Finał Pucharu Polski Klasy Laser

4 - 6 paź 2018 Giżycko, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nr
Załoga
Ur
Klub
Opłacono
1
POL 191837
Filip Zajączkowski
2003
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
2
POL 210947
Łukasz Machowski
2001
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
3
POL 194842
Mateusz Leszko
1986
RKS Lasery Zegrze
Tak
4
POL 201105
BARTŁOMIEJ MIERZWA
2003
TS "Kuźnia" Rybnik
Tak
5
POL 209035
Tytus Butowski
2001
KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
6
POL 19820
Kacper Radzikowski
2001
MOS 2 Warszawa
Tak
7
EST 206437
Dominik Śliwiński
2003
KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
8
POL 212958
Natalia Borusińska
2002
UKS Zalew Kielce
Tak
9
POL 200522
Agata Kalinowska
2001
UKS Żeglarz Wrocław
Tak
10
POL 214221
Mateusz Siedlecki
2002
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
11
POL 180729
Jakub Ławicki
2002
MKŻ Arka Gdynia
Tak
12
POL 195786
Natalia Jabłońska
2001
MKŻ Arka Gdynia
Tak
13
POL 215005
Wiktoria Gołębiowska
2000
MOS SSW Iława
Tak
14
POL 190544
Alan Kocięda
2004
MKŻ Arka Gdynia
Tak
15
POL 15503
Łukasz Czerwiec
2000
UKS Żeglarz Wrocław
Tak
16
POL 184592
Zuzanna Tarnawska
2002
MKŻ Arka Gdynia
Tak
17
POL 211258
Maciej Jarosz
2002
SYC "Zefir-Drakkar" Poraj
Tak
18
POL 212510
Piotr Masztalerz
2001
TKŻ Toruń
Tak
19
POL 212589
Amelia Buska
2003
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
20
POL 197725
Weronika Folmer
1999
KST "Elektryk" Grudziądz
Tak
21
POL 165720
Przemysław Baranowski
2001
UKŻ 7 Białystok
Tak
22
POL 203114
Hubert Maczyszyn
2003
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
23
POL 203117
Bartosz Guz
2001
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
24
POL 166705
Marcin Kozubowicz
1997
TS "Kuźnia" Rybnik
Tak
25
POL 202655
Oskar Maguda
2002
Olsztyńska Grupa Regatowa
Tak
26
POL 195574
Anna Michalska
1999
PKM LOK Poznań
Tak
27
POL 204342
Igor Labocha
2002
TS "Kuźnia" Rybnik
Tak
28
POL 160406
Maciej Berkau
2002
PKM LOK Poznań
Tak
29
POL 204557
Kostanty Sawicki
2002
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
30
POL 194897
Mateusz Grzempa
2002
CHKŻ Chojnice
Tak
31
POL 167681
Kacper Żywiczka
2003
CHKŻ Chojnice
Nie
32
POL 196348
Oliwia Laskowka
2001
CHKŻ Chojnice
Tak
33
POL 214216
Julia Rogalska
2002
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
34
RUS 209107
Daniil Fenko
2001
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
35
POL 212962
Marcelina Korszon
2002
Uczniowski Klub Sportowy „FIR”
Tak
36
POL 182208
Katarzyna Harc
2000
TS "Kuźnia" Rybnik
Tak
37
POL 207099
Magdalena Placzke
2001
UKS FIR Warszawa
Tak
38
POL 197719
Piotr Dorywała
2001
UKS Żeglarz Wrocław
Nie
39
POL 186213
Aleksandra Kuczyńska
2003
UKS BRYG Wrocław
Tak
40
POL 173475
DAVID GDANIEC
2002
KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
41
POL 168053
Maksymilian Burdziej
2003
UKS Barnim Goleniów
Tak
42
POL 212202
Kajetan Gliniecki
2002
UKS FIR Warszawa
Tak
43
POL 209465
Aleksandra Jasińska
2001
UKS Barnim Goleniów
Tak
44
POL 210221
Kinga Brzóska
2002
MKŻ Arka Gdynia
Tak
45
POL 212721
Filip Rajchert
2003
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
46
POL 191835
Maciej GIERMALA
2004
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
47
POL 201940
WIKTOR KREFT
2001
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
Tak
48
POL 192638
IZABELA SATRJAN
1999
Tak
49
POL 207570
Piotr Malinowski
2001
MOS SSW Iława
Tak