Akademickie Mistrzostwa Polski

23 - 26 maj 2022

Wilkasy, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Omega Standard
# Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Jan Kost
Mateusz Bywalec
Filip Kuś
AGH Kraków 24.05.2022, 02:30
2 Marek Rospond
Jan Gorgoń
Gabriela Cielecka
AGH Kraków 24.05.2022, 02:30
3 Barbara Grzybkowska
Szymon Kowalski
Hubert Przybył
24.05.2022, 02:30
4 Kacper Paszek
Bartosz Reiter
Bartłomiej Szlija
KS AZS AWFiS Gdańsk 24.05.2022, 02:30
5 Katarzyna Harc
Alicja Bielachowicz
Hanna Dzik
GUM Gdańsk 24.05.2022, 02:30
6 Aleksandra Lipowicz
Konrad Majlich
Mateusz Mikołajczak
24.05.2022, 02:30
7 Bruno Niezbecki
Rafał Jóźwik
Mateusz Kowaluk
24.05.2022, 02:30
8 Patryk Kosmalski
Tomasz Lewandowski
Karolina żurek
24.05.2022, 02:30
9 Agnieszka Pawłowska
Natalia Jabłońska
Hubert Kurjańczyk
24.05.2022, 02:30
10 Kacper Wysocki
Jakub Padzik
Izabela Satrjan
24.05.2022, 02:30
11 Radosław Jankowski
Dominika Barańska
Michał Moritz
24.05.2022, 02:30
12 Elżbieta Wojciechowska
Wojciech Bień
Wojciech Stefaniak
24.05.2022, 02:30
13 Jan Sibilski
Grzegorz Frąckowiak
Aleksandra Puzyna
24.05.2022, 02:30
14 Rafał Szubert
Zofia Derwich
Bartosz Miziewicz
24.05.2022, 02:30
15 Michał Markiewicz
Bartosz Nakwasiński
Michał Zydek
24.05.2022, 02:30
16 Jan Gocki
Michał Gocki
Magdalena Wieczorek
24.05.2022, 02:30
17 Filip Szmit
Maciej Abramowicz
Maciej Fajfer
24.05.2022, 02:30
18 Magdalena Leymańczyk
Bartosz Pawlak
Bartłomiej Rychlik
24.05.2022, 02:30
19 Agata Kalinowska
Dagmara Gluch
Ewa Kowalewska
24.05.2022, 02:30
20 Martyna Pogórska
Julia Jeznach
Jakub Pacyno
24.05.2022, 02:30
21 Paweł Abramowicz
Piotr Borczyński
Cezary Sternicki
24.05.2022, 02:30
22 Maria Grabska
Przemysław Dyś
Hanna Kubik
24.05.2022, 02:30
23 Filip Piszczek
Krzysztof Bełch
Jakub Orobeć
24.05.2022, 02:30
24 Michał Jaworski
Elżbieta Glapińska
Jędrzej Kulbacki
24.05.2022, 02:30
25 Rafał Pogorzelski
Weronika Jaroszek
Michał Miler
24.05.2022, 02:30
26 Wiktoria Gołębiowska
Jakub Gołębiowski
Jakub Stremlau
24.05.2022, 02:30
27 Maciej Krusiec
Adam Chmiel
Michał Krasodomski
24.05.2022, 02:30
28 Grzegorz Ginter
Szczepan świerz
Jarosław Wąsik
24.05.2022, 02:30
29 Maria Sitko
Arkadiusz Banaczyk
Michał Dudek
24.05.2022, 02:30
30 Marta Dzik
Katarzyna Sobol
Tomasz Biernacki
24.05.2022, 02:30
31 Jan Ohde-świętosławski
Stanisław Dąbrowski
Michał Masztanowicz
24.05.2022, 02:30
32 Filip świętoń
Anastazja Mazurek
Filip Zalewski
24.05.2022, 02:30
33 Natalia śmiech
Danuta Krasowska
Piotr Wójcik
24.05.2022, 02:30
34 Beniamin Sawicki
Wojciech Antoniak
Igor Miller
24.05.2022, 02:30
35 Oliwia Sas
Michał Patelski
Kornelia Sokołowska
24.05.2022, 02:30
36 Aleksy Szablicki
Milena Baran
Zofia Kaśków
24.05.2022, 02:30
37 Zofia Walczak
Malwina Jankowska
Marceli Kucharczuk
KS AZS UWM Olsztyn 24.05.2022, 02:30
38 Krzysztof Orwaldi
Jan Anasiewicz
Iwona łopata
AZS UW Warszawa 24.05.2022, 02:30
39 Marek Kaliński
Maria Grządkowska
Marcin Kot
AZS UW Warszawa 24.05.2022, 02:30
40 Karol Cieślawski
Olga Klimek
Oskar Ostręga
24.05.2022, 02:30
41 Małgorzata Lech
Katarzyna Gryta
Mikołaj Zajdel
24.05.2022, 02:30
42 Rafał Błażejczyk
Jacek Sajnóg
Karolina Skowrońska
AZS WAT Warszawa 24.05.2022, 02:30
43 Paweł Grabowski
Krzysztof Leński
Jakub Polkowski
AZS WAT Warszawa 24.05.2022, 02:30
44 Igor Tarasiuk
Nikodem Berezowski
Marcin Polonis
24.05.2022, 02:30
45 Maksymilian Cymerman
Albert Huderewicz
Jakub Cymerman
24.05.2022, 02:30
46 Daniel Gut
Agnieszka Cieślik
Magdalena Latała
AGH Kraków 24.05.2022, 02:36
47 Aleksandra Szymankiewicz
Barbara Simkowska
Dominik Szpilski
24.05.2022, 02:36
48 Mateusz Pietrzak
Maciej Hamera
Maria Kulling
24.05.2022, 02:36
49 Michał Górnisiewicz
Zuzanna Raff
Krzysztof Wawrzyniak
24.05.2022, 02:36
50 Mateusz Krasowski
Julian Gloeh
Nina Machowicz
AWF Warszawa 24.05.2022, 02:36
51 Magdalena Placzke
Alan Alkhatab
Stanisław Bajerski
GUM Gdańsk 24.05.2022, 02:36
52 Aleksander Michalski
Tomasz Kochanowski
Jan Krasodomski
24.05.2022, 02:36
53 Aleksandra Jędryczka
Kajetan Januszewski
Zuzanna Tarnawska
24.05.2022, 02:36
54 Damian Zdziebłowski
Marceli Marszałek
Michał Pisarski
24.05.2022, 02:36
55 Agata Kałuża
Bartłomiej Kunysz
Jakub Kluczniok
24.05.2022, 02:36
56 łucja Wróblewska
Tomasz Romanowski
Aleksander Unruh
24.05.2022, 02:36
57 Wojciech Kamiński
Wojciech Witczak
Jakub Szymanowicz
24.05.2022, 02:36
58 Artur Niedziółka
Julia Kaczmarek
Aleksandra Skrzypczak
24.05.2022, 02:36
59 Maciej Skiba
Kamil Chara
Wojciech Ender
24.05.2022, 02:36
60 Michał Malinowski
Bartłomiej Marki
Jacek Nawrocki
24.05.2022, 02:36
61 Michał Wądek
Maja Myszczyszyn
Stanisław Podwojski
24.05.2022, 02:36
62 Piotr Kaczmarek
Maciej Dzik
Wiktor Porakowski
24.05.2022, 02:36
63 Marcin Markiewicz
Maciej Peter
Agata Tołłoczko
24.05.2022, 02:36
64 Michał Babicz
Piotr Grobelny
Szymon Zienkiewicz
24.05.2022, 02:36
65 Zuzanna Dziuba
Agnieszka Porażka
Paweł łochowski
24.05.2022, 02:36
66 Szymon Kowalski
Krzysztof Białaś
Jakub Gantner-krajmecki
24.05.2022, 02:36
67 Daria Gronostaj
Karolina Krzywiecka
Maciej Nowak
24.05.2022, 02:36
68 Jakub Fick
Julia Fick
Jonasz Osiecki
24.05.2022, 02:36
69 Kacper Szmyd
Michał Piszczek
Michał Wydrychiewicz
24.05.2022, 02:36
70 łukasz Machowski
Jakub Błaszczyszyn
Oliwia Laskowska
24.05.2022, 02:36
71 Tytus Butowski
Mikołaj Chłopek
Lidia Sulikowska
24.05.2022, 02:36
72 Krzysztof Mincel
Hubert Borecki
Bartosz Golonka
24.05.2022, 02:36
73 Nina Maciejczyk
Sebastian Tymczyszyn
Anna Maćkowiak
24.05.2022, 02:36
74 Katarzyna Prędka
Piotr Maciaszek
Janusz Wrzosek
24.05.2022, 02:36
75 Krzysztof Panek
Urszula Grudzień
Marcelina Rabczewska
24.05.2022, 02:36
76 Jakub Mazurek
Ziemowit Chursan
Natalia Goliszek
24.05.2022, 02:36
77 Kinga Keller
Dariusz Falkowski
Michał Piesecki
24.05.2022, 02:36
78 Hubert Stachowicz
Milena Leziak
Anna Masajada
24.05.2022, 02:36
79 Natalia Stawiarska
Krzysztof Feja
Jakub Wirkijowski
24.05.2022, 02:36
80 Michał Kostrzewa
Zofia Resler
Michał Turniak
24.05.2022, 02:36
81 Jędrzej Charłampowicz
Oskar Maguda
Bartosz Sadowski
24.05.2022, 02:36
82 Karol Boguś
Agnieszka Baranowska
Artur Tyński
24.05.2022, 02:36
83 Krzysztof Jagła
Agnieszka Honkisz
Natalia Mrzyk
24.05.2022, 02:36
84 Konrad Pszczółkowski
Przemysław Szołno
Miłosz Sypko
KS AZS UWM Olsztyn 24.05.2022, 02:36
85 Agnieszka łapińska
Julia Oleksiuk
Maksym Richter
AZS UW Warszawa 24.05.2022, 02:36
86 Kacper Chmielewski
Michał Mękarski
Aleksandra Szarameta
24.05.2022, 02:36
87 Julia Szmit
Grzegorz Bienia
Mateusz Safijan
24.05.2022, 02:36
88 Michał Szumieluk
Maria Grabowska
Julia Hanke
24.05.2022, 02:36
89 Adam łożyński
Katarzyna Derwich
Adrian Kaczyński
AZS WAT Warszawa 24.05.2022, 02:36
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.