Eastern Europe Championship

17 - 20 sie 2021

Giżycko, Poland

Wyniki regat
420
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Pkt U19K U19M U17K U17M
1 POL 56978 Ludwik Grzelak
Tomasz Lewandowski
OKŻ Olsztyn 1 1 2 1 1 4 UFD* 1 4 7 22.00 - 1 - -
2 POL 56942 Agnieszka Pawłowska
Dominika Ołowiak
CHKŻ Chojnice
OKŻ Olsztyn
10 3 3 2 6 1 6 5 2 UFD* 38.00 1 - - -
3 POL 57066 Rafał Pogorzelski
Filip Fajfer
Giżycka Grupa Regatowa
MKS 2 Warszawa
2 4 1 8 2 3 7 3 21 UFD* 51.00 - 2 - -
4 POL 55651 Jeremi Dąbrowski
Mikołaj Bazyli
KSW Baltic Dziwnów 4 5 7 3 3 2 1 10 16 17* 51.00 - 3 - 1
5 POL 56702 Korneliusz Dębiak
Filip Kurczewski
OKŻ Olsztyn 3 8 5 7 26* 17 4 7 3 11 65.00 - 4 - -
6 POL 56147 Natalia Kilar
Maciej Maćkowiak
YKP Gdynia 16* 7 10 5 9 5 5 6 13 8 68.00 - 5 - 2
7 POL 57045 Paulina Rutkowska
Iga Wielczyk
YKP Gdynia
MOS Ilawa
5 10 BFD* 6 4 10 8 4 19 10 76.00 2 - 1 -
8 POL 56858 Adam Turczynowicz
Marcel Kurjańczyk
Giżycka Grupa Regatowa 21* 14 4 4 12 21 3 14 6 1 79.00 - 6 - -
9 POL 56627 Mateusz Gigielewicz
Patryk Chełkowski
Giżycka Grupa Regatowa 6 11 6 10 13 14 9 19* 15 5 89.00 - 7 - 3
10 POL 56369 Ewa Lewandowska
Julia Żmudzińska
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
MIĘDZYSZKOLNY KLUB ŻEGLARSKI ŻNIN
14 6 16 13 15 UFD* 13 2 5 6 90.00 3 - 2 -
11 POL 53621 Jan Zamojski
Michał Trafalski
YKP Gdynia 19 UFD* 22 11 8 6 10 17 9 2 104.00 - 8 - 4
12 POL 56528 Dominika Grala
Mikołaj Merkler
Giżycka Grupa Regatowa 8 2 24 12 18 8 20 9 14 30* 115.00 - 9 - -
13 POL 56558 Dominika Fajdasz
Szymon Rozum
MKS 2 Warszawa 17 20 9 26* 16 15 2 12 22 4 117.00 - 10 - 5
14 POL 55569 Jeremi Szczukowski
Jakub Pietrzak
Chojnicki Klub Żeglarski
MKŻ Arka Gdynia
7 12 11 16 5 9 29* 13 24 20 117.00 - 11 - 6
15 POL 55663 Joanna Cymerman
Małgorzata Górnisiewicz
KSW Baltic Dziwnów 13 13 13 17 17 11 15 16 25* 16 131.00 4 - - -
16 POL 55327 Pola Schmidt
Tymon Kosobucki
YKP Gdynia 22 UFD* BFD 22 11 7 16 15 1 3 141.00 - 12 - 7
17 POL 55956 Aleksander Hlebowicz
Adrian Manista
Nauticus YC Olsztyn 20* 15 18 18 19 16 14 11 11 19 141.00 - 13 - -
18 POL 56370 Jakub Czeczek
Jakub Wasikowski
KS BAZA MRAGOWO 9 18 15 19 10 22 23* 23 12 18 146.00 - 14 - 8
19 POL 55957 Liwia Liszkiewicz
Aleksandra Kot
OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 18 9 14 15 28* 19 25 24 7 23 154.00 5 - 3 -
20 POL 54956 Radosław Parzych
Kamil Jankowski
KS BAZA Mrągowo 11 16 8 20 UFD* 25 17 8 8 UFD 157.00 - 15 - 9
21 POL 55954 Maksymilian Rybicki
Wiktor Mielnik
OKŻ Olsztyn DNF* 21 17 14 7 18 19 18 27 24 165.00 - 16 - 10
22 POL 55326 Karolina Gała
Hanna Gloeh
MKS Dwójka Warszawa DNF* 26 12 29 14 12 12 22 26 15 168.00 6 - 4 -
23 POL 55654 Mateusz Buło
Aleksander Warno
KS BAZA Mrągowo 15 19 DNE 9 22 13 11 20 29 UFD* 182.00 - 17 - -
24 POL 55955 Weronika Marszalik
Amelia Kwiatkowska
Nauticus Yacht Club Olsztyn DNF* 23 26 24 23 24 18 21 17 9 185.00 7 - 5 -
25 POL 53608 Michał Jaroszek
Filip Lenart
KSW BALTIC 24 25 BFD* 27 29 UFD 28 27 10 14 228.00 - 18 - 11
26 POL 5614 Weronika Przezdziecka
Leon Przybyszewski
KS Spójnia Warszawa DNF* 24 29 DNF 24 29 21 28 20 13 232.00 - 19 - 12
27 POL 56857 Jan Macugowski
Jakub Kreft
Vi-King Człuchów DNF* 36 21 25 20 28 27 30 23 25 235.00 - 20 - 13
28 POL 55657 Klara Piotrowska
Adam Strelau
MKS2 Warszawa 26 27 30 DNF* 30 35 30 26 39 12 255.00 - 21 - 14
29 POL 56676 Jakub Matwiejczyk
Bartosz Osowski
YKP Gdynia 25 33 28 DNF* 34 20 22 31 35 33 261.00 - 22 - 15
30 POL 5538 Filip Sikorski
Jakub Tomczyński
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 27 22 BFD* 30 36 27 31 BFD 18 28 263.00 - 23 - -
31 POL 57170 Adam Chamier-Cieminski
Wiktor Pawłowski
CHKŻ Chojnice 28 37* 19 33 33 32 24 29 37 34 269.00 - 24 - -
32 POL 55953 Antonina Kiełbik
Alicja Śmiecińska
Olsztyński Klub Żeglarski JUNGA DNF* DNF DNF 23 27 23 26 25 30 35 277.00 8 - 6 -
33 POL 55565 Wiktor Przezdziecki
Jakub Roszkowski
KS Spójnia Warszawa DNF* 29 31 28 39 37 36 34 32 29 295.00 - 25 - 16
34 POL 55952 Malwina Podsiad
Michał Karnacewicz
KS BAZA Mrągowo
Nauticus YC Olsztyn
23 28 DNF* 21 38 31 35 DNF 40 36 296.00 - 26 - 17
35 POL 57079 Jakub Kaszewiak
Magdalena Ostrowska
K.S. Spójnia - Warszawa DNF* 30 25 32 37 38 33 DNF 34 31 304.00 - 27 - 18
36 POL 56624 Miłosz Wyszyński
Ewa Fabisiak
Giżycka Grupa Regatowa DNF* 34 27 DNF 40 36 37 33 36 21 308.00 - 28 - 19
37 POL 56530 Pola Kostuch
Sara Browarczyk
Nauticus YC Olsztyn DNF* DNF DNF DNF 32 34 34 32 28 22 314.00 9 - 7 -
38 CZE 56750 Matej Ptacnik
Ondrej Ptacnik
JMJ Stare Splavy DNF* 31 DNF DNF 31 33 32 DNF 33 27 319.00 - 29 - 20
39 POL 56628 Jan Fuk
Kacper Wojczulanis
Giżycka Grupa Regatowa
Nauticus Yacht Club Olsztyn
DNF* 35 20 DNF 21 26 DNS DNS DNS DNS 322.00 - 30 - 21
40 POL 56797 Patrycja Kurpiewska
Hanna Korsak
MKS "Dwójka" Warszawa DNF* 32 23 31 25 DNF DNF DNF DNF DNF 331.00 10 - 8 -
41 POL 1 Patrycja Chiniewicz
Hanna Kozłowska
MUKŻ BAŁTYK MIELNO DNF* DNF DNF DNF 35 30 DNF 35 31 26 333.00 11 - 9 -
42 GBR 56759 Julia Staite
Jakub Staite
Hayling Island Sailing Club 12 17 DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF 337.00 - 31 - -
43 POL 56141 Martyna Grzegorczyk
Wiktor Radziej
Ks AZS AWFIS GDAŃSK DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 38 DNF 38 32 372.00 - 32 - 22
470
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Pkt
1 UKR 22 Tetiana Lepsha
Yehor Samarin
1 1 1 DNF* 1 5 1 2 5 1 18.00
2 POL 22 Zofia Korsak
Julian Gloeh
MKS „Dwójka” Warszawa 6* 4 2 3 3 2 3 1 1 4 23.00
3 POL 77 Jakub Gołębiowski
Hanna Dzik
MOS SSW Iława
YKP Gdynia
5 2 4 7* 2 1 6 3 2 2 27.00
4 POL 997 Seweryn Wysokiński
Bartosz Reiter
OPTY USTKA
OKŻ Olsztyn
2 DSQ* 3 1 4 6 4 6 3 5 34.00
5 POL 19 Paweł Kajeta
Karolina żurek
UKŻ Lamelka Kartuzy
YKP Gdynia
4 5 5 2 5 4 2 4 7* 3 34.00
6 POL 11 Weronika Jaroszek
Filip Zalewski
Klub Sportów Wodnych Baltic
MKS Dwójka Warszawa
3 3 7* 4 6 3 5 5 4 7 40.00
7 LTU 2 Daumantė Petraitytė
Jurgis Jurgelionis
Lietuvos 470 asociacija ESSC
Lietuvos 470 asociacija ESSC
7* 6 6 5 7 7 7 7 6 6 57.00
8 LTU 3 Arnas Vaišnys
Danielė Viršilaitė
Lietuvos 470 asociacija ESSC
Lietuvos 470 asociacija ESSC
8 7 DNF* 6 8 8 8 9 9 8 71.00
9 LTU 1 ūla Matijošiūtė
Rokas Bitinaitis
Lietuvos 470 asociacija ESSC
Lietuvos 470 asociacija ESSC
9 DNF* DNF 8 9 9 9 8 8 9 80.00
10 POL 5 Kamil Bączek
Anna Lejman
Giżycka Grupa Regatowa DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF 10 87.00
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.