Finał Pucharu Polski Klasy Laser

4 - 6 paź 2018 Giżycko, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nr
Załoga
Ur
Klub
Opłacono
1
POL 204205
Tomasz Trajnowicz
2003
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
2
POL 203046
NINA Łypaczewska
2003
KW Garland LOK Gliwice
Tak
3
POL 210947
Przemysław Machowski
2003
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
4
POL 214225
Amelia Dziąba
2003
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
5
POL 209471
Gerard Polaczyk
2003
KŻ "Mewa" Poznań
Tak
6
POL 201013
Nawojka Ślusarska
2003
KŻ "Mewa" Poznań
Tak
7
POL 205136
Lilly May Niezabitowska
2004
JK "Kotwica" Tarnobrzeg
Tak
8
POL 210002
Bartosz Andrzejak
2004
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
9
POL 21000
Michał Mazurowski
2004
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
10
POL 210009
Adam Sokołowski
2003
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
11
POL 210007
Igor Barcikowski
2004
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Tak
12
POL 214348
Zuzanna Widomska
2003
TS "Kuźnia" Rybnik
Tak
13
POL 195310
Dominika Raszka
2004
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
14
POL 180733
Iga Marcisz
2004
TS "Kuźnia" Rybnik
Tak
15
POL 180742
Natalia Nadrzewia
2005
UKS Zalew Kielce
Tak
16
POL 211258
Karol Głąbik
2003
KW LOK "Garland" Gliwice
Tak
17
POL 191836
Gabriela Jakończuk
2004
OKŻ Olsztyn
Tak
18
POL 186836
Konrad Dziąba
2004
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
19
POL 203271
Paweł Trella
2004
MKŻ Arka Gdynia
Tak
20
POL 77
Miłosz Gabryszewski
2003
UKS Żeglarz Wrocław
Tak
21
POL 201832
Mikołaj Dąbrowski
2005
UKS Żeglarz Wrocław
Nie
22
POL 211879
Maria Grabska
2001
SYC "Zefir-Drakkar" Poraj
Nie
23
POL 210564
Zuzanna Reszka
2005
MKŻ Arka Gdynia
Tak
24
POL 185706
Julia Szymczak
2003
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
25
POL 1825
Jakub Chodak
2003
UKŻ 7 Białystok
Tak
26
POL 186831
Jakub Kluk
2006
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
27
POL 205650
Aleksandra Bobula
2004
JK "Kotwica" Tarnobrzeg
Tak
28
POL 218947
Jakub Rzeszotek
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
29
POL 194840
Karolina Skwarek
2005
AZS UWM Olsztyn
Tak
30
POL 18252
Fabian Chodak
2002
UKŻ 7 Białystok
Tak
31
POL 165720
Bartosz Dąbrowski
2004
UKŻ 7 Białystok
Nie
32
POL 203179
Filip Kapała
2004
MKŻ Arka Gdynia
Tak
33
POL 186218
Stanisław Konarzewski
2004
KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
34
POL 170891
Maciej Małachowski
2003
UKŻ 7 Białystok
Tak
35
POL 203009
Aleksander Szczygielski
2002
KW Garland LOK Gliwice
Tak
36
POL 208421
Tomasz Procek
2003
KW Garland LOK Gliwice
Tak
37
POL 210221
Hanna Dmochowska
2004
MKŻ Arka Gdynia
Tak
38
POL 203178
Karina Jasiewicz
1996
AZS UWM Olsztyn
Tak
39
POL 196962
JAKUB WIEDEHEFT
2003
MKŻ Arka Gdynia
Tak
40
POL 203072
Stanisław Janowicz
2003
KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
41
POL 195304
Maria Prus-Głowacka
2004
AZS Poznań
Tak
42
POL 210008
Szymon Maruszczak
2005
Olsztyński Klub Żeglarski
Tak
43
POL 210287
Michał Tokarczyk
2004
KW LOK "Garland" Gliwice
Tak
44
POL 213144
Laura Szulc
2004
CHKŻ Chojnice
Tak
45
POL 203349
Maciej Panaś
2004
CHKŻ Chojnice
Tak
46
POL 197541
Klara Sobczak
2004
CHKŻ Chojnice
Tak
47
POL 167671
Jan Krawczyk
2004
CHKŻ Chojnice
Tak
48
POL 195031
Olga HANSLIK
2003
KW LOK "Garland" Gliwice
Tak
49
POL 170199
Wiktor Borkowski
2006
AZS Poznań
Tak
50
POL 194841
NATALIA Burczyńska
2005
Olsztyńska Grupa Regatowa
Tak
51
POL 202397
FRANCISZEK Niesiobędzki
2005
Olsztyńska Grupa Regatowa
Tak
52
POL 160402
Adam Słodownik
2004
KS Spójnia Warszawa
Tak
53
POL 173379
KACPER WALĘGA
2005
KS Spójnia Warszawa
Tak
54
POL 215171
Adelina Wietki
2006
YKP Kraków
Tak
55
POL 215172
Kamila Wietki
2003
YKP Kraków
Tak
56
POL 155036
Mateusz Balicki
2004
UKS Żeglarz Wrocław
Tak
57
POL 20110
Karolina Tomczyk
2004
TS "Kuźnia" Rybnik
Nie
58
POL 150261
Tymon Gajdzinski
2005
MKŻ Arka Gdynia
Tak
59
POL 204763
Przemysław Okoński
2003
UKS FIR Warszawa
Tak
60
POL 180714
Wiktor Robaczewski
2003
SSW MOS Iława
Tak
61
POL 207572
Michał Paciorek
2004
KS Spójnia Warszawa
Tak
62
POL 186235
Stefan Marciniak
2003
AZS Poznań
Tak
63
POL 191862
Cezary Popielski
2005
AZS Poznań
Tak
64
POR 150260
Nina Sibon
2005
TS "Kuźnia" Rybnik
Tak
65
POL 168053
Filip Miłoszewski
2003
UKS Barnim Goleniów
Tak
66
POL 212589
Maja Korwin-Mikke
2002
MKS "Dwójka" Warszawa
Tak
67
POL 189349
Jakub Gołębiowski
2002
MOS SSW Iława
Tak
68
POL 186832
Kamil Stemplewski
2005
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
69
POL 8
Julia Wróblewska
2006
YKP Gdynia
Tak
70
POL 180701
Hanna Koczar
2003
TS "Kuźnia" Rybnik
Tak
71
POL 5
Piotr Vogel
2009
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
Tak
72
POL 7
Dobromir Sokołowski
2004
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
Tak
73
POL 201940
Tymoteusz Mika
2006
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
Tak
74
POL 191839
Kamil Lenczowski
2005
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
Tak
75
POL 209834
Leon Gniadek
2004
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
Tak
76
POL 207291
Miłosz Michalak
2005
YKP Gdynia
Tak
77
POL 203062
Paweł Gerłachowski
2004
YKP Gdynia
Tak
78
POL 1
Szymon Gąsiorowski
2005
YKP Gdynia
Tak
79
POL 182212
Nikola Krzosek
2003
KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
80
POL 183364
Szymon Oleksiuk
2004
KS Spójnia Warszawa
Tak