1 - 4 paź 2020

Finał Pucharu Polski Klasy Laser

Giżycko, Polska
Wyniki Tracking na żywo
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt
1 POL POL 197725 Weronika Folmer KST "Elektryk" Grudziądz 4 6* 1 3 2 1 2 2 1 16.00
2 POL POL 195310 Alicja Spruch MKS "Dwójka" Warszawa 1 1 2 1 1 3 3 5* 5 17.00
3 POL POL 213328 Aleksandra Mac Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 2 2 UFD* 5 5 2 1 4 2 23.00
4 POL POL 208733 Maria Majchrzycka ŻLKS Poznań 3 3 3 2 4 4 5* 3 3 25.00
5 POL POL 197815 Piotr Hofman KW LOK "Garland" Gliwice 6 5 4 6 8* 6 6 1 8 42.00
6 POL POL 205300 Maciej Maciejczyk UKS Pogoria 7 8 6 9* 3 5 4 8 4 45.00
7 POL POL 203072 Bartłomiej Heksel KN Lider Kraków DSQ* 4 5 8 6 7 8 6 7 51.00
8 POL POL 198206 Maciej Gomulski MKS "Dwójka" Warszawa 5 10* 7 4 7 8 7 9 6 53.00
9 POL POL 202655 Antoni Kasprzyk KN Lider Kraków DSQ* 7 8 7 9 9 10 7 10 67.00
10 POL POL 185791 Zuzanna Rodzen MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 8 9 9 10* 10 10 9 10 9 74.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Pkt
1 POL POL 214767 Filip Olszewski KS Spójnia Warszawa 3 11* 1 3 3 3 1 1 2 2 1 20.00
2 POL POL 215782 Tymoteusz Wysocki Nauticus Yacht Club Olsztyn 5 1 3 5 1 2 3 RET* 3 1 3 27.00
3 POL POL 160402 Kacper Dybiec KS Spójnia Warszawa 20 28* 14 4 2 1 6 5 6 3 6 67.00
4 POL POL 215781 Szymon Maruszczak Nauticus Yacht Club Olsztyn 17 30* 2 1 12 5 2 4 4 14 16 77.00
5 POL POL 208153 Krzysztof Olejnik UKS Barnim Goleniów 9 8 8 12 4 4 19 12 11 9 21* 96.00
6 POL POL 205216 Mateusz Narloch MKŻ Arka Gdynia 15 15 27* 7 6 20 4 6 7 15 4 99.00
7 POL POL 213549 MIŁOSZ MICHALAK YKP Gdynia 23 36 49* 2 5 19 5 3 1 10 2 106.00
8 POL POL 206290 Piotr Flieger MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 31* 31 29 15 13 9 7 2 5 7 5 123.00
9 POL POL 209834 Jan Pacheco-Śledź Klub Żeglarski Horn Kraków 1 16 10 13 8 16 20 21* 16 18 11 129.00
10 POL POL 166279 Filip Jarosiewicz YKP Gdynia 2 35* 6 18 9 13 25 16 17 5 19 130.00
11 POL POL 207350 Oskar Sawicki UKS Barnim Goleniów 12 20 7 23* 14 7 23 17 12 4 14 130.00
12 POL POL 204763 Franciszek Kotlarek UKS FIR Warszawa 18 26 BFD* 14 10 11 8 18 8 22 7 142.00
13 POL POL 160730 Michał Grzesiek ŻMKS-Poznań UFD* 45 15 22 7 6 22 9 9 11 9 155.00
14 POL POL 170885 Antoni Nazimek JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 26 6 DSQ* 17 15 26 13 11 21 6 15 156.00
15 POL POL 191862 Maksymilian Kruczyński ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 10 12 24 10 11 8 11 31* 25 21 29 161.00
16 POL POL 196045 Maciej Cymerman UKS Barnim Goleniów UFD* 2 22 8 16 10 9 19 36 20 20 162.00
17 POL POL 195305 Patryk Furmanek SSW MOS Iława DSQ* 23 21 6 21 25 15 14 14 23 10 172.00
18 POL POL 203271 Jakub Pietrzak MKŻ Arka Gdynia 34 33 47* 9 17 22 10 8 10 13 17 173.00
19 POL POL 202397 Julian Podwalski SSW MOS Iława 47* 40 9 11 25 12 12 7 13 24 27 180.00
20 POL POL 211218 Igor Rudek YKP Gdynia 7 7 39 27 45* 17 17 15 30 8 23 190.00
21 POL POL 210005 Jakub Rusiniak Nauticus Yacht Club Olsztyn 42* 13 19 16 18 24 16 28 29 12 18 193.00
22 POL POL 196962 Tymon Gajdziński MKŻ Arka Gdynia 37* 22 17 25 19 27 29 13 18 27 8 205.00
23 POL POL 193510 Aleksander Kosowski CHKŻ Chojnice 38 39 46* 26 20 14 14 20 15 17 12 215.00
24 POL POL 186832 Kamil Stemplewski Giżycka Grupa Regatowa 13 25 52* 24 41 21 26 27 19 31 13 240.00
25 POL POL 207855 Igor Mirowski AZS Uniwersytet Warszawski UFD* 50 26 39 22 15 18 10 20 25 22 247.00
26 GBR GBR 176460 Wojciech Stefaniak PKM LOK Poznań 19 5 40* 19 26 34 34 29 24 30 28 248.00
27 POL POL 207574 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice 4 10 12 42 35 32 24 52* 32 19 41 251.00
28 POL POL 192833 Konrad Wlazłowski YKP Gdynia 6 3 45* 29 23 38 42 24 42 26 38 271.00
29 POL POL 167806 Teodor Kasprzyk ŻMKS-Poznań 22 14 BFD* 34 24 40 21 33 28 32 32 280.00
30 POL POL 213233 Szymon Małachowski UKŻ 7 Białystok 16 57* 31 30 31 23 30 38 26 34 24 283.00
31 POL POL 210007 Maciej Dudek Nauticus Yacht Club Olsztyn 35 17 20 20 42 37 27 43* 40 16 36 290.00
32 POL POL 196348 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice 41 19 16 48* 39 18 47 26 22 28 40 296.00
33 POL POL 191834 Adam Cwojdziński ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 32 24 4 33 36 39 38 37 37 35 46* 315.00
34 POL POL 197949 Mikołaj Majchrzycki ŻLKS Poznań 28 34 SCP
(13)
21 34 33 UFD* 23 23 49 37 315.00
35 POL POL 201081 Szymon Rossa ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 45 27 30 31 30 28 33 32 35 56* 31 322.00
36 POL POL 180716 Szymon Janiak MKŻ Arka Gdynia 49 56* 28 43 28 36 31 22 31 47 25 340.00
37 POL POL 212961 Kacper Bąk Klub Żeglarski Horn Kraków 44 4 5 45 57* 42 45 40 50 43 39 357.00
38 POL POL 207586 Gustaw Zalewski TKŻ Toruń 25 43 48 49* 33 44 28 25 44 41 35 366.00
39 POL POL 8 Antoni Lipiński CHKŻ Chojnice 14 9 41 57 37 31 46 60* 43 38 53 369.00
40 POL POL 201940 Bartłomiej Wrzosek Klub Żeglarski Horn Kraków 11 18 33 41 29 53* 50 45 48 53 44 372.00
41 POL POL 212989 Antoni Kiliszek MKS "Dwójka" Warszawa 27 51* 32 46 48 29 37 44 34 46 30 373.00
42 POL POL 208166 Konrad Ciernia Klub Żeglarski Horn Kraków 29 41 36 40 43 55* 44 39 38 36 52 398.00
43 POL POL 211879 Piotr Grabski Jacht Klub ZEFIR- DRAKKAR PORAJ 8 29 53 47 56 30 43 47 45 58* 50 408.00
44 POL POL 178341 Wojciech Juszczak Kołobrzeska Grupa Regatowa DSQ* 49 35 51 38 43 32 DNF 33 33 26 408.00
45 POL POL 171258 Marcel Skubański KLUB ŻEGLARSKI NYSA 39 DNF* 25 28 44 48 36 36 41 44 DNF 409.00
46 POL POL 214345 Michał Skubisz Kołobrzeska Grupa Regatowa 43 32 44 37 51 45 35 50 DNF* 40 33 410.00
47 POL POL 213144 Krzysztof Szczodrowski CHKŻ Chojnice 52 54 11 32 47 56* 52 41 51 45 42 427.00
48 POL POL 186235 Kacper Młodzianowski ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU UFD* 38 55 38 49 58 39 34 53 29 43 436.00
49 POL POL 214346 Kacper Rodziewicz Kołobrzeska Grupa Regatowa 33 44 38 44 52 41 49 55 DNF* 42 47 445.00
50 POL POL 209465 Filip Oleszczyk UKS Barnim Goleniów DSQ* 52 42 35 32 35 55 35 DNF 52 45 451.00
51 POL POL 195031 Mateusz Śledzik KW LOK "Garland" Gliwice 24 47 37 52 62* 51 41 49 47 54 51 453.00
52 POL POL 205297 Jan Suchocki MKŻ Arka Gdynia 21 46 60 36 27 54 40 42 DNF* DNS DNF 462.00
53 POL POL 209024 Tymoteusz Mika Klub Żeglarski Horn Kraków 36 37 BFD* DNF 53 47 48 46 27 39 DNF 469.00
54 POL POL 209471 Kajetan Linow KŻ "Mewa" Poznań 51 48 56 59 54 46 61* 48 39 37 34 472.00
55 POL POL 174566 Jakub Trojnar Klub Żeglarski Horn Kraków 46 53 23 50 46 57 53 53 52 51 DNF* 484.00
56 POL POL 201013 Jeremi Ślusarski KŻ "Mewa" Poznań 40 42 18 56 59 63* 57 57 55 48 55 487.00
57 POL POL 180781 Jakub Oblonk Ts Kuźnia Rybnik 54 62* 54 54 60 49 54 30 46 50 48 499.00
58 POL POL 140919 Szymon Szymanowicz Kołobrzeska Grupa Regatowa UFD* 60 51 60 40 50 51 51 49 57 49 518.00
59 POL POL 160733 Maciej Kowalski KW LOK "Garland" Gliwice 55 21 50 55 55 52 62 59 DNF* 60 54 523.00
60 POL POL 192834 Josh Kurzawa PKM LOK Poznań 30 DSQ* 58 58 50 62 60 58 54 BFD DNF 566.00
61 POL POL 216552 Nikodem Górski Giżycka Grupa Regatowa 58 61 34 DNF* 58 61 56 56 DNF 59 DNF 579.00
62 POL POL 214736 Szymon Pytlowany UKS Silesia Opty Chełm Śląski 53 SCP*
(55)
43 61 63 59 58 54 56 DNF DNF 583.00
63 POL POL 186831 Aleksander Chojnowski MKS "Dwójka" Warszawa 56 RET* 57 53 DNF 60 59 61 DNF 55 DNF 605.00
64 POL POL 166479 Ernest Radziwon Klub Żeglarski Horn Kraków 48 58 61 62 64 66 63 DNF* DNF 61 DNF 619.00
65 POL POL 186836 Nikodem Machejko Giżycka Grupa Regatowa 50 59 59 63 61 65 DNF* DNF DNF DNF DNF 629.00
66 POL POL 182212 Ignacy Jabłkowski MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 57 63 DNF* DNF DNF 64 DNF DNF DNF DNF DNF 660.00
67 POL POL 214732 Jan Wiśniewski MKS "Dwójka" Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF 680.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Pkt
1 POL POL 215688 Natalia Nadrzewia UKS Zalew Kielce 3 1 8* 1 1 1 2 1 2 2 1 15.00
2 POL POL 214218 NATALIA Burczyńska Giżycka Grupa Regatowa 6 17* 9 2 4 4 9 5 1 1 2 43.00
3 POL POL 208158 Janina Dmochowska MKŻ Arka Gdynia 16* 10 1 3 3 7 4 4 5 8 4 49.00
4 POL POL 212046 Aleksandra Borucka ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 11 7 6 10 13* 2 1 2 13 3 3 58.00
5 POL POL 200987 Wanda Szylińska Centrum Żeglarskie Szczecin, RRS 4 8 2 12 6 9 14* 3 6 6 7 63.00
6 POL POL 215171 Adelina Wietki MKS "Dwójka" Warszawa 10 3 12 20* 2 5 5 13 3 9 10 72.00
7 POL POL 197749 Karolina Jałoszyńska KLUB ŻEGLARSKI NYSA 5 2 4 4 16* 6 16 11 10 12 13 83.00
8 POL POL 181171 Alicja Akulicz ŻLKS Poznań 9 15 5 5 19* 3 8 17 11 10 8 91.00
9 POL POL 204341 Maria Suchocka MKŻ Arka Gdynia 12 12 11 UFD* 11 15 10 6 7 11 6 101.00
10 POL POL 213207 Julia Wróblewska YKP Gdynia 15 4 10 16 10 12 12 16 DNF* 4 9 108.00
11 POL POL 213209 Karolina Gała K.S Spójnia - Warszawa UFD* 5 3 6 7 8 7 10 DNF 7 21 112.00
12 POL POL 190828 Julia Wawrzyniak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 7 6 17 9 5 11 15 18* 14 13 15 112.00
13 POL POL 210956 Karolina Skwarek Nauticus YC Olsztyn 14 24* 18 11 8 21 6 9 4 12 11 114.00
14 POL POL 205138 Hanna Michałeczko Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 13 9 7 15 12 14 11 14 8 18* 12 115.00
15 POL POL 160831 Natalia Malinowska JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 8 21* 16 13 17 19 13 8 9 14 17 134.00
16 POL POL 183127 Michalina Pawelczyk MKS "Dwójka" Warszawa 1 14 13 18 21* 13 17 15 12 15 18 136.00
17 POL POL 209024 Gita Van Der Voort Klub Żeglarski Horn Kraków 2 11 14 14 15 10 22 19 18 19 23* 144.00
18 POL POL 216732 Maja Szwejk Giżycka Grupa Regatowa 34 32 30 7 9 18 3 7 DNF* 5 5 150.00
19 POL POL 188822 Sarah Goetz ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 19 13 31* 17 22 17 21 12 16 20 14 171.00
20 POL POL 181845 Zuzanna Szymanowicz Kołobrzeska Grupa Regatowa 18 36* 19 19 20 23 19 20 15 22 16 191.00
21 POL POL 180701 Wiktoria Grima TS "Kuźnia" Rybnik 29* 23 20 21 18 SCP
(16)
20 23 19 16 20 207.00
22 POL POL 205650 Blanka Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 17 16 32 8 UFD* UFD 26 22 26 21 25 231.00
23 POL POL 160419 Matylda Ferenc Ts Kuźnia Rybnik 26 22 21 26 29* 22 23 25 21 23 24 233.00
24 POL POL 184165 Hanna Słyk MKS "Dwójka" Warszawa 20 25 15 UFD* UFD UFD 18 28 17 17 19 235.00
25 POL POL 205180 Zofia Michałeczko Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 23 18 27 24 25 24 DNF* 29 20 29 22 241.00
26 POL POL 214214 MARTA CHOMIK Giżycka Grupa Regatowa 21 27* 26 27 24 25 24 26 25 24 27 249.00
27 POL POL 213354 Weronika Maciejczuk UKŻ 7 Białystok 25 20 22 23 UFD* UFD 25 30 23 25 DNF 269.00
28 POL POL 129986 Alicja Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj 32* 31 25 30 30 27 30 21 24 27 26 271.00
29 POL POL 192682 Zofia Jachymska TS "Kuźnia" Rybnik 31 29 23 28 33* 33 27 24 22 30 28 275.00
30 POL POL 191836 Lena Cituk Giżycka Grupa Regatowa 28 19 29 22 14 20 DNF* DNF DNF DNF DNF 284.00
31 POL POL 204205 Hanna Borkowska Giżycka Grupa Regatowa 27 28 28 25 26 26 DNF* DNF DNF 28 DNF 302.00
32 POL POL 191845 Martyna Twarogowska KST "Elektryk" Grudziądz 36 30 37 34 27 31 29 27 27 26 DNF* 304.00
33 POL POL 216815 Weronika Kocieniewska KST "Elektryk" Grudziądz 24 26 24 33 28 29 DNF* DNF DNF 31 DNF 309.00
34 POL POL 188220 Maria Kmin UKS FIR Warszawa 30 35 35 32 31 30 DNF* 32 28 32 DNF 323.00
35 POL POL 214348 Amelia Kałużyńska PKM LOK Poznań 33 37 33 29 23 28 28 DNF* DNF DNF DNF 325.00
36 POL POL 213208 Kornelia Klimas UKS Silesia Opty Chełm Śląski 35 34 34 35 32 32 31 31 DNF* DNF DNF 340.00
37 POL POL 186835 Oliwia Siedlecka Giżycka Grupa Regatowa 22 33 36 31 34 DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 346.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt K U19 K U17 K M U19 M U17 M Mas K Mł
1 POL POL 212589 Filip Rajchert MKS "Dwójka" Warszawa 1 3 4 7* 1 2 3 7 2 23.00 1 1
2 CYP CYP 194779 Juliusz Hebel Nautical Club of Larnaca 2 1 6 5 3 3 2 3 9* 25.00 2 2
3 POL POL 214224 Tomasz Trajnowicz Giżycka Grupa Regatowa 9 4 5 28* 2 1 1 4 3 29.00 3 3
4 POL POL 214228 Julia Rogalska Giżycka Grupa Regatowa 4 7 1 1 4 6 10* 2 6 31.00 1 1 1
5 POL POL 217493 Przemysław Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 3 2 3 3 9 7 14* 1 8 36.00 4 4
6 POL POL 211916 Stanisław Konarzewski Giżycka Grupa Regatowa 6 15 8 6 5 11 6 16* 12 69.00 5 1 5
7 POL POL 210947 Dominika Raszka MKS "Dwójka" Warszawa 14 18* 12 10 17 8 5 5 1 72.00 2 1 2 2
8 POL POL 210002 Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn 12 6 9 8 6 12 13 8 14* 74.00 6 2 6
9 POL POL 210009 Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 5 10 7 37* 23 9 8 6 7 75.00 7 7
10 POL POL 212962 Marcelina Korszon MOS 2 Warszawa 10 16 2 4 BFD* 15 11 9 17 84.00 3 3 3
11 POL POL 111111 Dominik Śliwiński KS AZS AWFiS Gdańsk 25* 14 13 14 7 4 4 24 4 84.00 8 8
12 POL POL 210007 Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 7 11 10 15 14 16* 12 11 11 91.00 9 3 9
13 POL POL 203021 Maciej Panaś CHKŻ Chojnice 26 51* 16 12 10 5 7 20 5 101.00 10 4 10
14 POL POL 212205 Filip Kapała MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 8 8 20 19 8 10 15 35* 16 104.00 11 5 11
15 POL POL 215529 Wiktor Robaczewski SSW MOS Iława 23 5 28 18 13 25 9 13 31* 134.00 12 12
16 POL POL 205645 Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice 15 12 14 16 20 DNF* 24 23 13 137.00 13 6 13
17 POL POL 213328 Lilly May Niezabitowska Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 22 20 15 2 12 31 32* 12 28 142.00 4 2 4 4
18 POL POL 217484 Leon Gniadek Klub Żeglarski Horn Kraków 16 9 11 24 28 21 35* 10 26 145.00 14 7 14
19 POL POL 186220 Paulina Placzke UKS FIR Warszawa 19 19 17 11 19 26* 23 14 25 147.00 5 5 5
20 POL POL 213309 Michał Paciorek K.S Spójnia - Warszawa 20 28 24 13 31* 18 20 17 18 158.00 15 8 15
21 POL POL 214216 Hubert Maczyszyn Giżycka Grupa Regatowa 24* 23 18 21 22 19 19 18 20 160.00 16 16
22 POL POL 213144 Laura Szulc CHOJNICKI KLUB ŻEGLARSKI 11 21 30 20 18 13 28 22 DNF* 163.00 6 3 6 6
23 POL POL 210244 Szymon Oleksiuk KS Spójnia Warszawa 17 26 29* 26 21 22 27 15 15 169.00 17 9 17
24 POL POL 213237 Hubert Roszyk ŻLKS Poznań 27 29 19 17 11 29 31* 28 10 170.00 18 10 18
25 POL POL 197541 Klara Sobczak CHKŻ Chojnice 34 13 22 35* 29 24 21 21 33 197.00 7 4 7 7
26 POL POL 210138 Alan Kocięda MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 28 31 26 38* 15 20 17 30 35 202.00 19 11 19
27 POL POL 195307 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa 13 DNF* 27 57 24 14 16 26 29 206.00 20 20
28 POL POL 185782 Julia Szymczak MKS "Dwójka" Warszawa 30 36* 21 23 27 35 18 31 24 209.00 8 8 8
29 POL POL 191862 Maria Prus-Głowacka ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 21 17 31 25 25 28 30 34 48* 211.00 9 5 9 9
30 POL POL 203062 Paweł Gerłachowski YKP Gdynia 58* 47 38 34 26 23 22 25 23 238.00 21 12 21
31 POL POL 186836 Jan Melzer Giżycka Grupa Regatowa 38 49 33 48 16 17 26 52* 19 246.00 22 13 22
32 POL POL 214222 Jakub Kluk Giżycka Grupa Regatowa 32 25 40 9 47 33 51* 19 49 254.00 23 14 23
33 POL POL 180752 Aleksandra Długołęcka ŻMKS-Poznań 37 30 34 27 38 34 DNF* 38 32 270.00 10 6 10 10
34 POL POL 210887 Szymon Gąsiorowski Yacht Klub Polski Gdynia 31 41 46 31 34 36 33 51* 21 273.00 24 15 24
35 POL POL 208169 Marcin Pietrzak MKS "Dwójka" Warszawa 29 35 36 54* 39 39 41 27 27 273.00 25 16 25
36 POL POL 215004 Antoni Borkowski ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 18 22 23 41 30 38 46 DNF* DNF 283.00 26 26
37 POL POL 212588 Amelia Buska MKS "Dwójka" Warszawa 35 33 41 51 45 59* 25 32 37 299.00 11 11 11
38 POL POL 197949 Igor Haufa ŻLKS Poznań 43 34 32 22 43 42 36 50 54* 302.00 27 27
39 POL POL 202397 Franciszek Niesiobędzki Giżycka Grupa Regatowa 47 45 45 46 37 30 29 61* 30 309.00 28 17 28
40 POL POL 183128 Maciej Iliński YKP Gdynia 42 43 37 36 35 37 38 44 45* 312.00 29 18 29
41 POL POL 216603 Tomasz Bendlewski YKP Gdynia 36 32 55 29 36 46 37 42 56* 313.00 30 19 30
42 POL POL 212638 Hanna Koczar TS "Kuźnia" Rybnik 57* 37 39 39 41 41 43 47 36 323.00 12 12 12
43 POL POL 180729 Jakub Rzeszotek MKS "Dwójka" Warszawa 33 39 43 30 DNF* 45 49 54 40 333.00 31 20 31
44 POL POL 214348 Mariusz Kowalewski RKS Lasery Zegrze 45 27 35 40 46 50 45 53 57* 341.00 32 1
45 POL POL 203271 Paweł Trella MKŻ Arka Gdynia 39 50 51* 49 50 48 34 33 38 341.00 32 21 33
46 POL POL 203114 Bartosz Dąbrowski UKŻ 7 Białystok 41 48 44 50 32 47 44 37 UFD* 343.00 33 22 34
47 POL POL 211312 Michał Gonciarz UKS Pogoria 54 46 49 33 33 40 40 48 55* 343.00 34 23 35
48 POL POL 186236 Cezary Popielski ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 50 24 42 56 40 32 52 58* 53 349.00 35 24 36
49 POL POL 191837 Konrad Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 48 58 48 32 53 51 DNF* 45 22 357.00 36 25 37
50 POL POL 205650 Aleksandra Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 46 54* 54 42 42 52 48 39 34 357.00 13 7 13 13
51 POL POL 202655 Oskar Maguda Giżycka Grupa Regatowa 44 40 52 45 44 56* 53 43 39 360.00 37 38
52 POL POL 216615 Anna Trędowska Klub Żeglarski Horn Kraków 61 DNF* 25 43 DNF 27 42 49 58 370.00 14 14 14
53 POL POL 214823 Andrzej Nowakowski YKP Gdynia 56 55 47 47 52 49 DNF* 36 43 385.00 38 26 39
54 POL POL 213355 Kacper Radzikowski MKS "Dwójka" Warszawa 53 44 53 55 49 44 39 57* 50 387.00 40
55 POL POL 168053 Oskar Ponto YKP Gdynia 40 UFD* 50 BFD 55 43 56 29 51 389.00 39 27 41
56 POL POL 210136 Piotr Vogel JKW Poznań 52 57 64* 61 48 53 50 41 41 403.00 40 28 42
57 POL POL 214225 Amelia Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 59 38 58 58 51 58 DNF* 40 47 409.00 15 15 15
58 POL POL 201835 Wiktoria Harnasz Ts Kuźnia Rybnik 51 53 56 52 57* 54 47 56 44 413.00 16 8 16 16
59 POL POL 204020 Dominik Masłoń Stowarzyszenie Marina Poraj 62 42 59 44 56 DNF* DNF 55 46 429.00 41 29 43
60 POL POL 207570 Jakub Jurczak MOS SSW Iława DNF* DNF 57 62 54 55 54 46 42 435.00 42 44
61 POL POL 168750 Jan Lipowski KN Lider Kraków 63 60 62 59 DNF* 57 55 59 52 467.00 43 45
62 POL POL 191858 Mateusz Leszko RKS Lasery Zegrze 49 52 60 60 DNF* DNF DNF DNF DNF 481.00 46
63 POL POL 173838 Stanisław Elmer RKS Lasery Zegrze 55 59 61 63 DNF* DNF DNF 60 59 487.00 47 2
64 POL POL 167664 Sławomir Chybiński UKS Żeglarz Wrocław 60 56 63 53 DNS* DNF DNF DNF DNF 492.00 48 3
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt Mas Jun
1 POL POL 21078 Stanisław Klimaszewski Giżycka Grupa Regatowa 1* 1 1 1 1 1 1 1 1 8.00
2 POL POL 216937 Kacper Błaszczyk TS "Kuźnia" Rybnik 2 3 4* 2 4 2 3 4 2 22.00 1
3 POL POL 212639 JAKUB WIEDEHEFT MKŻ Arka Gdynia 3 5* 2 5 2 5 5 2 3 27.00 1 2
4 POL POL 214220 Konstanty Sawicki Giżycka Grupa Regatowa 5 2 6* 4 3 3 4 6 4 31.00 2 3
5 POL POL 214221 Mateusz Siedlecki Giżycka Grupa Regatowa 7 6 3 8* 5 4 2 7 5 39.00 3 4
6 POL POL 204343 Hubert Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 6 4 5 7 6 9* 7 3 7 45.00 5
7 POL POL 215784 Tomasz Misiak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 4 7 7 3 8 DNF* DNF 5 8 58.00 6
8 POL POL 213075 Tymoteusz Walicki UKŻ 7 Białystok 9* 9 8 9 7 6 6 8 6 59.00 4 7
9 POL POL 194968 Karol Eriksson MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 8 8 9 6 10 7 9 12* 9 66.00 5 8
10 POL POL 188550 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR Warszawa 10 10 13* 10 9 8 8 11 11 77.00 1
11 POL POL 188233 Wojciech Wionczek Fala Brzeg 11 13 11 11 DNF* 10 DNF 14 10 96.00 2
12 POL POL 191841 Kajetan Gliniecki UKS FIR Warszawa 13 15 10 14 11 11 DNF* 15 13 102.00 6 9
13 POL POL 189550 Andrzej Czokajło RKS Lasery Zegrze 12 11 12 15 12 DNF* DNF 13 12 103.00 3
14 POL POL 164398 Grzegorz Wionczek Fala Brzeg 14 14 14 13 13 DNF* DNF 9 14 107.00 4
15 POL POL 183484 Krzysztof Harnasz TS "Kuźnia" Rybnik DNF* 12 15 12 DNF DNF DNF 10 DNF 113.00 5
Laser 4.7 Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
Laser 4.7 Ch. U16 Wyniki oficjalne po 11 wyścigach
Laser 4.7 Dz. U16 Wyniki oficjalne po 11 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
Laser Standard Wyniki oficjalne po 9 wyścigach