Eberspächer Puchar Mazur

26 - 29 sie 2021 Giżycko, Polska

Podział na grupy

Grupa
Nr
Załoga
Klub
Brązowa
POL 1329
Jakub Burnus
KŻ "Horn" Kraków
Brązowa
POL 1975
Maksymilian Ambroziak
Sailing Legia Warszawa
Brązowa
POL 3534
Ksawery Chlebowski
YKP Gdynia
Brązowa
POL 3533
Zofia Rolbiecka
LKS CHARZYKOWY
Brązowa
POL 3520
Lena Herba
YK STAL GDYNIA
Brązowa
POL 2092
Robert Martyn
OKŻ Olsztyn
Brązowa
POL 1911
Jan Waśkiewicz
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
Brązowa
POL 999
Maria Olejniczak
JKW Poznań
Brązowa
POL 1422
Ewa Bańbura
UKS FIR Warszawa
Brązowa
POL 2000
Maksymilian Kuchar
YK STAL GDYNIA
Brązowa
POL 180
Jan Matysiak
CHKŻ Chojnice
Brązowa
POL 1469
Jerzy Toliński
KN Lider Kraków
Brązowa
POL 1515
Daniela Wejher
KS Zatoka Puck
Brązowa
POL 1433
Dawid Małachowski
OPTI CWM Gdynia
Brązowa
POL 1498
Aleksandra Pupek
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
Brązowa
POL 1540
Wojciech Kluczniok
TS "Kuźnia" Rybnik
Brązowa
POL 1590
Jekaterina Bianki
uks mos Ełk
Brązowa
POL 1667
Marcel Waszkiewicz
Jacht Klub Nisko
Brązowa
POL 2075
Olaf Nestorowicz
KS AZS AWFiS Gdańsk
Brązowa
POL 1645
Wiktoria Poskrobko
UKŻ Michałowo
Brązowa
POL 3446
Ignacy Moritz
UKS FIR Warszawa
Brązowa
POL 1254
Julia Nagórska
PORT Mechelinki
Brązowa
POL 3433
Jan Dąbrowski
Jacht Klub Nisko
Brązowa
POL 1290
Ilia Gushchin
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
Brązowa
POL 36
Maciej Misiuk
UKS Żegluj Lublin
Brązowa
POL 1798
Jan Zahuta
KN Lider Kraków
Brązowa
POL 1533
Antoni Wyroba
KN Lider Kraków
Brązowa
POL 1659
Zofia Brzozowicz
PORT Mechelinki
Brązowa
POL 1909
Michał Guszcza
UKS Sindbad Legionowo
Brązowa
POL 1879
Antoni Malicki
AZS Uniwersytet Warszawski
Brązowa
POL 1703
Marianna Jasińska
UKS AKŻ LESZCZ
Brązowa
POL 2202
Magdalena Kaczyńska
UKS FIR Warszawa
Brązowa
POL 1999
Helena Kisiel
KS Spójnia Warszawa
Brązowa
POL 941
Wojciech Sygnet
AZS Poznań
Brązowa
POL 2270
Antonina Chomont
KSW Baltic Dziwnów
Brązowa
POL 29
Anna Wasielewska
SSW MOS Iława
Brązowa
POL 1404
Jakub Nowicki
YKP Szczecin
Brązowa
POL 400
Aleksandra Stefaniak
PKM LOK Poznań
Brązowa
POL 1872
Marianna Bednarz
JK Kotwica Tarnobrzeg
Brązowa
POL 1577
Jakub Nakonieczny
OKŻ Olsztyn
Brązowa
POL 1839
Miłosz Dworakowski
UKŻ Michałowo
Brązowa
POL 1800
Piotr Placzke
UKS FIR Warszawa
Brązowa
POL 3441
Hubert Kunc
PORT Mechelinki
Brązowa
POL 1903
Mateusz Kazimierczyk
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
Brązowa
POL 424
Dominik Kmin
UKS FIR Warszawa
Brązowa
POL 1478
Aleksandra Bańbura
UKS FIR Warszawa
Brązowa
POL 1728
Anna Sobieraj
CHKŻ Chojnice
Brązowa
POL 1354
Krzysztof Możejko
KN Lider Kraków
Brązowa
POL 7
Lena Houda
UKS AKŻ Leszcz Kraków
Brązowa
POL 2067
Natasza Solarz
KŻ Horn Kraków
Brązowa
POL 1780
Eryk Krause
OPTI CWM Gdynia
Brązowa
POL 3535
Maria Stajewska
YK STAL GDYNIA
Brązowa
POL 1018
Maksymilian Kloka
LKS CHARZYKOWY
Brązowa
POL 1011
Helena Radziwon
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
Brązowa
POL 1274
Dominik Łuczak
UKŻ Siódemka Białystok
Brązowa
POL 188
Krzysztof Szkudlarek
Giżycka Grupa Regatowa
Brązowa
POL 1749
Bartosz Miszczuk
UKS Żegluj Lublin
Brązowa
POL 4704
Maciej Kundzier
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
Brązowa
POL 2606
Henryk Kalk
OPTI CWM Gdynia
Brązowa
POL 1516
Hubert Głowala
UKS Żegluj Lublin
Brązowa
POL 8
Michalina Klimczak
PORT Mechelinki
Brązowa
POL 1838
Dagmara Gobiec
UKŻ Michałowo
Brązowa
POL 58
Nina Kobus
CHKŻ Chojnice
Brązowa
POL 441
Lena Rybicka
OKŻ Olsztyn
Brązowa
POL 3478
Stanisław Kalk
OPTI CWM Gdynia
Brązowa
POL 1988
Wiktor Raszka
MKS Dwójka Warszawa
Brązowa
POL 127
Paweł Rusak
UKŻ Siódemka Białystok
Brązowa
POL 1258
Maja Niedźwiecka
uks mos Ełk
Brązowa
POL 1127
Lena Musialska
KŻ Horn Kraków
Brązowa
POL 1139
Stanisław Tracz
MKS Dwójka Warszawa
Brązowa
POL 1187
Marek Filipski
YK STAL GDYNIA
Brązowa
POL 1270
Jakub Podziewski
UKŻ Siódemka Białystok
Brązowa
POL 893
Klara Krzywicka
AZS Uniwersytet Warszawski
Brązowa
POL 1908
Dawid Brzeski
MKS Dwójka Warszawa
Brązowa
POL 1902
Paweł Sitko
KN Lider Kraków
Brązowa
POL 192
Lidia Jastrzębska
OKŻ Olsztyn
Srebrna
POL 20801
Krzysztof Knasiecki
PKM LOK Poznań
Srebrna
POL 2103
Jakub Dębiński
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Srebrna
POL 2403
Igor Iljin
YKP Gdynia
Srebrna
POL 2068
Mikołaj Głowa
KŻ Horn Kraków
Srebrna
POL 308
Ada Bułtowicz
UKS Żegluj Lublin
Srebrna
POL 1364
Franciszek Fuk
Giżycka Grupa Regatowa
Srebrna
POL 3548
Marta Kupc
YKP Gdynia
Srebrna
POL 4707
Antoni Zając
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
Srebrna
POL 1241
Michał Johan
KW LOK GARLAND GLIWICE
Srebrna
POL 3440
Michał Musielak
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Srebrna
POL 3409
Agata Kowalska
SSW MOS Iława
Srebrna
POL 3429
Aleksander Nadolski
SSW MOS Iława
Srebrna
POL 3420
Adam Aljabali
UKS Żegluj Lublin
Srebrna
POL 1932
Marian Kozdryk
KS AZS AWFiS Gdańsk
Srebrna
POL 1230
Paweł Wiliński
AZS Poznań
Srebrna
POL 1482
Vincent Drożdż
UKS Żegluj Lublin
Srebrna
POL 3466
Kamil Czajkowski
Sailing Legia Warszawa
Srebrna
POL 1906
Marta Wójciak
TS "Kuźnia" Rybnik
Srebrna
POL 1474
Mateusz Kayser
PKM LOK Poznań
Srebrna
POL 20681
Kacper Musialski
KŻ Horn Kraków
Srebrna
POL 757
Antonina Wiatrowska
CHKŻ Chojnice
Srebrna
POL 3999
Tomasz Ignaczewski
KS Spójnia Warszawa
Srebrna
POL 1663
Maria Januszewska
YK STAL GDYNIA
Srebrna
POL 3007
Mateusz Bogdziewicz
PORT Mechelinki
Srebrna
POL 1505
Natalia Ostaszewska
UKŻ Michałowo
Srebrna
POL 443
Aleksandra Skura
OKŻ Olsztyn
Srebrna
POL 1779
Dominik Rolbiecki
LKS CHARZYKOWY
Srebrna
POL 1363
Helena Fursewicz
Giżycka Grupa Regatowa
Srebrna
POL 1114
Nina Bułtowicz
UKS Żegluj Lublin
Srebrna
POL 156
Eryk Kazimierczyk
AZS Uniwersytet Warszawski
Srebrna
POL 1539
Aleksandra Zachciał
PKM LOK Poznań
Srebrna
POL 1832
Konstanty Kosiński
UKŻ Siódemka Białystok
Srebrna
POL 2108
Julian Hinz
YKP Gdynia
Srebrna
POL 3438
Tomasz Biedrzycki
MKS Dwójka Warszawa
Srebrna
POL 1446
Jakub Kuźmiński
YKP Gdynia
Srebrna
POL 1081
Adam Kikmunter
LKS CHARZYKOWY
Srebrna
POL 1586
Michał Kozłowski
KSW BALTIC
Srebrna
POL 3565
Jolanta Siwek
KN Lider Kraków
Srebrna
POL 2033
Tymon Dampc
CHKŻ Chojnice
Srebrna
POL 1989
Gabriela Kiewisz
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Srebrna
POL 1079
Grzegorz Górecki
TS "Kuźnia" Rybnik
Srebrna
POL 3610
Tomasz Tracz
PORT Mechelinki
Srebrna
POL 1804
Amelia Ferenc
KSW Baltic Dziwnów
Srebrna
POL 3467
Tomasz Rysz
KS Spójnia Warszawa
Srebrna
POL 2091
Aleksandra Szuba
OKŻ Olsztyn
Srebrna
POL 2100
Aleksandra Matz
KS Spójnia Warszawa
Srebrna
POL 1300
Olga Baranowska
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
Srebrna
POL 2076
Ignacy Kalinowski
JKW Poznań
Srebrna
POL 1266
Stanisław Robak
KS Zatoka Puck
Srebrna
POL 2035
Julia Żórawska
YKP Gdynia
Srebrna
POL 1606
Tomasz Sobota
Stowarzyszenie Marina Poraj
Srebrna
POL 1284
Magdalena Psiuk
TS "Kuźnia" Rybnik
Srebrna
POL 2210
Mateusz Walczak
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Srebrna
POL 1544
Paweł Friedrich
KS Zatoka Puck
Srebrna
POL 3546
Nina Sildatke
YKP Gdynia
Srebrna
POL 959
Antoni Koterba
UKS FIR Warszawa
Srebrna
POL 108
Maciej Urbaniak
JKW Poznań
Srebrna
POL 1805
Maja Ferenc
KSW Baltic Dziwnów
Srebrna
POL 1931
Wojciech Wolszon
KS Zatoka Puck
Srebrna
POL 2194
Michał Jerzy Szlaga
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Srebrna
POL 2065
Nina Zajdel
KŻ Horn Kraków
Srebrna
POL 1153
Jacopo Saglio
UKS Żeglarz Wrocław
Srebrna
POL 3434
Ryszard Krawczyk
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Srebrna
POL 2008
Kinga Tomaszewska
GKM Cedrus
Srebrna
POL 1640
Paweł Kuchowicz
PKM LOK Poznań
Srebrna
POL 2120
Maja Wiszniewska
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Srebrna
POL 3465
Piotr Kowalewski
Sailing Legia Warszawa
Srebrna
POL 1518
Zofia Szczypka
UKS AKŻ LESZCZ
Srebrna
POL 1008
Szymon Wielewicki
KS Zatoka Puck
Srebrna
POL 1753
Michał Trawicki
KS AZS AWFiS Gdańsk
Srebrna
POL 38
Filip Modzelewski
AZS Poznań
Srebrna
POL 166
Natalia Gąsienica-Wawrytko
Klub Sportowy Wiaterni
Srebrna
POL 1492
Filip Dudziński
UKS Żeglarz Wrocław
Srebrna
POL 2099
Mikołaj Zmitrowicz
OKŻ Olsztyn
Srebrna
POL 1751
Antoni Gabryszewski
UKS Żeglarz Wrocław
Srebrna
POL 1950
Marcelina Drescher
AZS Uniwersytet Warszawski
Srebrna
POL 1665
Dominika Kluczka
YKP Gdynia
Złota
POL 4
Maja Harasimowicz-Krysztofiak
KSW Baltic Dziwnów
Złota
POL 3479
Ida Kocięda
OPTI CWM Gdynia
Złota
POL 2027
Bartosz Nurowski
KS Spójnia Warszawa
Złota
POL 1428
Lena Roszak
OŚ AZS POZNAŃ
Złota
POL 1585
Radosław Dudkiewicz
LKS CHARZYKOWY
Złota
POL 2552
Sebastian Wawrzyniak
PORT Mechelinki
Złota
POL 11
Aleksandra Wiśniowska
YKP Gdynia
Złota
POL 3515
Szymon Mocarski
YK STAL GDYNIA
Złota
POL 1005
Maja Filipska
YK STAL GDYNIA
Złota
POL 2117
Piotr Tutkowski
YK STAL GDYNIA
Złota
POL 1281
Klara Malec
OPTI CWM Gdynia
Złota
POL 162
Maria Nycz
JKW Poznań
Złota
POL 1831
Kornelia Urzędowska
UKŻ Siódemka Białystok
Złota
POL 3476
Natan Dziedziak
SSW MOS Iława
Złota
POL 2191
Eryk Kąkolewski
KS Spójnia Warszawa
Złota
POL 1267
Elżbieta Psiuk
TS "Kuźnia" Rybnik
Złota
POL 2155
Jan Wilk
SSW MOS Iława
Złota
POL 3487
Aleksander Szczepara
UKS AKŻ LESZCZ
Złota
POL 991
Marta Gajdzińska
AZS Poznań
Złota
POL 1993
Michał Roman
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
Złota
POL 1023
Gustaw Kowalski
TS "Kuźnia" Rybnik
Złota
POL 2201
Stanisław Wróblewski
KS AZS AWFiS Gdańsk
Złota
POL 2168
Miłosz Ciechanowicz
Giżycka Grupa Regatowa
Złota
POL 3524
Julia Agnieszczak
SSW MOS Iława
Złota
POL 1965
Laura Urbańska
JKW Poznań
Złota
POL 2139
Jan Mucharski
YKP Gdynia
Złota
POL 3522
Mateusz Piskorz
YKP Gdynia
Złota
POL 3444
Wiktor Kruszyński
YK STAL GDYNIA
Złota
POL 2063
Paulina Szczepa
KŻ Horn Kraków
Złota
POL 3436
Adam Pakulski
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Złota
POL 2173
Antonina Dziekańska
Giżycka Grupa Regatowa
Złota
POL 2141
Maksymilian Stańko
PORT Mechelinki
Złota
POL 1818
Blanka Sójkowska
KS AZS AWFiS Gdańsk
Złota
POL 1791
Emilia Brdulak
KS Spójnia Warszawa
Złota
ITA 9024
Pola Wójcik
Giżycka Grupa Regatowa
Złota
POL 920
Ignacy Pospieszny
AZS Poznań
Złota
POL 1387
Piotr Malitowski
KW LOK GARLAND GLIWICE
Złota
POL 1835
Jędrzej Głuszyk
KS AZS AWFiS Gdańsk
Złota
POL 1
Jakub Chudyk
KSW Baltic Dziwnów
Złota
POL 1271
Leon Jankowski
TKŻ Toruń
Złota
POL 1834
Mikołaj Łukasik
UKS Żegluj Lublin
Złota
POL 2138
Tomasz Zawadka
YKP Gdynia
Złota
POL 1388
Aleksander Skowroński
UKS Zalew Kielce
Złota
POL 1369
Tomasz Guzik
Stowarzyszenie Marina Poraj
Złota
POL 849
Tomasz Tęcza
Jacht Klub Nisko
Złota
POL 1940
Bartłomiej Bil
YKP Gdynia
Złota
POL 131
Piotr Słomka
TS "Kuźnia" Rybnik
Złota
POL 1922
Michał Małagocki
KS Spójnia Warszawa
Złota
POL 1529
Wojciech Bortkiewicz
UKS Żeglarz Wrocław
Złota
POL 2113
Mila Pawłowska
CHKŻ Chojnice
Złota
POL 1227
Krzysztof Zawadzki
Stowarzyszenie Marina Poraj
Złota
POL 2051
Miłosz Rubinkowski
KW LOK GARLAND GLIWICE
Złota
POL 2401
Franciszek Klusek
SSW MOS Iława
Złota
POL 3511
Piotr Szklarski
AZS Uniwersytet Warszawski
Złota
POL 1522
Maciej Sitek
OPTI CWM Gdynia
Złota
POL 2177
Amelia Bac Cardenas
TS "Kuźnia" Rybnik
Złota
POL 3576
Jan Bobula
JK Kotwica Tarnobrzeg
Złota
POL 657
Kalina Sójkowska
KS AZS AWFiS Gdańsk
Złota
POL 1674
Wiktor Mariański
WTW
Złota
POL 1799
Marcin Winiszewski
YKP Gdynia
Złota
POL 1622
Maksymilian Malinowski
JKW Poznań
Złota
POL 2087
Kamil Roman
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
Złota
POL 2140
Marta Józkowicz
YKP Gdynia
Złota
POL 3496
Franciszek Marszałek
KS AZS AWFiS Gdańsk
Złota
POL 3481
Aleksander Lenart
KSW Baltic Dziwnów
Złota
POL 2029
Alexander Nowak
UKS Sindbad Legionowo
Złota
POL 1959
Maksymilian Czarnecki
AZS Poznań
Złota
POL 1497
Łucja Borkowska
AZS Poznań
Złota
POL 3550
Kamila Maziarz
KW LOK GARLAND GLIWICE
Złota
POL 1991
Gabriela Friedrich
KS Zatoka Puck
Złota
POL 1712
Zofia Kuszewska
Giżycka Grupa Regatowa
Złota
POL 122
Kajetan Liszewski
OPTI CWM Gdynia
Złota
POL 1803
Igor Saj
PORT Mechelinki
Złota
POL 3482
Natasza Micewicz
YKP Gdynia
Złota
POL 2083
Konrad Czech
OPTI CWM Gdynia
Złota
POL 2089
Norbert Herba
YK STAL GDYNIA
Złota
POL 2116
Alicja Saj
YK STAL GDYNIA