Finał Pucharu Polski Klasy Laser

4 - 6 paź 2018 Giżycko, Polska

Wyniki regat

M
Klasa
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
R8
R9
Pkt
KU17
KU19
KO
KMł
CU17
CU19
CO
1
Laser Radial
POL 210947
Łukasz Machowski
MKS "Dwójka" Warszawa
1
1
3*
2
1
2
2
1
3
13.00
1
1
2
Laser Radial
POL 209035
Tytus Butowski
KS AZS AWFiS Gdańsk
4
10*
2
1
2
1
1
2
1
14.00
2
2
3
Laser Radial
POL 204557
Kostanty Sawicki
Giżycka Grupa Regatowa
5
4
1
6
6
DSQ*
9
6
2
39.00
1
3
3
4
Laser Radial
POL 182208
Katarzyna Harc
TS "Kuźnia" Rybnik
6
3
5
3
5
12
5
8
14*
47.00
1
1
1
5
Laser Radial
POL 214216
Julia Rogalska
Giżycka Grupa Regatowa
2
6
10*
8
10
4
6
3
9
48.00
1
2
2
2
6
Laser Radial
POL 215005
Wiktoria Gołębiowska
MOS SSW Iława
11
2
4
7
3
UFD*
8
14
5
54.00
3
3
3
7
Laser Radial
POL 212721
Filip Rajchert
MKS "Dwójka" Warszawa
9
12
18*
9
9
3
4
7
4
57.00
2
4
4
8
Laser Radial
POL 212510
Piotr Masztalerz
TKŻ Toruń
3
16
6
UFD*
4
13
10
5
7
64.00
5
5
9
Laser Radial
POL 211258
Maciej Jarosz
SYC "Zefir-Drakkar" Poraj
10
5
12
4
7
UFD*
7
19
13
77.00
3
6
6
10
Laser Radial
POL 207099
Magdalena Placzke
UKS FIR Warszawa
8
11
14
12
12
7
15*
4
10
78.00
4
4
4
11
Laser Radial
POL 200522
Agata Kalinowska
UKS Żeglarz Wrocław
17
7
9
DNF*
13
5
16
18
8
93.00
5
5
5
12
Laser Radial
POL 207570
Piotr Malinowski
MOS SSW Iława
7
8
7
DNF*
8
UFD
3
13
6
100.00
7
7
13
Laser Radial
POL 196348
Oliwia Laskowka
CHKŻ Chojnice
12
14
13
18*
14
15
11
12
12
103.00
6
6
6
14
Laser Radial
POL 201105
BARTŁOMIEJ MIERZWA
TS "Kuźnia" Rybnik
13
9
8
11
15
UFD*
22
11
15
104.00
4
8
8
15
Laser Radial
RUS 209107
Daniil Fenko
Giżycka Grupa Regatowa
14
17
DNF*
13
16
6
18
21
16
121.00
9
9
16
Laser Radial
POL 212962
Marcelina Korszon
Uczniowski Klub Sportowy „FIR”
19
23
15
5
DSQ*
10
17
15
18
122.00
2
7
7
7
17
Laser Radial
POL 214221
Mateusz Siedlecki
Giżycka Grupa Regatowa
DSQ*
13
11
19
17
14
21
20
11
126.00
5
10
10
18
Laser Radial
POL 210221
Kinga Brzóska
MKŻ Arka Gdynia
21
20
22
10
22
8
12
26*
17
132.00
3
8
8
8
19
Laser Radial
POL 168053
Maksymilian Burdziej
UKS Barnim Goleniów
23
15
17
29*
21
20
13
16
20
145.00
6
11
11
20
Laser Radial
EST 206437
Dominik Śliwiński
KS AZS AWFiS Gdańsk
15
26
16
30*
19
19
27
9
23
154.00
7
12
12
21
Laser Radial
POL 194897
Mateusz Grzempa
CHKŻ Chojnice
22
18
26
25
11
17
20
22
28*
161.00
8
13
13
22
Laser Radial
POL 173475
DAVID GDANIEC
KS AZS AWFiS Gdańsk
24
29*
23
15
24
21
19
17
19
162.00
9
14
14
23
Laser Radial
POL 192638
IZABELA SATRJAN
18
21
19
21
23
22
23
35*
30
177.00
9
9
24
Laser Radial
POL 166705
Marcin Kozubowicz
TS "Kuźnia" Rybnik
DNC*
19
20
16
25
16
26
10
DNC
180.00
15
25
Laser Radial
POL 195786
Natalia Jabłońska
MKŻ Arka Gdynia
16
27
24
14
30
33*
25
23
21
180.00
9
10
10
26
Laser Radial
POL 197725
Weronika Folmer
KST "Elektryk" Grudziądz
27
25
27
20
28
11
28
30*
26
192.00
11
11
27
Laser Radial
POL 195574
Anna Michalska
PKM LOK Poznań
20
22
30
33
18
24
39
27
UFD*
213.00
12
12
28
Laser Radial
POL 180729
Jakub Ławicki
MKŻ Arka Gdynia
31
30
34
37*
31
9
14
34
31
214.00
10
15
16
29
Laser Radial
POL 160406
Maciej Berkau
PKM LOK Poznań
26
33*
31
23
32
30
33
24
22
221.00
30
Laser Radial
POL 212589
Amelia Buska
MKS "Dwójka" Warszawa
32
35
21
24
29
39*
32
28
24
225.00
4
10
13
13
31
Laser Radial
POL 201940
WIKTOR KREFT
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
28
32
32
36
20
28
43*
25
27
228.00
16
17
32
Laser Radial
POL 203117
Bartosz Guz
Giżycka Grupa Regatowa
30
24
25
22
33
DNC*
44
31
32
241.00
17
18
33
Laser Radial
POL 190544
Alan Kocięda
MKŻ Arka Gdynia
34
38*
35
32
27
32
30
29
29
248.00
11
18
19
34
Laser Radial
POL 194842
Mateusz Leszko
RKS Lasery Zegrze
29
28
29
17
26
31
DNC*
DNC
DNC
256.00
20
35
Laser Radial
POL 212958
Natalia Borusińska
UKS Zalew Kielce
36
40*
37
26
36
18
29
40
35
257.00
5
11
14
14
36
Laser Radial
POL 191837
Filip Zajączkowski
Giżycka Grupa Regatowa
25
37
DNC*
27
38
25
42
38
25
257.00
12
19
21
37
Laser Radial
POL 204342
Igor Labocha
TS "Kuźnia" Rybnik
33
41*
33
31
34
27
35
33
39
265.00
13
20
22
38
Laser Radial
POL 212202
Kajetan Gliniecki
UKS FIR Warszawa
37
39*
28
28
35
36
31
39
34
268.00
14
21
23
39
Laser Radial
POL 209465
Aleksandra Jasińska
UKS Barnim Goleniów
38
36
36
39
DNC*
DNC
24
36
36
293.00
12
15
15
40
Laser Radial
POL 184592
Zuzanna Tarnawska
MKŻ Arka Gdynia
40
31
39
34
37
35
41
44*
37
294.00
6
13
16
16
41
Laser Radial
POL 203114
Hubert Maczyszyn
Giżycka Grupa Regatowa
45
43
43
35
39
38
34
32
DNC*
309.00
15
22
24
42
Laser Radial
POL 191835
Maciej GIERMALA
MKS "Dwójka" Warszawa
39
DNF*
42
41
41
26
40
43
38
310.00
16
23
25
43
Laser Radial
POL 202655
Oskar Maguda
Olsztyńska Grupa Regatowa
44
44
DNF*
40
40
23
37
45
40
313.00
17
24
26
44
Laser Radial
POL 186213
Aleksandra Kuczyńska
UKS BRYG Wrocław
43
DNF*
DNF
38
42
29
36
37
41
314.00
7
14
17
17
45
Laser Radial
POL 19820
Kacper Radzikowski
MOS 2 Warszawa
42
DNF*
40
42
43
37
45
41
33
323.00
25
27
46
Laser Radial
POL 15503
Łukasz Czerwiec
UKS Żeglarz Wrocław
41
42
41
43
44*
40
38
42
42
329.00
26
28
47
Laser Radial
POL 165720
Przemysław Baranowski
UKŻ 7 Białystok
35
34
38
DNF*
DNC
34
DNC
DNC
DNC
333.00
27
29