Akademickie Mistrzostwa Polski

23 - 26 maj 2022

Wilkasy, Polska

Wyniki regat
Omega Standard
M Nr Załoga Klub F1 F2 F3 F4 F5 F6 Pkt UME UNI USP UTE UWF WSN WSZ
1 54 Kacper Paszek
Bartosz Reiter
Bartłomiej Szlija
KS AZS AWFiS Gdańsk 22* 1 5 2 1 7 16.00 - - - - 1 - -
2 52 Aleksander Michalski
Tomasz Kochanowski
Jan Krasodomski
6 7* 2 6 2 1 17.00 - - - 1 - - -
3 37 Patryk Kosmalski
Tomasz Lewandowski
Karolina żurek
2 16* 3 4 3 8 20.00 - - - 2 - - -
4 107 Tytus Butowski
Mikołaj Chłopek
Lidia Sulikowska
1 6 9 3 11* 2 21.00 - 1 - - - - -
5 75 Jan Sibilski
Grzegorz Frąckowiak
Aleksandra Puzyna
4 8 8 5 14* 12 37.00 - - - 3 - - -
6 86 Filip Szmit
Maciej Abramowicz
Maciej Fajfer
23* 9 1 18 6 6 40.00 - - - 4 - - -
7 81 Paweł Grabowski
Krzysztof Leński
Jakub Polkowski
AZS WAT Warszawa 3 11 6 17* 9 13 42.00 - - 1 - - - -
8 72 Kacper Wysocki
Jakub Padzik
Izabela Satrjan
7 4 4 19 UFD* 11 45.00 - - - 5 - - -
9 44 Katarzyna Harc
Alicja Bielachowicz
Hanna Dzik
GUM Gdańsk 5 19* 12 10 5 18 50.00 1 - - - - - -
10 87 Michał Markiewicz
Bartosz Nakwasiński
Michał Zydek
16 14 24* 8 15 9 62.00 - - - 6 - - -
11 88 Jędrzej Charłampowicz
Oskar Maguda
Bartosz Sadowski
UFD* 2 10 1 4 DSQ 64.00 - - 2 - - - -
12 29 Julia Szmit
Grzegorz Bienia
Mateusz Safijan
31 13 20 UFD* 7 5 76.00 2 - - - - - -
13 39 Marek Rospond
Jan Gorgoń
Gabriela Cielecka
AGH Kraków 17 12 23* 22 17 10 78.00 - - - 7 - - -
14 46 Natalia Stawiarska
Krzysztof Feja
Jakub Wirkijowski
10 5 UFD* DNF 16 4 82.00 3 - - - - - -
15 85 Magdalena Leymańczyk
Bartosz Pawlak
Bartłomiej Rychlik
13 22* 18 20 12 20 83.00 - - - 8 - - -
16 109 Rafał Pogorzelski
Weronika Jaroszek
Michał Miler
26* 18 13 7 21 25 84.00 - 2 - - - - -
17 62 Wiktoria Gołębiowska
Jakub Gołębiowski
Jakub Stremlau
12 10 DNF* UFD 13 3 85.00 - 3 - - - - -
18 71 Aleksandra Jędryczka
Kajetan Januszewski
Zuzanna Tarnawska
9 32* 15 9 22 31 86.00 - - - 9 - - -
19 68 łukasz Machowski
Jakub Błaszczyszyn
Oliwia Laskowska
19 23 11 25* 20 14 87.00 - 4 - - - - -
20 38 Agnieszka Pawłowska
Natalia Jabłońska
Hubert Kurjańczyk
8 26 26 15 DNS* 16 91.00 - - - 10 - - -
21 31 Paweł Abramowicz
Piotr Borczyński
Cezary Sternicki
14 21 25 16 DNS* 19 95.00 - - 3 - - - -
22 89 Adam łożyński
Katarzyna Derwich
Adrian Kaczyński
AZS WAT Warszawa 11 20 14 21 DNS* 34 100.00 - - 4 - - - -
23 91 Maciej Krusiec
Adam Chmiel
Michał Krasodomski
25 24 16 12 DNF* 30 107.00 - 5 - - - - -
24 92 Maciej Skiba
Kamil Chara
Wojciech Ender
20 31 41* 11 10 36 108.00 - - - 11 - - -
25 36 Magdalena Placzke
Alan Alkhatab
Stanisław Bajerski
GUM Gdańsk 21 25 22 13 DNS* 27 108.00 4 - - - - - -
26 97 Igor Tarasiuk
Nikodem Berezowski
Marcin Polonis
18 28 7 14 DNF* DNF 114.00 - - - - - 1 -
27 28 Mateusz Krasowski
Julian Gloeh
Nina Machowicz
AWF Warszawa 36 34 17 24 DNS* 15 126.00 - - - - 2 - -
28 45 Marcin Markiewicz
Maciej Peter
Agata Tołłoczko
34 15 21 DNF* 31 26 127.00 - - - 12 - - -
29 99 Agnieszka łapińska
Julia Oleksiuk
Maksym Richter
AZS UW Warszawa 24 17 19 DNF* DNS 22 129.00 - 6 - - - - -
30 83 Michał Malinowski
Bartłomiej Marki
Jacek Nawrocki
27 27 37 38* 19 21 131.00 - - - 13 - - -
31 67 Rafał Błażejczyk
Jacek Sajnóg
Karolina Skowrońska
AZS WAT Warszawa DSQ* 3 UFD UFD 18 17 132.00 - - 5 - - - -
32 27 Jan Gocki
Michał Gocki
Magdalena Wieczorek
UFD* 40 31 29 8 28 136.00 - - - 14 - - -
33 59 Radosław Jankowski
Dominika Barańska
Michał Moritz
33 36* 27 27 28 24 139.00 - - - 15 - - -
34 35 Krzysztof Orwaldi
Jan Anasiewicz
Iwona łopata
AZS UW Warszawa 37 29 28 30 DNS* 23 147.00 - 7 - - - - -
35 95 Karol Boguś
Agnieszka Baranowska
Artur Tyński
29 39* 34 31 23 32 149.00 - 8 - - - - -
36 84 Piotr Kaczmarek
Maciej Dzik
Wiktor Porakowski
39* 30 29 33 29 33 154.00 - - - 16 - - -
37 56 Daria Gronostaj
Karolina Krzywiecka
Maciej Nowak
41 42* 32 37 26 29 165.00 5 - - - - - -
38 74 Michał Babicz
Piotr Grobelny
Szymon Zienkiewicz
28 38 42 23 DNS* 35 166.00 - - - 17 - - -
39 55 Jakub Fick
Julia Fick
Jonasz Osiecki
40* 37 36 28 27 38 166.00 6 - - - - - -
40 90 Michał Górnisiewicz
Zuzanna Raff
Krzysztof Wawrzyniak
35 41* 33 32 30 37 167.00 - - 6 - - - -
41 82 Kinga Keller
Dariusz Falkowski
Michał Piesecki
15 DNS* 35 26 DNS UFD 170.00 7 - - - - - -
42 78 Jakub Mazurek
Ziemowit Chursan
Natalia Goliszek
32 33 40 40 25 41* 170.00 - 9 - - - - -
43 34 Marek Kaliński
Maria Grządkowska
Marcin Kot
AZS UW Warszawa 38 35 30 34 DNS* 39 176.00 - 10 - - - - -
44 33 Michał Kostrzewa
Zofia Resler
Michał Turniak
42 43* 39 39 24 42 186.00 8 - - - - - -
45 49 Aleksandra Lipowicz
Konrad Majlich
Mateusz Mikołajczak
43 45 38 36 UFD* 40 202.00 - 11 - - - - -
46 102 Grzegorz Ginter
Szczepan świerz
Jarosław Wąsik
30 44 UFD* 35 DNS DNF 203.00 9 - - - - - -
47 53 Michał Wądek
Maja Myszczyszyn
Stanisław Podwojski
1 1 1 DNF* 1 4.00 - - - 18 - - -
48 58 Maria Grabska
Przemysław Dyś
Hanna Kubik
2 3 3 1 DNF* 9.00 10 - - - - - -
49 42 Bruno Niezbecki
Rafał Jóźwik
Mateusz Kowaluk
3 2 2 DNS* 3 10.00 - - - 19 - - -
50 41 Krzysztof Panek
Urszula Grudzień
Marcelina Rabczewska
4 7* 5 2 6 17.00 - 12 - - - - -
51 48 Mateusz Pietrzak
Maciej Hamera
Maria Kulling
10 4 UFD* 3 5 22.00 - - 7 - - - -
52 76 Daniel Gut
Agnieszka Cieślik
Magdalena Latała
AGH Kraków 6 6 6 4 8* 22.00 - - - 20 - - -
53 13 Beniamin Sawicki
Wojciech Antoniak
Igor Miller
11 11 7 DNS* 4 33.00 11 - - - - - -
54 32 Oliwia Sas
Michał Patelski
Kornelia Sokołowska
12 8 10 5 DNF* 35.00 12 - - - - - -
55 96 Agata Kalinowska
Dagmara Gluch
Ewa Kowalewska
15 13 13 DNS* 2 43.00 - - - 21 - - -
56 47 Maria Sitko
Arkadiusz Banaczyk
Michał Dudek
17* 15 14 8 11 48.00 13 - - - - - -
57 70 Kacper Szmyd
Michał Piszczek
Michał Wydrychiewicz
22* 19 21 6 9 55.00 - - 8 - - - -
58 11 Jan Ohde-świętosławski
Stanisław Dąbrowski
Michał Masztanowicz
24* 23 11 11 10 55.00 - 13 - - - - -
59 94 Hubert Stachowicz
Milena Leziak
Anna Masajada
5 5 4 DNF* DNF 58.00 14 - - - - - -
60 16 Elżbieta Wojciechowska
Wojciech Bień
Wojciech Stefaniak
14 21 12 DNS* 13 60.00 - - - 22 - - -
61 23 Wojciech Kamiński
Wojciech Witczak
Jakub Szymanowicz
19 14 15 DNF* 12 60.00 - - - 23 - - -
62 51 Konrad Pszczółkowski
Przemysław Szołno
Miłosz Sypko
KS AZS UWM Olsztyn 28 9 9 DNF* 21 67.00 - 14 - - - - -
63 60 Krzysztof Mincel
Hubert Borecki
Bartosz Golonka
20 20 30* 7 22 69.00 15 - - - - - -
64 8 Maksymilian Cymerman
Albert Huderewicz
Jakub Cymerman
13 10 8 DNF* DNF 75.00 - - - 24 - - -
65 73 Filip Piszczek
Krzysztof Bełch
Jakub Orobeć
16 DNF* DNF 12 7 79.00 - - 9 - - - -
66 2 Jan Kost
Mateusz Bywalec
Filip Kuś
AGH Kraków 26 28 20 9 DNF* 83.00 - - - 25 - - -
67 14 Aleksy Szablicki
Milena Baran
Zofia Kaśków
33* 31 22 13 18 84.00 - 15 - - - - -
68 18 łucja Wróblewska
Tomasz Romanowski
Aleksander Unruh
27 22 24 DNS* 14 87.00 - - - 26 - - -
69 21 Zofia Walczak
Malwina Jankowska
Marceli Kucharczuk
KS AZS UWM Olsztyn 30 24 18 DNS* 17 89.00 - 16 - - - - -
70 57 Damian Zdziebłowski
Marceli Marszałek
Michał Pisarski
7 25 19 DNF* DNF 95.00 - - - 27 - - -
71 15 Karol Cieślawski
Olga Klimek
Oskar Ostręga
18 17 16 DNF* DNF 95.00 - 17 - - - - -
72 20 Artur Niedziółka
Julia Kaczmarek
Aleksandra Skrzypczak
29 27 23 DNS* 16 95.00 - - - 28 - - -
73 4 Kacper Chmielewski
Michał Mękarski
Aleksandra Szarameta
25 18 17 DNF* DNF 104.00 - 18 - - - - -
74 77 Filip świętoń
Anastazja Mazurek
Filip Zalewski
8 12 DNC* DNF DNF 108.00 - 19 - - - - -
75 25 Małgorzata Lech
Katarzyna Gryta
Mikołaj Zajdel
34 30 29 DNS* 19 112.00 16 - - - - - -
76 93 Natalia śmiech
Danuta Krasowska
Piotr Wójcik
9 16 DNF* DNF DNF 113.00 17 - - - - - -
77 26 Michał Szumieluk
Maria Grabowska
Julia Hanke
32 32 27 DNS* 24 115.00 18 - - - - - -
78 3 Marta Dzik
Katarzyna Sobol
Tomasz Biernacki
31 35 28 DNS* 25 119.00 - 20 - - - - -
79 17 Nina Maciejczyk
Sebastian Tymczyszyn
Anna Maćkowiak
21 29 26 DNS* DNF 120.00 - 21 - - - - -
80 98 Krzysztof Jagła
Agnieszka Honkisz
Natalia Mrzyk
DNF* DNF DNF 10 23 121.00 - 22 - - - - -
81 7 Katarzyna Prędka
Piotr Maciaszek
Janusz Wrzosek
38 DNF* DNF 14 26 122.00 - 23 - - - - -
82 12 Agata Kałuża
Bartłomiej Kunysz
Jakub Kluczniok
39 33 DNF* DNF 20 136.00 - - - 29 - - -
83 10 Barbara Grzybkowska
Szymon Kowalski
Hubert Przybył
23 26 DNF* DNF DNF 137.00 - - - - - - 1
84 24 Michał Jaworski
Elżbieta Glapińska
Jędrzej Kulbacki
35 UFD* DNF DNS 15 138.00 - - 10 - - - -
85 9 Martyna Pogórska
Julia Jeznach
Jakub Pacyno
36 DNF* 25 DNF DNF 149.00 - - 11 - - - -
86 22 Aleksandra Szymankiewicz
Barbara Simkowska
Dominik Szpilski
DNF* 34 DNC DNS DNF 166.00 - - - - - 2 -
87 6 Zuzanna Dziuba
Agnieszka Porażka
Paweł łochowski
37 DNF* DNF DNF DNF 169.00 - - 12 - - - -
88 50 Rafał Szubert
Zofia Derwich
Bartosz Miziewicz
DNF* DNF DNF DNF DNF 176.00 - - - 30 - - -
88 30 Szymon Kowalski
Krzysztof Białaś
Jakub Gantner-krajmecki
DNF* DNF DNF DNF DNF 176.00 - - 13 - - - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.