Upwind24
Strona główna
Regaty
Rankingi
Szukaj
Oferta
Zaloguj się
Załóż konto
open navigation menu
Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1 - 4 października 2020
Giżycko, Polska
Zobacz wyniki regat
Informacje
Tablica ogłoszeń
Zgłoszenia
Wyniki
Lista otrzymanych zgłoszeń
Klasa
ILCA 4 (Laser 4.7)
Szukaj
#
Załoga
Ur
Klub
Opłacono
Data zgłoszenia
1
Oskar Sawicki
2006
UKS Barnim Goleniów
10.09.2020, 07:31
2
Julia Wawrzyniak
2007
JKW Poznań
10.09.2020, 10:50
3
Oliwia Siedlecka
2007
Giżycka Grupa Regatowa
10.09.2020, 18:32
4
Ignacy Jabłkowski
2009
MKS Dwójka Warszawa
10.09.2020, 21:40
5
MIŁOSZ MICHALAK
2005
YKP Gdynia
11.09.2020, 08:28
6
Tymoteusz Wysocki
2005
Nauticus YC Olsztyn
11.09.2020, 10:44
7
Karolina Skwarek
2005
Nauticus YC Olsztyn
11.09.2020, 10:44
8
Jakub Rusiniak
2007
Nauticus YC Olsztyn
11.09.2020, 10:44
9
Szymon Maruszczak
2005
Nauticus YC Olsztyn
11.09.2020, 10:44
10
Maciej Dudek
2008
Nauticus YC Olsztyn
11.09.2020, 10:44
11
NATALIA Burczyńska
2005
Giżycka Grupa Regatowa
11.09.2020, 13:19
12
Rafał Balicki
2007
CHKŻ Chojnice
12.09.2020, 19:12
13
Filip Olszewski
2006
KS Spójnia Warszawa
13.09.2020, 13:41
14
Maria Suchocka
2006
MKŻ Arka Gdynia
14.09.2020, 09:03
15
Jeremi Ślusarski
2006
KŻ Mewa Poznań
15.09.2020, 20:44
16
Alicja Sobota
2006
Stowarzyszenie Marina Poraj
15.09.2020, 21:02
17
Jan Suchocki
2007
MKŻ Arka Gdynia
16.09.2020, 20:55
18
Szymon Szymanowicz
2005
Kołobrzeska Grupa Regatowa
17.09.2020, 21:04
19
Karolina Gała
2005
KS Spójnia Warszawa
17.09.2020, 22:14
20
Julia Wróblewska
2006
YKP Gdynia
18.09.2020, 16:36
21
Krzysztof Szczodrowski
2005
CHKŻ Chojnice
19.09.2020, 23:48
22
Piotr Hofman
2003
LOK Garland Gliwice
20.09.2020, 10:25
23
Maciej Kowalski
2007
LOK Garland Gliwice
20.09.2020, 10:25
24
Mateusz Śledzik
2005
LOK Garland Gliwice
20.09.2020, 10:25
25
Janina Dmochowska
2006
MKŻ Arka Gdynia
20.09.2020, 15:38
26
Wojciech Stefaniak
2006
PKM LOK Poznań
21.09.2020, 17:27
27
Josh Kurzawa
2006
PKM LOK Poznań
21.09.2020, 17:27
28
Amelia Kałużyńska
2007
PKM LOK Poznań
21.09.2020, 17:27
29
Jacek Kalinowski
2006
CHKŻ Chojnice
21.09.2020, 20:22
30
Gustaw Zalewski
2007
TKŻ Toruń
22.09.2020, 08:42
31
Igor Mirowski
2006
AZS Uniwersytet Warszawski
22.09.2020, 19:47
32
Karolina Jałoszyńska
2006
KŻ Nysa
22.09.2020, 20:01
33
Marcel Skubański
2005
KŻ Nysa
22.09.2020, 20:05
34
Marek Sokołowski
2006
AZS Uniwersytet Warszawski
22.09.2020, 20:51
35
Kajetan Linow
2007
KŻ Mewa Poznań
22.09.2020, 22:49
36
Weronika Maciejczuk
2006
UKŻ Siódemka Białystok
23.09.2020, 06:09
37
Mikołaj Majchrzycki
2007
ŻLKS Poznań
23.09.2020, 09:35
38
Weronika Folmer
1999
KST Elektryk Grudziądz
23.09.2020, 11:33
39
Weronika Kocieniewska
2006
KST Elektryk Grudziądz
23.09.2020, 11:38
40
Martyna Twarogowska
2006
KST Elektryk Grudziądz
23.09.2020, 11:42
41
Jan Wiśniewski
2007
MKS Dwójka Warszawa
23.09.2020, 14:24
42
Sarah Goetz
2005
OŚ AZS Poznań
23.09.2020, 16:15
43
Maksymilian Kruczyński
2006
OŚ AZS Poznań
23.09.2020, 16:33
44
Piotr Grabski
2005
SYC Zefir Drakkar Poraj
23.09.2020, 16:58
45
Antoni Nazimek
2005
JKW Poznań
23.09.2020, 17:12
46
Aleksandra Borucka
2006
OŚ AZS Poznań
23.09.2020, 17:59
47
Szymon Pytlowany
2006
UKS Silesia Opty
23.09.2020, 18:18
48
Kornelia Klimas
2007
UKS Silesia Opty
23.09.2020, 18:22
49
Zuzanna Szymanowicz
2005
Kołobrzeska Grupa Regatowa
23.09.2020, 19:37
50
Kacper Rodziewicz
2005
Kołobrzeska Grupa Regatowa
23.09.2020, 19:59
51
Szymon Małachowski
2006
UKŻ Siódemka Białystok
23.09.2020, 20:03
52
Kacper Dybiec
2005
KS Spójnia Warszawa
23.09.2020, 22:41
53
Natalia Nadrzewia
2005
UKS Zalew Kielce
24.09.2020, 07:33
54
Krzysztof Olejnik
2005
UKS Barnim Goleniów
24.09.2020, 10:10
55
Michał Grzesiek
2005
ŻMKS Poznań
24.09.2020, 11:51
56
Teodor Kasprzyk
2005
ŻMKS Poznań
24.09.2020, 11:51
57
Adam Cwojdziński
2006
ŻMKS Poznań
24.09.2020, 11:51
58
Szymon Rossa
2006
ŻMKS Poznań
24.09.2020, 11:51
59
Natalia Malinowska
2006
JKW Poznań
24.09.2020, 16:08
60
Aleksandra Mac
2004
JK Kotwica Tarnobrzeg
24.09.2020, 19:04
61
Tymon Gajdziński
2005
MKŻ Arka Gdynia
24.09.2020, 20:46
62
Nikodem Górski
2006
Giżycka Grupa Regatowa
24.09.2020, 21:07
63
Piotr Flieger
2005
MKŻ Arka Gdynia
24.09.2020, 21:48
64
Michał Skubisz
2005
Kołobrzeska Grupa Regatowa
24.09.2020, 22:12
65
Wojciech Juszczak
2005
Kołobrzeska Grupa Regatowa
24.09.2020, 22:19
66
Antoni Kasprzyk
2003
KN Lider Kraków
25.09.2020, 01:59
67
Rafał Małota
2002
KN Lider Kraków
25.09.2020, 01:59
68
Bartłomiej Heksel
2004
KN Lider Kraków
25.09.2020, 01:59
69
Michalina Pawelczyk
2006
MKS Dwójka Warszawa
25.09.2020, 06:46
70
Julian Podwalski
2005
SSW MOS Iława
25.09.2020, 07:17
71
Szymon Janiak
2005
MKŻ Arka Gdynia
25.09.2020, 08:21
72
Alicja Spruch
2001
MKS Dwójka Warszawa
25.09.2020, 13:00
73
Wiktoria Grima
2005
TS Kuźnia Rybnik
25.09.2020, 15:05
74
Lena Cituk
2007
Giżycka Grupa Regatowa
25.09.2020, 15:09
75
Antoni Lipiński
2006
CHKŻ Chojnice
25.09.2020, 15:22
76
Igor Rudek
2006
YKP Gdynia
25.09.2020, 15:48
77
Zuzanna Rodzen
2004
MKŻ Arka Gdynia
25.09.2020, 16:04
78
Maciej Gomulski
2004
MKS Dwójka Warszawa
25.09.2020, 16:18
79
Jakub Pietrzak
2005
MKŻ Arka Gdynia
25.09.2020, 16:30
80
Adelina Wietki
2006
MKS Dwójka Warszawa
25.09.2020, 17:02
81
Kacper Młodzianowski
2005
OŚ AZS Poznań
25.09.2020, 17:13
82
Mateusz Narloch
2005
MKŻ Arka Gdynia
25.09.2020, 17:48
83
Alicja Akulicz
2006
ŻLKS Poznań
25.09.2020, 18:11
84
Maria Majchrzycka
2004
ŻLKS Poznań
25.09.2020, 18:18
85
Konrad Wlazłowski
2005
YKP Gdynia
25.09.2020, 20:07
86
MARTA CHOMIK
2005
Giżycka Grupa Regatowa
25.09.2020, 20:09
87
Maciej Cymerman
2006
UKS Barnim Goleniów
25.09.2020, 20:27
88
Maja Szwejk
2007
Giżycka Grupa Regatowa
25.09.2020, 20:28
89
Kamil Stemplewski
2005
Giżycka Grupa Regatowa
25.09.2020, 20:43
90
Filip Jarosiewicz
2006
YKP Gdynia
25.09.2020, 21:05
91
Hanna Słyk
2005
MKS Dwójka Warszawa
25.09.2020, 21:14
92
Zofia Jachymska
2006
TS Kuźnia Rybnik
25.09.2020, 21:16
93
Maciej Maciejczyk
2004
UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza
25.09.2020, 21:55
94
Aleksander Chojnowski
2005
MKS Dwójka Warszawa
25.09.2020, 22:00
95
Nikodem Machejko
2008
Giżycka Grupa Regatowa
26.09.2020, 12:41
96
Blanka Bobula
2007
JK Kotwica Tarnobrzeg
26.09.2020, 22:42
97
Hanna Michałeczko
2005
JK Kotwica Tarnobrzeg
26.09.2020, 23:10
98
Zofia Michałeczko
2007
JK Kotwica Tarnobrzeg
26.09.2020, 23:10
99
Aleksander Kosowski
2006
CHKŻ Chojnice
27.09.2020, 23:13
100
Patryk Furmanek
2005
SSW MOS Iława
27.09.2020, 23:34
101
Franciszek Kotlarek
2005
UKS FIR Warszawa
28.09.2020, 09:29
102
Maria Kmin
2008
UKS FIR Warszawa
28.09.2020, 09:32
103
Matylda Ferenc
2007
TS Kuźnia Rybnik
28.09.2020, 10:45
104
Wanda Szylińska
2005
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
28.09.2020, 16:37
105
Antoni Kiliszek
2006
MKS Dwójka Warszawa
28.09.2020, 18:40
106
Olga Mijakowska
1997
RKS Lasery Zegrze
28.09.2020, 23:06
107
Tymoteusz Mika
2006
KŻ Horn Kraków
29.09.2020, 08:44
108
Konrad Ciernia
2006
KŻ Horn Kraków
29.09.2020, 08:44
109
Bartłomiej Wrzosek
2007
KŻ Horn Kraków
29.09.2020, 08:44
110
Jan Pacheco-Śledź
2006
KŻ Horn Kraków
29.09.2020, 08:44
111
Gita Van Der Voort
2007
KŻ Horn Kraków
29.09.2020, 08:44
112
Ernest Radziwon
2006
KŻ Horn Kraków
29.09.2020, 08:44
113
Jakub Trojnar
2005
KŻ Horn Kraków
29.09.2020, 08:44
114
Kacper Bąk
2005
KŻ Horn Kraków
29.09.2020, 08:44
115
Jakub Oblonk
2006
TS Kuźnia Rybnik
29.09.2020, 16:17
116
Filip Oleszczyk
2005
UKS Barnim Goleniów
30.09.2020, 17:02
117
Hanna Borkowska
2008
Giżycka Grupa Regatowa
30.09.2020, 17:31