Finał Pucharu Polski Klasy Laser

1 - 4 paź 2020

Giżycko, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Laser 4.7
# Załoga Ur Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 Oskar Sawicki 2006 UKS Barnim Goleniów
Tak
10.09.2020, 07:31
2 Julia Wawrzyniak 2007 JKW Poznań
Tak
10.09.2020, 10:50
3 Oliwia Siedlecka 2007 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
10.09.2020, 18:32
4 Ignacy Jabłkowski 2009 MKS Dwójka Warszawa
Tak
10.09.2020, 21:40
5 MIŁOSZ MICHALAK 2005 YKP Gdynia
Tak
11.09.2020, 08:28
6 Karolina Skwarek 2005 Nauticus YC Olsztyn
Tak
11.09.2020, 10:44
7 Maciej Dudek 2008 Nauticus YC Olsztyn
Tak
11.09.2020, 10:44
8 Szymon Maruszczak 2005 Nauticus YC Olsztyn
Tak
11.09.2020, 10:44
9 Jakub Rusiniak 2007 Nauticus YC Olsztyn
Tak
11.09.2020, 10:44
10 Tymoteusz Wysocki 2005 Nauticus YC Olsztyn
Tak
11.09.2020, 10:44
11 NATALIA Burczyńska 2005 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
11.09.2020, 13:19
12 Rafał Balicki 2007 CHKŻ Chojnice
Tak
12.09.2020, 19:12
13 Filip Olszewski 2006 KS Spójnia Warszawa
Tak
13.09.2020, 13:41
14 Maria Suchocka 2006 MKŻ Arka Gdynia
Tak
14.09.2020, 09:03
15 Jeremi Ślusarski 2006 KŻ Mewa Poznań
Tak
15.09.2020, 20:44
16 Alicja Sobota 2006 Stowarzyszenie Marina Poraj
Tak
15.09.2020, 21:02
17 Jan Suchocki 2007 MKŻ Arka Gdynia
Tak
16.09.2020, 20:55
18 Szymon Szymanowicz 2005 Kołobrzeska Grupa Regatowa
Tak
17.09.2020, 21:04
19 Karolina Gała 2005 KS Spójnia Warszawa
Tak
17.09.2020, 22:14
20 Julia Wróblewska 2006 YKP Gdynia
Tak
18.09.2020, 16:36
21 Krzysztof Szczodrowski 2005 CHKŻ Chojnice
Tak
19.09.2020, 23:48
22 Piotr Hofman 2003 LOK Garland Gliwice
Tak
20.09.2020, 10:25
23 Maciej Kowalski 2007 LOK Garland Gliwice
Tak
20.09.2020, 10:25
24 Mateusz Śledzik 2005 LOK Garland Gliwice
Tak
20.09.2020, 10:25
25 Janina Dmochowska 2006 MKŻ Arka Gdynia
Tak
20.09.2020, 15:38
26 Amelia Kałużyńska 2007 PKM LOK Poznań
Tak
21.09.2020, 17:27
27 Wojciech Stefaniak 2006 PKM LOK Poznań
Tak
21.09.2020, 17:27
28 Josh Kurzawa 2006 PKM LOK Poznań
Tak
21.09.2020, 17:27
29 Jacek Kalinowski 2006 CHKŻ Chojnice
Tak
21.09.2020, 20:22
30 Gustaw Zalewski 2007 TKŻ Toruń
Tak
22.09.2020, 08:42
31 Igor Mirowski 2006 AZS UW Warszawa
Tak
22.09.2020, 19:47
32 Karolina Jałoszyńska 2006 KŻ Nysa
Tak
22.09.2020, 20:01
33 Marcel Skubański 2005 KŻ Nysa
Tak
22.09.2020, 20:05
34 Marek Sokołowski 2006 AZS UW Warszawa
Nie
22.09.2020, 20:51
35 Kajetan Linow 2007 KŻ Mewa Poznań
Tak
22.09.2020, 22:49
36 Weronika Maciejczuk 2006 UKŻ Siódemka Białystok
Tak
23.09.2020, 06:09
37 Mikołaj Majchrzycki 2007 ŻLKS Poznań
Tak
23.09.2020, 09:35
38 Weronika Folmer 1999 KST Elektryk Grudziądz
Tak
23.09.2020, 11:33
39 Weronika Kocieniewska 2006 KST Elektryk Grudziądz
Tak
23.09.2020, 11:38
40 Martyna Twarogowska 2006 KST Elektryk Grudziądz
Tak
23.09.2020, 11:42
41 Jan Wiśniewski 2007 MKS Dwójka Warszawa
Tak
23.09.2020, 14:24
42 Sarah Goetz 2005 OŚ AZS Poznań
Tak
23.09.2020, 16:15
43 Maksymilian Kruczyński 2006 OŚ AZS Poznań
Tak
23.09.2020, 16:33
44 Piotr Grabski 2005 SYC Zefir Drakkar Poraj
Tak
23.09.2020, 16:58
45 Antoni Nazimek 2005 JKW Poznań
Tak
23.09.2020, 17:12
46 Aleksandra Borucka 2006 OŚ AZS Poznań
Tak
23.09.2020, 17:59
47 Szymon Pytlowany 2006 UKS Silesia Opty
Tak
23.09.2020, 18:18
48 Kornelia Klimas 2007 UKS Silesia Opty
Tak
23.09.2020, 18:22
49 Zuzanna Szymanowicz 2005 Kołobrzeska Grupa Regatowa
Tak
23.09.2020, 19:37
50 Kacper Rodziewicz 2005 Kołobrzeska Grupa Regatowa
Tak
23.09.2020, 19:59
51 Szymon Małachowski 2006 UKŻ Siódemka Białystok
Tak
23.09.2020, 20:03
52 Kacper Dybiec 2005 KS Spójnia Warszawa
Tak
23.09.2020, 22:41
53 Natalia Nadrzewia 2005 UKS Zalew Kielce
Tak
24.09.2020, 07:33
54 Krzysztof Olejnik 2005 UKS Barnim Goleniów
Tak
24.09.2020, 10:10
55 Michał Grzesiek 2005 ŻMKS Poznań
Tak
24.09.2020, 11:51
56 Teodor Kasprzyk 2005 ŻMKS Poznań
Tak
24.09.2020, 11:51
57 Adam Cwojdziński 2006 ŻMKS Poznań
Tak
24.09.2020, 11:51
58 Szymon Rossa 2006 ŻMKS Poznań
Tak
24.09.2020, 11:51
59 Natalia Malinowska 2006 JKW Poznań
Tak
24.09.2020, 16:08
60 Aleksandra Mac 2004 JK Kotwica Tarnobrzeg
Tak
24.09.2020, 19:04
61 Tymon Gajdziński 2005 MKŻ Arka Gdynia
Tak
24.09.2020, 20:46
62 Nikodem Górski 2006 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
24.09.2020, 21:07
63 Piotr Flieger 2005 MKŻ Arka Gdynia
Tak
24.09.2020, 21:48
64 Michał Skubisz 2005 Kołobrzeska Grupa Regatowa
Tak
24.09.2020, 22:12
65 Wojciech Juszczak 2005 Kołobrzeska Grupa Regatowa
Tak
24.09.2020, 22:19
66 Bartłomiej Heksel 2004 KN Lider Kraków
Tak
25.09.2020, 01:59
67 Rafał Małota 2002 KN Lider Kraków
Tak
25.09.2020, 01:59
68 Antoni Kasprzyk 2003 KN Lider Kraków
Tak
25.09.2020, 01:59
69 Michalina Pawelczyk 2006 MKS Dwójka Warszawa
Tak
25.09.2020, 06:46
70 Julian Podwalski 2005 SSW MOS Iława
Tak
25.09.2020, 07:17
71 Szymon Janiak 2005 MKŻ Arka Gdynia
Tak
25.09.2020, 08:21
72 Alicja Spruch 2001 MKS Dwójka Warszawa
Tak
25.09.2020, 13:00
73 Wiktoria Grima 2005 TS Kuźnia Rybnik
Tak
25.09.2020, 15:05
74 Lena Cituk 2007 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
25.09.2020, 15:09
75 Antoni Lipiński 2006 CHKŻ Chojnice
Tak
25.09.2020, 15:22
76 Igor Rudek 2006 YKP Gdynia
Tak
25.09.2020, 15:48
77 Zuzanna Rodzen 2004 MKŻ Arka Gdynia
Tak
25.09.2020, 16:04
78 Maciej Gomulski 2004 MKS Dwójka Warszawa
Tak
25.09.2020, 16:18
79 Jakub Pietrzak 2005 MKŻ Arka Gdynia
Tak
25.09.2020, 16:30
80 Adelina Wietki 2006 MKS Dwójka Warszawa
Tak
25.09.2020, 17:02
81 Kacper Młodzianowski 2005 OŚ AZS Poznań
Tak
25.09.2020, 17:13
82 Mateusz Narloch 2005 MKŻ Arka Gdynia
Tak
25.09.2020, 17:48
83 Alicja Akulicz 2006 ŻLKS Poznań
Tak
25.09.2020, 18:11
84 Maria Majchrzycka 2004 ŻLKS Poznań
Tak
25.09.2020, 18:18
85 Konrad Wlazłowski 2005 YKP Gdynia
Tak
25.09.2020, 20:07
86 MARTA CHOMIK 2005 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
25.09.2020, 20:09
87 Maciej Cymerman 2006 UKS Barnim Goleniów
Tak
25.09.2020, 20:27
88 Maja Szwejk 2007 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
25.09.2020, 20:28
89 Kamil Stemplewski 2005 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
25.09.2020, 20:43
90 Filip Jarosiewicz 2006 YKP Gdynia
Tak
25.09.2020, 21:05
91 Hanna Słyk 2005 MKS Dwójka Warszawa
Tak
25.09.2020, 21:14
92 Zofia Jachymska 2006 TS Kuźnia Rybnik
Tak
25.09.2020, 21:16
93 Maciej Maciejczyk 2004 UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza
Tak
25.09.2020, 21:55
94 Aleksander Chojnowski 2005 MKS Dwójka Warszawa
Tak
25.09.2020, 22:00
95 Nikodem Machejko 2008 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
26.09.2020, 12:41
96 Blanka Bobula 2007 JK Kotwica Tarnobrzeg
Tak
26.09.2020, 22:42
97 Hanna Michałeczko 2005 JK Kotwica Tarnobrzeg
Tak
26.09.2020, 23:10
98 Zofia Michałeczko 2007 JK Kotwica Tarnobrzeg
Tak
26.09.2020, 23:10
99 Aleksander Kosowski 2006 CHKŻ Chojnice
Tak
27.09.2020, 23:13
100 Patryk Furmanek 2005 SSW MOS Iława
Tak
27.09.2020, 23:34
101 Franciszek Kotlarek 2005 UKS FIR Warszawa
Tak
28.09.2020, 09:29
102 Maria Kmin 2008 UKS FIR Warszawa
Tak
28.09.2020, 09:32
103 Matylda Ferenc 2007 TS Kuźnia Rybnik
Tak
28.09.2020, 10:45
104 Wanda Szylińska 2005 KS Centrum Żeglarskie Szczecin
Tak
28.09.2020, 16:37
105 Antoni Kiliszek 2006 MKS Dwójka Warszawa
Tak
28.09.2020, 18:40
106 Olga Mijakowska 1997 RKS Lasery Zegrze
Nie
28.09.2020, 23:06
107 Jan Pacheco-Śledź 2006 KŻ Horn Kraków
Tak
29.09.2020, 08:44
108 Kacper Bąk 2005 KŻ Horn Kraków
Tak
29.09.2020, 08:44
109 Ernest Radziwon 2006 KŻ Horn Kraków
Tak
29.09.2020, 08:44
110 Gita Van Der Voort 2007 KŻ Horn Kraków
Tak
29.09.2020, 08:44
111 Jakub Trojnar 2005 KŻ Horn Kraków
Tak
29.09.2020, 08:44
112 Bartłomiej Wrzosek 2007 KŻ Horn Kraków
Tak
29.09.2020, 08:44
113 Konrad Ciernia 2006 KŻ Horn Kraków
Tak
29.09.2020, 08:44
114 Tymoteusz Mika 2006 KŻ Horn Kraków
Tak
29.09.2020, 08:44
115 Jakub Oblonk 2006 TS Kuźnia Rybnik
Tak
29.09.2020, 16:17
116 Filip Oleszczyk 2005 UKS Barnim Goleniów
Tak
30.09.2020, 17:02
117 Hanna Borkowska 2008 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
30.09.2020, 17:31
Laser Radial
# Załoga Ur Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 Stanisław Konarzewski 2004 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
09.09.2020, 22:36
2 Franciszek Niesiobędzki 2005 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
10.09.2020, 10:24
3 Igor Barcikowski 2004 Nauticus YC Olsztyn
Tak
11.09.2020, 10:44
4 Adam Sokołowski 2003 Nauticus YC Olsztyn
Tak
11.09.2020, 10:44
5 Bartosz Andrzejak 2004 Nauticus YC Olsztyn
Tak
11.09.2020, 10:44
6 Klara Sobczak 2004 CHKŻ Chojnice
Tak
12.09.2020, 11:19
7 Jan Melzer 2005 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
12.09.2020, 17:06
8 Dominik Śliwiński 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
20.09.2020, 11:59
9 Bartosz Dąbrowski 2004 UKŻ Siódemka Białystok
Tak
21.09.2020, 19:42
10 Marcelina Korszon 2002 MKS Dwójka Warszawa
Tak
22.09.2020, 09:07
11 Mateusz Leszko 1986 RKS Lasery Zegrze
Tak
22.09.2020, 13:55
12 Igor Haufa 2003 ŻLKS Poznań
Tak
23.09.2020, 09:38
13 Andrzej Nowakowski 2004 YKP Gdynia
Tak
23.09.2020, 18:58
14 Maciej Iliński 2004 YKP Gdynia
Tak
24.09.2020, 08:02
15 Wiktor Robaczewski 2003 SSW MOS Iława
Tak
24.09.2020, 09:38
16 Aleksandra Długołęcka 2005 ŻMKS Poznań
Tak
24.09.2020, 11:51
17 Dominik Masłoń 2005 Stowarzyszenie Marina Poraj
Tak
24.09.2020, 18:55
18 Przemysław Machowski 2003 MKS Dwójka Warszawa
Tak
24.09.2020, 20:37
19 Paweł Trella 2004 MKŻ Arka Gdynia
Tak
24.09.2020, 20:55
20 Filip Kapała 2004 MKŻ Arka Gdynia
Tak
24.09.2020, 21:09
21 Julia Szymczak 2003 MKS Dwójka Warszawa
Tak
24.09.2020, 21:51
22 Dominika Raszka 2004 MKS Dwójka Warszawa
Tak
24.09.2020, 22:29
23 Jan Lipowski 2002 KN Lider Kraków
Tak
25.09.2020, 01:59
24 Jakub Kluk 2006 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
25.09.2020, 10:08
25 Filip Rajchert 2003 MKS Dwójka Warszawa
Tak
25.09.2020, 10:35
26 Hubert Maczyszyn 2003 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
25.09.2020, 11:57
27 Sławomir Chybiński 1975 UKS Żeglarz Wrocław
Tak
25.09.2020, 12:16
28 Oskar Maguda 2002 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
25.09.2020, 12:39
29 Wiktoria Harnasz 2005 TS Kuźnia Rybnik
Tak
25.09.2020, 15:03
30 Laura Szulc 2004 CHKŻ Chojnice
Tak
25.09.2020, 15:09
31 Alan Kocięda 2004 MKŻ Arka Gdynia
Tak
25.09.2020, 16:08
32 Maria Prus-Głowacka 2004 OŚ AZS Poznań
Tak
25.09.2020, 17:52
33 Hubert Roszyk 2005 ŻLKS Poznań
Tak
25.09.2020, 18:14
34 Mariusz Kowalewski 1967 RKS Lasery Zegrze
Tak
25.09.2020, 18:27
35 Amelia Buska 2003 MKS Dwójka Warszawa
Tak
25.09.2020, 19:03
36 Lilly May Niezabitowska 2004 JK Kotwica Tarnobrzeg
Tak
25.09.2020, 20:05
37 Szymon Gąsiorowski 2005 YKP Gdynia
Tak
25.09.2020, 20:09
38 Paweł Gerłachowski 2004 YKP Gdynia
Tak
25.09.2020, 20:22
39 Kacper Radzikowski 2001 MKS Dwójka Warszawa
Tak
25.09.2020, 21:08
40 Hanna Koczar 2003 TS Kuźnia Rybnik
Tak
25.09.2020, 21:13
41 Oskar Ponto 2004 YKP Gdynia
Tak
25.09.2020, 21:24
42 Michał Gonciarz 2004 UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza
Tak
25.09.2020, 21:55
43 Stanisław Elmer 1967 RKS Lasery Zegrze
Tak
25.09.2020, 22:27
44 Jakub Rzeszotek 2006 MKS Dwójka Warszawa
Tak
25.09.2020, 22:37
45 Jakub Jurczak 2003 SSW MOS Iława
Tak
25.09.2020, 23:41
46 Aleksandra Bobula 2004 JK Kotwica Tarnobrzeg
Tak
26.09.2020, 22:42
47 Cezary Popielski 2005 OŚ AZS Poznań
Tak
26.09.2020, 23:52
48 Amelia Dziąba 2003 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
27.09.2020, 19:44
49 Konrad Dziąba 2004 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
27.09.2020, 20:02
50 Tomasz Trajnowicz 2003 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
27.09.2020, 20:13
51 Paulina Placzke 2002 UKS FIR Warszawa
Tak
28.09.2020, 09:34
52 Przemysław Okoński 2003 UKS FIR Warszawa
Tak
28.09.2020, 09:36
53 Juliusz Hebel 2003 Nautical Club of Larnaca
Tak
28.09.2020, 12:09
54 Jan Krawczyk 2004 CHKŻ Chojnice
Tak
28.09.2020, 16:07
55 Marcin Pietrzak 2004 MKS Dwójka Warszawa
Tak
28.09.2020, 23:02
56 Leon Gniadek 2004 KŻ Horn Kraków
Tak
29.09.2020, 08:44
57 Anna Trędowska 2002 KŻ Horn Kraków
Tak
29.09.2020, 08:44
58 Julia Rogalska 2002 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
29.09.2020, 09:54
59 Maciej Panaś 2004 CHKŻ Chojnice
Tak
29.09.2020, 16:02
60 Tomasz Bendlewski 2004 YKP Gdynia
Tak
30.09.2020, 09:42
61 Michał Paciorek 2004 KS Spójnia Warszawa
Tak
30.09.2020, 09:47
62 Piotr Vogel 2005 JKW Poznań
Tak
30.09.2020, 17:47
63 Antoni Borkowski 2003 OŚ AZS Poznań
Tak
30.09.2020, 17:51
64 Szymon Oleksiuk 2004 KS Spójnia Warszawa
Tak
01.10.2020, 08:17
Laser Standard
# Załoga Ur Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 Stanisław Klimaszewski 1992 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
09.09.2020, 20:35
2 Mateusz Siedlecki 2002 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
10.09.2020, 18:34
3 Radosław Jankowski 1999 Nauticus YC Olsztyn
Nie
11.09.2020, 10:44
4 Konstanty Sawicki 2002 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
21.09.2020, 19:35
5 Wojciech Wionczek 1973 KŻ FALA Brzeg
Tak
22.09.2020, 12:46
6 Tymoteusz Walicki 2003 UKŻ Siódemka Białystok
Tak
22.09.2020, 12:53
7 Hubert Polaczyk 2001 KŻ Mewa Poznań
Tak
22.09.2020, 22:49
8 Andrzej Czokajło 1969 RKS Lasery Zegrze
Tak
23.09.2020, 20:12
9 Tomasz Misiak 2001 JKW Poznań
Tak
25.09.2020, 00:12
10 Grzegorz Wionczek 1971 KŻ FALA Brzeg
Tak
25.09.2020, 13:21
11 JAKUB WIEDEHEFT 2003 MKŻ Arka Gdynia
Tak
25.09.2020, 14:53
12 Kacper Błaszczyk 2000 TS Kuźnia Rybnik
Tak
25.09.2020, 15:20
13 Krzysztof Harnasz 1979 TS Kuźnia Rybnik
Tak
25.09.2020, 16:33
14 Krzysztof Dobrowolski 1970 UKS FIR Warszawa
Tak
25.09.2020, 19:45
15 Karol Eriksson 2004 MKŻ Arka Gdynia
Tak
25.09.2020, 22:32
16 Kajetan Gliniecki 2002 UKS FIR Warszawa
Tak
28.09.2020, 09:39
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.