4 - 6 paź 2018

Finał Pucharu Polski Klasy Laser

Giżycko, Polska
Wyniki
M Klasa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt Junior Młodzieżowiec
1 Laser POL POL 214222 Stanisław Klimaszewski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 1 2 1 3 6* 2 2 2 3 16.00
2 Laser POL POL 214219 Wojciech Klimaszewski MBSW / UKZR Niegocin Gizycko 2 1 DNC* 4 3 3 6 3 2 24.00 1 1
3 Laser POL POL 212955 Filip Ciszkiewicz MKŻ Arka Gdynia DNC* DNC DNC 1 1 1 1 1 1 30.00
4 Laser POL POL 213500 Kacper Stanisławski YKP Gdynia 5 4 4 UFD* 2 6 3 4 4 32.00 2 2
5 Laser POL POL 166705 Kacper Błaszczyk TS "Kuźnia" Rybnik 4 3 2 5* 4 4 5 5 5 32.00 3 3
6 Laser POL POL 212632 JAKUB MARCINIAK JKW Poznań 3 5 3 2 5 5 7* 6 6 35.00 4 4
7 Laser POL POL 204343 Hubert Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 8* 6 5 6 7 7 4 8 8 51.00 5 5
8 Laser POL POL 144752 Wojciech Wionczek Fala Brzeg 6 9 DNF* 8 8 9 8 7 7 62.00
9 Laser POL POL 89550 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR Warszawa 7 7 6 9 10* 10 9 10 10 68.00
10 Laser POL POL 164398 Grzegorz Wionczek Fala Brzeg 9 8 DNC* 7 9 8 10 9 9 69.00
11 Laser POL POL 212647 Konrad Berezowski RKS Lasery Zegrze DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC - 84.00
M Klasa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt KU16 KU18 KO4.7 CU16 CU18
1 Laser 4.7 POL POL 210947 Przemysław Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 7* 3 2 4 4 4 2 1 5 25.00 1 1
2 Laser 4.7 POL POL 168053 Filip Miłoszewski UKS Barnim Goleniów 6 2 1 1 5 2 16 23* 2 35.00 2 2
3 Laser 4.7 POL POL 210009 Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2 10 6 2 11* 10 8 3 8 49.00 3 3
4 Laser 4.7 POL POL 209471 Gerard Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 3 4 7 7 2 12 11 7 24* 53.00 4 4
5 Laser 4.7 POL POL 213144 Laura Szulc CHKŻ Chojnice 8 8 10 3 6 BFD* 1 18 4 58.00 1 1 1
6 Laser 4.7 POL POL 204205 Tomasz Trajnowicz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 1 5 9 22 1 BFD* 19 2 1 60.00 5 5
7 Laser 4.7 POL POL 195310 Dominika Raszka MKS "Dwójka" Warszawa 29* 1 14 8 18 11 3 10 7 72.00 2 2 2
8 Laser 4.7 POL POL 210007 Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 5 13 13 42* 7 5 6 6 22 77.00 6 6
9 Laser 4.7 POL POL 196962 JAKUB WIEDEHEFT MKŻ Arka Gdynia 10 16 4 6 20 8 17 9 BFD* 90.00 7 7
10 Laser 4.7 POL POL 195304 Maria Prus-Głowacka AZS Poznań 9 23* 22 9 15 1 10 16 9 91.00 3 3 3
11 Laser 4.7 POL POL 197541 Klara Sobczak CHKŻ Chojnice 4 DSQ* 5 43 12 3 15 4 19 105.00 4 4 4
12 Laser 4.7 POL POL 203349 Maciej Panaś CHKŻ Chojnice 27 25 30* 15 10 7 9 14 3 110.00
13 Laser 4.7 POL POL 77 Miłosz Gabryszewski UKS "Żeglarz" Wrocław 22 38* 21 12 30 15 7 8 6 121.00 8 8
14 Laser 4.7 POL POL 186218 Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk 19 6 34* 30 3 28 5 15 21 127.00 9 9
15 Laser 4.7 POL POL 210002 Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn 13 7 20 31* 22 16 24 12 16 130.00 10 10
16 Laser 4.7 POL POL 183364 Szymon Oleksiuk KS Spójnia Warszawa 15 27 3 16 53* 18 20 24 17 140.00 11 11
17 Laser 4.7 POL POL 205136 Lilly May Niezabitowska Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 26 15 19 27 59* 22 4 17 10 140.00 5 5 5
18 Laser 4.7 POL POL 214348 Zuzanna Widomska TS "Kuźnia" Rybnik 24 14 17 5 23 20 48* 25 20 148.00 6 6 6
19 Laser 4.7 POL POL 209834 Leon Gniadek KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 12 24 33 13 9 BFD* 39 5 15 150.00 12 12
20 Laser 4.7 POL POL 203179 Filip Kapała MKŻ Arka Gdynia 21 18 16 46* 13 9 26 41 11 155.00 13 13
21 Laser 4.7 POL POL 21000 Michał Mazurowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 20 11 8 28 37 6 34 27 DNF* 171.00 14 14
22 Laser 4.7 POL POL 167671 Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice 16 21 28 36 17 44* 21 28 12 179.00 15 15
23 Laser 4.7 POL POL 208421 Tomasz Procek KW Garland LOK Gliwice 32 12 25 14 71* 23 32 13 32 183.00 16 16
24 Laser 4.7 POL POL 189349 Jakub Gołębiowski MOS SSW Iława 11 22 24 11 8 BFD* 35 UFD 14 201.00
25 Laser 4.7 POL POL 214225 Amelia Dziąba MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 30 26 35 21 14 38 12 44* 30 206.00 7 7 7
26 Laser 4.7 POL POL 203178 Karina Jasiewicz AZS UWM Olsztyn 18 19 23 18 44 BFD* 42 11 40 215.00 8
27 Laser 4.7 POL POL 160402 Adam Słodownik KS Spójnia Warszawa 40 44* 12 41 26 21 18 19 43 220.00 17 17
28 Laser 4.7 POL POL 201013 Nawojka Ślusarska KŻ "Mewa" Poznań 17 17 32 59* 21 14 44 33 45 223.00 8 8 9
29 Laser 4.7 POL POL 204763 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa 23 33 11 65* 16 39 47 32 28 229.00 18 18
30 Laser 4.7 POL POL 180701 Hanna Koczar TS "Kuźnia" Rybnik 28 53* 27 51 28 29 30 34 13 240.00 9 9 10
31 Laser 4.7 POL POL 210221 Hanna Dmochowska MKŻ Arka Gdynia 14 9 18 26 19 BFD* UFD 63 18 243.00 10 10 11
32 Laser 4.7 POL POL 18252 Fabian Chodak UKŻ 7 Białystok 37 37 54 58* 36 17 14 26 25 246.00 19
33 Laser 4.7 POL POL 212589 Maja Korwin-Mikke MKS "Dwójka" Warszawa 35 29 15 45 41 55* 37 22 23 247.00 11 12
34 Laser 4.7 POL POL 207291 Miłosz Michalak YKP Gdynia 55* 42 39 29 31 24 22 21 39 247.00 19 20
35 Laser 4.7 POL POL 211258 Karol Głąbik KW LOK "Garland" Gliwice 36 39 50* 24 39 31 25 35 35 264.00 20 21
36 Laser 4.7 POL POL 155036 Mateusz Balicki UKS "Żeglarz" Wrocław 51 28 29 70* 24 25 13 49 54 273.00 21 22
37 Laser 4.7 POL POL 185706 Julia Szymczak MKS "Dwójka" Warszawa 31 20 38 10 50 41 60* 40 44 274.00 11 12 13
38 Laser 4.7 POL POL 180714 Wiktor Robaczewski SSW MOS Iława 44 UFD* 41 55 27 13 36 36 29 281.00 22 23
39 Laser 4.7 POL POL 194841 NATALIA Burczyńska Olsztyńska Grupa Regatowa 34 41 37 47* 29 35 27 46 36 285.00 12 13 14
40 Laser 4.7 POL POL 203072 Stanisław Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 54 36 53 23 33 BFD* 31 29 27 286.00 23 24
41 Laser 4.7 POL POL 195031 Olga HANSLIK KW LOK "Garland" Gliwice 39 40 44 61* 43 26 33 39 33 297.00 13 14 15
42 Laser 4.7 POL POL 203062 Paweł Gerłachowski YKP Gdynia 58 51 40 25 32 30 43 37 60* 316.00 24 25
43 Laser 4.7 POL POL 191839 Kamil Lenczowski KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 33 34 26 19 48 BFD* 61 38 65 324.00 25 26
44 Laser 4.7 POL POL 203271 Paweł Trella MKŻ Arka Gdynia 59 35 47 20 34 BFD* 51 30 55 331.00 26 27
45 Laser 4.7 POL POL 186836 Konrad Dziąba MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 42 46 58* 34 57 19 49 45 42 334.00 27 28
46 Laser 4.7 POL POL 182212 Nikola Krzosek KS AZS AWFiS Gdańsk 45 32 52 40 35 36 62* 58 49 347.00 14 15 16
47 Laser 4.7 POL POL 186235 Stefan Marciniak AZS Poznań 38 30 42 44 52 BFD* 52 59 53 370.00 28 29
48 Laser 4.7 POL POL 203009 Aleksander Szczygielski KW Garland LOK Gliwice 67 49 45 48 69 BFD* 38 31 26 373.00 30
49 Laser 4.7 POL POL 186831 Jakub Kluk MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 49 54 46 BFD* UFD 32 23 62 34 376.00 29 31
50 Laser 4.7 POL POL 180742 Natalia Nadrzewia UKS Zalew Kielce 43 31 43 DNF* DNC DNF 28 42 37 376.00 15 16 17
51 Laser 4.7 POL POL 191862 Cezary Popielski AZS Poznań 25 56 49 50 54 43 57* 52 57 386.00 30 32
52 Laser 4.7 POL POL 180733 Iga Marcisz TS "Kuźnia" Rybnik 46 43 36 67 38 BFD* 55 60 46 391.00 16 17 18
53 Laser 4.7 POL POL 202397 FRANCISZEK Niesiobędzki Olsztyńska Grupa Regatowa 63* 60 55 32 46 46 53 55 50 397.00 31 33
54 Laser 4.7 POL POL 210008 Szymon Maruszczak Olsztyński Klub Żeglarski 62 45 65* 64 65 40 41 20 64 401.00 32 34
55 Laser 4.7 POL POL 207572 Michał Paciorek KS Spójnia Warszawa 53 57 51 71* 40 50 54 47 52 404.00 33 35
56 Laser 4.7 POL POL 215172 Kamila Wietki YKP Kraków 41 71 31 66 25 54 72* 64 59 411.00 17 18 19
57 Laser 4.7 POL POL 170891 Maciej Małachowski UKŻ 7 Białystok 60* 59 56 56 58 53 29 54 47 412.00 34 36
58 Laser 4.7 POL POL 203046 NINA Łypaczewska KW Garland LOK Gliwice 57 64 48 63 67 34 45 74* 38 416.00 18 19 20
59 Laser 4.7 POL POL 205650 Aleksandra Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 61 47 61 33 UFD* BFD 46 67 31 422.00 19 20 21
60 Laser 4.7 POL POL 170199 Wiktor Borkowski AZS Poznań 56 55 64* 49 64 49 58 43 58 432.00 35 37
61 Laser 4.7 POL POL 210287 Michał Tokarczyk KW LOK "Garland" Gliwice 64 67 67 62 42 BFD* 40 53 41 436.00 36 38
62 Laser 4.7 POL POL 210564 Zuzanna Reszka MKŻ Arka Gdynia 69* 68 66 53 62 37 56 51 48 441.00 20 21 22
63 Laser 4.7 POL POL 191836 Gabriela Jakończuk OKŻ Olsztyn 50 50 62 57 61 48 59 57 67* 444.00 21 22 23
64 Laser 4.7 POL POL 1825 Jakub Chodak UKŻ 7 Białystok 47 48 70 52 51 47 69 72* 61 445.00 37 39
65 Laser 4.7 POL POL 150261 Tymon Gajdzinski MKŻ Arka Gdynia 72 52 68 39 56 27 73* 70 68 452.00 38 40
66 Laser 4.7 POL POL 194840 Karolina Skwarek AZS UWM Olsztyn 52 58 57 54 60 BFD* 64 56 56 457.00 22 23 24
67 Laser 4.7 POL POL 215171 Adelina Wietki YKP Kraków 73* 72 71 38 45 33 67 69 66 461.00 23 24 25
68 Laser 4.7 POL POL 218947 Jakub Rzeszotek MKS "Dwójka" Warszawa 66 63 60 73* 49 42 63 65 63 471.00 39 41
69 Laser 4.7 POL POL 5 Piotr Vogel JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 75* 70 72 17 63 51 74 71 62 480.00 40 42
70 Laser 4.7 POL POL 8 Julia Wróblewska YKP Gdynia 65 61 63 69 70* 45 65 50 70 488.00 24 25 26
71 Laser 4.7 POL POL 186832 Kamil Stemplewski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 74 66 75* 37 72 52 70 68 51 490.00 41 43
72 Laser 4.7 POL POL 1 Szymon Gąsiorowski YKP Gdynia 71 62 69 72* 47 56 66 61 71 503.00 42 44
73 Laser 4.7 POL POL 7 Dobromir Sokołowski JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 48 65 59 60 66 BFD* 68 66 72 504.00 43 45
74 Laser 4.7 POL POL 201940 Tymoteusz Mika KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 70 73* 73 35 55 57 71 73 73 507.00 44 46
75 Laser 4.7 POL POL 173379 KACPER WALĘGA KS Spójnia Warszawa 68 69 74 68 68 BFD* 50 48 69 514.00 45 47
M Klasa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt KU17 KU19 KO KMł CU17 CU19 CO
1 Laser Radial POL POL 210947 Łukasz Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 1 1 3* 2 1 2 2 1 3 13.00 1 1
2 Laser Radial POL POL 209035 Tytus Butowski KS AZS AWFiS Gdańsk 4 10* 2 1 2 1 1 2 1 14.00 2 2
3 Laser Radial POL POL 204557 Kostanty Sawicki MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 5 4 1 6 6 DSQ* 9 6 2 39.00 1 3 3
4 Laser Radial POL POL 182208 Katarzyna Harc TS "Kuźnia" Rybnik 6 3 5 3 5 12 5 8 14* 47.00 1 1 1
5 Laser Radial POL POL 214216 Julia Rogalska MBSW / UKZR Niegocin Gizycko 2 6 10* 8 10 4 6 3 9 48.00 1 2 2 2
6 Laser Radial POL POL 215005 Wiktoria Gołębiowska MOS SSW Iława 11 2 4 7 3 UFD* 8 14 5 54.00 3 3 3
7 Laser Radial POL POL 212721 Filip Rajchert MKS "Dwójka" Warszawa 9 12 18* 9 9 3 4 7 4 57.00 2 4 4
8 Laser Radial POL POL 212510 Piotr Masztalerz TKŻ Toruń 3 16 6 UFD* 4 13 10 5 7 64.00 5 5
9 Laser Radial POL POL 211258 Maciej Jarosz SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 10 5 12 4 7 UFD* 7 19 13 77.00 3 6 6
10 Laser Radial POL POL 207099 Magdalena Placzke UKS FIR Warszawa 8 11 14 12 12 7 15* 4 10 78.00 4 4 4
11 Laser Radial POL POL 200522 Agata Kalinowska UKS "Żeglarz" Wrocław 17 7 9 DNF* 13 5 16 18 8 93.00 5 5 5
12 Laser Radial POL POL 207570 Piotr Malinowski MOS SSW Iława 7 8 7 DNF* 8 UFD 3 13 6 100.00 7 7
13 Laser Radial POL POL 196348 Oliwia Laskowka CHKŻ Chojnice 12 14 13 18* 14 15 11 12 12 103.00 6 6 6
14 Laser Radial POL POL 201105 BARTŁOMIEJ MIERZWA TS "Kuźnia" Rybnik 13 9 8 11 15 UFD* 22 11 15 104.00 4 8 8
15 Laser Radial RUS RUS 209107 Daniil Fenko MBSW / UKZR Niegocin Gizycko 14 17 DNF* 13 16 6 18 21 16 121.00 9 9
16 Laser Radial POL POL 212962 Marcelina Korszon Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 19 23 15 5 DSQ* 10 17 15 18 122.00 2 7 7 7
17 Laser Radial POL POL 214221 Mateusz Siedlecki MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko DSQ* 13 11 19 17 14 21 20 11 126.00 5 10 10
18 Laser Radial POL POL 210221 Kinga Brzóska MKŻ Arka Gdynia 21 20 22 10 22 8 12 26* 17 132.00 3 8 8 8
19 Laser Radial POL POL 168053 Maksymilian Burdziej UKS Barnim Goleniów 23 15 17 29* 21 20 13 16 20 145.00 6 11 11
20 Laser Radial EST EST 206437 Dominik Śliwiński KS AZS AWFiS Gdańsk 15 26 16 30* 19 19 27 9 23 154.00 7 12 12
21 Laser Radial POL POL 194897 Mateusz Grzempa CHKŻ Chojnice 22 18 26 25 11 17 20 22 28* 161.00 8 13 13
22 Laser Radial POL POL 173475 DAVID GDANIEC KS AZS AWFiS Gdańsk 24 29* 23 15 24 21 19 17 19 162.00 9 14 14
23 Laser Radial POL POL 192638 IZABELA SATRJAN 18 21 19 21 23 22 23 35* 30 177.00 9 9
24 Laser Radial POL POL 166705 Marcin Kozubowicz TS "Kuźnia" Rybnik DNC* 19 20 16 25 16 26 10 DNC 180.00 15
25 Laser Radial POL POL 195786 Natalia Jabłońska MKŻ Arka Gdynia 16 27 24 14 30 33* 25 23 21 180.00 9 10 10
26 Laser Radial POL POL 197725 Weronika Folmer KST "Elektryk" Grudziądz 27 25 27 20 28 11 28 30* 26 192.00 11 11
27 Laser Radial POL POL 195574 Anna Michalska PKM LOK Poznań 20 22 30 33 18 24 39 27 UFD* 213.00 12 12
28 Laser Radial POL POL 180729 Jakub Ławicki MKŻ Arka Gdynia 31 30 34 37* 31 9 14 34 31 214.00 10 15 16
29 Laser Radial POL POL 160406 Maciej Berkau PKM LOK Poznań 26 33* 31 23 32 30 33 24 22 221.00
30 Laser Radial POL POL 212589 Amelia Buska MKS "Dwójka" Warszawa 32 35 21 24 29 39* 32 28 24 225.00 4 10 13 13
31 Laser Radial POL POL 201940 WIKTOR KREFT KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 28 32 32 36 20 28 43* 25 27 228.00 16 17
32 Laser Radial POL POL 203117 Bartosz Guz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 30 24 25 22 33 DNC* 44 31 32 241.00 17 18
33 Laser Radial POL POL 190544 Alan Kocięda MKŻ Arka Gdynia 34 38* 35 32 27 32 30 29 29 248.00 11 18 19
34 Laser Radial POL POL 194842 Mateusz Leszko RKS Lasery Zegrze 29 28 29 17 26 31 DNC* DNC DNC 256.00 20
35 Laser Radial POL POL 212958 Natalia Borusińska UKS Zalew Kielce 36 40* 37 26 36 18 29 40 35 257.00 5 11 14 14
36 Laser Radial POL POL 191837 Filip Zajączkowski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 25 37 DNC* 27 38 25 42 38 25 257.00 12 19 21
37 Laser Radial POL POL 204342 Igor Labocha TS "Kuźnia" Rybnik 33 41* 33 31 34 27 35 33 39 265.00 13 20 22
38 Laser Radial POL POL 212202 Kajetan Gliniecki UKS FIR Warszawa 37 39* 28 28 35 36 31 39 34 268.00 14 21 23
39 Laser Radial POL POL 209465 Aleksandra Jasińska UKS Barnim Goleniów 38 36 36 39 DNC* DNC 24 36 36 293.00 12 15 15
40 Laser Radial POL POL 184592 Zuzanna Tarnawska MKŻ Arka Gdynia 40 31 39 34 37 35 41 44* 37 294.00 6 13 16 16
41 Laser Radial POL POL 203114 Hubert Maczyszyn MBSW / UKZR Niegocin Gizycko 45 43 43 35 39 38 34 32 DNC* 309.00 15 22 24
42 Laser Radial POL POL 191835 Maciej GIERMALA MKS "Dwójka" Warszawa 39 DNF* 42 41 41 26 40 43 38 310.00 16 23 25
43 Laser Radial POL POL 202655 Oskar Maguda Olsztyńska Grupa Regatowa 44 44 DNF* 40 40 23 37 45 40 313.00 17 24 26
44 Laser Radial POL POL 186213 Aleksandra Kuczyńska UKS BRYG Wrocław 43 DNF* DNF 38 42 29 36 37 41 314.00 7 14 17 17
45 Laser Radial POL POL 19820 Kacper Radzikowski MOS 2 Warszawa 42 DNF* 40 42 43 37 45 41 33 323.00 25 27
46 Laser Radial POL POL 15503 Łukasz Czerwiec UKS "Żeglarz" Wrocław 41 42 41 43 44* 40 38 42 42 329.00 26 28
47 Laser Radial POL POL 165720 Przemysław Baranowski UKŻ 7 Białystok 35 34 38 DNF* DNC 34 DNC DNC DNC 333.00 27 29
Laser Wyniki nieoficjalne po 9 wyścigach
Laser 4.7 Wyniki nieoficjalne po 9 wyścigach
Laser Radial Wyniki nieoficjalne po 9 wyścigach