Eastern Europe Championship

17 - 20 sie 2021 Giżycko, Poland

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
R8
R9
R10
Pkt
U19K
U19M
U17K
U17M
1
POL 56978
Ludwik Grzelak
Tomasz Lewandowski
OKŻ Olsztyn
1
1
2
1
1
4
UFD*
1
4
7
22.00
1
2
POL 56942
Agnieszka Pawłowska
Dominika Ołowiak
CHKŻ Chojnice
OKŻ Olsztyn
10
3
3
2
6
1
6
5
2
UFD*
38.00
1
3
POL 57066
Rafał Pogorzelski
Filip Fajfer
Giżycka Grupa Regatowa
MKS 2 Warszawa
2
4
1
8
2
3
7
3
21
UFD*
51.00
2
4
POL 55651
Jeremi Dąbrowski
Mikołaj Bazyli
KSW Baltic Dziwnów
4
5
7
3
3
2
1
10
16
17*
51.00
3
1
5
POL 56702
Korneliusz Dębiak
Filip Kurczewski
OKŻ Olsztyn
3
8
5
7
26*
17
4
7
3
11
65.00
4
6
POL 56147
Natalia Kilar
Maciej Maćkowiak
YKP Gdynia
16*
7
10
5
9
5
5
6
13
8
68.00
5
2
7
POL 57045
Paulina Rutkowska
Iga Wielczyk
YKP Gdynia
MOS Ilawa
5
10
BFD*
6
4
10
8
4
19
10
76.00
2
1
8
POL 56858
Adam Turczynowicz
Marcel Kurjańczyk
Giżycka Grupa Regatowa
21*
14
4
4
12
21
3
14
6
1
79.00
6
9
POL 56627
Mateusz Gigielewicz
Patryk Chełkowski
Giżycka Grupa Regatowa
6
11
6
10
13
14
9
19*
15
5
89.00
7
3
10
POL 56369
Ewa Lewandowska
Julia Żmudzińska
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
MIĘDZYSZKOLNY KLUB ŻEGLARSKI ŻNIN
14
6
16
13
15
UFD*
13
2
5
6
90.00
3
2
11
POL 53621
Jan Zamojski
Michał Trafalski
YKP Gdynia
19
UFD*
22
11
8
6
10
17
9
2
104.00
8
4
12
POL 56528
Dominika Grala
Mikołaj Merkler
Giżycka Grupa Regatowa
8
2
24
12
18
8
20
9
14
30*
115.00
9
13
POL 56558
Dominika Fajdasz
Szymon Rozum
MKS 2 Warszawa
17
20
9
26*
16
15
2
12
22
4
117.00
10
5
14
POL 55569
Jeremi Szczukowski
Jakub Pietrzak
Chojnicki Klub Żeglarski
MKŻ Arka Gdynia
7
12
11
16
5
9
29*
13
24
20
117.00
11
6
15
POL 55663
Joanna Cymerman
Małgorzata Górnisiewicz
KSW Baltic Dziwnów
13
13
13
17
17
11
15
16
25*
16
131.00
4
16
POL 55327
Pola Schmidt
Tymon Kosobucki
YKP Gdynia
22
UFD*
BFD
22
11
7
16
15
1
3
141.00
12
7
17
POL 55956
Aleksander Hlebowicz
Adrian Manista
Nauticus YC Olsztyn
20*
15
18
18
19
16
14
11
11
19
141.00
13
18
POL 56370
Jakub Czeczek
Jakub Wasikowski
KS BAZA MRAGOWO
9
18
15
19
10
22
23*
23
12
18
146.00
14
8
19
POL 55957
Liwia Liszkiewicz
Aleksandra Kot
OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
18
9
14
15
28*
19
25
24
7
23
154.00
5
3
20
POL 54956
Radosław Parzych
Kamil Jankowski
KS BAZA Mrągowo
11
16
8
20
UFD*
25
17
8
8
UFD
157.00
15
9
21
POL 55954
Maksymilian Rybicki
Wiktor Mielnik
OKŻ Olsztyn
DNF*
21
17
14
7
18
19
18
27
24
165.00
16
10
22
POL 55326
Karolina Gała
Hanna Gloeh
MKS Dwójka Warszawa
DNF*
26
12
29
14
12
12
22
26
15
168.00
6
4
23
POL 55654
Mateusz Buło
Aleksander Warno
KS BAZA Mrągowo
15
19
DNE
9
22
13
11
20
29
UFD*
182.00
17
24
POL 55955
Weronika Marszalik
Amelia Kwiatkowska
Nauticus Yacht Club Olsztyn
DNF*
23
26
24
23
24
18
21
17
9
185.00
7
5
25
POL 53608
Michał Jaroszek
Filip Lenart
KSW BALTIC
24
25
BFD*
27
29
UFD
28
27
10
14
228.00
18
11
26
POL 5614
Weronika Przezdziecka
Leon Przybyszewski
KS Spójnia Warszawa
DNF*
24
29
DNF
24
29
21
28
20
13
232.00
19
12
27
POL 56857
Jan Macugowski
Jakub Kreft
Vi-King Człuchów
DNF*
36
21
25
20
28
27
30
23
25
235.00
20
13
28
POL 55657
Klara Piotrowska
Adam Strelau
MKS2 Warszawa
26
27
30
DNF*
30
35
30
26
39
12
255.00
21
14
29
POL 56676
Jakub Matwiejczyk
Bartosz Osowski
YKP Gdynia
25
33
28
DNF*
34
20
22
31
35
33
261.00
22
15
30
POL 5538
Filip Sikorski
Jakub Tomczyński
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
27
22
BFD*
30
36
27
31
BFD
18
28
263.00
23
31
POL 57170
Adam Chamier-Cieminski
Wiktor Pawłowski
CHKŻ Chojnice
28
37*
19
33
33
32
24
29
37
34
269.00
24
32
POL 55953
Antonina Kiełbik
Alicja Śmiecińska
Olsztyński Klub Żeglarski JUNGA
DNF*
DNF
DNF
23
27
23
26
25
30
35
277.00
8
6
33
POL 55565
Wiktor Przezdziecki
Jakub Roszkowski
KS Spójnia Warszawa
DNF*
29
31
28
39
37
36
34
32
29
295.00
25
16
34
POL 55952
Malwina Podsiad
Michał Karnacewicz
KS BAZA Mrągowo
Nauticus YC Olsztyn
23
28
DNF*
21
38
31
35
DNF
40
36
296.00
26
17
35
POL 57079
Jakub Kaszewiak
Magdalena Ostrowska
K.S. Spójnia - Warszawa
DNF*
30
25
32
37
38
33
DNF
34
31
304.00
27
18
36
POL 56624
Miłosz Wyszyński
Ewa Fabisiak
Giżycka Grupa Regatowa
DNF*
34
27
DNF
40
36
37
33
36
21
308.00
28
19
37
POL 56530
Pola Kostuch
Sara Browarczyk
Nauticus YC Olsztyn
DNF*
DNF
DNF
DNF
32
34
34
32
28
22
314.00
9
7
38
CZE 56750
Matej Ptacnik
Ondrej Ptacnik
JMJ Stare Splavy
DNF*
31
DNF
DNF
31
33
32
DNF
33
27
319.00
29
20
39
POL 56628
Jan Fuk
Kacper Wojczulanis
Giżycka Grupa Regatowa
Nauticus Yacht Club Olsztyn
DNF*
35
20
DNF
21
26
DNS
DNS
DNS
DNS
322.00
30
21
40
POL 56797
Patrycja Kurpiewska
Hanna Korsak
MKS "Dwójka" Warszawa
DNF*
32
23
31
25
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
331.00
10
8
41
POL 1
Patrycja Chiniewicz
Hanna Kozłowska
MUKŻ BAŁTYK MIELNO
DNF*
DNF
DNF
DNF
35
30
DNF
35
31
26
333.00
11
9
42
GBR 56759
Julia Staite
Jakub Staite
Hayling Island Sailing Club
12
17
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
337.00
31
43
POL 56141
Martyna Grzegorczyk
Wiktor Radziej
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
38
DNF
38
32
372.00
32
22