Eberspächer Puchar Mazur

26 - 29 sie 2021 Giżycko, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nr
Załoga
Ur
Klub
1
POL 991
Marta Gajdzińska
2010
AZS Poznań
2
POL 2116
Alicja Saj
2010
YK STAL GDYNIA
3
POL 920
Ignacy Pospieszny
2009
AZS Poznań
4
POL 1993
Michał Roman
2009
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
5
POL 3524
Julia Agnieszczak
2010
SSW MOS Iława
6
POL 3436
Adam Pakulski
2010
Nauticus Yacht Club Olsztyn
7
POL 2168
Miłosz Ciechanowicz
2010
Giżycka Grupa Regatowa
8
POL 2141
Maksymilian Stańko
2009
PORT Mechelinki
9
POL 4
Maja Harasimowicz-Krysztofiak
2009
KSW Baltic Dziwnów
10
POL 3515
Szymon Mocarski
2010
YK STAL GDYNIA
11
POL 3476
Natan Dziedziak
2010
SSW MOS Iława
12
POL 2087
Kamil Roman
2011
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
13
POL 2155
Jan Wilk
2010
SSW MOS Iława
14
POL 162
Maria Nycz
2009
JKW Poznań
15
POL 3479
Ida Kocięda
2010
OPTI CWM Gdynia
16
POL 3481
Aleksander Lenart
2009
KSW Baltic Dziwnów
17
POL 2089
Norbert Herba
2010
YK STAL GDYNIA
18
POL 2552
Sebastian Wawrzyniak
2010
PORT Mechelinki
19
POL 2173
Antonina Dziekańska
2011
Giżycka Grupa Regatowa
20
POL 2076
Ignacy Kalinowski
2009
JKW Poznań
21
POL 1023
Gustaw Kowalski
2009
TS "Kuźnia" Rybnik
22
POL 1585
Radosław Dudkiewicz
2009
LKS CHARZYKOWY
23
POL 1835
Jędrzej Głuszyk
2009
KS AZS AWFiS Gdańsk
24
POL 2191
Eryk Kąkolewski
2009
KS Spójnia Warszawa
25
POL 1005
Maja Filipska
2009
YK STAL GDYNIA
26
POL 122
Kajetan Liszewski
2010
OPTI CWM Gdynia
27
POL 1959
Maksymilian Czarnecki
2009
AZS Poznań
28
POL 1271
Leon Jankowski
2009
TKŻ Toruń
29
POL 2210
Mateusz Walczak
2009
Nauticus Yacht Club Olsztyn
30
POL 1965
Laura Urbańska
2009
JKW Poznań
31
POL 3522
Mateusz Piskorz
2010
YKP Gdynia
32
POL 3444
Wiktor Kruszyński
2012
YK STAL GDYNIA
33
POL 2083
Konrad Czech
2010
OPTI CWM Gdynia
34
POL 2117
Piotr Tutkowski
2011
YK STAL GDYNIA
35
POL 1533
Antoni Wyroba
2011
KN Lider Kraków
36
POL 1497
Łucja Borkowska
2010
AZS Poznań
37
POL 2029
Alexander Nowak
2009
UKS Sindbad Legionowo
38
POL 1791
Emilia Brdulak
2011
KS Spójnia Warszawa
39
POL 1712
Zofia Kuszewska
2010
Giżycka Grupa Regatowa
40
POL 1804
Amelia Ferenc
2010
KSW Baltic Dziwnów
41
POL 3487
Aleksander Szczepara
2009
UKS AKŻ LESZCZ
42
POL 1
Jakub Chudyk
2009
KSW Baltic Dziwnów
43
POL 1991
Gabriela Friedrich
2011
KS Zatoka Puck
44
POL 1079
Grzegorz Górecki
2010
TS "Kuźnia" Rybnik
45
POL 3482
Natasza Micewicz
2009
YKP Gdynia
46
POL 2201
Stanisław Wróblewski
2010
KS AZS AWFiS Gdańsk
47
POL 1803
Igor Saj
2009
PORT Mechelinki
48
POL 1989
Gabriela Kiewisz
2010
Nauticus Yacht Club Olsztyn
49
POL 1751
Antoni Gabryszewski
2009
UKS Żeglarz Wrocław
50
POL 2211
Antonina Puchowska
2008
YK STAL GDYNIA
51
POL 1818
Blanka Sójkowska
2009
KS AZS AWFiS Gdańsk
52
POL 1834
Mikołaj Łukasik
2010
UKS Żegluj Lublin
53
POL 2063
Paulina Szczepa
2010
KŻ Horn Kraków
54
POL 1622
Maksymilian Malinowski
2009
JKW Poznań
55
POL 2027
Bartosz Nurowski
2009
KS Spójnia Warszawa
56
POL 3550
Kamila Maziarz
2009
KW LOK GARLAND GLIWICE
57
POL 3420
Adam Aljabali
2010
UKS Żegluj Lublin
58
POL 1387
Piotr Malitowski
2011
KW LOK GARLAND GLIWICE
59
POL 131
Piotr Słomka
2009
TS "Kuźnia" Rybnik
60
POL 11
Aleksandra Wiśniowska
2009
YKP Gdynia
61
POL 3465
Piotr Kowalewski
2010
Sailing Legia Warszawa
62
POL 1529
Wojciech Bortkiewicz
2010
UKS Żeglarz Wrocław
63
POL 2103
Jakub Dębiński
2009
Nauticus Yacht Club Olsztyn
64
POL 1267
Elżbieta Psiuk
2011
TS "Kuźnia" Rybnik
65
POL 1281
Klara Malec
2010
OPTI CWM Gdynia
66
POL 38
Filip Modzelewski
2009
AZS Poznań
67
POL 1831
Kornelia Urzędowska
2010
UKŻ Siódemka Białystok
68
POL 1665
Dominika Kluczka
2010
YKP Gdynia
69
POL 3565
Jolanta Siwek
2010
KN Lider Kraków
70
POL 657
Kalina Sójkowska
2011
KS AZS AWFiS Gdańsk
71
POL 1544
Paweł Friedrich
2009
KS Zatoka Puck
72
POL 3440
Michał Musielak
2009
Nauticus Yacht Club Olsztyn
73
POL 3496
Franciszek Marszałek
2010
KS AZS AWFiS Gdańsk
74
POL 2051
Miłosz Rubinkowski
2009
KW LOK GARLAND GLIWICE
75
POL 2099
Mikołaj Zmitrowicz
2008
OKŻ Olsztyn
76
POL 2100
Aleksandra Matz
2010
KS Spójnia Warszawa
77
POL 1469
Jerzy Toliński
2009
KN Lider Kraków
78
POL 1388
Aleksander Skowroński
2009
UKS Zalew Kielce
79
POL 1540
Wojciech Kluczniok
2011
TS "Kuźnia" Rybnik
80
POL 2065
Nina Zajdel
2010
KŻ Horn Kraków
81
POL 1284
Magdalena Psiuk
2010
TS "Kuźnia" Rybnik
82
POL 2075
Olaf Nestorowicz
2011
KS AZS AWFiS Gdańsk
83
POL 1492
Filip Dudziński
2010
UKS Żeglarz Wrocław
84
POL 1606
Tomasz Sobota
2009
Stowarzyszenie Marina Poraj
85
POL 1906
Marta Wójciak
2009
TS "Kuźnia" Rybnik
86
POL 2194
Michał Jerzy Szlaga
2010
Nauticus Yacht Club Olsztyn
87
POL 2140
Marta Józkowicz
2010
YKP Gdynia
88
POL 4707
Antoni Zając
2012
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
89
POL 58
Nina Kobus
2009
CHKŻ Chojnice
90
POL 1879
Antoni Malicki
2009
AZS Uniwersytet Warszawski
91
ITA 9024
Pola Wójcik
2012
Giżycka Grupa Regatowa
92
POL 180
Jan Matysiak
2010
CHKŻ Chojnice
93
POL 1909
Michał Guszcza
2011
UKS Sindbad Legionowo
94
POL 3467
Tomasz Rysz
2010
KS Spójnia Warszawa
95
POL 1446
Jakub Kuźmiński
2009
YKP Gdynia
96
POL 3576
Jan Bobula
2009
JK Kotwica Tarnobrzeg
97
POL 959
Antoni Koterba
2012
UKS FIR Warszawa
98
POL 1753
Michał Trawicki
2010
KS AZS AWFiS Gdańsk
99
POL 849
Tomasz Tęcza
2009
Jacht Klub Nisko
100
POL 2202
Magdalena Kaczyńska
2010
UKS FIR Warszawa
101
POL 3610
Tomasz Tracz
2011
PORT Mechelinki
102
POL 1872
Marianna Bednarz
2009
JK Kotwica Tarnobrzeg
103
POL 2138
Tomasz Zawadka
2009
YKP Gdynia
104
POL 1153
Jacopo Saglio
2010
UKS Żeglarz Wrocław
105
POL 1988
Wiktor Raszka
2009
MKS Dwójka Warszawa
106
POL 192
Lidia Jastrzębska
2009
OKŻ Olsztyn
107
POL 1931
Wojciech Wolszon
2011
KS Zatoka Puck
108
POL 3511
Piotr Szklarski
2009
AZS Uniwersytet Warszawski
109
POL 1270
Jakub Podziewski
2009
UKŻ Siódemka Białystok
110
POL 2092
Robert Martyn
2010
OKŻ Olsztyn
111
POL 20801
Krzysztof Knasiecki
2009
PKM LOK Poznań
112
POL 443
Aleksandra Skura
2009
OKŻ Olsztyn
113
POL 1254
Julia Nagórska
2010
PORT Mechelinki
114
POL 2401
Franciszek Klusek
2010
SSW MOS Iława
115
POL 2270
Antonina Chomont
2011
KSW Baltic Dziwnów
116
POL 2008
Kinga Tomaszewska
2009
GKM Cedrus
117
POL 1950
Marcelina Drescher
2009
AZS Uniwersytet Warszawski
118
POL 3520
Lena Herba
2013
YK STAL GDYNIA
119
POL 1940
Bartłomiej Bil
2012
YKP Gdynia
120
POL 1369
Tomasz Guzik
2010
Stowarzyszenie Marina Poraj
121
POL 29
Anna Wasielewska
2009
SSW MOS Iława
122
POL 3438
Tomasz Biedrzycki
2010
MKS Dwójka Warszawa
123
POL 1932
Marian Kozdryk
2010
KS AZS AWFiS Gdańsk
124
POL 2606
Henryk Kalk
2010
OPTI CWM Gdynia
125
POL 3478
Stanisław Kalk
2011
OPTI CWM Gdynia
126
POL 36
Maciej Misiuk
2010
UKS Żegluj Lublin
127
POL 1515
Daniela Wejher
2009
KS Zatoka Puck
128
POL 1659
Zofia Brzozowicz
2010
PORT Mechelinki
129
POL 1422
Ewa Bańbura
2010
UKS FIR Warszawa
130
POL 1663
Maria Januszewska
2012
YK STAL GDYNIA
131
POL 2113
Mila Pawłowska
2012
CHKŻ Chojnice
132
POL 127
Paweł Rusak
2011
UKŻ Siódemka Białystok
133
POL 1482
Vincent Drożdż
2011
UKS Żegluj Lublin
134
POL 1779
Dominik Rolbiecki
2009
LKS CHARZYKOWY
135
POL 1577
Jakub Nakonieczny
2009
OKŻ Olsztyn
136
POL 1908
Dawid Brzeski
2010
MKS Dwójka Warszawa
137
POL 3999
Tomasz Ignaczewski
2012
KS Spójnia Warszawa
138
POL 2177
Amelia Bac Cardenas
2009
TS "Kuźnia" Rybnik
139
POL 1703
Marianna Jasińska
2012
UKS AKŻ LESZCZ
140
POL 3409
Agata Kowalska
2010
SSW MOS Iława
141
POL 1081
Adam Kikmunter
2010
LKS CHARZYKOWY
142
POL 1241
Michał Johan
2009
KW LOK GARLAND GLIWICE
143
POL 1266
Stanisław Robak
2011
KS Zatoka Puck
144
POL 4704
Maciej Kundzier
2012
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
145
POL 8
Michalina Klimczak
2010
PORT Mechelinki
146
POL 1187
Marek Filipski
2012
YK STAL GDYNIA
147
POL 1799
Marcin Winiszewski
2010
YKP Gdynia
148
POL 999
Maria Olejniczak
2009
JKW Poznań
149
POL 1805
Maja Ferenc
2013
KSW Baltic Dziwnów
150
POL 1832
Konstanty Kosiński
2009
UKŻ Siódemka Białystok
151
POL 1922
Michał Małagocki
2011
KS Spójnia Warszawa
152
POL 3546
Nina Sildatke
2011
YKP Gdynia
153
POL 1230
Paweł Wiliński
2010
AZS Poznań
154
POL 1522
Maciej Sitek
2009
OPTI CWM Gdynia
155
POL 1354
Krzysztof Możejko
2009
KN Lider Kraków
156
POL 14
Igor Piechota
2009
UKS YACHT CLUB SŁAWA
157
POL 1838
Dagmara Gobiec
2010
UKŻ Michałowo
158
POL 1780
Eryk Krause
2011
OPTI CWM Gdynia
159
POL 1114
Nina Bułtowicz
2010
UKS Żegluj Lublin
160
POL 20681
Kacper Musialski
2009
KŻ Horn Kraków
161
POL 3446
Ignacy Moritz
2010
UKS FIR Warszawa
162
POL 3533
Zofia Rolbiecka
2011
LKS CHARZYKOWY
163
POL 3466
Kamil Czajkowski
2010
Sailing Legia Warszawa
164
POL 2000
Maksymilian Kuchar
2011
YK STAL GDYNIA
165
POL 1227
Krzysztof Zawadzki
2009
Stowarzyszenie Marina Poraj
166
POL 1539
Aleksandra Zachciał
2009
PKM LOK Poznań
167
POL 2033
Tymon Dampc
2012
CHKŻ Chojnice
168
POL 1364
Franciszek Fuk
2011
Giżycka Grupa Regatowa
169
POL 1640
Paweł Kuchowicz
2011
PKM LOK Poznań
170
POL 1139
Stanisław Tracz
2012
MKS Dwójka Warszawa
171
POL 308
Ada Bułtowicz
2010
UKS Żegluj Lublin
172
POL 1902
Paweł Sitko
2012
KN Lider Kraków
173
POL 1749
Bartosz Miszczuk
2009
UKS Żegluj Lublin
174
POL 1975
Maksymilian Ambroziak
2012
Sailing Legia Warszawa
175
POL 1474
Mateusz Kayser
2009
PKM LOK Poznań
176
POL 424
Dominik Kmin
2012
UKS FIR Warszawa
177
POL 1798
Jan Zahuta
2013
KN Lider Kraków
178
POL 1667
Marcel Waszkiewicz
2011
Jacht Klub Nisko
179
POL 1290
Ilia Gushchin
2012
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
180
POL 1590
Jekaterina Bianki
2009
uks mos Ełk
181
POL 3434
Ryszard Krawczyk
2011
Nauticus Yacht Club Olsztyn
182
POL 1674
Wiktor Mariański
2009
WTW
183
POL 400
Aleksandra Stefaniak
2010
PKM LOK Poznań
184
POL 1518
Zofia Szczypka
2012
UKS AKŻ LESZCZ
185
POL 3429
Aleksander Nadolski
2011
SSW MOS Iława
186
POL 108
Maciej Urbaniak
2009
JKW Poznań
187
POL 441
Lena Rybicka
2010
OKŻ Olsztyn
188
POL 1999
Helena Kisiel
2011
KS Spójnia Warszawa
189
POL 1586
Michał Kozłowski
2009
KSW BALTIC
190
POL 156
Eryk Kazimierczyk
2012
AZS Uniwersytet Warszawski
191
POL 2091
Aleksandra Szuba
2010
OKŻ Olsztyn
192
POL 2068
Mikołaj Głowa
2010
KŻ Horn Kraków
193
POL 166
Natalia Gąsienica-Wawrytko
2011
Klub Sportowy Wiaterni
194
POL 1839
Miłosz Dworakowski
2011
UKŻ Michałowo
195
POL 1516
Hubert Głowala
2010
UKS Żegluj Lublin
196
POL 1258
Maja Niedźwiecka
2009
uks mos Ełk
197
POL 1800
Piotr Placzke
2012
UKS FIR Warszawa
198
POL 1018
Maksymilian Kloka
2010
LKS CHARZYKOWY
199
POL 3535
Maria Stajewska
2011
YK STAL GDYNIA
200
POL 1363
Helena Fursewicz
2012
Giżycka Grupa Regatowa
201
POL 1300
Olga Baranowska
2009
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
202
POL 757
Antonina Wiatrowska
2012
CHKŻ Chojnice
203
POL 893
Klara Krzywicka
2011
AZS Uniwersytet Warszawski
204
POL 1127
Lena Musialska
2012
KŻ Horn Kraków
205
POL 3548
Marta Kupc
2009
YKP Gdynia
206
POL 1645
Wiktoria Poskrobko
2012
UKŻ Michałowo
207
POL 1008
Szymon Wielewicki
2011
KS Zatoka Puck
208
POL 3441
Hubert Kunc
2010
PORT Mechelinki
209
POL 2120
Maja Wiszniewska
2009
Nauticus Yacht Club Olsztyn
210
POL 1274
Dominik Łuczak
2011
UKŻ Siódemka Białystok
211
POL 188
Krzysztof Szkudlarek
2010
Giżycka Grupa Regatowa
212
POL 3534
Ksawery Chlebowski
2011
YKP Gdynia
213
POL 2403
Igor Iljin
2010
YKP Gdynia
214
POL 1478
Aleksandra Bańbura
2012
UKS FIR Warszawa
215
POL 3433
Jan Dąbrowski
2009
Jacht Klub Nisko
216
POL 2067
Natasza Solarz
2011
KŻ Horn Kraków
217
POL 2108
Julian Hinz
2011
YKP Gdynia
218
POL 1404
Jakub Nowicki
2010
YKP Szczecin
219
POL 7
Lena Houda
2011
UKS AKŻ Leszcz Kraków
220
POL 2139
Jan Mucharski
2009
YKP Gdynia
221
POL 941
Wojciech Sygnet
2010
AZS Poznań
222
POL 1505
Natalia Ostaszewska
2011
UKŻ Michałowo
223
POL 2035
Julia Żórawska
2013
YKP Gdynia
224
POL 1433
Dawid Małachowski
2011
OPTI CWM Gdynia
225
POL 3007
Mateusz Bogdziewicz
2009
PORT Mechelinki
226
POL 1498
Aleksandra Pupek
2010
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
227
POL 1903
Mateusz Kazimierczyk
2010
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
228
POL 1728
Anna Sobieraj
2012
CHKŻ Chojnice
229
POL 1428
Lena Roszak
2009
OŚ AZS POZNAŃ
230
POL 1911
Jan Waśkiewicz
2012
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
231
POL 1329
Jakub Burnus
2012
KŻ "Horn" Kraków
232
POL 1011
Helena Radziwon
2012
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW