Akademickie Mistrzostwa Polski

24 - 27 maj 2021

Wilkasy, Polska

Wyniki regat
Omega Standard
M Nr Załoga Klub F1 F2 F3 F4 F5 F6 F7 Pkt UTE UWF UME WSZ USP UNI
1 51 Marcin Styborski
Dawid Płotka
Paweł Leksycki
Tomasz Klimczuk
PG Gdańsk 12* 1 1 3 2 10 1 18.00 1 - - - - -
2 52 Aleksander Michalski
Jan Krasodomski
Jakub Padzik
PG Gdańsk 5 9 6 5 10* 4 2 31.00 2 - - - - -
3 84 Rafał Błażejczyk
Jacek Sajnóg
Karolina Skowrońska
AZS WAT Warszawa 8* 2 8 7 5 5 6 33.00 - - - - 1 -
4 53 Kacper Wysocki
Jan Stremlau
Karolina żurek
PG Gdańsk 18* 4 4 8 6 7 5 34.00 3 - - - - -
5 68 łukasz Machowski
Jakub Błaszczyszyn
Oliwia Laskowska
UG Gdańsk 1 6 5 1 8 14 UFD* 35.00 - - - - - 1
6 29 Seweryn Wysokiński
Kacper Paszek
Bartosz Reiter
KS AZS AWFiS Gdańsk 11 11 2 2 3 UFD* 7 36.00 - 1 - - - -
7 34 Jędrzej Charłampowicz
Maciej Liszka
Bartosz Sadowski
UMo Gdynia 4 3 14 15* 4 8 9 42.00 - - - - 2 -
8 64 Marcin Urbański
Jakub Domagała
Zofia Szabat
UW Warszawa 6 17 11 4 1 11 UFD* 50.00 - - - - - 2
9 59 Natalia Stawiarska
Krzysztof Feja
Piotr Petryla
UMe Łódź 9 26* 3 20 11 1 8 52.00 - - 1 - - -
10 74 Julia Szmit
Adam Chmiel
Mateusz Safijan
WUM Warszawa DNF* 14 13 6 15 2 3 53.00 - - 2 - - -
11 85 Paweł Grabowski
Adrian Charytonik
Jakub Podleśny
AZS WAT Warszawa 15* 7 12 12 9 12 4 56.00 - - - - 3 -
12 80 Katarzyna Harc
Alicja Bielachowicz
Hanna Dzik
GUM Gdańsk 19* 8 17 11 12 3 10 61.00 - - 3 - - -
13 66 Paweł Roszkowski
Tomasz Adamek
Piotr Kiedrowski
Michalina Michalska
UG Gdańsk 10 12 15* 9 14 9 11 65.00 - - - - - 3
14 37 Maciej Skiba
Kamil Chara
Michał Malinowski
PRz Rzeszów 7 22* 9 13 RDG 15 12 69.00 4 - - - - -
15 67 Tytus Butowski
Mikołaj Chłopek
Lidia Sulikowska
UG Gdańsk 3 10 7 DNF* DNF 6 17 82.00 - - - - - 4
16 88 Michał Markiewicz
Michał Zydek
Jakub Ankes
Bartłomiej Marki
PRz Rzeszów 17 5 16 14 16 23* 14 82.00 5 - - - - -
17 57 Szymon Kowalski
Wiktor Andrzejewski
Karolina Mikulec
SGH Warszawa DNF* 15 10 23 7 16 13 84.00 - - - - 4 -
18 69 Magdalena Daniszewska
Grzegorz Bienia
Tymoteusz Wawryk
WUM Warszawa 14 13 26* 10 13 18 16 84.00 - - 4 - - -
19 79 Krzysztof Orwaldi
Jan Anasiewicz
Iwona łopata
UW Warszawa 13 21 19 22 UFD* 17 15 107.00 - - - - - 5
20 82 Marcin Markiewicz
Michał Salamon
Agata Tołłoczko
PWr Wrocław DNF* 23 21 21 17 13 19 114.00 6 - - - - -
21 90 Maksymilian Wastag
Michał Kostrzewa
Paula Kusiakiewicz
Patrycja Krzyżak
UMe Wrocław 22 16 23 19 DNF* 19 18 117.00 - - 5 - - -
22 55 Michał Babicz
Agata Kalinowska
Szymon Zienkiewicz
Maciej Peter
PWr Wrocław 21 19 25* 16 19 24 23 122.00 7 - - - - -
23 83 Adrian Kaczyński
Jędrzej Cituk
Wojciech łożyński
AZS WAT Warszawa 20 18 18 17 DSQ* 27 22 122.00 - - - - 5 -
24 54 Mateusz Kaczmarowski
Marcin Nocoń
Zuzanna świtoń
AWF KATOWICE DNF* 25 24 28 20 21 21 139.00 - 2 - - - -
25 23 Jakub Fick
Michał Jasiński
Martyna Krasuska
SUM Katowice DNF* 24 28 26 24 28 26 156.00 - - 6 - - -
26 75 Michał Strupiński
Jakub Czetyrbok
Wojciech Piotrowski
KS AZS AWFiS Gdańsk DNF* 28 27 27 18 UFD 20 159.00 - 3 - - - -
27 9 Marcin Kozubowicz
Anna Klemczak
Anna Małgorzata Małek
AWF KATOWICE DNF* 20 20 18 DNF 32 32 161.00 - 4 - - - -
28 28 Stanisław Podwojski
Kamila Piontek
Jakub Pucykowicz
PŚ Gliwice DNF* 30 29 29 21 29 24 162.00 8 - - - - -
29 72 Radosław Jankowski
Zofia Mikołajczyk
Michał Moritz
PŁ Łódź 24 29 30* 30 25 30 25 163.00 9 - - - - -
30 25 Grzegorz Ginter
Szczepan świerz
Jarosław Wąsik
UJ CM Kraków DNF* 27 22 24 UFD 26 27 165.00 - - 7 - - -
31 63 Mikołaj Przybyła
Michał Antkowiak
Paula Talukder
UAM Poznań DNF* DSQ 31 25 23 20 29 167.00 - - - - - 6
32 73 Konrad Pszczółkowski
Malwina Jankowska
Zofia Walczak
KS AZS UWM Olsztyn DNF* RDG RDG 31 26 22 28 171.00 - - - - - 7
33 36 Hubert Stachowicz
Mateusz Sobczyk
Piotr Wójcik
UMe Lublin 23 31 DNF* 34 22 33 30 173.00 - - 8 - - -
34 43 Zuzanna Puźniak
Kacper Kopczyński
Michał Piszczek
PL Lublin 25 32 32 32 DNF* 25 31 177.00 10 - - - - -
35 60 Filip Inglot
Kornelia Sokołowska
Michał Turniak
Zofia Resler
UMe Wrocław DNF* 33 33 33 27 31 33 190.00 - - 9 - - -
36 65 Agnieszka Łapińska
Pawel Jakubowski
Julia Oleksiuk
UW Warszawa 2 DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 197.00 - - - - - 8
37 86 Martyna Mik
Krzysztof Białaś
Stanisław Sulima
SGH Warszawa 16 DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 211.00 - - - - 6 -
38 27 Magdalena Placzke
Julia Kondracka
Krystian Królewicz
GUM Gdańsk DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF 234.00 - - 10 - - -
39 58 Aleksandra Jędryczka
Kajetan Januszewski
Tomasz Kochanowski
PG Gdańsk DNF* 1 1 1 1 1 1 6.00 11 - - - - -
40 61 Marek Rospond
Jan Gorgoń
Igor Labocha
AGH Kraków DNF* 3 2 3 3 3 2 16.00 12 - - - - -
41 77 Jan Wawak
Izabela Małek
Weronika Surdel
UŚ Katowice 1 6* 6 5 2 4 4 22.00 - - - - - 9
42 39 Daria Gronostaj
Przemysław Dyś
Maciej Nowak
SUM Katowice 5 4 5 6 4 6 7* 30.00 - - 11 - - -
43 42 Łucja Wróblewska
Michał Romański
Tomasz Romanowski
Radosław Jara
PP Poznań 3 10 9 9 5 19* 10 46.00 13 - - - - -
44 7 Agata Banach
Jakub Marciniak
Jeremi Lisek
UAM Poznań DNF* 7 7 4 12 9 12 51.00 - - - - - 10
45 3 Filip świętoń
Anastazja Mazurek
Filip Zalewski
UMCS Lublin DNF* UFD 10 8 6 2 5 70.00 - - - - - 11
46 12 Karol Boguś
Agnieszka Baranowska
Artur Tyński
UŚ Katowice 7 27* 8 14 11 13 23 76.00 - - - - - 12
47 33 Adam Śnieżewski
Adrian Kowalczyk
Karolina Szczepaniak
PŁ Łódź DNF* 20 13 7 16 12 18 86.00 14 - - - - -
48 17 Paweł Adamski
Hubert świerad
Damian Zdziebłowski
PŁ Łódź DNF* 8 11 UFD 9 11 13 91.00 15 - - - - -
49 30 Milena Leziak
Anna Masajada
Mikołaj Porzak
Maria Stępień
UMe Lublin DNF* 2 3 DNF DNF 7 6 96.00 - - 12 - - -
50 87 Ewa Kowalewska
Bartosz Golonka
Piotr Pawłucki
Julia Wierzbicka
UJ CM Kraków DNF* 16 20 17 10 18 17 98.00 - - 13 - - -
51 35 Artur Podwojski
Krzysztof Jagła
Aleksandra Koza
UŚ Katowice DNF* 29 22 12 8 14 19 104.00 - - - - - 13
52 1 Wojciech Bień
Dominika Budek
Mateusz Młyńczak
PO Opole DNF* 17 17 13 14 23 21 105.00 16 - - - - -
53 78 Jan Ohde-świętosławski
Dominika Antosiak
Michał Masztanowicz
Piotr Antoniak
UŁ Łódź 2 9 DNF* DNS 7 UFD 11 107.00 - - - - - 14
54 13 Adriana Miller
Karol Cieślawski
Aleksandra Szarameta
UWr Wrocław DNF* 18 14 20 17 16 22 107.00 - - - - - 15
55 18 Antoni Kumala
Jakub Wirkijowski
Beniamin Sawicki
Igor Miller
UMe Łódź DNF* 15 12 18 13 25 26 109.00 - - 14 - - -
56 70 Mateusz Małecki
Maciej Moroz
Nikodem Seidel
PP Poznań DNF* 26 21 10 15 22 16 110.00 17 - - - - -
57 24 Szymon Danielczyk
Julia Jurkowska
Alicja Mrzyk
UŚ Katowice DNF* 19 18 16 18 20 25 116.00 - - - - - 16
58 15 Robert Szymański
Martyna Jakubowska
Martyna Synówka
Patryk Sztrauch
PWSZ Konin 6 21 DNF* 22 DNF 17 15 120.00 - - - 1 - -
59 62 Daniel Gut
Michał Dudek
Kinga Szymańska
AGH Kraków DNF* 5 DNF DNF DNF 5 3 130.00 18 - - - - -
60 22 Tymoteusz Płyś
Arkadiusz Banaczyk
Hubert Borecki
Ryszard Feret
UJ CM Kraków DNF* 13 4 2 DNF DNF DNF 136.00 - - 15 - - -
61 10 Emilia Pic
Rafał Kurzymski
Wojciech Pykało
UE Poznań 4 RET* DNF DNF DNF 8 9 138.00 - - - - 7 -
62 5 Michał Wiszniewski
Jacek Czerwiński
Olga Magdziarz
UMCS Lublin DNF* 12 DSQ 21 DNF 10 20 141.00 - - - - - 17
63 4 Wojciech Stefaniak
Jacek Olejniczak
Elżbieta Wojciechowska
PO Opole DNF* 14 15 11 UFD DNF 27 145.00 19 - - - - -
64 76 Tomasz Milde
Małgorzata Berowska
Weronika Jasica
Karol świątek
UJ CM Kraków DNF* 28 16 19 19 DNF DNF 160.00 - - 16 - - -
65 8 Jakub Pacyno
Jacek Syrewicz
Martyna Pogórska
Teresa Spruch
SGGW Warszawa DNF* 25 19 DNF DNF 21 24 167.00 - - - - 8 -
66 71 Karol żmudka
Barbara Bąk
Jonasz Osiecki
SUM Katowice DNF* 22 DNF DNF DNF 24 8 171.00 - - 17 - - -
67 2 Olga Klimek
Arkadiusz Skórski
Julia Perkowska
Alicja Andruszko
UWr Wrocław DNF* 24 23 23 DNF DNF 29 177.00 - - - - - 18
68 14 Jakub Mazurek
Zuzanna Oleksa
Marcelina Rabczewska
UMCS Lublin DNF* 23 24 15 RET DNF DNF 179.00 - - - - - 19
69 6 Ireneusz Gmaj
Janusz Drzewiecki
Paweł łojewski
PUSS Piła DNF* DNF DNF DNF DNF 15 14 185.00 - - - 2 - -
70 40 Piotr Kaczmarek
Daniel Kowalski
Bartłomiej Rychlik
PW Warszawa DNF* 11 DNF DNF DNF DNF DNF 206.00 20 - - - - -
71 19 Katarzyna Prędka
Jakub Nowicz
Aleksandra Ziomek
UŁ Łódź DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 28 223.00 - - - - - 20
72 26 Maja Myszczyszyn
Przemysław Bagier
Agata Szombara
Dawid Pysz
PŚ Gliwice DNF* DNF DNF DNF DNF DNS DNF 234.00 21 - - - - -
72 11 Gabriela Czech
Julianna Michalska
Witold Olech
PW Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF 234.00 22 - - - - -
72 81 Anna Mariankowska
łukasz ćwięczek
Mateusz Orłowski
Jakub Strug
UJ CM Kraków DNF* DNF DNF DNF DNF DNF DNF 234.00 - - 18 - - -
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.