Akademickie Mistrzostwa Polski

24 - 27 maj 2021

Wilkasy, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Omega Standard
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Marek Rospond
Jan Gorgoń
Igor Labocha
2021
2021
2021
AGH Kraków 24.05.2021, 21:54
2 Marcin Kozubowicz
Anna Klemczak
Anna Małgorzata Małek
2021
2021
2021
AWF KATOWICE 24.05.2021, 21:54
3 Michał Strupiński
Jakub Czetyrbok
Wojciech Piotrowski
2021
2021
2021
KS AZS AWFiS Gdańsk 24.05.2021, 21:54
4 Magdalena Placzke
Julia Kondracka
Krystian Królewicz
2021
2021
2021
GUM Gdańsk 24.05.2021, 21:54
5 Aleksander Michalski
Jan Krasodomski
Jakub Padzik
2021
2021
2021
PG Gdańsk 24.05.2021, 21:54
6 Marcin Styborski
Dawid Płotka
Paweł Leksycki
Tomasz Klimczuk
2021
2021
2021
2021
PG Gdańsk 24.05.2021, 21:54
7 Zuzanna Puźniak
Kacper Kopczyński
Michał Piszczek
2021
2021
2021
PL Lublin 24.05.2021, 21:54
8 Paweł Adamski
Hubert świerad
Damian Zdziebłowski
2021
2021
2021
PŁ Łódź 24.05.2021, 21:54
9 Wojciech Stefaniak
Jacek Olejniczak
Elżbieta Wojciechowska
2021
2021
2021
PO Opole 24.05.2021, 21:54
10 Łucja Wróblewska
Michał Romański
Tomasz Romanowski
Radosław Jara
PP Poznań 24.05.2021, 21:54
11 Maciej Skiba
Kamil Chara
Michał Malinowski
2021
2021
2021
PRz Rzeszów 24.05.2021, 21:54
12 Maja Myszczyszyn
Przemysław Bagier
Agata Szombara
Dawid Pysz
2021
2021
2021
2021
PŚ Gliwice 24.05.2021, 21:54
13 Piotr Kaczmarek
Daniel Kowalski
Bartłomiej Rychlik
2021
2021
2021
PW Warszawa 24.05.2021, 21:54
14 Michał Babicz
Agata Kalinowska
Szymon Zienkiewicz
Maciej Peter
2021
2021
2021
2021
PWr Wrocław 24.05.2021, 21:54
15 Robert Szymański
Martyna Jakubowska
Martyna Synówka
Patryk Sztrauch
2021
2021
2021
2021
PWSZ Konin 24.05.2021, 21:54
16 Szymon Kowalski
Wiktor Andrzejewski
Karolina Mikulec
2021
2021
2021
SGH Warszawa 24.05.2021, 21:54
17 Daria Gronostaj
Przemysław Dyś
Maciej Nowak
2021
2021
2021
SUM Katowice 24.05.2021, 21:54
18 Karol żmudka
Barbara Bąk
Jonasz Osiecki
2021
2021
2021
SUM Katowice 24.05.2021, 21:54
19 Mikołaj Przybyła
Michał Antkowiak
Paula Talukder
2021
2021
2021
UAM Poznań 24.05.2021, 21:54
20 Tytus Butowski
Mikołaj Chłopek
Lidia Sulikowska
2021
2021
2021
UG Gdańsk 24.05.2021, 21:54
21 Grzegorz Ginter
Szczepan świerz
Jarosław Wąsik
2021
2021
2021
UJ CM Kraków 24.05.2021, 21:54
22 Tymoteusz Płyś
Arkadiusz Banaczyk
Hubert Borecki
Ryszard Feret
2021
2021
2021
2021
UJ CM Kraków 24.05.2021, 21:54
23 Ewa Kowalewska
Bartosz Golonka
Piotr Pawłucki
Julia Wierzbicka
2021
2021
2021
2021
UJ CM Kraków 24.05.2021, 21:54
24 Katarzyna Prędka
Jakub Nowicz
Aleksandra Ziomek
2021
2021
2021
UŁ Łódź 24.05.2021, 21:54
25 Filip świętoń
Anastazja Mazurek
Filip Zalewski
2021
2021
2021
UMCS Lublin 24.05.2021, 21:54
26 Michał Wiszniewski
Jacek Czerwiński
Olga Magdziarz
2021
2021
2021
UMCS Lublin 24.05.2021, 21:54
27 Milena Leziak
Anna Masajada
Mikołaj Porzak
Maria Stępień
2021
2021
2021
2021
UMe Lublin 24.05.2021, 21:54
28 Natalia Stawiarska
Krzysztof Feja
Piotr Petryla
2021
2021
2021
UMe Łódź 24.05.2021, 21:54
29 Maksymilian Wastag
Michał Kostrzewa
Paula Kusiakiewicz
Patrycja Krzyżak
2021
2021
2021
2021
UMe Wrocław 24.05.2021, 21:54
30 Jędrzej Charłampowicz
Maciej Liszka
Bartosz Sadowski
2021
2021
2021
UMo Gdynia 24.05.2021, 21:54
31 Jan Wawak
Izabela Małek
Weronika Surdel
2021
2021
2021
UŚ Katowice 24.05.2021, 21:54
32 Szymon Danielczyk
Julia Jurkowska
Alicja Mrzyk
2021
2021
2021
UŚ Katowice 24.05.2021, 21:54
33 Marcin Urbański
Jakub Domagała
Zofia Szabat
2021
2021
2021
UW Warszawa 24.05.2021, 21:54
34 Krzysztof Orwaldi
Jan Anasiewicz
Iwona łopata
2021
2021
2021
UW Warszawa 24.05.2021, 21:54
35 Olga Klimek
Arkadiusz Skórski
Julia Perkowska
Alicja Andruszko
2021
2021
2021
2021
UWr Wrocław 24.05.2021, 21:54
36 Paweł Grabowski
Adrian Charytonik
Jakub Podleśny
2021
2021
2021
AZS WAT Warszawa 24.05.2021, 21:54
37 Julia Szmit
Adam Chmiel
Mateusz Safijan
2021
2021
2021
WUM Warszawa 24.05.2021, 21:54
38 Daniel Gut
Michał Dudek
Kinga Szymańska
2021
2021
2021
AGH Kraków 24.05.2021, 22:05
39 Mateusz Kaczmarowski
Marcin Nocoń
Zuzanna świtoń
2021
2021
2021
AWF KATOWICE 24.05.2021, 22:05
40 Seweryn Wysokiński
Kacper Paszek
Bartosz Reiter
2021
2021
2021
KS AZS AWFiS Gdańsk 24.05.2021, 22:05
41 Katarzyna Harc
Alicja Bielachowicz
Hanna Dzik
2021
2021
2021
GUM Gdańsk 24.05.2021, 22:05
42 Kacper Wysocki
Jan Stremlau
Karolina żurek
2021
2021
2021
PG Gdańsk 24.05.2021, 22:05
43 Aleksandra Jędryczka
Kajetan Januszewski
Tomasz Kochanowski
2021
2021
2021
PG Gdańsk 24.05.2021, 22:05
44 Radosław Jankowski
Zofia Mikołajczyk
Michał Moritz
2021
2021
2021
PŁ Łódź 24.05.2021, 22:05
45 Adam Śnieżewski
Adrian Kowalczyk
Karolina Szczepaniak
2021
2021
2021
PŁ Łódź 24.05.2021, 22:05
46 Wojciech Bień
Dominika Budek
Mateusz Młyńczak
2021
2021
2021
PO Opole 24.05.2021, 22:05
47 Mateusz Małecki
Maciej Moroz
Nikodem Seidel
2021
2021
2021
PP Poznań 24.05.2021, 22:05
48 Michał Markiewicz
Michał Zydek
Jakub Ankes
Bartłomiej Marki
2021
2021
2021
2021
PRz Rzeszów 24.05.2021, 22:05
49 Stanisław Podwojski
Kamila Piontek
Jakub Pucykowicz
2021
2021
2021
PŚ Gliwice 24.05.2021, 22:05
50 Ireneusz Gmaj
Janusz Drzewiecki
Paweł łojewski
2021
2021
2021
PUSS Piła 24.05.2021, 22:05
51 Gabriela Czech
Julianna Michalska
Witold Olech
2021
2021
2021
PW Warszawa 24.05.2021, 22:05
52 Marcin Markiewicz
Michał Salamon
Agata Tołłoczko
2021
2021
2021
PWr Wrocław 24.05.2021, 22:05
53 Jakub Pacyno
Jacek Syrewicz
Martyna Pogórska
Teresa Spruch
2021
2021
2021
2021
SGGW Warszawa 24.05.2021, 22:05
54 Martyna Mik
Krzysztof Białaś
Stanisław Sulima
2021
2021
2021
SGH Warszawa 24.05.2021, 22:05
55 Jakub Fick
Michał Jasiński
Martyna Krasuska
2021
2021
2021
SUM Katowice 24.05.2021, 22:05
56 Agata Banach
Jakub Marciniak
Jeremi Lisek
2021
2021
2021
UAM Poznań 24.05.2021, 22:05
57 Emilia Pic
Rafał Kurzymski
Wojciech Pykało
2021
2021
2021
UE Poznań 24.05.2021, 22:05
58 łukasz Machowski
Jakub Błaszczyszyn
Oliwia Laskowska
2021
2021
2021
UG Gdańsk 24.05.2021, 22:05
59 Paweł Roszkowski
Tomasz Adamek
Piotr Kiedrowski
Michalina Michalska
2021
2021
2021
2021
UG Gdańsk 24.05.2021, 22:05
60 Tomasz Milde
Małgorzata Berowska
Weronika Jasica
Karol świątek
2021
2021
2021
2021
UJ CM Kraków 24.05.2021, 22:05
61 Anna Mariankowska
łukasz ćwięczek
Mateusz Orłowski
Jakub Strug
2021
2021
2021
2021
UJ CM Kraków 24.05.2021, 22:05
62 Jan Ohde-świętosławski
Dominika Antosiak
Michał Masztanowicz
Piotr Antoniak
2021
2021
2021
2021
UŁ Łódź 24.05.2021, 22:05
63 Jakub Mazurek
Zuzanna Oleksa
Marcelina Rabczewska
2021
2021
2021
UMCS Lublin 24.05.2021, 22:05
64 Hubert Stachowicz
Mateusz Sobczyk
Piotr Wójcik
2021
2021
2021
UMe Lublin 24.05.2021, 22:05
65 Antoni Kumala
Jakub Wirkijowski
Beniamin Sawicki
Igor Miller
2021
2021
2021
2021
UMe Łódź 24.05.2021, 22:05
66 Filip Inglot
Kornelia Sokołowska
Michał Turniak
Zofia Resler
2021
2021
2021
2021
UMe Wrocław 24.05.2021, 22:05
67 Karol Boguś
Agnieszka Baranowska
Artur Tyński
2021
2021
2021
UŚ Katowice 24.05.2021, 22:05
68 Artur Podwojski
Krzysztof Jagła
Aleksandra Koza
2021
2021
2021
UŚ Katowice 24.05.2021, 22:05
69 Agnieszka Łapińska
Pawel Jakubowski
Julia Oleksiuk
2021
2021
2021
UW Warszawa 24.05.2021, 22:05
70 Konrad Pszczółkowski
Malwina Jankowska
Zofia Walczak
2021
2021
2021
KS AZS UWM Olsztyn 24.05.2021, 22:05
71 Adriana Miller
Karol Cieślawski
Aleksandra Szarameta
2021
2021
2021
UWr Wrocław 24.05.2021, 22:05
72 Rafał Błażejczyk
Jacek Sajnóg
Karolina Skowrońska
2021
2021
2021
AZS WAT Warszawa 24.05.2021, 22:05
73 Adrian Kaczyński
Jędrzej Cituk
Wojciech łożyński
2021
2021
2021
AZS WAT Warszawa 24.05.2021, 22:05
74 Magdalena Daniszewska
Grzegorz Bienia
Tymoteusz Wawryk
2021
2021
2021
WUM Warszawa 24.05.2021, 22:05
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.