Eastern Europe Championship

17 - 20 sie 2021

Giżycko, Poland

Lista otrzymanych zgłoszeń
420
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Matej Ptacnik
Ondrej Ptacnik
2005
2005
JMJ Stare Splavy 16.08.2021, 21:13
2 Julia Staite
Jakub Staite
2003
2005
Hayling Island Sailing Club 16.08.2021, 21:13
3 Rafał Pogorzelski
Filip Fajfer
2003
2003
Giżycka Grupa Regatowa
MKS 2 Warszawa
16.08.2021, 21:13
4 Radosław Parzych
Kamil Jankowski
2005
2005
KS BAZA Mrągowo 16.08.2021, 21:13
5 Michał Jaroszek
Filip Lenart
2006
2005
KSW BALTIC 16.08.2021, 21:13
6 Jakub Czeczek
Jakub Wasikowski
2006
2007
KS BAZA MRAGOWO 16.08.2021, 21:13
7 Jakub Kaszewiak
Magdalena Ostrowska
2005
2005
K.S. Spójnia - Warszawa 16.08.2021, 21:13
8 Adam Turczynowicz
Marcel Kurjańczyk
2005
2004
Giżycka Grupa Regatowa 16.08.2021, 21:13
9 Dominika Fajdasz
Szymon Rozum
2005
2005
MKS 2 Warszawa 16.08.2021, 21:13
10 Mateusz Buło
Aleksander Warno
2004
2006
KS BAZA Mrągowo 16.08.2021, 21:13
11 Jeremi Szczukowski
Jakub Pietrzak
2006
2005
CHKŻ Chojnice
MKŻ Arka Gdynia
16.08.2021, 21:13
12 Joanna Cymerman
Małgorzata Górnisiewicz
2004
2005
KSW Baltic Dziwnów 16.08.2021, 21:13
13 Jeremi Dąbrowski
Mikołaj Bazyli
2005
2005
KSW Baltic Dziwnów 16.08.2021, 21:13
14 Weronika Marszalik
Amelia Kwiatkowska
2006
2005
Nauticus Yacht Club Olsztyn 16.08.2021, 21:13
15 Paulina Rutkowska
Iga Wielczyk
2005
2005
YKP Gdynia
MOS Ilawa
16.08.2021, 21:13
16 Karolina Gała
Hanna Gloeh
2005
2005
MKS Dwójka Warszawa 16.08.2021, 21:13
17 Ludwik Grzelak
Tomasz Lewandowski
2003
2003
OKŻ Olsztyn 16.08.2021, 21:13
18 Ewa Lewandowska
Julia Żmudzińska
2006
2005
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
MIĘDZYSZKOLNY KLUB ŻEGLARSKI ŻNIN
16.08.2021, 21:14
19 Malwina Podsiad
Michał Karnacewicz
2006
2007
KS BAZA Mrągowo
Nauticus YC Olsztyn
16.08.2021, 21:14
20 Jakub Matwiejczyk
Bartosz Osowski
2007
2006
YKP Gdynia 16.08.2021, 21:14
21 Agnieszka Pawłowska
Dominika Ołowiak
2003
2004
CHKŻ Chojnice
OKŻ Olsztyn
16.08.2021, 21:14
22 Antonina Kiełbik
Alicja Śmiecińska
2007
2007
Olsztyński Klub Żeglarski JUNGA 16.08.2021, 21:14
23 Jan Macugowski
Jakub Kreft
2005
2007
Vi-King Człuchów 16.08.2021, 21:14
24 Patrycja Chiniewicz
Hanna Kozłowska
2007
2007
MUKŻ BAŁTYK MIELNO 16.08.2021, 21:14
25 Patrycja Kurpiewska
Hanna Korsak
2005
2007
MKS "Dwójka" Warszawa 16.08.2021, 21:14
26 Dominika Grala
Mikołaj Merkler
2006
2004
Giżycka Grupa Regatowa 16.08.2021, 21:14
27 Korneliusz Dębiak
Filip Kurczewski
2003
2003
OKŻ Olsztyn 16.08.2021, 21:14
28 Klara Piotrowska
Adam Strelau
2007
2005
MKS2 Warszawa 16.08.2021, 21:14
29 Adam Chamier-Cieminski
Wiktor Pawłowski
2004
2007
CHKŻ Chojnice 16.08.2021, 21:14
30 Jan Zamojski
Michał Trafalski
2006
2007
YKP Gdynia 16.08.2021, 21:14
31 Pola Kostuch
Sara Browarczyk
2006
2007
Nauticus YC Olsztyn 16.08.2021, 21:14
32 Aleksander Hlebowicz
Adrian Manista
2004
2004
Nauticus YC Olsztyn 16.08.2021, 21:14
33 Wiktor Przezdziecki
Jakub Roszkowski
2008
2007
KS Spójnia Warszawa 16.08.2021, 21:14
34 Weronika Przezdziecka
Leon Przybyszewski
2008
2005
KS Spójnia Warszawa 16.08.2021, 21:14
35 Jan Fuk
Kacper Wojczulanis
2006
2008
Giżycka Grupa Regatowa
Nauticus Yacht Club Olsztyn
16.08.2021, 21:14
36 Pola Schmidt
Tymon Kosobucki
2005
2007
YKP Gdynia 16.08.2021, 21:14
37 Natalia Kilar
Maciej Maćkowiak
2005
2007
YKP Gdynia 16.08.2021, 21:14
38 Mateusz Gigielewicz
Patryk Chełkowski
2005
2006
Giżycka Grupa Regatowa 16.08.2021, 21:14
39 Miłosz Wyszyński
Ewa Fabisiak
2006
2007
Giżycka Grupa Regatowa 16.08.2021, 21:14
40 Maksymilian Rybicki
Wiktor Mielnik
2006
2006
OKŻ Olsztyn 16.08.2021, 21:14
41 Martyna Grzegorczyk
Wiktor Radziej
2008
2008
Ks AZS AWFIS GDAŃSK 16.08.2021, 21:14
42 Liwia Liszkiewicz
Aleksandra Kot
2007
2005
OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 17.08.2021, 09:38
43 Filip Sikorski
Jakub Tomczyński
2006
2004
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 17.08.2021, 11:38
470
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Daumantė Petraitytė
Jurgis Jurgelionis
2002
2002
Lietuvos 470 asociacija ESSC
Lietuvos 470 asociacija ESSC
16.08.2021, 21:13
2 ūla Matijošiūtė
Rokas Bitinaitis
2003
2001
Lietuvos 470 asociacija ESSC
Lietuvos 470 asociacija ESSC
16.08.2021, 21:13
3 Paweł Kajeta
Karolina żurek
2002
2001
UKŻ Lamelka Kartuzy
YKP Gdynia
16.08.2021, 21:13
4 Zofia Korsak
Julian Gloeh
2002
2002
MKS „Dwójka” Warszawa 16.08.2021, 21:14
5 Seweryn Wysokiński
Bartosz Reiter
1999
2021
OPTY USTKA
OKŻ Olsztyn
16.08.2021, 21:14
6 Jakub Gołębiowski
Hanna Dzik
2002
2000
MOS SSW Iława
YKP Gdynia
16.08.2021, 21:14
7 Weronika Jaroszek
Filip Zalewski
2002
2000
Klub Sportów Wodnych Baltic
MKS Dwójka Warszawa
16.08.2021, 21:14
8 Tetiana Lepsha
Yehor Samarin
2002
2000
16.08.2021, 21:14
9 Arnas Vaišnys
Danielė Viršilaitė
2004
2005
Lietuvos 470 asociacija ESSC
Lietuvos 470 asociacija ESSC
16.08.2021, 21:14
10 Kamil Bączek
Anna Lejman
1983
1999
Giżycka Grupa Regatowa 16.08.2021, 21:14
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.