Finał Pucharu Polski Klasy Laser

1 - 4 paź 2020 Giżycko, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nr
Załoga
Ur
Klub
Opłacono
1
POL 211916
Stanisław Konarzewski
2004
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
2
POL 202397
Franciszek Niesiobędzki
2005
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
3
POL 210007
Igor Barcikowski
2004
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
4
POL 210009
Adam Sokołowski
2003
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
5
POL 210002
Bartosz Andrzejak
2004
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
6
POL 197541
Klara Sobczak
2004
CHKŻ Chojnice
Tak
7
POL 186836
Jan Melzer
2005
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
8
POL 111111
Dominik Śliwiński
2003
KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
9
POL 203114
Bartosz Dąbrowski
2004
UKŻ 7 Białystok
Tak
10
POL 212962
Marcelina Korszon
2002
MOS 2 Warszawa
Tak
11
POL 191858
Mateusz Leszko
1986
RKS Lasery Zegrze
Tak
12
POL 197949
Igor Haufa
2003
ŻLKS Poznań
Tak
13
POL 214823
Andrzej Nowakowski
2004
YKP Gdynia
Tak
14
POL 183128
Maciej Iliński
2004
YKP Gdynia
Tak
15
POL 215529
Wiktor Robaczewski
2003
SSW MOS Iława
Tak
16
POL 180752
Aleksandra Długołęcka
2005
ŻMKS-Poznań
Tak
17
POL 204020
Dominik Masłoń
2005
Stowarzyszenie Marina Poraj
Tak
18
POL 217493
Przemysław Machowski
2003
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
19
POL 203271
Paweł Trella
2004
MKŻ Arka Gdynia
Tak
20
POL 212205
Filip Kapała
2004
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
Tak
21
POL 185782
Julia Szymczak
2003
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
22
POL 210947
Dominika Raszka
2004
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
23
POL 168750
Jan Lipowski
2002
KN Lider Kraków
Tak
24
POL 214222
Jakub Kluk
2006
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
25
POL 212589
Filip Rajchert
2003
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
26
POL 214216
Hubert Maczyszyn
2003
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
27
POL 167664
Sławomir Chybiński
1975
UKS Żeglarz Wrocław
Tak
28
POL 202655
Oskar Maguda
2002
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
29
POL 201835
Wiktoria Harnasz
2005
Ts Kuźnia Rybnik
Tak
30
POL 213144
Laura Szulc
2004
Chojnicki Klub Żeglarski
Tak
31
POL 210138
Alan Kocięda
2004
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
Tak
32
POL 191862
Maria Prus-Głowacka
2004
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
Tak
33
POL 213237
Hubert Roszyk
2005
ŻLKS Poznań
Tak
34
POL 214348
Mariusz Kowalewski
1967
RKS Lasery Zegrze
Tak
35
POL 212588
Amelia Buska
2003
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
36
POL 213328
Lilly May Niezabitowska
2004
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
Tak
37
POL 210887
Szymon Gąsiorowski
2005
Yacht Klub Polski Gdynia
Tak
38
POL 203062
Paweł Gerłachowski
2004
YKP Gdynia
Tak
39
POL 213355
Kacper Radzikowski
2001
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
40
POL 212638
Hanna Koczar
2003
TS "Kuźnia" Rybnik
Tak
41
POL 168053
Oskar Ponto
2004
YKP Gdynia
Tak
42
POL 211312
Michał Gonciarz
2004
UKS Pogoria
Tak
43
POL 173838
Stanisław Elmer
1967
RKS Lasery Zegrze
Tak
44
POL 180729
Jakub Rzeszotek
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
45
POL 207570
Jakub Jurczak
2003
MOS SSW Iława
Tak
46
POL 205650
Aleksandra Bobula
2004
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
Tak
47
POL 186236
Cezary Popielski
2005
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
Tak
48
POL 214225
Amelia Dziąba
2003
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
49
POL 191837
Konrad Dziąba
2004
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
50
POL 214224
Tomasz Trajnowicz
2003
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
51
POL 186220
Paulina Placzke
2002
UKS FIR Warszawa
Tak
52
POL 195307
Przemysław Okoński
2003
UKS FIR Warszawa
Tak
53
CYP 194779
Juliusz Hebel
2003
Nautical Club of Larnaca
Tak
54
POL 205645
Jan Krawczyk
2004
CHKŻ Chojnice
Tak
55
POL 208169
Marcin Pietrzak
2004
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
56
POL 217484
Leon Gniadek
2004
Klub Żeglarski Horn Kraków
Tak
57
POL 216615
Anna Trędowska
2002
Klub Żeglarski Horn Kraków
Tak
58
POL 214228
Julia Rogalska
2002
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
59
POL 203021
Maciej Panaś
2004
CHKŻ Chojnice
Tak
60
POL 216603
Tomasz Bendlewski
2004
YKP Gdynia
Tak
61
POL 213309
Michał Paciorek
2004
K.S Spójnia - Warszawa
Tak
62
POL 210136
Piotr Vogel
2005
JKW Poznań
Tak
63
POL 215004
Antoni Borkowski
2003
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
Tak
64
POL 210244
Szymon Oleksiuk
2004
KS Spójnia Warszawa
Tak