka 2005 ŻMKS Poznań 29.09.2021, 19:51
40 Adam Cwojdziński 2006 ŻMKS Poznań 29.09.2021, 20:29
41 Szymon Rossa 2006 ŻMKS Poznań 29.09.2021, 20:29
42 Aleksandra Borucka 2006 OŚ AZS Poznań 29.09.2021, 20:48
43 Ryszard Grochowski 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk 29.09.2021, 21:10
44 Hanna Rogowska 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk 29.09.2021, 21:16
45 Konrad Wlazłowski 2005 YKP Gdynia 30.09.2021, 10:27
46 Natalia Ziółkowska 2007 KS AZS AWFiS Gdańsk 30.09.2021, 12:05
47 Alicja Akulicz 2006 30.09.2021, 12:59
48 Jakub Lipowski 2007 KN Lider Kraków 30.09.2021, 16:54
49 Jan Pacheco-Śledź 2006 KŻ Horn Kraków 30.09.2021, 18:01
50 Gita Van Der Voort 2007 KŻ Horn Kraków 30.09.2021, 18:01
51 Rokas Germanavicius 2008 Bangputys 30.09.2021, 18:09
52 Antoni Michalik 2007 UKS FIR Warszawa 30.09.2021, 19:01
53 Kacper Wysocki 2009 UKS FIR Warszawa 30.09.2021, 19:01
54 Helena Moritz 2009 UKS FIR Warszawa 30.09.2021, 19:01
55 Piotr Grabski 2005 SYC Zefir Drakkar Poraj 30.09.2021, 19:27
56 Maksymilian Kruczyński 2006 OŚ AZS Poznań 30.09.2021, 20:05
57 Maksym Kowalewski 2006 Akademia Żeglarstwa Prestige 30.09.2021, 20:32
58 Titas Mockevicius 2007 Bangputys 30.09.2021, 20:37
59 Igor Rudek 2006 YKP Gdynia 30.09.2021, 20:48
60 Wiktor Łasak 2006 YKP Gdynia 30.09.2021, 21:05
61 Milena Górna 2008 UKŻ Siódemka Białystok 30.09.2021, 21:11
62 Weronika Maciejczuk 2006 UKŻ Siódemka Białystok 30.09.2021, 21:24
63 Jan Suchocki 2007 MKŻ Arka Gdynia 30.09.2021, 21:26
64 Natasza Tarnawska 2008 MKŻ Arka Gdynia 30.09.2021, 21:42
65 Blanka Bobula 2007 JK Kotwica Tarnobrzeg 30.09.2021, 22:00
66 Tatiana Bělunková 2008 YC Banik Ostrava 30.09.2021, 22:06
67 Karolína Hejnová 2007 YC Banik Ostrava 30.09.2021, 22:09
68 Wiktoria Grima 2005 TS Kuźnia Rybnik 30.09.2021, 22:56
69 Tadas Lukosevicius 2008 Bangputys 01.10.2021, 13:01
70 Jakub Gąsienica-Wawrytko 2007 KS Wiaterni Nowy Targ 02.10.2021, 22:01
71 Michalina Pawelczyk 2006 MKS Dwójka Warszawa 03.10.2021, 06:51
72 Filip Szczepankowski 2007 KS Spójnia Warszawa 03.10.2021, 08:04
73 Lena Cituk 2007 Giżycka Grupa Regatowa 03.10.2021, 15:29
74 Jan Kamieński 2006 JKW Poznań 03.10.2021, 19:38
75 Jan Sawicki 2008 JKW Poznań 04.10.2021, 07:59
76 Ida Kozło 2006 UKS Żeglarz Wrocław 04.10.2021, 10:27
77 Emilia Bałdych 2006 UKS Żeglarz Wrocław 04.10.2021, 10:27
78 Jan Wiśniewski 2007 MKS Dwójka Warszawa 04.10.2021, 14:13
79 Iwo Barański 2006 AZS UW Warszawa 04.10.2021, 17:20
80 Nikodem Machejko 2008 Giżycka Grupa Regatowa 04.10.2021, 18:53
81 Wojciech Sikorski 2008 AZS UW Warszawa 04.10.2021, 19:29
82 Hanna Borkowska 2008 Giżycka Grupa Regatowa 04.10.2021, 20:06
83 Wiktor Sebastiański 2007 Akademia Żeglarstwa Prestige 04.10.2021, 20:57
84 Zosia jachymska 2006 TS Kuźnia Rybnik 05.10.2021, 07:33
85 Igor Mirowski 2006 AZS UW Warszawa 05.10.2021, 07:56
86 Krzysztof Szklarski 2008 AZS UW Warszawa 05.10.2021, 08:20
87 Nina Mirowska 2008 AZS UW Warszawa 05.10.2021, 08:35
88 Jakub Rozwadowski 2006 Akademia Żeglarstwa Prestige 05.10.2021, 14:49
89 Maja Szwejk 2007 Giżycka Grupa Regatowa 05.10.2021, 17:36
90 Filip Brzostowski 2007 AZS UW Warszawa 05.10.2021, 18:54
91 Antoni Kiliszek 2006 MKS Dwójka Warszawa 05.10.2021, 20:38
92 Hubert Nowicki 2007 KS AZS AWFiS Gdańsk 05.10.2021, 20:46
93 Kornelia Soćko 2007 SKŻ Sopot 05.10.2021, 21:05
94 Julia Szotyńska 2004 AZS UW Warszawa 05.10.2021, 21:37
95 Hubert Kajmowicz 2007 YC PTTK Beskid Nowy Sącz 06.10.2021, 18:20
ILCA 6 (Laser Radial)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Maciej Panaś 2004 CHKŻ Chojnice 15.09.2021, 10:34
2 Natalia Burczyńska 2005 UKŻ Wiking Toruń 16.09.2021, 10:12
3 Marta Chomik 1995 UKŻ Wiking Toruń 16.09.2021, 10:12
4 Julia Szymczak 2003 MKS Dwójka Warszawa 16.09.2021, 11:02
5 Przemysław Machowski 2003 MKS Dwójka Warszawa 16.09.2021, 20:15
6 Damian Sobota 2004 Stowarzyszenie Marina Poraj 22.09.2021, 10:12
7 Jakub Kluk 2006 Giżycka Grupa Regatowa 24.09.2021, 13:47
8 Dominik Masłoń 2005 Stowarzyszenie Marina Poraj 25.09.2021, 17:57
9 Franciszek Niesiobędzki 2005 Giżycka Grupa Regatowa 26.09.2021, 11:52
10 Filip Olszewski 2006 MKS Dwójka Warszawa 27.09.2021, 11:07
11 Bartosz Andrzejak 2004 Nauticus YC Olsztyn 27.09.2021, 15:19
12 Adam Sokołowski 2003 Nauticus YC Olsztyn 27.09.2021, 15:19
13 Tymoteusz Wysocki 2005 Nauticus YC Olsztyn 27.09.2021, 15:19
14 Szymon Maruszczak 2005 Nauticus YC Olsztyn 27.09.2021, 15:19
15 EMIL RUTKOWSKI 2006 TKŻ Toruń 27.09.2021, 21:05
16 Karol Głąbik 2003 LOK Garland Gliwice 28.09.2021, 19:17
17 Michał Tokarczyk 2004 LOK Garland Gliwice 28.09.2021, 19:17
18 Klara Sobczak 2004 CHKŻ Chojnice 28.09.2021, 21:17
19 Laura Szulc 2004 CHKŻ Chojnice 29.09.2021, 08:17
20 Jan Krawczyk 2004 CHKŻ Chojnice 29.09.2021, 08:31
21 Karol Majda 1981 RKS Lasery Zegrze 29.09.2021, 11:30
22 Tomasz Nitka 1987 LOK Garland Gliwice 29.09.2021, 12:43
23 Stanisław Elmer 1967 RKS Lasery Zegrze 29.09.2021, 14:16
24 Aleksandra Długołęcka 2005 ŻMKS Poznań 29.09.2021, 19:55
25 Nawojka Ślusarska 2003 KŻ Mewa Poznań 29.09.2021, 19:58
26 Jeremi Ślusarski 2006 KŻ Mewa Poznań 29.09.2021, 20:10
27 Michał Grzesiek 2005 ŻMKS Poznań 29.09.2021, 20:29
28 Piotr Jóźwiak 2001 ŻMKS Poznań 29.09.2021, 20:29
29 Teodor Kasprzyk 2005 ŻMKS Poznań 29.09.2021, 20:29
30 Leja Savickaite 2002 Bangputys 29.09.2021, 20:30
31 Katarzyna Kula- Chacińska 1981 RKS Lasery Zegrze 30.09.2021, 05:53
32 Jakub Piesiewicz 2005 KS AZS AWFiS Gdańsk 30.09.2021, 10:01
33 Kacper Dybiec 2005 KS Spójnia Warszawa 30.09.2021, 11:13
34 Sławomir Chybiński 1975 UKS Żeglarz Wrocław 30.09.2021, 11:37
35 Wiktoria Harnasz 2005 TS Kuźnia Rybnik 30.09.2021, 12:29
36 Hanna Koczar 2003 TS Kuźnia Rybnik 30.09.2021, 12:30
37 Andrzej Nowakowski 2004 YKP Gdynia 30.09.2021, 12:58
38 Hubert Roszyk 2005 ŻLKS Poznań 30.09.2021, 13:02
39 Bartłomiej Heksel 2004 KN Lider Kraków 30.09.2021, 16:54
40 Antoni Kasprzyk 2003 KN Lider Kraków 30.09.2021, 16:54
41 Michał Gonciarz 2004 UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 30.09.2021, 17:21
42 Adelina Wietki 2006 MKS Dwójka Warszawa 30.09.2021, 17:30
43 Anna Trędowska 2002 KŻ Horn Kraków 30.09.2021, 18:01
44 Leon Gniadek 2004 KŻ Horn Kraków 30.09.2021, 18:01
45 Kacper Bąk 2005 KŻ Horn Kraków 30.09.2021, 18:01
46 Antoni Nazimek 2005 JKW Poznań 30.09.2021, 18:04
47 Paulina Placzke 2002 UKS FIR Warszawa 30.09.2021, 19:01
48 Bartosz Dąbrowski 2004 UKŻ Siódemka Białystok 30.09.2021, 20:33
49 Paweł Gerłachowski 2004 YKP Gdynia 30.09.2021, 20:37
50 Miłosz MICHALAK 2005 YKP Gdynia 30.09.2021, 20:47
51 Tymon Gajdziński 2005 MKŻ Arka Gdynia 30.09.2021, 21:17
52 Dominik Śliwiński 2003 MKŻ Arka Gdynia 30.09.2021, 21:19
53 Maria Suchocka 2006 MKŻ Arka Gdynia 30.09.2021, 21:22
54 Maciej Iliński 2004 YKP Gdynia 30.09.2021, 21:24
55 Filip Kapała 2004 MKŻ Arka Gdynia 30.09.2021, 21:24
56 Mateusz Narloch 2005 MKŻ Arka Gdynia 30.09.2021, 21:32
57 Zofia Wojcik 2005 AZS UW Warszawa 30.09.2021, 21:34
58 Natalia Nadrzewia 2005 UKS Zalew Kielce 30.09.2021, 21:43
59 Aleksandra Mac 2004 JK Kotwica Tarnobrzeg 30.09.2021, 21:46
60 Lilly May Niezabitowska 2004 JK Kotwica Tarnobrzeg 30.09.2021, 21:50
61 Kinga Brzóska 2002 MKŻ Arka Gdynia 30.09.2021, 21:55
62 Szymon Janiak 2005 MKŻ Arka Gdynia 30.09.2021, 22:07
63 Szymon Gąsiorowski 2005 YKP Gdynia 30.09.2021, 22:26
64 Stanisław Konarzewski 2004 Giżycka Grupa Regatowa 01.10.2021, 08:08
65 Szymon Małachowski 2006 UKŻ Siódemka Białystok 01.10.2021, 12:59
66 Kamil Stemplewski 2005 Giżycka Grupa Regatowa 01.10.2021, 20:20
67 Mateusz Balicki 2004 CHKŻ Chojnice 01.10.2021, 21:51
68 Laura Banach 2004 Giżycka Grupa Regatowa 02.10.2021, 15:52
69 Iga Marcisz 2004 TS Kuźnia Rybnik 03.10.2021, 12:19
70 Vincent Peter 1981 UKS Żeglarz Wrocław 03.10.2021, 16:51
71 Piotr Flieger 2005 MKŻ Arka Gdynia 03.10.2021, 19:45
72 Amelia Dziąba 2003 Giżycka Grupa Regatowa 03.10.2021, 20:43
73 Dominika Raszka 2004 03.10.2021, 23:00
74 Michał Bortkiewicz 2005 UKS Żeglarz Wrocław 04.10.2021, 10:27
75 Maciej Gomulski 2004 MKS Dwójka Warszawa 04.10.2021, 15:27
76 Anna Gdaniec 2004 KS AZS AWFiS Gdańsk 04.10.2021, 18:44
77 Patryk Furmanek 2005 SSW MOS Iława 04.10.2021, 20:14
78 Bartosz Bilicki 2007 SSW MOS Iława 04.10.2021, 20:54
79 Zuzanna Rodzeń 2004 MKŻ Arka Gdynia 05.10.2021, 00:10
80 Róża Stolarska 2005 MKS Dwójka Warszawa 05.10.2021, 15:52
81 Mikołaj Kmin 2005 KS Spójnia Warszawa 05.10.2021, 18:06
82 Jakub Pietrzak 2005 MKŻ Arka Gdynia 05.10.2021, 18:40
83 Hanna Słyk 2005 MKS Dwójka Warszawa 05.10.2021, 19:39
84 Julian Podwalski 2005 SSW MOS Iława 05.10.2021, 19:40
85 Alicja Spruch 2001 MKS Dwójka Warszawa 05.10.2021, 21:40
86 Mariusz Kowalewski 1967 05.10.2021, 22:29
87 Amelia Buska 2003 MKS Dwójka Warszawa 06.10.2021, 09:25
88 Aleksander Chojnowski 2005 MKS Dwójka Warszawa 06.10.2021, 18:41
89 Wiktor Robaczewski 2003 SSW MOS Iława 06.10.2021, 19:38
ILCA 7 (Laser Standard)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Marek Stańczyk 1980 Giżycka Grupa Regatowa 16.09.2021, 09:28
2 Szymon Oleksiuk 2004 KS Spójnia Warszawa 17.09.2021, 18:29
3 Hubert Maczyszyn 2003 Giżycka Grupa Regatowa 22.09.2021, 15:22
4 Stanisław Klimaszewski 1992 Giżycka Grupa Regatowa 24.09.2021, 13:10
5 Konstanty Sawicki 2002 Giżycka Grupa Regatowa 24.09.2021, 13:13
6 Dawid Kania 1997 ŻLKS Poznań 27.09.2021, 11:34
7 Jan Melzer 2005 Giżycka Grupa Regatowa 27.09.2021, 11:48
8 Igor Barcikowski 2004 Nauticus YC Olsztyn 27.09.2021, 15:19
9 Jakub Wiedeheft 2003 MKŻ Arka Gdynia 28.09.2021, 19:31
10 Grzegorz Wionczek 1971 KŻ FALA Brzeg 29.09.2021, 09:29
11 Wojciech Wionczek 1973 KŻ FALA Brzeg 29.09.2021, 10:11
12 Krzysztof Dobrowolski 1970 UKS FIR Warszawa 29.09.2021, 13:57
13 Maciej Reck 2004 JKW Poznań 29.09.2021, 18:10
14 Jakub Rzeszotek 2006 MKS Dwójka Warszawa 29.09.2021, 18:55
15 Piotr Sakowski 1980 Jacht Klub Koszalin 29.09.2021, 19:24
16 Dominik Konieczny 2005 ŻMKS Poznań 29.09.2021, 20:29
17 Konrad Berezowski 1977 RKS Lasery Zegrze 30.09.2021, 07:37
18 Kacper Radzikowski 2001 MKS Dwójka Warszawa 30.09.2021, 13:00
19 Krzysztof Harnasz 1979 TS Kuźnia Rybnik 30.09.2021, 13:23
20 Tymoteusz Walicki 2003 UKŻ Siódemka Białystok 30.09.2021, 20:47
21 Marcin Pietrzak 2004 MKS Dwójka Warszawa 01.10.2021, 19:41
22 Michał Paciorek 2004 KS Spójnia Warszawa 04.10.2021, 13:13
23 Maciej Bardan 1963 UKS FIR Warszawa 05.10.2021, 16:16
24 Andrzej Czokajło 1969 RKS Lasery Zegrze 05.10.2021, 20:20
25 Jakub Ławicki 2002 MKŻ Arka Gdynia 06.10.2021, 09:19
26 Tomasz Trajnowicz 2003 Giżycka Grupa Regatowa 06.10.2021, 16:44
27 Karol Ambrożewicz 1982 KS BAZA Mrągowo 07.10.2021, 10:04
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.