Akademickie Mistrzostwa Polski

23 - 26 maj 2022 Wilkasy, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nr
Załoga
Klub
1
2
Jan Kost
Mateusz Bywalec
Filip Kuś
AGH Kraków
2
39
Marek Rospond
Jan Gorgoń
Gabriela Cielecka
AGH Kraków
3
10
Barbara Grzybkowska
Szymon Kowalski
Hubert Przybył
ANS Piła
4
54
Kacper Paszek
Bartosz Reiter
Bartłomiej Szlija
AWFiS Gdańsk
5
44
Katarzyna Harc
Alicja Bielachowicz
Hanna Dzik
GUM Gdańsk
6
49
Aleksandra Lipowicz
Konrad Majlich
Mateusz Mikołajczak
KUL Lublin
7
42
Bruno Niezbecki
Rafał Jóźwik
Mateusz Kowaluk
PB Białystok
8
37
Patryk Kosmalski
Tomasz Lewandowski
Karolina żurek
PG Gdańsk
9
38
Agnieszka Pawłowska
Natalia Jabłońska
Hubert Kurjańczyk
PG Gdańsk
10
72
Kacper Wysocki
Jakub Padzik
Izabela Satrjan
PG Gdańsk
11
59
Radosław Jankowski
Dominika Barańska
Michał Moritz
PŁ Łódź
12
16
Elżbieta Wojciechowska
Wojciech Bień
Wojciech Stefaniak
PO Opole
13
75
Jan Sibilski
Grzegorz Frąckowiak
Aleksandra Puzyna
PP Poznań
14
50
Rafał Szubert
Zofia Derwich
Bartosz Miziewicz
PP Poznań
15
87
Michał Markiewicz
Bartosz Nakwasiński
Michał Zydek
PRz Rzeszów
16
27
Jan Gocki
Michał Gocki
Magdalena Wieczorek
PŚ Gliwice
17
86
Filip Szmit
Maciej Abramowicz
Maciej Fajfer
PW Warszawa
18
85
Magdalena Leymańczyk
Bartosz Pawlak
Bartłomiej Rychlik
PW Warszawa
19
96
Agata Kalinowska
Dagmara Gluch
Ewa Kowalewska
PWr Wrocław
20
9
Martyna Pogórska
Julia Jeznach
Jakub Pacyno
SGGW Warszawa
21
31
Paweł Abramowicz
Piotr Borczyński
Cezary Sternicki
SGH Warszawa
22
58
Maria Grabska
Przemysław Dyś
Hanna Kubik
SUM Katowice
23
73
Filip Piszczek
Krzysztof Bełch
Jakub Orobeć
UEK Kraków
24
24
Michał Jaworski
Elżbieta Glapińska
Jędrzej Kulbacki
UE Wrocław
25
109
Rafał Pogorzelski
Weronika Jaroszek
Michał Miler
UG Gdańsk
26
62
Wiktoria Gołębiowska
Jakub Gołębiowski
Jakub Stremlau
UG Gdańsk
27
91
Maciej Krusiec
Adam Chmiel
Michał Krasodomski
UG Gdańsk
28
102
Grzegorz Ginter
Szczepan świerz
Jarosław Wąsik
UJ CM Kraków
29
47
Maria Sitko
Arkadiusz Banaczyk
Michał Dudek
UJ CM Kraków
30
3
Marta Dzik
Katarzyna Sobol
Tomasz Biernacki
UJ Kraków
31
11
Jan Ohde-świętosławski
Stanisław Dąbrowski
Michał Masztanowicz
UŁ Łódź
32
77
Filip świętoń
Anastazja Mazurek
Filip Zalewski
UMCS Lublin
33
93
Natalia śmiech
Danuta Krasowska
Piotr Wójcik
UMe Lublin
34
13
Beniamin Sawicki
Wojciech Antoniak
Igor Miller
UMe Łódź
35
32
Oliwia Sas
Michał Patelski
Kornelia Sokołowska
UMe Wrocław
36
14
Aleksy Szablicki
Milena Baran
Zofia Kaśków
UŚ Katowice
37
21
Zofia Walczak
Malwina Jankowska
Marceli Kucharczuk
UWM Olsztyn
38
35
Krzysztof Orwaldi
Jan Anasiewicz
Iwona łopata
UW Warszawa
39
34
Marek Kaliński
Maria Grządkowska
Marcin Kot
UW Warszawa
40
15
Karol Cieślawski
Olga Klimek
Oskar Ostręga
UWr Wrocław
41
25
Małgorzata Lech
Katarzyna Gryta
Mikołaj Zajdel
WUM Warszawa
42
67
Rafał Błażejczyk
Jacek Sajnóg
Karolina Skowrońska
WAT Warszawa
43
81
Paweł Grabowski
Krzysztof Leński
Jakub Polkowski
WAT Warszawa
44
97
Igor Tarasiuk
Nikodem Berezowski
Marcin Polonis
WSZ Gdańsk
45
8
Maksymilian Cymerman
Albert Huderewicz
Jakub Cymerman
ZUT Szczecin
46
76
Daniel Gut
Agnieszka Cieślik
Magdalena Latała
AGH Kraków
47
22
Aleksandra Szymankiewicz
Barbara Simkowska
Dominik Szpilski
AHE Łódź
48
48
Mateusz Pietrzak
Maciej Hamera
Maria Kulling
AMW Gdynia
49
90
Michał Górnisiewicz
Zuzanna Raff
Krzysztof Wawrzyniak
AMo Szczecin
50
28
Mateusz Krasowski
Julian Gloeh
Nina Machowicz
AWF Warszawa
51
36
Magdalena Placzke
Alan Alkhatab
Stanisław Bajerski
GUM Gdańsk
52
52
Aleksander Michalski
Tomasz Kochanowski
Jan Krasodomski
PG Gdańsk
53
71
Aleksandra Jędryczka
Kajetan Januszewski
Zuzanna Tarnawska
PG Gdańsk
54
57
Damian Zdziebłowski
Marceli Marszałek
Michał Pisarski
PŁ Łódź
55
12
Agata Kałuża
Bartłomiej Kunysz
Jakub Kluczniok
PO Opole
56
18
łucja Wróblewska
Tomasz Romanowski
Aleksander Unruh
PP Poznań
57
23
Wojciech Kamiński
Wojciech Witczak
Jakub Szymanowicz
PP Poznań
58
20
Artur Niedziółka
Julia Kaczmarek
Aleksandra Skrzypczak
PP Poznań
59
92
Maciej Skiba
Kamil Chara
Wojciech Ender
PRz Rzeszów
60
83
Michał Malinowski
Bartłomiej Marki
Jacek Nawrocki
PRz Rzeszów
61
53
Michał Wądek
Maja Myszczyszyn
Stanisław Podwojski
PŚ Gliwice
62
84
Piotr Kaczmarek
Maciej Dzik
Wiktor Porakowski
PW Warszawa
63
45
Marcin Markiewicz
Maciej Peter
Agata Tołłoczko
PWr Wrocław
64
74
Michał Babicz
Piotr Grobelny
Szymon Zienkiewicz
PWr Wrocław
65
6
Zuzanna Dziuba
Agnieszka Porażka
Paweł łochowski
SGGW Warszawa
66
30
Szymon Kowalski
Krzysztof Białaś
Jakub Gantner-krajmecki
SGH Warszawa
67
56
Daria Gronostaj
Karolina Krzywiecka
Maciej Nowak
SUM Katowice
68
55
Jakub Fick
Julia Fick
Jonasz Osiecki
SUM Katowice
69
70
Kacper Szmyd
Michał Piszczek
Michał Wydrychiewicz
UEK Kraków
70
68
łukasz Machowski
Jakub Błaszczyszyn
Oliwia Laskowska
UG Gdańsk
71
107
Tytus Butowski
Mikołaj Chłopek
Lidia Sulikowska
UG Gdańsk
72
60
Krzysztof Mincel
Hubert Borecki
Bartosz Golonka
UJ CM Kraków
73
17
Nina Maciejczyk
Sebastian Tymczyszyn
Anna Maćkowiak
UJ Kraków
74
7
Katarzyna Prędka
Piotr Maciaszek
Janusz Wrzosek
UŁ Łódź
75
41
Krzysztof Panek
Urszula Grudzień
Marcelina Rabczewska
UMCS Lublin
76
78
Jakub Mazurek
Ziemowit Chursan
Natalia Goliszek
UMCS Lublin
77
82
Kinga Keller
Dariusz Falkowski
Michał Piesecki
UMB Białystok
78
94
Hubert Stachowicz
Milena Leziak
Anna Masajada
UMe Lublin
79
46
Natalia Stawiarska
Krzysztof Feja
Jakub Wirkijowski
UMe Łódź
80
33
Michał Kostrzewa
Zofia Resler
Michał Turniak
UMe Wrocław
81
88
Jędrzej Charłampowicz
Oskar Maguda
Bartosz Sadowski
UMo Gdynia
82
95
Karol Boguś
Agnieszka Baranowska
Artur Tyński
UŚ Katowice
83
98
Krzysztof Jagła
Agnieszka Honkisz
Natalia Mrzyk
UŚ Katowice
84
51
Konrad Pszczółkowski
Przemysław Szołno
Miłosz Sypko
UWM Olsztyn
85
99
Agnieszka łapińska
Julia Oleksiuk
Maksym Richter
UW Warszawa
86
4
Kacper Chmielewski
Michał Mękarski
Aleksandra Szarameta
UWr Wrocław
87
29
Julia Szmit
Grzegorz Bienia
Mateusz Safijan
WUM Warszawa
88
26
Michał Szumieluk
Maria Grabowska
Julia Hanke
WUM Warszawa
89
89
Adam łożyński
Katarzyna Derwich
Adrian Kaczyński
WAT Warszawa