Eberspächer Puchar Mazur

26 - 29 sie 2021

Giżycko, Polska

Wyniki regat
OPP B
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt K M K9 M9
1 POL 2116 Alicja Saj YK STAL GDYNIA 1 4 1 1 12* 1 1 9.00 1 - - -
2 POL 2168 Miłosz Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa DSQ* 4 9 2 3 14 2 34.00 - 1 - -
3 POL 3444 Wiktor Kruszyński YK STAL GDYNIA 25* 13 1 2 8 8 4 36.00 - 2 - 1
4 POL 2201 Stanisław Wróblewski KS AZS AWFiS Gdańsk 8 5 3 1 4 15 BFD* 36.00 - 3 - -
5 POL 3524 Julia Agnieszczak SSW MOS Iława 2 5 8 3 8 10 21* 36.00 2 - - -
6 POL 2173 Antonina Dziekańska Giżycka Grupa Regatowa 12* 1 5 9 10 6 7 38.00 3 - - -
7 POL 3487 Aleksander Szczepara UKS AKŻ LESZCZ 1 7 8 2 1 22 BFD* 41.00 - 4 - -
8 POL 2141 Maksymilian Stańko PORT Mechelinki 5 17 3 18* 1 2 16 44.00 - 5 - -
9 POL 1818 Blanka Sójkowska KS AZS AWFiS Gdańsk 13 9 6 1 10 62* 12 51.00 4 - - -
10 POL 1791 Emilia Brdulak KS Spójnia Warszawa 8 1 21* 15 3 12 13 52.00 5 - - -
11 POL 1993 Michał Roman GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 1 1 18 7 14 39* 15 56.00 - 6 - -
12 POL 3515 Szymon Mocarski YK STAL GDYNIA 7 19* 11 14 19 3 3 57.00 - 7 - -
13 POL 3522 Mateusz Piskorz YKP Gdynia 7 2 7 7 3 44* 35 61.00 - 8 - -
14 ITA 9024 Pola Wójcik Giżycka Grupa Regatowa 14 11 4 23 1 60* 9 62.00 6 - 1 -
15 POL 2027 Bartosz Nurowski KS Spójnia Warszawa 4 18 3 BFD* 17 7 14 63.00 - 9 - -
16 POL 3436 Adam Pakulski Nauticus Yacht Club Olsztyn 10 8 6 8 2 43* 30 64.00 - 10 - -
17 POL 991 Marta Gajdzińska AZS Poznań 8 6 13 12 8 37* 17 64.00 7 - - -
18 POL 3479 Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia 11 11 7 17 12 24* 8 66.00 8 - - -
19 POL 1585 Radosław Dudkiewicz LKS CHARZYKOWY BFD* 17 2 19 6 20 6 70.00 - 11 - -
20 POL 920 Ignacy Pospieszny AZS Poznań 21 15 4 3 9 28* 19 71.00 - 12 - -
21 POL 2063 Paulina Szczepa KŻ Horn Kraków 16 20 10 3 5 27* 18 72.00 9 - - -
22 POL 2155 Jan Wilk SSW MOS Iława 13 16 7 22 4 40* 10 72.00 - 13 - -
23 POL 1387 Piotr Malitowski KW LOK GARLAND GLIWICE 10 16 1 16 7 56* 26 76.00 - 14 - -
24 POL 1005 Maja Filipska YK STAL GDYNIA 29 42* 12 4 2 5 24 76.00 10 - - -
25 POL 2139 Jan Mucharski YKP Gdynia 3 11 4 4 7 48 BFD* 77.00 - 15 - -
26 POL 1991 Gabriela Friedrich KS Zatoka Puck 16 29* 12 23 18 4 5 78.00 11 - - -
27 POL 1965 Laura Urbańska JKW Poznań 7 2 14 5 4 66* 49 81.00 12 - - -
28 POL 1835 Jędrzej Głuszyk KS AZS AWFiS Gdańsk 18 9 37* 26 2 18 11 84.00 - 16 - -
29 POL 2552 Sebastian Wawrzyniak PORT Mechelinki 18 3 BFD* 13 10 19 22 85.00 - 17 - -
30 POL 11 Aleksandra Wiśniowska YKP Gdynia 9 5 17 30 13 23 33* 97.00 13 - - -
31 POL 4 Maja Harasimowicz-Krysztofiak KSW Baltic Dziwnów BFD* 2 21 8 15 11 42 99.00 14 - - -
32 POL 1023 Gustaw Kowalski TS "Kuźnia" Rybnik 3 21 13 30* 21 16 28 102.00 - 18 - -
33 POL 162 Maria Nycz JKW Poznań 4 14 2 BFD* 30 25 29 104.00 15 - - -
34 POL 1281 Klara Malec OPTI CWM Gdynia 32 7 16 19 7 51* 36 117.00 16 - - -
35 POL 3482 Natasza Micewicz YKP Gdynia 2 26 24 37* 20 13 37 122.00 17 - - -
36 POL 2087 Kamil Roman GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 15 35 2 18 29 69* 25 124.00 - 19 - -
37 POL 122 Kajetan Liszewski OPTI CWM Gdynia 20 21 37* 25 5 21 34 126.00 - 20 - -
38 POL 1622 Maksymilian Malinowski JKW Poznań 9 24 19 45 9 65* 20 126.00 - 21 - -
39 POL 1674 Wiktor Mariański WTW 5 30 29 6 19 38 57* 127.00 - 22 - -
40 POL 3496 Franciszek Marszałek KS AZS AWFiS Gdańsk 20 4 26 31 16 34 46* 131.00 - 23 - -
41 POL 2191 Eryk Kąkolewski KS Spójnia Warszawa 2 20 11 21 32 52* 48 134.00 - 24 - -
42 POL 3481 Aleksander Lenart KSW Baltic Dziwnów 14 24 30 17 12 59* 38 135.00 - 25 - -
43 POL 1271 Leon Jankowski TKŻ Toruń 31 46 9 5 13 32 BFD* 136.00 - 26 - -
44 POL 1959 Maksymilian Czarnecki AZS Poznań 10 35 6 37 17 45* 32 137.00 - 27 - -
45 POL 2140 Marta Józkowicz YKP Gdynia 19 8 23 39 14 36 61* 139.00 18 - - -
46 POL 1831 Kornelia Urzędowska UKŻ Siódemka Białystok 6 25 15 6 35 54 BFD* 141.00 19 - - -
47 POL 2117 Piotr Tutkowski YK STAL GDYNIA 15 13 57* 8 11 50 44 141.00 - 28 - -
48 POL 1799 Marcin Winiszewski YKP Gdynia 19 12 26 13 24 49 56* 143.00 - 29 - -
49 POL 3550 Kamila Maziarz KW LOK GARLAND GLIWICE 15 42 10 12 46* 26 41 146.00 20 - - -
50 POL 1428 Lena Roszak OŚ AZS POZNAŃ 6 19 UFD* 11 6 63 45 150.00 21 - - -
51 POL 131 Piotr Słomka TS "Kuźnia" Rybnik 16 19 32 27 31 DSQ* 27 152.00 - 30 - -
52 POL 1712 Zofia Kuszewska Giżycka Grupa Regatowa 21 3 22 53 24 31 60* 154.00 22 - - -
53 POL 1267 Elżbieta Psiuk TS "Kuźnia" Rybnik 4 39 25 10 15 61 BFD* 154.00 23 - - -
54 POL 2029 Alexander Nowak UKS Sindbad Legionowo 30 22 11 5 46 41 BFD* 155.00 - 31 - -
55 POL 1803 Igor Saj PORT Mechelinki BFD* 8 14 24 25 33 55 159.00 - 32 - -
56 POL 2089 Norbert Herba YK STAL GDYNIA 24 29 13 11 31 67* 51 159.00 - 33 - -
57 POL 2083 Konrad Czech OPTI CWM Gdynia 23 10 36 32 9 64* 52 162.00 - 34 - -
58 POL 1227 Krzysztof Zawadzki Stowarzyszenie Marina Poraj 46 33 10 19 33 47* 23 164.00 - 35 - -
59 POL 1497 Łucja Borkowska AZS Poznań 5 25 22 29 17 68 BFD* 166.00 24 - - -
60 POL 1369 Tomasz Guzik Stowarzyszenie Marina Poraj 32 32 16 10 50* 46 31 167.00 - 36 - -
61 POL 3576 Jan Bobula JK Kotwica Tarnobrzeg 6 10 69* 9 59 42 43 169.00 - 37 - -
62 POL 3476 Natan Dziedziak SSW MOS Iława UFD* 6 16 16 14 UFD 39 169.00 - 38 - -
63 POL 2177 Amelia Bac Cardenas TS "Kuźnia" Rybnik 13 BFD* 18 21 51 9 58 170.00 25 - - -
64 POL 657 Kalina Sójkowska KS AZS AWFiS Gdańsk DSQ* 31 5 22 25 29 62 174.00 26 - - -
65 POL 3511 Piotr Szklarski AZS Uniwersytet Warszawski 39 25 41 20 16 35 53* 176.00 - 39 - -
66 POL 2401 Franciszek Klusek SSW MOS Iława 26 51 38 7 28 30 59* 180.00 - 40 - -
67 POL 1388 Aleksander Skowroński UKS Zalew Kielce 12 15 UFD* 12 48 17 BFD 182.00 - 41 - -
68 POL 1529 Wojciech Bortkiewicz UKS Żeglarz Wrocław 3 28 25 42 28 58 BFD* 184.00 - 42 - -
69 POL 849 Tomasz Tęcza Jacht Klub Nisko 26 43 15 23 27 70* 54 188.00 - 43 - -
70 POL 2051 Miłosz Rubinkowski KW LOK GARLAND GLIWICE UFD* 16 15 29 35 55 40 190.00 - 44 - -
71 POL 1922 Michał Małagocki KS Spójnia Warszawa 29 18 46 25 22 UFD* 50 190.00 - 45 - -
72 POL 1940 Bartłomiej Bil YKP Gdynia 62* 15 35 26 16 53 47 192.00 - 46 - 2
73 POL 2138 Tomasz Zawadka YKP Gdynia 27 26 9 25 39 UFD* BFD 204.00 - 47 - -
74 POL 1834 Mikołaj Łukasik UKS Żegluj Lublin 9 31 8 46 54 57 BFD* 205.00 - 48 - -
75 POL 1522 Maciej Sitek OPTI CWM Gdynia 14 54 35 26 26 UFD* BFD 233.00 - 49 - -
76 POL 2113 Mila Pawłowska CHKŻ Chojnice 23 9 DSQ* 4 59 UFD 63 236.00 27 - 2 -
77 POL 1 Jakub Chudyk KSW Baltic Dziwnów 11 SCP
(7)
25 15 UFD* UFD BFD 237.00 - 50 - -
78 POL 959 Antoni Koterba UKS FIR Warszawa 33 23 19 30 45* 24 1 130.00 - 51 - 3
79 POL 2100 Aleksandra Matz KS Spójnia Warszawa BFD* 22 31 24 39 7 8 131.00 28 - - -
80 POL 2210 Mateusz Walczak Nauticus Yacht Club Olsztyn BFD* 3 17 BFD 11 16 11 136.00 - 52 - -
81 POL 1665 Dominika Kluczka YKP Gdynia BFD* 14 BFD 10 32 5 4 143.00 29 - - -
82 POL 1751 Antoni Gabryszewski UKS Żeglarz Wrocław DNE 13 BFD* 17 20 2 16 146.00 - 53 - -
83 POL 2091 Aleksandra Szuba OKŻ Olsztyn 22 57 62* 33 5 3 26 146.00 30 - - -
84 POL 3467 Tomasz Rysz KS Spójnia Warszawa 11 46* 33 45 28 22 9 148.00 - 54 - -
85 POL 1544 Paweł Friedrich KS Zatoka Puck 55* 12 42 9 45 6 37 151.00 - 55 - -
86 POL 1266 Stanisław Robak KS Zatoka Puck 24 53* 40 6 44 25 12 151.00 - 56 - -
87 POL 3465 Piotr Kowalewski Sailing Legia Warszawa DNE 6 40* 32 20 18 3 157.00 - 57 - -
88 POL 1079 Grzegorz Górecki TS "Kuźnia" Rybnik 20 10 UFD* 34 50 44 5 163.00 - 58 - -
89 POL 1931 Wojciech Wolszon KS Zatoka Puck 39 50* 35 14 27 9 41 165.00 - 59 - -
90 POL 3610 Tomasz Tracz PORT Mechelinki 17 36 31 34 40 42* 10 168.00 - 60 - -
91 POL 1640 Paweł Kuchowicz PKM LOK Poznań 17 39 18 BFD* 65 19 17 175.00 - 61 - -
92 POL 1081 Adam Kikmunter LKS CHARZYKOWY 68* 53 28 35 47 11 2 176.00 - 62 - -
93 POL 1606 Tomasz Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj 50 35 37 16 25 14 BFD* 177.00 - 63 - -
94 POL 1989 Gabriela Kiewisz Nauticus Yacht Club Olsztyn 25 21 34 28 29 52* 40 177.00 31 - - -
95 POL 166 Natalia Gąsienica-Wawrytko Klub Sportowy Wiaterni 44 49* 27 18 40 12 38 179.00 32 - - -
96 POL 2076 Ignacy Kalinowski JKW Poznań 31 30 24 29 36 BFD* 29 179.00 - 64 - -
97 POL 3546 Nina Sildatke YKP Gdynia BFD* 12 5 20 70 32 44 183.00 33 - - -
98 POL 1300 Olga Baranowska GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 66* 23 39 34 44 30 18 188.00 34 - - -
99 POL 3999 Tomasz Ignaczewski KS Spójnia Warszawa 59 33 70* 36 42 4 15 189.00 - 65 - 4
100 POL 2035 Julia Żórawska YKP Gdynia 33 38* 33 33 21 33 36 189.00 35 - 3 -
101 POL 1805 Maja Ferenc KSW Baltic Dziwnów 27 26 43 22 53 21 64* 192.00 36 - 4 -
102 POL 1284 Magdalena Psiuk TS "Kuźnia" Rybnik 17 43 54* 15 34 38 48 195.00 37 - - -
103 POL 38 Filip Modzelewski AZS Poznań 34 34 27 64* 38 43 22 198.00 - 66 - -
104 POL 2194 Michał Jerzy Szlaga Nauticus Yacht Club Olsztyn 51 27 29 51 15 26 63* 199.00 - 67 - -
105 POL 3409 Agata Kowalska SSW MOS Iława 39 31 DNF* 31 48 29 21 199.00 38 - - -
106 POL 2065 Nina Zajdel KŻ Horn Kraków 31 23 45 35 58* 13 54 201.00 39 - - -
107 POL 108 Maciej Urbaniak JKW Poznań 52 28 14 40 23 BFD* 46 203.00 - 68 - -
108 POL 2120 Maja Wiszniewska Nauticus Yacht Club Olsztyn 45 38 20 43 37 20 BFD* 203.00 40 - - -
109 POL 757 Antonina Wiatrowska CHKŻ Chojnice 60* 49 21 56 42 8 30 206.00 41 - 5 -
110 POL 20801 Krzysztof Knasiecki PKM LOK Poznań 47 33 50 57* 22 35 20 207.00 - 69 - -
111 POL 3565 Jolanta Siwek KN Lider Kraków 48 29 39 DSQ* 26 34 31 207.00 42 - - -
112 POL 2008 Kinga Tomaszewska GKM Cedrus 36 39 55* 28 36 27 42 208.00 43 - - -
113 POL 1241 Michał Johan KW LOK GARLAND GLIWICE 47 54* 48 27 26 37 24 209.00 - 70 - -
114 POL 2103 Jakub Dębiński Nauticus Yacht Club Olsztyn 53 17 50 37 55 1 BFD* 213.00 - 71 - -
115 POL 1474 Mateusz Kayser PKM LOK Poznań 19 55 56* 44 48 41 6 213.00 - 72 - -
116 POL 1482 Vincent Drożdż UKS Żegluj Lublin 62 32 46 24 41 10 BFD* 215.00 - 73 - -
117 POL 1753 Michał Trawicki KS AZS AWFiS Gdańsk 59* 14 58 38 24 23 58 215.00 - 74 - -
118 POL 1230 Paweł Wiliński AZS Poznań 21 67* 47 58 18 61 14 219.00 - 75 - -
119 POL 1932 Marian Kozdryk KS AZS AWFiS Gdańsk 28 66* 32 48 36 28 47 219.00 - 76 - -
120 POL 443 Aleksandra Skura OKŻ Olsztyn 38 52 30 48 54* 17 35 220.00 44 - - -
121 POL 1950 Marcelina Drescher AZS Uniwersytet Warszawski 42 41 32 27 27 55* 53 222.00 45 - - -
122 POL 1518 Zofia Szczypka UKS AKŻ LESZCZ 35 RET* 44 50 6 40 51 226.00 46 - 6 -
123 POL 308 Ada Bułtowicz UKS Żegluj Lublin 37 34 41 41 UFD* 39 34 226.00 47 - - -
124 POL 2099 Mikołaj Zmitrowicz OKŻ Olsztyn 41 54 20 46 21 45 55* 227.00 - 77 - -
125 POL 3548 Marta Kupc YKP Gdynia 38 51 27 BFD* 37 49 25 227.00 48 - - -
126 POL 2403 Igor Iljin YKP Gdynia 38 37 39 46 41 48* 27 228.00 - 78 - -
127 POL 1364 Franciszek Fuk Giżycka Grupa Regatowa 66* 44 36 33 40 36 39 228.00 - 79 - -
128 POL 2033 Tymon Dampc CHKŻ Chojnice 25 60 33 39 44 BFD* 28 229.00 - 80 - 5
129 POL 1153 Jacopo Saglio UKS Żeglarz Wrocław 22 27 UFD* 43 32 BFD 33 235.00 - 81 - -
130 POL 1906 Marta Wójciak TS "Kuźnia" Rybnik 34 30 44 61* 51 60 19 238.00 49 - - -
131 POL 3420 Adam Aljabali UKS Żegluj Lublin 35 UFD* 67 13 33 15 BFD 241.00 - 82 - -
132 POL 1539 Aleksandra Zachciał PKM LOK Poznań 49 44 29 20 68 BFD* 32 242.00 50 - - -
133 POL 4707 Antoni Zając GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 61* 48 30 31 43 46 45 243.00 - 83 - 6
134 POL 1492 Filip Dudziński UKS Żeglarz Wrocław BFD* 41 28 47 13 50 65 244.00 - 84 - -
135 POL 1363 Helena Fursewicz Giżycka Grupa Regatowa 46 49 63* 51 22 54 23 245.00 51 - 7 -
136 POL 3466 Kamil Czajkowski Sailing Legia Warszawa 51 20 BFD* 58 34 BFD 7 248.00 - 85 - -
137 POL 1008 Szymon Wielewicki KS Zatoka Puck 30 37 23 50 51 64* 60 251.00 - 86 - -
138 POL 1663 Maria Januszewska YK STAL GDYNIA 41 47 17 BFD* 64 BFD 13 260.00 52 - 8 -
139 POL 3434 Ryszard Krawczyk Nauticus Yacht Club Olsztyn BFD* 52 38 11 39 BFD 43 261.00 - 87 - -
140 POL 1114 Nina Bułtowicz UKS Żegluj Lublin 55* 52 12 54 49 47 50 264.00 53 - - -
141 POL 1586 Michał Kozłowski KSW BALTIC 29 50 28 BFD* 56 53 52 268.00 - 88 - -
142 POL 1804 Amelia Ferenc KSW Baltic Dziwnów 22 36 24 35 UFD* DNE DNE 273.00 54 - - -
143 POL 3438 Tomasz Biedrzycki MKS Dwójka Warszawa 36 22 53 53 DNF* 31 BFD 273.00 - 89 - -
144 POL 2068 Mikołaj Głowa KŻ Horn Kraków 37 32 69 39 47 BFD* 49 273.00 - 90 - -
145 POL 2108 Julian Hinz YKP Gdynia 42 53 51 36 35 62* 56 273.00 - 91 - -
146 POL 156 Eryk Kazimierczyk AZS Uniwersytet Warszawski 36 27 57 43 DNF* 58 57 278.00 - 92 - 7
147 POL 20681 Kacper Musialski KŻ Horn Kraków 41 24 54 44 70* 56 61 280.00 - 93 - -
148 POL 3007 Mateusz Bogdziewicz PORT Mechelinki BFD* 51 58 14 46 51 62 282.00 - 94 - -
149 POL 1446 Jakub Kuźmiński YKP Gdynia 52 65* 19 41 52 59 59 282.00 - 95 - -
150 POL 1505 Natalia Ostaszewska UKŻ Michałowo 12 36 61 64 60 57 BFD* 290.00 55 - - -
151 POL 3429 Aleksander Nadolski SSW MOS Iława 26 38 47 DSQ* 38 63 BFD 290.00 - 96 - -
152 POL 1832 Konstanty Kosiński UKŻ Siódemka Białystok 33 58 56 62 19 BFD* BFD 306.00 - 97 - -
153 POL 3440 Michał Musielak Nauticus Yacht Club Olsztyn 23 BFD* 20 49 58 BFD BFD 306.00 - 98 - -
154 POL 1779 Dominik Rolbiecki LKS CHARZYKOWY 28 64 31 UFD* 45 BFD BFD 324.00 - 99 - -
155 POL 36 Maciej Misiuk UKS Żegluj Lublin 28 58 58 28 UFD* 6 2 180.00 - 100 - -
156 POL 1999 Helena Kisiel KS Spójnia Warszawa 43 70* 54 57 23 5 6 188.00 56 - - -
157 POL 1909 Michał Guszcza UKS Sindbad Legionowo 18 28 64 67* 66 7 8 191.00 - 101 - -
158 POL 1659 Zofia Brzozowicz PORT Mechelinki 24 64* 41 54 56 3 14 192.00 57 - - -
159 POL 941 Wojciech Sygnet AZS Poznań 40 57 52 63* 30 13 4 196.00 - 102 - -
160 POL 3520 Lena Herba YK STAL GDYNIA DNE 45 42 32 57* 4 7 208.00 58 - 9 -
161 POL 180 Jan Matysiak CHKŻ Chojnice 64 63 26 49 72* 8 1 211.00 - 103 - -
162 POL 2092 Robert Martyn OKŻ Olsztyn 64 68* 59 40 34 11 5 213.00 - 104 - -
163 POL 1749 Bartosz Miszczuk UKS Żegluj Lublin 40 59 56 BFD* 62 2 3 222.00 - 105 - -
164 POL 999 Maria Olejniczak JKW Poznań 54 40 49 55 68* 9 16 223.00 59 - - -
165 POL 1667 Marcel Waszkiewicz Jacht Klub Nisko 35 67* 43 66 49 20 11 224.00 - 106 - -
166 POL 1533 Antoni Wyroba KN Lider Kraków 30 62 23 DSQ* 59 34 17 225.00 - 107 - -
167 POL 29 Anna Wasielewska SSW MOS Iława 50 45 61* 55 31 22 26 229.00 60 - - -
168 POL 2075 Olaf Nestorowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 42 47 60 36 67* 21 31 237.00 - 108 - -
169 POL 1703 Marianna Jasińska UKS AKŻ LESZCZ 46 37 51 42 64* 26 36 238.00 61 - 10 -
170 POL 1254 Julia Nagórska PORT Mechelinki BFD* 40 45 52 33 38 30 238.00 62 - - -
171 POL 2270 Antonina Chomont KSW Baltic Dziwnów 27 47 60* 56 50 25 35 240.00 63 - - -
172 POL 58 Nina Kobus CHKŻ Chojnice 52 68 22 BFD* UFD 1 20 241.00 64 - - -
173 POL 1290 Ilia Gushchin GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 48 75* 55 38 30 17 63 251.00 - 109 - 8
174 POL 3446 Ignacy Moritz UKS FIR Warszawa 34 34 40 71* 67 23 57 255.00 - 110 - -
175 POL 3433 Jan Dąbrowski Jacht Klub Nisko 70* 18 49 55 49 33 52 256.00 - 111 - -
176 POL 1515 Daniela Wejher KS Zatoka Puck 45 69 52 40 70* 15 40 261.00 65 - - -
177 POL 1404 Jakub Nowicki YKP Szczecin 63* 60 51 53 18 41 38 261.00 - 112 - -
178 POL 1469 Jerzy Toliński KN Lider Kraków 43 45 38 BFD* UFD 30 29 263.00 - 113 - -
179 POL 1798 Jan Zahuta KN Lider Kraków 60 40 66* 21 53 40 50 264.00 - 114 - 9
180 POL 400 Aleksandra Stefaniak PKM LOK Poznań 47 48 63 BFD* 55 28 24 265.00 66 - - -
181 POL 1127 Lena Musialska KŻ Horn Kraków 69* 63 65 44 54 24 23 273.00 67 - 11 -
182 POL 1911 Jan Waśkiewicz KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 49 76* 59 61 29 18 59 275.00 - 115 - 10
183 POL 1590 Jekaterina Bianki uks mos Ełk BFD* 58 48 52 52 45 22 277.00 68 - - -
184 POL 1975 Maksymilian Ambroziak Sailing Legia Warszawa 65 64 59 BFD* 11 35 44 278.00 - 116 - 11
185 POL 3534 Ksawery Chlebowski YKP Gdynia 58* 57 47 48 43 53 32 280.00 - 117 - -
186 POL 1433 Dawid Małachowski OPTI CWM Gdynia UFD* 42 46 72 47 60 19 286.00 - 118 - -
187 POL 1988 Wiktor Raszka MKS Dwójka Warszawa 50 61 66* 56 55 16 49 287.00 - 119 - -
188 POL 893 Klara Krzywicka AZS Uniwersytet Warszawski 48 BFD* 64 UFD 43 44 13 290.00 69 - - -
189 POL 441 Lena Rybicka OKŻ Olsztyn 53 55 53 59 60 12 DSQ* 292.00 70 - - -
190 POL 1540 Wojciech Kluczniok TS "Kuźnia" Rybnik BFD* 44 67 60 37 43 41 292.00 - 120 - -
191 POL 1258 Maja Niedźwiecka uks mos Ełk 54 60 45 59 66* 47 28 293.00 71 - - -
192 POL 1422 Ewa Bańbura UKS FIR Warszawa 32 61 65 BFD* 41 39 55 293.00 72 - - -
193 POL 1498 Aleksandra Pupek GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 56 43 48 60 61 64* 27 295.00 73 - - -
194 POL 1872 Marianna Bednarz JK Kotwica Tarnobrzeg 45 46 52 49 UFD* 36 68 296.00 74 - - -
195 POL 192 Lidia Jastrzębska OKŻ Olsztyn 73* 62 69 59 38 58 12 298.00 75 - - -
196 POL 2202 Magdalena Kaczyńska UKS FIR Warszawa 40 56 65* 58 23 63 60 300.00 76 - - -
197 POL 1270 Jakub Podziewski UKŻ Siódemka Białystok 53 71 66 BFD* 42 48 21 301.00 - 121 - -
198 POL 1139 Stanisław Tracz MKS Dwójka Warszawa 43 72* 71 42 72 37 37 302.00 - 122 - 12
199 POL 2067 Natasza Solarz KŻ Horn Kraków 51 56 68 65 72* 10 54 304.00 77 - - -
200 POL 1577 Jakub Nakonieczny OKŻ Olsztyn 68* 59 42 50 63 59 34 307.00 - 123 - -
201 POL 3533 Zofia Rolbiecka LKS CHARZYKOWY 44 62 55 41 56 49 64* 307.00 78 - - -
202 POL 1187 Marek Filipski YK STAL GDYNIA 49 71* 68 45 67 14 65 308.00 - 124 - 13
203 POL 1908 Dawid Brzeski MKS Dwójka Warszawa 69 BFD* 43 62 61 31 42 308.00 - 125 - -
204 POL 1645 Wiktoria Poskrobko UKŻ Michałowo BFD* 61 34 51 68 50 45 309.00 79 - 12 -
205 POL 3441 Hubert Kunc PORT Mechelinki 74* 69 61 60 58 55 10 313.00 - 126 - -
206 POL 2000 Maksymilian Kuchar YK STAL GDYNIA 37 BFD* 36 47 71 57 66 314.00 - 127 - -
207 POL 1800 Piotr Placzke UKS FIR Warszawa 58 66* 63 63 62 27 48 321.00 - 128 - 14
208 POL 1516 Hubert Głowala UKS Żegluj Lublin 63 65 UFD* 57 53 32 53 323.00 - 129 - -
209 POL 1879 Antoni Malicki AZS Uniwersytet Warszawski 57 41 34 BFD* 52 72 67 323.00 - 130 - -
210 POL 1780 Eryk Krause OPTI CWM Gdynia DNE 59 68 BFD* 65 46 9 325.00 - 131 - -
211 POL 1838 Dagmara Gobiec UKŻ Michałowo 54 70* 70 38 57 67 43 329.00 80 - - -
212 POL 1903 Mateusz Kazimierczyk KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO 61 66 60 70* 62 42 39 330.00 - 132 - -
213 POL 3478 Stanisław Kalk OPTI CWM Gdynia 44 63 53 64* 61 61 51 333.00 - 133 - -
214 POL 4704 Maciej Kundzier GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 67 56 62 65 63 73* 25 338.00 - 134 - 15
215 POL 1018 Maksymilian Kloka LKS CHARZYKOWY 56 UFD* DSQ 66 74 19 46 339.00 - 135 - -
216 POL 127 Paweł Rusak UKŻ Siódemka Białystok 57 50 UFD* 52 66 56 58 339.00 - 136 - -
217 POL 1354 Krzysztof Możejko KN Lider Kraków 72* 67 62 65 64 51 33 342.00 - 137 - -
218 POL 8 Michalina Klimczak PORT Mechelinki BFD* 48 44 63 71 65 56 347.00 81 - - -
219 POL 424 Dominik Kmin UKS FIR Warszawa 73* 55 64 69 65 29 69 351.00 - 138 - 16
220 POL 3535 Maria Stajewska YK STAL GDYNIA 70 75* 71 75 57 71 15 359.00 82 - - -
221 POL 1839 Miłosz Dworakowski UKŻ Michałowo BFD* 65 72 61 69 74 18 359.00 - 139 - -
222 POL 1902 Paweł Sitko KN Lider Kraków BFD* 73 49 47 69 66 61 365.00 - 140 - 17
223 POL 1478 Aleksandra Bańbura UKS FIR Warszawa 67 69 50 73* 69 52 70 377.00 83 - 13 -
224 POL 1728 Anna Sobieraj CHKŻ Chojnice 71 70 57 74 60 UFD* 47 379.00 84 - 14 -
225 POL 188 Krzysztof Szkudlarek Giżycka Grupa Regatowa DNF* 74 73 69 63 54 72 405.00 - 141 - -
226 POL 1011 Helena Radziwon KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 65 74 73 62 UFD* 70 62 406.00 85 - 15 -
227 POL 1274 Dominik Łuczak UKŻ Siódemka Białystok 71 68 67 68 71 62 73* 407.00 - 142 - -
228 POL 7 Lena Houda UKS AKŻ Leszcz Kraków 72 72 70 54 73 69 DNF* 410.00 86 - - -
229 POL 2606 Henryk Kalk OPTI CWM Gdynia 75* 73 72 67 73 75 71 431.00 - 143 - -
230 POL 1329 Jakub Burnus KŻ "Horn" Kraków 74 DNF* DNF 68 73 68 74 435.00 - 144 - 18
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.