Finał Pucharu Polski Klasy Laser

4 - 6 paź 2018

Giżycko, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Laser
# Nr Załoga Ur Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 POL 204343 Hubert Polaczyk 2001 KŻ Mewa Poznań
Tak
05.09.2018, 22:32
2 POL 161651 Radosław Jankowski 1999 Nauticus YC Olsztyn
Tak
06.09.2018, 11:16
3 POL 213500 Kacper Stanisławski 2000 YKP Gdynia
Tak
08.09.2018, 12:27
4 POL 214222 Stanisław Klimaszewski 1992 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
10.09.2018, 12:15
5 POL 166705 Kacper Błaszczyk 2000 TS Kuźnia Rybnik
Tak
20.09.2018, 17:57
6 POL 144752 Wojciech Wionczek 1973 KŻ FALA Brzeg
Tak
24.09.2018, 11:35
7 POL 212647 Konrad Berezowski 1977 RKS Lasery Zegrze
Tak
24.09.2018, 11:49
8 POL 89550 Krzysztof Dobrowolski 1970 UKS FIR Warszawa
Tak
24.09.2018, 17:15
9 POL 214219 Wojciech Klimaszewski 2001 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
24.09.2018, 20:16
10 POL 164398 Grzegorz Wionczek 1971 KŻ FALA Brzeg
Tak
24.09.2018, 20:24
11 POL 189550 Andrzej Czokajło 1969 RKS Lasery Zegrze
Nie
25.09.2018, 21:48
12 POL 212632 JAKUB MARCINIAK 2001 JKW Poznań
Tak
03.10.2018, 17:48
13 POL 212955 Filip Ciszkiewicz 1995 MKŻ Arka Gdynia
Tak
04.10.2018, 08:48
Laser 4.7
# Nr Załoga Ur Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 POL 204205 Tomasz Trajnowicz 2003 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
05.09.2018, 21:51
2 POL 203046 NINA Łypaczewska 2003 LOK Garland Gliwice
Tak
05.09.2018, 22:02
3 POL 210947 Przemysław Machowski 2003 MKS Dwójka Warszawa
Tak
05.09.2018, 22:09
4 POL 214225 Amelia Dziąba 2003 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
05.09.2018, 22:21
5 POL 209471 Gerard Polaczyk 2003 KŻ Mewa Poznań
Tak
05.09.2018, 22:32
6 POL 201013 Nawojka Ślusarska 2003 KŻ Mewa Poznań
Tak
05.09.2018, 22:32
7 POL 205136 Lilly May Niezabitowska 2004 JK "Kotwica" Tarnobrzeg
Tak
06.09.2018, 07:22
8 POL 210002 Bartosz Andrzejak 2004 Nauticus YC Olsztyn
Tak
06.09.2018, 11:16
9 POL 21000 Michał Mazurowski 2004 Nauticus YC Olsztyn
Tak
06.09.2018, 11:16
10 POL 210009 Adam Sokołowski 2003 Nauticus YC Olsztyn
Tak
06.09.2018, 11:16
11 POL 210007 Igor Barcikowski 2004 Nauticus YC Olsztyn
Tak
06.09.2018, 11:16
12 POL 214348 Zuzanna Widomska 2003 TS Kuźnia Rybnik
Tak
06.09.2018, 15:35
13 POL 195310 Dominika Raszka 2004 MKS Dwójka Warszawa
Tak
07.09.2018, 15:35
14 POL 180733 Iga Marcisz 2004 TS Kuźnia Rybnik
Tak
07.09.2018, 20:23
15 POL 180742 Natalia Nadrzewia 2005 UKS Zalew Kielce
Tak
08.09.2018, 09:52
16 POL 211258 Karol Głąbik 2003 LOK Garland Gliwice
Tak
09.09.2018, 17:57
17 POL 191836 Gabriela Jakończuk 2004 OKŻ Olsztyn
Tak
10.09.2018, 14:42
18 POL 186836 Konrad Dziąba 2004 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
10.09.2018, 17:13
19 POL 203271 Paweł Trella 2004 MKŻ Arka Gdynia
Tak
10.09.2018, 18:17
20 POL 77 Miłosz Gabryszewski 2003 UKS Żeglarz Wrocław
Tak
10.09.2018, 20:21
21 POL 201832 Mikołaj Dąbrowski 2005 UKS Żeglarz Wrocław
Nie
10.09.2018, 20:21
22 POL 211879 Maria Grabska 2001 SYC Zefir Drakkar Poraj
Nie
15.09.2018, 17:46
23 POL 210564 Zuzanna Reszka 2005 MKŻ Arka Gdynia
Tak
15.09.2018, 20:06
24 POL 185706 Julia Szymczak 2003 MKS Dwójka Warszawa
Tak
16.09.2018, 18:08
25 POL 1825 Jakub Chodak 2003 UKŻ Siódemka Białystok
Tak
16.09.2018, 18:11
26 POL 186831 Jakub Kluk 2006 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
19.09.2018, 10:21
27 POL 205650 Aleksandra Bobula 2004 JK "Kotwica" Tarnobrzeg
Tak
19.09.2018, 12:29
28 POL 218947 Jakub Rzeszotek 2006 MKS Dwójka Warszawa
Tak
19.09.2018, 17:43
29 POL 194840 Karolina Skwarek 2005 KS AZS UWM Olsztyn
Tak
20.09.2018, 07:47
30 POL 18252 Fabian Chodak 2002 UKŻ Siódemka Białystok
Tak
20.09.2018, 09:03
31 POL 165720 Bartosz Dąbrowski 2004 UKŻ Siódemka Białystok
Nie
20.09.2018, 15:54
32 POL 203179 Filip Kapała 2004 MKŻ Arka Gdynia
Tak
21.09.2018, 18:41
33 POL 186218 Stanisław Konarzewski 2004 KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
22.09.2018, 14:37
34 POL 170891 Maciej Małachowski 2003 UKŻ Siódemka Białystok
Tak
22.09.2018, 15:36
35 POL 203009 Aleksander Szczygielski 2002 LOK Garland Gliwice
Tak
22.09.2018, 23:42
36 POL 208421 Tomasz Procek 2003 LOK Garland Gliwice
Tak
23.09.2018, 16:03
37 POL 210221 Hanna Dmochowska 2004 MKŻ Arka Gdynia
Tak
23.09.2018, 19:01
38 POL 203178 Karina Jasiewicz 1996 KS AZS UWM Olsztyn
Tak
24.09.2018, 10:06
39 POL 196962 JAKUB WIEDEHEFT 2003 MKŻ Arka Gdynia
Tak
24.09.2018, 11:00
40 POL 203072 Stanisław Janowicz 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
24.09.2018, 13:42
41 POL 195304 Maria Prus-Głowacka 2004 OŚ AZS Poznań
Tak
24.09.2018, 18:15
42 POL 210008 Szymon Maruszczak 2005 OKŻ Olsztyn
Tak
24.09.2018, 18:22
43 POL 210287 Michał Tokarczyk 2004 LOK Garland Gliwice
Tak
24.09.2018, 19:26
44 POL 213144 Laura Szulc 2004 CHKŻ Chojnice
Tak
24.09.2018, 19:27
45 POL 203349 Maciej Panaś 2004 CHKŻ Chojnice
Tak
24.09.2018, 19:27
46 POL 197541 Klara Sobczak 2004 CHKŻ Chojnice
Tak
24.09.2018, 19:27
47 POL 167671 Jan Krawczyk 2004 CHKŻ Chojnice
Tak
24.09.2018, 19:27
48 POL 195031 Olga HANSLIK 2003 LOK Garland Gliwice
Tak
24.09.2018, 19:27
49 POL 170199 Wiktor Borkowski 2006 OŚ AZS Poznań
Tak
24.09.2018, 19:34
50 POL 194841 NATALIA Burczyńska 2005 Olsztyńska Grupa Regatowa
Tak
24.09.2018, 19:34
51 POL 202397 FRANCISZEK Niesiobędzki 2005 Olsztyńska Grupa Regatowa
Tak
24.09.2018, 20:16
52 POL 160402 Adam Słodownik 2004 KS Spójnia Warszawa
Tak
24.09.2018, 20:35
53 POL 173379 KACPER WALĘGA 2005 KS Spójnia Warszawa
Tak
24.09.2018, 20:49
54 POL 215171 Adelina Wietki 2006 YKP Kraków
Tak
24.09.2018, 22:19
55 POL 215172 Kamila Wietki 2003 YKP Kraków
Tak
24.09.2018, 22:27
56 POL 155036 Mateusz Balicki 2004 UKS Żeglarz Wrocław
Tak
25.09.2018, 16:07
57 POL 20110 Karolina Tomczyk 2004 TS Kuźnia Rybnik
Nie
25.09.2018, 16:57
58 POL 150261 Tymon Gajdzinski 2005 MKŻ Arka Gdynia
Tak
25.09.2018, 17:54
59 POL 204763 Przemysław Okoński 2003 UKS FIR Warszawa
Tak
25.09.2018, 19:15
60 POL 180714 Wiktor Robaczewski 2003 SSW MOS Iława
Tak
25.09.2018, 19:52
61 POL 207572 Michał Paciorek 2004 KS Spójnia Warszawa
Tak
25.09.2018, 20:29
62 POL 186235 Stefan Marciniak 2003 OŚ AZS Poznań
Tak
25.09.2018, 20:49
63 POL 191862 Cezary Popielski 2005 OŚ AZS Poznań
Tak
25.09.2018, 20:54
64 POR 150260 Nina Sibon 2005 TS Kuźnia Rybnik
Tak
25.09.2018, 21:38
65 POL 168053 Filip Miłoszewski 2003 UKS Barnim Goleniów
Tak
25.09.2018, 22:07
66 POL 212589 Maja Korwin-Mikke 2002 MKS Dwójka Warszawa
Tak
30.09.2018, 21:33
67 POL 189349 Jakub Gołębiowski 2002 SSW MOS Iława
Tak
01.10.2018, 20:33
68 POL 186832 Kamil Stemplewski 2005 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
03.10.2018, 10:34
69 POL 8 Julia Wróblewska 2006 YKP Gdynia
Tak
03.10.2018, 18:21
70 POL 180701 Hanna Koczar 2003 TS Kuźnia Rybnik
Tak
03.10.2018, 18:24
71 POL 5 Piotr Vogel 2009 JKW Poznań
Tak
03.10.2018, 18:29
72 POL 7 Dobromir Sokołowski 2004 JKW Poznań
Tak
03.10.2018, 19:04
73 POL 201940 Tymoteusz Mika 2006 KŻ Horn Kraków
Tak
03.10.2018, 19:08
74 POL 191839 Kamil Lenczowski 2005 KŻ Horn Kraków
Tak
03.10.2018, 19:12
75 POL 209834 Leon Gniadek 2004 KŻ Horn Kraków
Tak
03.10.2018, 19:14
76 POL 207291 Miłosz Michalak 2005 YKP Gdynia
Tak
03.10.2018, 19:18
77 POL 203062 Paweł Gerłachowski 2004 YKP Gdynia
Tak
03.10.2018, 19:25
78 POL 1 Szymon Gąsiorowski 2005 YKP Gdynia
Tak
03.10.2018, 19:27
79 POL 182212 Nikola Krzosek 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
03.10.2018, 19:35
80 POL 183364 Szymon Oleksiuk 2004 KS Spójnia Warszawa
Tak
04.10.2018, 08:44
Laser Radial
# Nr Załoga Ur Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 POL 191837 Filip Zajączkowski 2003 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
05.09.2018, 22:15
2 POL 210947 Łukasz Machowski 2001 MKS Dwójka Warszawa
Tak
05.09.2018, 22:20
3 POL 194842 Mateusz Leszko 1986 RKS Lasery Zegrze
Tak
06.09.2018, 09:52
4 POL 201105 BARTŁOMIEJ MIERZWA 2003 TS Kuźnia Rybnik
Tak
06.09.2018, 11:36
5 POL 209035 Tytus Butowski 2001 KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
06.09.2018, 12:02
6 POL 19820 Kacper Radzikowski 2001 MKS Dwójka Warszawa
Tak
06.09.2018, 15:43
7 EST 206437 Dominik Śliwiński 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
06.09.2018, 16:54
8 POL 212958 Natalia Borusińska 2002 UKS Zalew Kielce
Tak
07.09.2018, 21:59
9 POL 200522 Agata Kalinowska 2001 UKS Żeglarz Wrocław
Tak
08.09.2018, 00:31
10 POL 214221 Mateusz Siedlecki 2002 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
08.09.2018, 14:22
11 POL 180729 Jakub Ławicki 2002 MKŻ Arka Gdynia
Tak
09.09.2018, 22:08
12 POL 195786 Natalia Jabłońska 2001 MKŻ Arka Gdynia
Tak
10.09.2018, 06:35
13 POL 215005 Wiktoria Gołębiowska 2000 SSW MOS Iława
Tak
10.09.2018, 10:23
14 POL 190544 Alan Kocięda 2004 MKŻ Arka Gdynia
Tak
10.09.2018, 17:57
15 POL 15503 Łukasz Czerwiec 2000 UKS Żeglarz Wrocław
Tak
10.09.2018, 20:21
16 POL 184592 Zuzanna Tarnawska 2002 MKŻ Arka Gdynia
Tak
10.09.2018, 22:33
17 POL 211258 Maciej Jarosz 2002 SYC Zefir Drakkar Poraj
Tak
12.09.2018, 17:31
18 POL 212510 Piotr Masztalerz 2001 TKŻ Toruń
Tak
16.09.2018, 14:54
19 POL 212589 Amelia Buska 2003 MKS Dwójka Warszawa
Tak
16.09.2018, 23:11
20 POL 197725 Weronika Folmer 1999 KST "Elektryk" Grudziądz
Tak
17.09.2018, 13:26
21 POL 165720 Przemysław Baranowski 2001 UKŻ Siódemka Białystok
Tak
19.09.2018, 16:35
22 POL 203114 Hubert Maczyszyn 2003 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
19.09.2018, 19:18
23 POL 203117 Bartosz Guz 2001 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
20.09.2018, 16:32
24 POL 166705 Marcin Kozubowicz 1997 TS Kuźnia Rybnik
Tak
20.09.2018, 23:35
25 POL 202655 Oskar Maguda 2002 Olsztyńska Grupa Regatowa
Tak
21.09.2018, 18:52
26 POL 195574 Anna Michalska 1999 PKM LOK Poznań
Tak
22.09.2018, 21:41
27 POL 204342 Igor Labocha 2002 TS Kuźnia Rybnik
Tak
23.09.2018, 11:27
28 POL 160406 Maciej Berkau 2002 PKM LOK Poznań
Tak
23.09.2018, 22:11
29 POL 204557 Kostanty Sawicki 2002 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
24.09.2018, 13:20
30 POL 194897 Mateusz Grzempa 2002 CHKŻ Chojnice
Tak
24.09.2018, 19:27
31 POL 167681 Kacper Żywiczka 2003 CHKŻ Chojnice
Nie
24.09.2018, 19:27
32 POL 196348 Oliwia Laskowka 2001 CHKŻ Chojnice
Tak
24.09.2018, 19:27
33 POL 214216 Julia Rogalska 2002 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
24.09.2018, 22:07
34 RUS 209107 Daniil Fenko 2001 Giżycka Grupa Regatowa
Tak
24.09.2018, 22:17
35 POL 212962 Marcelina Korszon 2002 UKS FIR Warszawa
Tak
25.09.2018, 10:24
36 POL 182208 Katarzyna Harc 2000 TS Kuźnia Rybnik
Tak
25.09.2018, 12:35
37 POL 207099 Magdalena Placzke 2001 UKS FIR Warszawa
Tak
25.09.2018, 15:02
38 POL 197719 Piotr Dorywała 2001 UKS Żeglarz Wrocław
Nie
25.09.2018, 16:07
39 POL 186213 Aleksandra Kuczyńska 2003 UKS Bryg
Tak
25.09.2018, 20:53
40 POL 173475 DAVID GDANIEC 2002 KS AZS AWFiS Gdańsk
Tak
25.09.2018, 21:38
41 POL 168053 Maksymilian Burdziej 2003 UKS Barnim Goleniów
Tak
25.09.2018, 22:12
42 POL 212202 Kajetan Gliniecki 2002 UKS FIR Warszawa
Tak
25.09.2018, 22:14
43 POL 209465 Aleksandra Jasińska 2001 UKS Barnim Goleniów
Tak
25.09.2018, 22:21
44 POL 210221 Kinga Brzóska 2002 MKŻ Arka Gdynia
Tak
30.09.2018, 21:09
45 POL 212721 Filip Rajchert 2003 MKS Dwójka Warszawa
Tak
30.09.2018, 21:32
46 POL 191835 Maciej GIERMALA 2004 MKS Dwójka Warszawa
Tak
30.09.2018, 23:34
47 POL 201940 WIKTOR KREFT 2001 KŻ Horn Kraków
Tak
03.10.2018, 18:14
48 POL 192638 IZABELA SATRJAN 1999
Tak
03.10.2018, 18:16
49 POL 207570 Piotr Malinowski 2001 SSW MOS Iława
Tak
03.10.2018, 18:58
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.