Finał Pucharu Polski Klasy Laser

4 - 6 paź 2018 Giżycko, Polska

Wyniki regat

M
Klasa
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
R8
R9
Pkt
KU16
KU18
KO4.7
CU16
CU18
1
Laser 4.7
POL 210947
Przemysław Machowski
MKS "Dwójka" Warszawa
7*
3
2
4
4
4
2
1
5
25.00
1
1
2
Laser 4.7
POL 168053
Filip Miłoszewski
UKS Barnim Goleniów
6
2
1
1
5
2
16
23*
2
35.00
2
2
3
Laser 4.7
POL 210009
Adam Sokołowski
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2
10
6
2
11*
10
8
3
8
49.00
3
3
4
Laser 4.7
POL 209471
Gerard Polaczyk
KŻ "Mewa" Poznań
3
4
7
7
2
12
11
7
24*
53.00
4
4
5
Laser 4.7
POL 213144
Laura Szulc
CHKŻ Chojnice
8
8
10
3
6
BFD*
1
18
4
58.00
1
1
1
6
Laser 4.7
POL 204205
Tomasz Trajnowicz
Giżycka Grupa Regatowa
1
5
9
22
1
BFD*
19
2
1
60.00
5
5
7
Laser 4.7
POL 195310
Dominika Raszka
MKS "Dwójka" Warszawa
29*
1
14
8
18
11
3
10
7
72.00
2
2
2
8
Laser 4.7
POL 210007
Igor Barcikowski
Nauticus Yacht Club Olsztyn
5
13
13
42*
7
5
6
6
22
77.00
6
6
9
Laser 4.7
POL 196962
JAKUB WIEDEHEFT
MKŻ Arka Gdynia
10
16
4
6
20
8
17
9
BFD*
90.00
7
7
10
Laser 4.7
POL 195304
Maria Prus-Głowacka
AZS Poznań
9
23*
22
9
15
1
10
16
9
91.00
3
3
3
11
Laser 4.7
POL 197541
Klara Sobczak
CHKŻ Chojnice
4
DSQ*
5
43
12
3
15
4
19
105.00
4
4
4
12
Laser 4.7
POL 203349
Maciej Panaś
CHKŻ Chojnice
27
25
30*
15
10
7
9
14
3
110.00
13
Laser 4.7
POL 77
Miłosz Gabryszewski
UKS Żeglarz Wrocław
22
38*
21
12
30
15
7
8
6
121.00
8
8
14
Laser 4.7
POL 186218
Stanisław Konarzewski
KS AZS AWFiS Gdańsk
19
6
34*
30
3
28
5
15
21
127.00
9
9
15
Laser 4.7
POL 210002
Bartosz Andrzejak
Nauticus Yacht Club Olsztyn
13
7
20
31*
22
16
24
12
16
130.00
10
10
16
Laser 4.7
POL 183364
Szymon Oleksiuk
KS Spójnia Warszawa
15
27
3
16
53*
18
20
24
17
140.00
11
11
17
Laser 4.7
POL 205136
Lilly May Niezabitowska
JK "Kotwica" Tarnobrzeg
26
15
19
27
59*
22
4
17
10
140.00
5
5
5
18
Laser 4.7
POL 214348
Zuzanna Widomska
TS "Kuźnia" Rybnik
24
14
17
5
23
20
48*
25
20
148.00
6
6
6
19
Laser 4.7
POL 209834
Leon Gniadek
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
12
24
33
13
9
BFD*
39
5
15
150.00
12
12
20
Laser 4.7
POL 203179
Filip Kapała
MKŻ Arka Gdynia
21
18
16
46*
13
9
26
41
11
155.00
13
13
21
Laser 4.7
POL 21000
Michał Mazurowski
Nauticus Yacht Club Olsztyn
20
11
8
28
37
6
34
27
DNF*
171.00
14
14
22
Laser 4.7
POL 167671
Jan Krawczyk
CHKŻ Chojnice
16
21
28
36
17
44*
21
28
12
179.00
15
15
23
Laser 4.7
POL 208421
Tomasz Procek
KW Garland LOK Gliwice
32
12
25
14
71*
23
32
13
32
183.00
16
16
24
Laser 4.7
POL 189349
Jakub Gołębiowski
MOS SSW Iława
11
22
24
11
8
BFD*
35
UFD
14
201.00
25
Laser 4.7
POL 214225
Amelia Dziąba
Giżycka Grupa Regatowa
30
26
35
21
14
38
12
44*
30
206.00
7
7
7
26
Laser 4.7
POL 203178
Karina Jasiewicz
AZS UWM Olsztyn
18
19
23
18
44
BFD*
42
11
40
215.00
8
27
Laser 4.7
POL 160402
Adam Słodownik
KS Spójnia Warszawa
40
44*
12
41
26
21
18
19
43
220.00
17
17
28
Laser 4.7
POL 201013
Nawojka Ślusarska
KŻ "Mewa" Poznań
17
17
32
59*
21
14
44
33
45
223.00
8
8
9
29
Laser 4.7
POL 204763
Przemysław Okoński
UKS FIR Warszawa
23
33
11
65*
16
39
47
32
28
229.00
18
18
30
Laser 4.7
POL 180701
Hanna Koczar
TS "Kuźnia" Rybnik
28
53*
27
51
28
29
30
34
13
240.00
9
9
10
31
Laser 4.7
POL 210221
Hanna Dmochowska
MKŻ Arka Gdynia
14
9
18
26
19
BFD*
UFD
63
18
243.00
10
10
11
32
Laser 4.7
POL 18252
Fabian Chodak
UKŻ 7 Białystok
37
37
54
58*
36
17
14
26
25
246.00
19
33
Laser 4.7
POL 212589
Maja Korwin-Mikke
MKS "Dwójka" Warszawa
35
29
15
45
41
55*
37
22
23
247.00
11
12
34
Laser 4.7
POL 207291
Miłosz Michalak
YKP Gdynia
55*
42
39
29
31
24
22
21
39
247.00
19
20
35
Laser 4.7
POL 211258
Karol Głąbik
KW LOK "Garland" Gliwice
36
39
50*
24
39
31
25
35
35
264.00
20
21
36
Laser 4.7
POL 155036
Mateusz Balicki
UKS Żeglarz Wrocław
51
28
29
70*
24
25
13
49
54
273.00
21
22
37
Laser 4.7
POL 185706
Julia Szymczak
MKS "Dwójka" Warszawa
31
20
38
10
50
41
60*
40
44
274.00
11
12
13
38
Laser 4.7
POL 180714
Wiktor Robaczewski
SSW MOS Iława
44
UFD*
41
55
27
13
36
36
29
281.00
22
23
39
Laser 4.7
POL 194841
NATALIA Burczyńska
Olsztyńska Grupa Regatowa
34
41
37
47*
29
35
27
46
36
285.00
12
13
14
40
Laser 4.7
POL 203072
Stanisław Janowicz
KS AZS AWFiS Gdańsk
54
36
53
23
33
BFD*
31
29
27
286.00
23
24
41
Laser 4.7
POL 195031
Olga HANSLIK
KW LOK "Garland" Gliwice
39
40
44
61*
43
26
33
39
33
297.00
13
14
15
42
Laser 4.7
POL 203062
Paweł Gerłachowski
YKP Gdynia
58
51
40
25
32
30
43
37
60*
316.00
24
25
43
Laser 4.7
POL 191839
Kamil Lenczowski
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
33
34
26
19
48
BFD*
61
38
65
324.00
25
26
44
Laser 4.7
POL 203271
Paweł Trella
MKŻ Arka Gdynia
59
35
47
20
34
BFD*
51
30
55
331.00
26
27
45
Laser 4.7
POL 186836
Konrad Dziąba
Giżycka Grupa Regatowa
42
46
58*
34
57
19
49
45
42
334.00
27
28
46
Laser 4.7
POL 182212
Nikola Krzosek
KS AZS AWFiS Gdańsk
45
32
52
40
35
36
62*
58
49
347.00
14
15
16
47
Laser 4.7
POL 186235
Stefan Marciniak
AZS Poznań
38
30
42
44
52
BFD*
52
59
53
370.00
28
29
48
Laser 4.7
POL 203009
Aleksander Szczygielski
KW Garland LOK Gliwice
67
49
45
48
69
BFD*
38
31
26
373.00
30
49
Laser 4.7
POL 186831
Jakub Kluk
Giżycka Grupa Regatowa
49
54
46
BFD*
UFD
32
23
62
34
376.00
29
31
50
Laser 4.7
POL 180742
Natalia Nadrzewia
UKS Zalew Kielce
43
31
43
DNF*
DNC
DNF
28
42
37
376.00
15
16
17
51
Laser 4.7
POL 191862
Cezary Popielski
AZS Poznań
25
56
49
50
54
43
57*
52
57
386.00
30
32
52
Laser 4.7
POL 180733
Iga Marcisz
TS "Kuźnia" Rybnik
46
43
36
67
38
BFD*
55
60
46
391.00
16
17
18
53
Laser 4.7
POL 202397
FRANCISZEK Niesiobędzki
Olsztyńska Grupa Regatowa
63*
60
55
32
46
46
53
55
50
397.00
31
33
54
Laser 4.7
POL 210008
Szymon Maruszczak
Olsztyński Klub Żeglarski
62
45
65*
64
65
40
41
20
64
401.00
32
34
55
Laser 4.7
POL 207572
Michał Paciorek
KS Spójnia Warszawa
53
57
51
71*
40
50
54
47
52
404.00
33
35
56
Laser 4.7
POL 215172
Kamila Wietki
YKP Kraków
41
71
31
66
25
54
72*
64
59
411.00
17
18
19
57
Laser 4.7
POL 170891
Maciej Małachowski
UKŻ 7 Białystok
60*
59
56
56
58
53
29
54
47
412.00
34
36
58
Laser 4.7
POL 203046
NINA Łypaczewska
KW Garland LOK Gliwice
57
64
48
63
67
34
45
74*
38
416.00
18
19
20
59
Laser 4.7
POL 205650
Aleksandra Bobula
JK "Kotwica" Tarnobrzeg
61
47
61
33
UFD*
BFD
46
67
31
422.00
19
20
21
60
Laser 4.7
POL 170199
Wiktor Borkowski
AZS Poznań
56
55
64*
49
64
49
58
43
58
432.00
35
37
61
Laser 4.7
POL 210287
Michał Tokarczyk
KW LOK "Garland" Gliwice
64
67
67
62
42
BFD*
40
53
41
436.00
36
38
62
Laser 4.7
POL 210564
Zuzanna Reszka
MKŻ Arka Gdynia
69*
68
66
53
62
37
56
51
48
441.00
20
21
22
63
Laser 4.7
POL 191836
Gabriela Jakończuk
OKŻ Olsztyn
50
50
62
57
61
48
59
57
67*
444.00
21
22
23
64
Laser 4.7
POL 1825
Jakub Chodak
UKŻ 7 Białystok
47
48
70
52
51
47
69
72*
61
445.00
37
39
65
Laser 4.7
POL 150261
Tymon Gajdzinski
MKŻ Arka Gdynia
72
52
68
39
56
27
73*
70
68
452.00
38
40
66
Laser 4.7
POL 194840
Karolina Skwarek
AZS UWM Olsztyn
52
58
57
54
60
BFD*
64
56
56
457.00
22
23
24
67
Laser 4.7
POL 215171
Adelina Wietki
YKP Kraków
73*
72
71
38
45
33
67
69
66
461.00
23
24
25
68
Laser 4.7
POL 218947
Jakub Rzeszotek
MKS "Dwójka" Warszawa
66
63
60
73*
49
42
63
65
63
471.00
39
41
69
Laser 4.7
POL 5
Piotr Vogel
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
75*
70
72
17
63
51
74
71
62
480.00
40
42
70
Laser 4.7
POL 8
Julia Wróblewska
YKP Gdynia
65
61
63
69
70*
45
65
50
70
488.00
24
25
26
71
Laser 4.7
POL 186832
Kamil Stemplewski
Giżycka Grupa Regatowa
74
66
75*
37
72
52
70
68
51
490.00
41
43
72
Laser 4.7
POL 1
Szymon Gąsiorowski
YKP Gdynia
71
62
69
72*
47
56
66
61
71
503.00
42
44
73
Laser 4.7
POL 7
Dobromir Sokołowski
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
48
65
59
60
66
BFD*
68
66
72
504.00
43
45
74
Laser 4.7
POL 201940
Tymoteusz Mika
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
70
73*
73
35
55
57
71
73
73
507.00
44
46
75
Laser 4.7
POL 173379
KACPER WALĘGA
KS Spójnia Warszawa
68
69
74
68
68
BFD*
50
48
69
514.00
45
47