Finał Pucharu Polski Klasy Laser

26 - 28 wrz 2019

Giżycko, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Laser 4.7
# Nr Załoga Ur Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 POL 207972 Karolina Gała 2005 KS Spójnia Warszawa
Tak
08.09.2019, 07:56
2 POL 185706 Michalina Pawelczyk 2006 MKS Dwójka Warszawa
Tak
08.09.2019, 16:48
3 POL 214767 Filip Olszewski 2006 KS Spójnia Warszawa
Tak
08.09.2019, 19:57
4 POL 197724 Julia Wróblewska 2006 YKP Gdynia
Tak
08.09.2019, 20:10
5 POL 214218 NATALIA Burczyńska 2005 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
08.09.2019, 20:30
6 POL 203271 Paweł Trella 2004 MKŻ Arka Gdynia
Tak
08.09.2019, 20:58
7 POL 214225 Jakub Kluk 2006 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
09.09.2019, 17:45
8 POL 207351 Anna Gierasimiuk 2005 UKŻ Michałowo
Nie
09.09.2019, 17:47
9 POL 215688 Natalia Nadrzewia 2005 UKS Zalew Kielce
Tak
10.09.2019, 11:11
10 POL 210002 Bartosz Andrzejak 2004 Nauticus YC Olsztyn
Tak
10.09.2019, 11:12
11 POL 210005 Michał Mazurowski 2004 Nauticus YC Olsztyn
Tak
10.09.2019, 11:12
12 POL 215782 Tymoteusz Wysocki 2005 Nauticus YC Olsztyn
Tak
10.09.2019, 11:12
13 POL 215781 Szymon Maruszczak 2005 Nauticus YC Olsztyn
Tak
10.09.2019, 11:12
14 POL 210956 Karolina Skwarek 2005 Nauticus YC Olsztyn
Tak
10.09.2019, 11:12
15 POL 207349 Jan Melzer 2005 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
10.09.2019, 19:55
16 POL 213549 MIŁOSZ MICHALAK 2005 YKP Gdynia
Tak
10.09.2019, 21:45
17 POL 204184 Natalia Malinowska 2006 JKW Poznań
Tak
10.09.2019, 22:14
18 POL 180701 Hanna Koczar 2003 TS Kuźnia Rybnik
Tak
12.09.2019, 07:09
19 POL 204341 Maria Suchocka 2006 MKŻ Arka Gdynia
Tak
13.09.2019, 10:26
20 POL 180716 Szymon Janiak 2005 MKŻ Arka Gdynia
Tak
15.09.2019, 09:21
21 POL 214348 Zuzanna Widomska 2003 TS Kuźnia Rybnik
Tak
15.09.2019, 10:28
22 POL 210564 Zuzanna Reszka 2005 MKŻ Arka Gdynia
Nie
15.09.2019, 11:51
23 POL 208158 Janka Dmochowska 2006 MKŻ Arka Gdynia
Tak
16.09.2019, 10:14
24 POL 192638 Szymon Gąsiorowski 2005 YKP Gdynia
Tak
16.09.2019, 11:56
25 POL 186832 Kamil Stemplewski 2005 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
16.09.2019, 13:48
26 POL 196962 Tymon Gajdziński 2005 MKŻ Arka Gdynia
Tak
16.09.2019, 22:17
27 POL 206282 NINA Łypaczewska 2003 LOK Garland Gliwice
Tak
16.09.2019, 22:32
28 POL 8 Oliwia Osadcow 2004 LOK Garland Gliwice
Tak
17.09.2019, 10:38
29 POL 160387 Jakub Pietrzak 2005 MKŻ Arka Gdynia
Tak
17.09.2019, 19:41
30 LTU 204557 Saule Pajarskaite 2005 Bangputys
Tak
17.09.2019, 20:47
31 POL 214823 Andrzej Nowakowski 2004 MKS Dwójka Warszawa
Tak
18.09.2019, 13:38
32 POL 197541 Klara Sobczak 2004 CHKŻ Chojnice
Tak
18.09.2019, 18:26
33 LTU 198564 Jonas Drąsutavičius 2005 Bangputys
Tak
18.09.2019, 19:17
34 POL 180733 Iga Marcisz 2004 TS Kuźnia Rybnik
Tak
18.09.2019, 19:37
35 POL 201835 Wiktoria Harnasz 2005 TS Kuźnia Rybnik
Tak
18.09.2019, 20:07
36 POL 191862 Maria Prus-Głowacka 2004 OŚ AZS Poznań
Tak
18.09.2019, 20:08
37 POL 215171 Adelina Wietki 2006 YKP Kraków
Tak
18.09.2019, 21:29
38 POL 205136 Lilly May Niezabitowska 2004 JK Kotwica Tarnobrzeg
Tak
19.09.2019, 08:44
39 POL 209914 Dominik Masłoń 2005 Yacht Club ZEFIR DRAKKAR
Tak
19.09.2019, 09:33
40 POL 208169 Marcin Pietrzak 2004 MKS Dwójka Warszawa
Nie
19.09.2019, 10:57
41 POL 203349 Maciej Panaś 2004 CHKŻ Chojnice
Tak
19.09.2019, 14:37
42 POL 208421 Mateusz Śledzik 2005 LOK Garland Gliwice
Tak
19.09.2019, 15:40
43 POL 186235 Cezary Popielski 2005 OŚ AZS Poznań
Tak
19.09.2019, 19:26
44 POL 207572 Kuba Matysik 2005 YKP Kraków
Tak
19.09.2019, 21:56
45 POL 170199 Wiktor Borkowski 2006 OŚ AZS Poznań
Tak
20.09.2019, 07:45
46 POL 160730 Michał Grzesiek 2005 ŻMKS Poznań
Tak
20.09.2019, 10:28
47 POL 191834 Aleksandra Długołęcka 2005 ŻMKS Poznań
Tak
20.09.2019, 10:28
48 POL 180752 Agnieszka Jankowiak 2005 ŻMKS Poznań
Nie
20.09.2019, 10:28
49 POL 167806 Teodor Kasprzyk 2005 ŻMKS Poznań
Tak
20.09.2019, 10:28
50 POL 17448 Wojciech Stefaniak 2006 ŻMKS Poznań
Nie
20.09.2019, 10:28
51 POL 195304 ILLYA ZARADNY 2004 OŚ AZS Poznań
Tak
20.09.2019, 18:27
52 POL 212989 Alicja Spruch 2001 MKS Dwójka Warszawa
Tak
20.09.2019, 20:48
53 POL 210009 Igor Bogusz 2005 KN Lider Kraków
Tak
20.09.2019, 21:24
54 POL 195386 Antoni Kasprzyk 2003 KN Lider Kraków
Tak
20.09.2019, 21:24
55 POL 1192769 Alicja Bujas 2003 KN Lider Kraków
Nie
20.09.2019, 21:24
56 POL 192769 Katarzyna Niemczyk 2003 KN Lider Kraków
Nie
20.09.2019, 21:24
57 POL 180338 Bartłomiej Heksel 2004 KN Lider Kraków
Tak
20.09.2019, 21:24
58 POL 1192769 Alicja Bujas 2003 KN Lider Kraków
Nie
20.09.2019, 21:24
59 POL 192769 Katarzyna Niemczyk 2003 KN Lider Kraków
Nie
20.09.2019, 21:24
60 POL 188349 TERESA MASZTALERZ 2006 TKŻ Toruń
Tak
20.09.2019, 21:30
61 POL 192860 ALEKSANDRA MAŃKOWSKA 2005 TKŻ Toruń
Tak
20.09.2019, 21:30
62 POL 198864 SARA WIŚNIEWSKA 2005 TKŻ Toruń
Tak
20.09.2019, 21:30
63 POL 191839 Kamil Lenczowski 2005 KŻ Horn Kraków
Tak
20.09.2019, 21:51
64 POL 155035 Andrzej Pochopień 2006 KŻ Horn Kraków
Nie
20.09.2019, 21:51
65 POL 166479 Tymoteusz Mika 2006 KŻ Horn Kraków
Tak
20.09.2019, 21:51
66 POL 171303 Konrad Ciernia 2006 KŻ Horn Kraków
Nie
20.09.2019, 21:51
67 POL 209834 Leon Gniadek 2004 KŻ Horn Kraków
Tak
20.09.2019, 21:51
68 POL 197749 Karolina Jałoszyńska 2006 KŻ Nysa
Tak
21.09.2019, 08:51
69 POL 212046 Marcel Bisewski 2005 YKP Gdynia
Tak
22.09.2019, 16:46
70 POL 211218 Paweł Piankowski 2006 YKP Gdynia
Tak
22.09.2019, 17:09
71 POL 203062 Maciej Iliński 2004 YKP Gdynia
Tak
22.09.2019, 17:10
72 POL 1 Maria Majchrzycka 2004 ŻLKS Poznań
Tak
22.09.2019, 19:21
73 POL 160402 Kacper Dybiec 2005 KS Spójnia Warszawa
Tak
22.09.2019, 20:44
74 POL 210287 Michał Tokarczyk 2004 LOK Garland Gliwice
Tak
22.09.2019, 20:52
75 POL 197815 Piotr Hofman 2003 LOK Garland Gliwice
Tak
22.09.2019, 23:53
76 POL 206290 Piotr Flieger 2005 MKŻ Arka Gdynia
Tak
23.09.2019, 10:18
77 BLR 161649 Anton Drahun 2002 SDUSHOR Minsk
Tak
23.09.2019, 11:20
78 BLR 203778 Yana Obukhava 2003 SDUSHOR Minsk
Tak
23.09.2019, 11:43
79 BLR 196986 Matvei Martonchik 2005 SDUSHOR Minsk
Tak
23.09.2019, 11:45
80 BLR 180336 Patricia Kutsuk 2003 SDUSHOR Minsk
Tak
23.09.2019, 11:45
81 POL 205650 Aleksandra Bobula 2004 JK Kotwica Tarnobrzeg
Tak
23.09.2019, 12:57
82 POL 205180 Aleksandra Mac 2004 JK Kotwica Tarnobrzeg
Tak
23.09.2019, 12:57
83 POL 203179 Filip Kapała 2004 MKŻ Arka Gdynia
Nie
23.09.2019, 13:22
84 POL 166237 Julia Wawrzyniak 2007 JKW Poznań
Tak
23.09.2019, 15:27
85 BLR 207797 Platon Komleu 2004 sdusmor neman grodno
Tak
23.09.2019, 16:07
86 POL 195571 Szymon Małachowski 2006 UKŻ Siódemka Białystok
Tak
23.09.2019, 16:41
87 POL 182524 Weronika Maciejczuk 2006 UKŻ Siódemka Białystok
Tak
23.09.2019, 17:30
88 POL 205216 Mateusz Narloch 2005 MKŻ Arka Gdynia
Tak
23.09.2019, 18:07
89 POL 195305 Wiktor Robaczewski 2003 SSW MOS Iława
Tak
23.09.2019, 19:02
90 POL 216732 Maja Szwejk 2007 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
23.09.2019, 20:15
91 POL 6 Wojciech Juszczak 2005 UKŻ Błękitni Grzybowo
Tak
23.09.2019, 22:21
92 POL 201122 Maciej Cymerman 2006 UKS Barnim Goleniów
Tak
23.09.2019, 22:25
93 POL 188234 Hanna Borkowska 2008 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
23.09.2019, 22:37
94 POL 208738 Marek Szczepankowski 2005 UKS Barnim Goleniów
Tak
23.09.2019, 22:46
95 POL 210847 Jakub Rzeszotek 2006 MKS Dwójka Warszawa
Tak
23.09.2019, 22:49
96 POL 180714 Julian Podwalski 2005 SSW MOS Iława
Tak
24.09.2019, 11:02
97 POL 204205 Lena Cituk 2007 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
24.09.2019, 20:17
98 POL 186836 Nikodem Górski 2006 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
25.09.2019, 19:48
99 POL 7 Franciszek Kolikow 2006 UKŻ Błękitni Grzybowo
Tak
26.09.2019, 08:40
100 POL 167671 Jan Krawczyk 2004 CHKŻ Chojnice
Tak
26.09.2019, 08:42
Laser Radial
# Nr Załoga Ur Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 POL 207291 Przemysław Machowski 2003 MKS Dwójka Warszawa
Tak
07.09.2019, 16:04
2 POL 191858 Mateusz Leszko 1986 RKS Lasery Zegrze
Tak
07.09.2019, 22:34
3 POL 168053 Maksymilian Burdziej 2003 UKS Barnim Goleniów
Nie
08.09.2019, 00:54
4 POL 189516 Natalia Garbaczewska 2002 UKŻ Michałowo
Nie
09.09.2019, 17:47
5 POL 195786 Natalia Jabłońska 2001 MKŻ Arka Gdynia
Tak
09.09.2019, 20:58
6 POL 190544 Alan Kocięda 2004 MKŻ Arka Gdynia
Tak
09.09.2019, 23:52
7 POL 210009 Adam Sokołowski 2003 Nauticus YC Olsztyn
Tak
10.09.2019, 11:12
8 POL 210007 Igor Barcikowski 2004 Nauticus YC Olsztyn
Tak
10.09.2019, 11:12
9 POL 191836 Amelia Dziąba 2003 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
10.09.2019, 20:02
10 POL 209471 Gerard Polaczyk 2003 KŻ Mewa Poznań
Tak
11.09.2019, 15:01
11 POL 201013 Nawojka Ślusarska 2003 KŻ Mewa Poznań
Tak
11.09.2019, 15:01
12 POL 192638 Paweł Gerłachowski 2004 YKP Gdynia
Tak
11.09.2019, 20:12
13 POL 212962 Marcelina Korszon 2002 UKS FIR Warszawa
Tak
12.09.2019, 09:13
14 POL 216119 BARTŁOMIEJ MIERZWA 2003 TS Kuźnia Rybnik
Tak
12.09.2019, 11:17
15 POL 210947 Łukasz Machowski 2001 MKS Dwójka Warszawa
Tak
12.09.2019, 21:40
16 POL 212649 Filip Miłoszewski 2003 UKS Barnim Goleniów
Tak
14.09.2019, 12:07
17 POL 191842 Hubert Maczyszyn 2003 Giżycka Grupa Regatowa
Nie
14.09.2019, 13:15
18 POL 196962 JAKUB WIEDEHEFT 2003 MKŻ Arka Gdynia
Tak
15.09.2019, 10:59
19 POL 211258 Maciej Jarosz 2002 SYC Zefir Drakkar Poraj
Tak
15.09.2019, 12:03
20 POL 212648 Zuzanna Tarnawska 2002 MKŻ Arka Gdynia
Tak
15.09.2019, 18:44
21 POL 194967 Hanna Dmochowska 2004 MKŻ Arka Gdynia
Tak
15.09.2019, 20:20
22 POL 213144 Laura Szulc 2004 CHKŻ Chojnice
Tak
16.09.2019, 16:49
23 POL 202655 Oskar Maguda 2002 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
17.09.2019, 12:40
24 POL 177820 Grzegorz Malitowski 1976 LOK Garland Gliwice
Tak
17.09.2019, 13:18
25 POL 204763 Przemysław Okoński 2003 UKS FIR Warszawa
Tak
17.09.2019, 18:20
26 LTU 210952 Gediminas Cirtautas 2003 Bangputys
Nie
17.09.2019, 21:41
27 LTU 210952 Gediminas Cirtautas 2003 Bangputys
Tak
17.09.2019, 21:41
28 POL 212958 Natalia Borusińska 2002 UKS Zalew Kielce
Tak
17.09.2019, 23:22
29 POL 196898 Kacper Żywiczka 2003 CHKŻ Chojnice
Tak
18.09.2019, 07:23
30 POL 195574 Anna Michalska 1999 UKŻ Siódemka Białystok
Tak
18.09.2019, 11:45
31 POL 188824 David Goetz 2003 OŚ AZS Poznań
Tak
18.09.2019, 12:34
32 LTU 202781 Rukas Strelciunas 2003 Bangputys
Tak
18.09.2019, 16:10
33 CAN 212631 Stanisław Konarzewski 2004 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
19.09.2019, 07:48
34 POL 207099 Magda Placzke 2001 UKS FIR Warszawa
Tak
19.09.2019, 08:47
35 POL 214224 Tomasz Trajnowicz 2003 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
19.09.2019, 10:54
36 POL 213292 Adam Słodownik 2004 KS Spójnia Warszawa
Tak
19.09.2019, 11:04
37 POL 182288 Katarzyna Harc 2000 TS Kuźnia Rybnik
Tak
19.09.2019, 18:12
38 LTU 202750 Leja Savickaite 2002 Bangputys
Tak
19.09.2019, 18:17
39 POL 186220 Paulina Placzke 2002 UKS FIR Warszawa
Tak
19.09.2019, 19:40
40 LTU 201111 Ignas Misevicius 2004 Bangputys
Tak
19.09.2019, 20:08
41 POL 215004 Antoni Borkowski 2003 OŚ AZS Poznań
Tak
19.09.2019, 22:12
42 LTU 207815 Arunas Daracius 2003 Bangputys
Tak
19.09.2019, 22:30
43 POL 195309 Franek Kotlarek 2005 UKS FIR Warszawa
Tak
20.09.2019, 08:29
44 POL 180752 Kacper Jaskuła 2003 ŻMKS Poznań
Tak
20.09.2019, 10:28
45 POL 191834 Dominik Konieczny 2005 ŻMKS Poznań
Tak
20.09.2019, 10:28
46 POL 202397 Franciszek Niesiobędzki 2005 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
20.09.2019, 18:00
47 POL 186236 Stefan Marciniak 2003 OŚ AZS Poznań
Tak
20.09.2019, 19:46
48 POL 201940 Wiktor Kreft 2001 KŻ Horn Kraków
Nie
20.09.2019, 21:51
49 POL 201561 Anna Trędowska 2002 KŻ Horn Kraków
Tak
20.09.2019, 21:51
50 POL 174566 Piotr Kubica 2002 KŻ Horn Kraków
Tak
20.09.2019, 21:51
51 POL 212589 Amelia Buska 2003 MKS Dwójka Warszawa
Tak
21.09.2019, 06:56
52 POL 213514 Jakub Ławicki 2002 MKŻ Arka Gdynia
Tak
21.09.2019, 18:18
53 POL 203114 Konrad Dziąba 2004 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
21.09.2019, 22:35
54 POL 212588 Filip Rajchert 2003 MKS Dwójka Warszawa
Tak
22.09.2019, 08:33
55 POL 194897 Mateusz Grzempa 2002 CHKŻ Chojnice
Tak
22.09.2019, 11:03
56 POL 197724 Bartosz Dąbrowski 2004 UKŻ Siódemka Białystok
Nie
22.09.2019, 11:29
57 POL 185782 Julia Szymczak 2003 MKS Dwójka Warszawa
Tak
22.09.2019, 12:35
58 POL 218847 Dominika Raszka 2004 MKS Dwójka Warszawa
Tak
22.09.2019, 15:59
59 POL 184165 Maciej GIERMALA 2004 MKS Dwójka Warszawa
Tak
22.09.2019, 18:45
60 POL 180724 Hubert Roszyk 2005 ŻLKS Poznań
Tak
22.09.2019, 19:19
61 POL 183118 Kacper Radzikowski 2001 MKS Dwójka Warszawa
Tak
22.09.2019, 20:26
62 POL 213309 Michał Paciorek 2004 KS Spójnia Warszawa
Nie
22.09.2019, 20:59
63 EST 206438 Dominik Śliwiński 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
22.09.2019, 21:01
64 POL 204205 Gabriela Jakończuk 2004 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
22.09.2019, 22:21
65 POL 203178 Anna Bak 1997 SEJK Pogoń Szczecin
Nie
23.09.2019, 07:07
66 POL 214216 Julia Rogalska 2002 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
23.09.2019, 08:39
67 BLR 213707 Ekaterina Sanko 1999 SDUSHOR Minsk
Tak
23.09.2019, 11:43
68 BLR 213703 Yauheni Madytski 2003 SDUSHOR Minsk
Tak
23.09.2019, 11:43
69 BLR 203778 Ekaterina Guseva 2000 GRODNO
Tak
23.09.2019, 11:47
70 BLR 203778 Ekatsiarina Guseva 2000 RCOP Minsk
Nie
23.09.2019, 16:28
71 POL 210244 Szymon Oleksiuk 2004 KS Spójnia Warszawa
Tak
25.09.2019, 19:56
72 POL 210136 Piotr Vogel 2005 JKW Poznań
Tak
25.09.2019, 19:59
Laser Radial Masters
# Nr Załoga Ur Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 POL 167664 Sławomir Chybiński 1975 UKS Żeglarz Wrocław
Nie
23.09.2019, 17:38
Laser Standard
# Nr Załoga Ur Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 POL 214221 Mateusz Siedlecki 2002 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
07.09.2019, 17:24
2 POL 194897 Krzysztof Harnasz 1979 TS Kuźnia Rybnik
Tak
08.09.2019, 16:57
3 POL 210088 Radosław Jankowski 1999 Nauticus YC Olsztyn
Tak
10.09.2019, 11:12
4 POL 9 Stanisław Klimaszewski 1992 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
10.09.2019, 13:55
5 POL 188233 Wojciech Wionczek 1973 KŻ FALA Brzeg
Tak
11.09.2019, 11:50
6 POL 204343 Hubert Polaczyk 2001 KŻ Mewa Poznań
Tak
11.09.2019, 15:01
7 POL 215784 Tomasz Misiak 2001 JKW Poznań
Tak
13.09.2019, 22:54
8 POL 213500 Kacper Stanisławski 2000 YKP Gdynia
Tak
15.09.2019, 10:19
9 POL 215906 Mariusz Kowalewski 1967 RKS Lasery Zegrze
Tak
16.09.2019, 09:32
10 POL 214118 Paweł Brzozowski 1979 PSKL
Tak
18.09.2019, 07:47
11 POL 211115 Michał Krasodomski 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
19.09.2019, 22:26
12 POL 164398 Grzegorz Wionczek 1971 KŻ FALA Brzeg
Tak
19.09.2019, 22:42
13 POL 212956 Kacper Błaszczyk 2000 TS Kuźnia Rybnik
Tak
19.09.2019, 23:43
14 POL 213075 Tymoteusz Walicki 2003 UKŻ Siódemka Białystok
Tak
20.09.2019, 20:27
15 POL 207570 Piotr Malinowski 2001 SSW MOS Iława
Tak
22.09.2019, 23:13
16 BLR 213703 Aliaksei Levchuk 2000 SDUSHOR Minsk
Tak
23.09.2019, 11:43
17 POL 188818 Grzegorz Magier 1974 RKS Lasery Zegrze
Tak
23.09.2019, 12:11
18 BLR 215202 Maksim Dziahel 1999 RCOP Grodno
Tak
23.09.2019, 15:51
19 BLR 210891 Vladzislau Bantur 1998 sdusmor neman grodno
Tak
23.09.2019, 16:00
20 POL 189550 Andrzej Czokajło 1969 RKS Lasery Zegrze
Tak
23.09.2019, 22:18
21 POL 209552 Mikołaj Silny 2002 SEJK Pogoń Szczecin
Tak
25.09.2019, 15:17
22 POL 131111 Cezary Borkowski 1982 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
25.09.2019, 19:51
Laser Standard Masters
# Nr Załoga Ur Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 POL 215906 Mariusz Kowalewski 1967 RKS Lasery Zegrze
Nie
23.09.2019, 18:18
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.